Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31176 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

kvinoja wrote: 06/07/2022 11:57
TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 11:49 Irelevantno je potpuno je li istupio u medije sa ili bez dozvole pretpostavljenog u konkretnoj situaciji. Obzirom da pojedinci pune stupce o Šehovićevom životu, šta je jeo, pio, kako i kada je vršio nuždu, s kim se slikao, smatram izuzetno neophodnim da saznamo o kakvoj ličnosti i karakteru se radi i otvoreno da pitam je li podnio prijavu zbog postojanja sumnje da je izvršeno više krivičnih djela u kojima je on oštećen.
Ako se ovako postavlja kao policijski službenik prema očiglednom kriminalu, šta može javnost očekivati kada bude izabran za glavnog tužioca?
Fino zovneš čovjeka i pitaš ga. Teško da gubi vrijeme na ovom forumu punom mentalnih proljeva Mutapoljubaca i ekipice.
Vidim da ste svi vi uvezani, pa lakše je vama doći do kontakt podataka dotičnog, da nam riješi ovu enigmu.
Ovo je odličan pravni osnov za pokretanje revizije svih predmeta u kojima je postupao jer očigledno sarađuje sa osuđenicima koji mu direktno pribavljaju imovinsku korist, a što je suprotno zakonu, a onda njegovom činu, svojstvu, "dignitetu" i tako dalje.
Možda ipak ovi tužioci koje on naziva kriminalcima, počnu raditi svoj posao i to, paradoksalno, preko njegovog slučaja.
kvinoja
Posts: 424
Joined: 03/12/2021 23:37

#31177 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kvinoja »

TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 12:08
kvinoja wrote: 06/07/2022 11:57

Fino zovneš čovjeka i pitaš ga. Teško da gubi vrijeme na ovom forumu punom mentalnih proljeva Mutapoljubaca i ekipice.
Vidim da ste svi vi uvezani, pa lakše je vama doći do kontakt podataka dotičnog, da nam riješi ovu enigmu.
Ovo je odličan pravni osnov za pokretanje revizije svih predmeta u kojima je postupao jer očigledno sarađuje sa osuđenicima koji mu direktno pribavljaju imovinsku korist, a što je suprotno zakonu, a onda njegovom činu, svojstvu, "dignitetu" i tako dalje.
Možda ipak ovi tužioci koje on naziva kriminalcima, počnu raditi svoj posao i to, paradoksalno, preko njegovog slučaja.
Kakvi osuđenici, kakva korist?
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31178 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

kvinoja wrote: 06/07/2022 12:14
TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 12:08

Vidim da ste svi vi uvezani, pa lakše je vama doći do kontakt podataka dotičnog, da nam riješi ovu enigmu.
Ovo je odličan pravni osnov za pokretanje revizije svih predmeta u kojima je postupao jer očigledno sarađuje sa osuđenicima koji mu direktno pribavljaju imovinsku korist, a što je suprotno zakonu, a onda njegovom činu, svojstvu, "dignitetu" i tako dalje.
Možda ipak ovi tužioci koje on naziva kriminalcima, počnu raditi svoj posao i to, paradoksalno, preko njegovog slučaja.
Kakvi osuđenici, kakva korist?
Znat će on odgovor na to pitanje, ipak je "doktor prava".
kvinoja
Posts: 424
Joined: 03/12/2021 23:37

#31179 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kvinoja »

TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 12:19
kvinoja wrote: 06/07/2022 12:14

Kakvi osuđenici, kakva korist?
Znat će on odgovor na to pitanje, ipak je "doktor prava".
Prosvijetli i nas, magistre
18mn97
Posts: 279
Joined: 21/04/2021 12:56

#31180 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by 18mn97 »

Botovi se uskomesali. :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#31181 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

lik nije doktor pravnih nauka, nego magistar ... opet su mediji, dok su bili u ekstazi izazvanoj samopromotivnom patetikom, malo podigli zvanje

"Ko je Nermin Šehović?
Nermin Šehović, dipl.iur, magistar pravnih nauka i specijalista iz oblasti krivičnog prava,
Navedene stručne i naučne stepene, imenovani je stekao na Univerzitetu u Sarajevu,
Pravni fakultet u Sarajevu. "


sta ce jednom policajcu, koji se gura na najvisu poziciju u pravosudje, bez dana staza u struci, fb stranica za podrsku?
kvinoja
Posts: 424
Joined: 03/12/2021 23:37

#31182 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kvinoja »

uglavnomja wrote: 06/07/2022 12:31 lik nije doktor pravnih nauka, nego magistar ... opet su mediji, dok su bili u ekstazi izazvanoj samopromotivnom patetikom, malo podigli zvanje

"Ko je Nermin Šehović?
Nermin Šehović, dipl.iur, magistar pravnih nauka i specijalista iz oblasti krivičnog prava,
Navedene stručne i naučne stepene, imenovani je stekao na Univerzitetu u Sarajevu,
Pravni fakultet u Sarajevu. "


sta ce jednom policajcu, koji se gura na najvisu poziciju u pravosudje, bez dana staza u struci, fb stranica za podrsku?
Citiraš rečenicu iz 2019, a malim guglanjem od 10ak sekundi se može naći info da je doktorirao nakon 2019...

Opet ponavljam, zaslijepljena si mržnjom.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#31183 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

kvinoja wrote: 06/07/2022 12:34
uglavnomja wrote: 06/07/2022 12:31 lik nije doktor pravnih nauka, nego magistar ... opet su mediji, dok su bili u ekstazi izazvanoj samopromotivnom patetikom, malo podigli zvanje

"Ko je Nermin Šehović?
Nermin Šehović, dipl.iur, magistar pravnih nauka i specijalista iz oblasti krivičnog prava,
Navedene stručne i naučne stepene, imenovani je stekao na Univerzitetu u Sarajevu,
Pravni fakultet u Sarajevu. "


sta ce jednom policajcu, koji se gura na najvisu poziciju u pravosudje, bez dana staza u struci, fb stranica za podrsku?
Citiraš rečenicu iz 2019, a malim guglanjem od 10ak sekundi se može naći info da je doktorirao nakon 2019...

Opet ponavljam, zaslijepljena si mržnjom.
pa to je njihova stranica, valjda je njihov posao da paze sta pisu :zzzz: necu ja traziti datume. ta informacija stoji na vrhu, samo nekoliko postova iznad

bilo bi zanimljivo vidjeti kad je diplomirao i magistrirao
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#31184 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Nermin jer 1977 godište, diplomirao je u roku, dakle 1999. Tako bar kažu zajednički poznanici.
Ali nebitno je to. Mene ovo sa Efendićem interesuje.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#31185 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Kakve veze ista na ovoj zadnjoj stranici ima sa slucajem?? :?
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#31186 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

uglavnomja wrote: 06/07/2022 12:40
pa to je njihova stranica, valjda je njihov posao da paze sta pisu :zzzz: necu ja traziti datume. ta informacija stoji na vrhu, samo nekoliko postova iznad

bilo bi zanimljivo vidjeti kad je diplomirao i magistrirao
Nemoj ti ništa tražiti, šta te briga. Glavu u pijesak. Uzmeš ono što ti paše i kako ti paše. Ono što bi bilo tebi zanimljivo i tako nikom drugom nije zanimljivo.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#31187 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

GAU8 wrote: 06/07/2022 14:00 Kakve veze ista na ovoj zadnjoj stranici ima sa slucajem?? :?
Nermin Šehović, ugledni polcijski stručnjak uzdrmao javnost. Inače nema druge veze :lol: Miševi se posakrivali po rupama. Mačak kolo vodi. 8-)
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#31188 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

GAU8 wrote: 06/07/2022 14:00 Kakve veze ista na ovoj zadnjoj stranici ima sa slucajem?? :?
Opet teorije zavjere kao sa dodikom, radoncicem i slicno...
Ako sam dobro skontao, ovaj lik je pokrenuo neku istragu ili tako nesto zbog cega ga mutapovci mrze, i sad pokusavaju da ga oblate na sve nacine iako sve to nema ama bas nikakve veze sa slucajem.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#31189 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/oglasio ... /220706057

protiv lika, visokopozicioniranog u fupu taj isti fup pokrenuo internu istragu jer je taj lik, uz to doktor pravnih nauka uradio protivzakonito djelo - politicka kandidatura, a da nije dao otkaz na radnom mjestu, sto je obavezno
i kad se jadno pokusao vaditi - ni jednom nije rekao da nije pristao na kandidaturu, da ga je efendic prevario, da nije znao ...

jedino sto nije znao je da ne smije sjediti na dvije stolice

a on pruza krake prema 4 ... valjda ce ga neka zapasti

mada nije nemoguce da ostane i bez ove inspektorske

najgora je glupost koja izvire iz svake rijeci onog saopstenja, i ljigavost i neko samoljublje, "mene narod voli" (zaboravio dodati zbog slucaja memic) ... pa misli da ce mu prastati i zaboravljati kao i nekim drugim u ovom slucaju?

bojim se (i nadam :D ) da je ovaj zavrsio sve pokusaje uhljebljavanja izvan mupa


a veza sa temom je to da se radi o glavnom najvaznijem i najkljucnijem svjedoku, kooji je "rasturio" sudjenje pricom ja pa ja pa ja ... i cuo od nekoga da je neko rekao da ce dzenan umrijeti za 7 dana, miljeniku sirokih masa, profesionalcu i strucnjaku sa visokim moralnim i intelektualnim vrijednostima ... :-)


ceka se cik da kaze zadnju rijec ko je sta predao

https://avaz.ba/vijesti/bih/755903/sta- ... c-dva-dana

a rumenige je gotov :zzzz:
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#31190 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

uglavnomja wrote: 06/07/2022 14:23 https://www.klix.ba/vijesti/bih/oglasio ... /220706057

protiv lika, visokopozicioniranog u fupu taj isti fup pokrenuo internu istragu jer je taj lik, uz to doktor pravnih nauka uradio protivzakonito djelo - politicka kandidatura, a da nije dao otkaz na radnom mjestu, sto je obavezno
i kad se jadno pokusao vaditi - ni jednom nije rekao da nije pristao na kandidaturu, da ga je efendic prevario, da nije znao ...

jedino sto nije znao je da ne smije sjediti na dvije stolice

a on pruza krake prema 4 ... valjda ce ga neka zapasti

mada nije nemoguce da ostane i bez ove inspekorske

najgora je glupost koja izvire iz svake rijeci onog saopstenja, i ljigavost i neko samoljublje, "mene narod voli" (zaboravio dodati zbog slucaja memic) ... pa misli da ce mu prastati i zaboravljati kao i nekim drugim u ovom slucaju?

bojim se (i nadam :D ) da je ovaj zavrsio sve pokusaje uhljebljavanja izvan mupa


a veza sa temom je to da se radi o glavnom najvaznijem i najkljucnijem svjedoku, kooji je "rasturio" sudjenje pricom ja pa ja pa ja ... i cuo od nekoga da je neko rekao da ce dzenan umrijeti za 7 dana, miljeniku sirokih masa, profesionalcu i strucnjaku sa visokim moralnim i intelektualnim vrijednostima ...
Istraga ce utvrditi detalje vezane za protivzakonitu kandidaturu, ko sta i kako, ako se ispostavi da jeste upetljan u tako nesto, to nema apsolutno nikakve veze sa temom i slucajem.
Mosemo tako svalom svjedoku i svakom ko je upetljan u slucaj nalaziti tako neke stvari, ali to nema veze sa konkretnim slucajem i tipicno je spinovanje.
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31191 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

Nisu nikakve teorije zavjete nego očiti primjeri kako su budžetske, policijsko-pravosudne i ine hijene na razne načine okoristile od smrti Memića.
User avatar
Ateista
Posts: 46539
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#31192 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 14:37 Nisu nikakve teorije zavjete nego očiti primjeri kako su budžetske, policijsko-pravosudne i ine hijene na razne načine okoristile od smrti Memića.
Ni na koji nacin to ne pokazuje tako nesto, ali ni blizu, jer kandidatura nema nikakve veze sa temom.
Prvi put cujem za lika i pojma nemam ko je, ako je hijena i ako se okoristio od slucaj, opet nema veze sa kandidaturom, a to sto se neko okoristio opet nema veze sa samim slucajem jer je to kod nas uobicajeno da se razne situacije pokusavaju iskoristiti, sve sto je medijski eksponirano neko pokusava iskoristiti ali to ni na koji nacin ne dokazuje nista vezano za sam slucaj.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#31193 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 14:37 Nisu nikakve teorije zavjete nego očiti primjeri kako su budžetske, policijsko-pravosudne i ine hijene na razne načine okoristile od smrti Memića.
Kome pričaš?
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#31194 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

uglavnomja wrote: 06/07/2022 14:23 https://www.klix.ba/vijesti/bih/oglasio ... /220706057

bojim se (i nadam :D ) da je ovaj zavrsio sve pokusaje uhljebljavanja izvan mupa
I trebaš da se bojiš 8) za nadanje ti je kasno :skoljka:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#31195 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by GAU8 »

Ateista wrote: 06/07/2022 14:13
GAU8 wrote: 06/07/2022 14:00 Kakve veze ista na ovoj zadnjoj stranici ima sa slucajem?? :?
Opet teorije zavjere kao sa dodikom, radoncicem i slicno...
Ako sam dobro skontao, ovaj lik je pokrenuo neku istragu ili tako nesto zbog cega ga mutapovci mrze, i sad pokusavaju da ga oblate na sve nacine iako sve to nema ama bas nikakve veze sa slucajem.
Ne bi bila ni prva ni posljednja karijera koja se izgradila na smrti Dzenana Memica... :roll:
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31196 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

Ateista wrote: 06/07/2022 14:31
uglavnomja wrote: 06/07/2022 14:23 https://www.klix.ba/vijesti/bih/oglasio ... /220706057

protiv lika, visokopozicioniranog u fupu taj isti fup pokrenuo internu istragu jer je taj lik, uz to doktor pravnih nauka uradio protivzakonito djelo - politicka kandidatura, a da nije dao otkaz na radnom mjestu, sto je obavezno
i kad se jadno pokusao vaditi - ni jednom nije rekao da nije pristao na kandidaturu, da ga je efendic prevario, da nije znao ...

jedino sto nije znao je da ne smije sjediti na dvije stolice

a on pruza krake prema 4 ... valjda ce ga neka zapasti

mada nije nemoguce da ostane i bez ove inspekorske

najgora je glupost koja izvire iz svake rijeci onog saopstenja, i ljigavost i neko samoljublje, "mene narod voli" (zaboravio dodati zbog slucaja memic) ... pa misli da ce mu prastati i zaboravljati kao i nekim drugim u ovom slucaju?

bojim se (i nadam :D ) da je ovaj zavrsio sve pokusaje uhljebljavanja izvan mupa


a veza sa temom je to da se radi o glavnom najvaznijem i najkljucnijem svjedoku, kooji je "rasturio" sudjenje pricom ja pa ja pa ja ... i cuo od nekoga da je neko rekao da ce dzenan umrijeti za 7 dana, miljeniku sirokih masa, profesionalcu i strucnjaku sa visokim moralnim i intelektualnim vrijednostima ...
Istraga ce utvrditi detalje vezane za protivzakonitu kandidaturu, ko sta i kako, ako se ispostavi da jeste upetljan u tako nesto, to nema apsolutno nikakve veze sa temom i slucajem.
Mosemo tako svalom svjedoku i svakom ko je upetljan u slucaj nalaziti tako neke stvari, ali to nema veze sa konkretnim slucajem i tipicno je spinovanje.
Kako nema veze sa slučajem Memić? Niko nije čuo za Šehovića dok nije sačinio politički pamflet o propustima u istrazi u predmetu Memić, koji obiluje neistinitostima što je i tužilaštvo potvrdilo, odbacujući sve iskontruisane narative autora Šehovića. A on još uvijek na "krilima stare slave" okolo se šepuri i prodaje maglu kako je diplomirao, magistrirao, doktorirao i šta sve nije postigao, a ustvari šupalj i pokvaren do srži. Ako je profesionalac, onda neka podnese prijavu protiv onih koji su njega i njegove podatke, navodno, iskoristili za dnevnopolitičke svrhe. Fascinira da policajca za P BiH predlaže osuđeno lice.
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#31197 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

Ateista wrote: 06/07/2022 14:43
TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 14:37 Nisu nikakve teorije zavjete nego očiti primjeri kako su budžetske, policijsko-pravosudne i ine hijene na razne načine okoristile od smrti Memića.
Ni na koji nacin to ne pokazuje tako nesto, ali ni blizu, jer kandidatura nema nikakve veze sa temom.
Prvi put cujem za lika i pojma nemam ko je, ako je hijena i ako se okoristio od slucaj, opet nema veze sa kandidaturom, a to sto se neko okoristio opet nema veze sa samim slucajem jer je to kod nas uobicajeno da se razne situacije pokusavaju iskoristiti, sve sto je medijski eksponirano neko pokusava iskoristiti ali to ni na koji nacin ne dokazuje nista vezano za sam slucaj.
Nemoj generalizovati i kao padobranac izjavljivati "prvi put čujem za lika", "ne branim ga", "ne glasam za SDA", ali "imam nešto da kažem". Tema jeste vezana za stradanje Memića, i sve što je proisteklo iz tog predmeta je relevantno. Može se postaviti i teza:"Ko bi Šehovića kandidovao za člana Predsjedništva BiH da nije bilo predmeta Memić?".
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#31198 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Ateista wrote: 06/07/2022 14:31
uglavnomja wrote: 06/07/2022 14:23 https://www.klix.ba/vijesti/bih/oglasio ... /220706057

protiv lika, visokopozicioniranog u fupu taj isti fup pokrenuo internu istragu jer je taj lik, uz to doktor pravnih nauka uradio protivzakonito djelo - politicka kandidatura, a da nije dao otkaz na radnom mjestu, sto je obavezno
i kad se jadno pokusao vaditi - ni jednom nije rekao da nije pristao na kandidaturu, da ga je efendic prevario, da nije znao ...

jedino sto nije znao je da ne smije sjediti na dvije stolice

a on pruza krake prema 4 ... valjda ce ga neka zapasti

mada nije nemoguce da ostane i bez ove inspekorske

najgora je glupost koja izvire iz svake rijeci onog saopstenja, i ljigavost i neko samoljublje, "mene narod voli" (zaboravio dodati zbog slucaja memic) ... pa misli da ce mu prastati i zaboravljati kao i nekim drugim u ovom slucaju?

bojim se (i nadam :D ) da je ovaj zavrsio sve pokusaje uhljebljavanja izvan mupa


a veza sa temom je to da se radi o glavnom najvaznijem i najkljucnijem svjedoku, kooji je "rasturio" sudjenje pricom ja pa ja pa ja ... i cuo od nekoga da je neko rekao da ce dzenan umrijeti za 7 dana, miljeniku sirokih masa, profesionalcu i strucnjaku sa visokim moralnim i intelektualnim vrijednostima ...
Istraga ce utvrditi detalje vezane za protivzakonitu kandidaturu, ko sta i kako, ako se ispostavi da jeste upetljan u tako nesto, to nema apsolutno nikakve veze sa temom i slucajem.
Mosemo tako svalom svjedoku i svakom ko je upetljan u slucaj nalaziti tako neke stvari, ali to nema veze sa konkretnim slucajem i tipicno je spinovanje.

dakle jos jedan u nizu lesinara koji glodju kosti jadnogg momka, sve uz pristanak oca i sestre

ovaj lik bi ostao anonimus da ga senad nije doveo da prosipa fraze u slucaju memic, da se samoproklamira, dobro proda kao humanista, borac za pravdu na strani memica blabla ... a konkretno nista, isto kao na svjedocenju - puno suplje samohvale, a nista konkretno

ali je postao idol masa, najbolji, najpametniji, najobrazovaniji, nako nekome ljepuskast ... - a to je bio cilj kampanje, da dodje do faze "mene narod voli"

sa ovakvim mentalnim sklopom i stavom mozda je fakat vjerovao da ce dobiti izbore :?
pa ga lupili po glavi komentari po mrezama


uglavnom, sta god da se desi sa njim - sam je sebe diskreditovao u svakom pogledu
i kao pravnik - legalista nepoznavanjem osnovnog zakona o kandidaturi
i ispao je glup na svaki moguci naci u samom dogadjaju
a jos gluplji u onom jadnom pateticno-politikantskom saopstenju
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#31199 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

TheGodfather001 wrote: 06/07/2022 14:53 Kako nema veze sa slučajem Memić? Niko nije čuo za Šehovića dok nije sačinio politički pamflet o propustima u istrazi u predmetu Memić, koji obiluje neistinitostima što je i tužilaštvo potvrdilo, odbacujući sve iskontruisane narative autora Šehovića. A on još uvijek na "krilima stare slave" okolo se šepuri i prodaje maglu kako je diplomirao, magistrirao, doktorirao i šta sve nije postigao, a ustvari šupalj i pokvaren do srži. Ako je profesionalac, onda neka podnese prijavu protiv onih koji su njega i njegove podatke, navodno, iskoristili za dnevnopolitičke svrhe. Fascinira da policajca za P BiH predlaže osuđeno lice.
:lol: :lol: jesi ti dobar s glavom? Pucaš od usijanja. Koje su neistinosti? Koje je tužilaštvo potvrdilo? Gdje, kada??
Kome smeta ugledni policijski inspektor Nermin Šehović ? 8-)
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#31200 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

uglavnomja wrote: 06/07/2022 14:59
dakle jos jedan u nizu lesinara koji glodju kosti jadnogg momka, sve uz pristanak oca i sestre
Misliš otac i sestra pokušavaju pronaći lešinara koji je ubio Dženana. :thumbup: Pravda za Dženana :bih: :bih: :bih:
Ubice, pomagače, saučesnike, skrivače ubistva,.... treba pronaći, osuditi i nagraditi doživotnim zatvorom :izet:
Locked