Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#22051 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:23
pinkman wrote: 22/10/2021 16:59

Glupost. Bio je podatak da je isao IT Academy.

Pitaj bilo kojeg programera sa barem 5 godina iskustva sta misli o IT Academy, pa javi sta su ti rekli. Tacnije, pitaj hoce li tamo ici strucnjaci koji mogu naci “naloge i protok novca” ili su tamo teski pocetnici.
U IT Academy idu početnici, to je tačno al kakve veze ima to sa Dragičevićem?
Pa takav haker a tek upisao IT akademiju
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22052 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

ArmandiHose wrote: 22/10/2021 17:14 moj REZIME, sažetak:

1. Saobracajka i/ili ubistvo (Ljubo)
Nanošenje teških tjelesnih povreda koje su uz sav kriminal rezultirale smrću
2. Okoncana istraga Drzavnog tuzilastva
Još nikad nije okončana istraga!

3. Ima li NOVE istrage?
Ima sve dok se ne nađu ubice. Makar narednih 50 god.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22053 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

dystopia wrote: 23/10/2021 08:29
bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:23
U IT Academy idu početnici, to je tačno al kakve veze ima to sa Dragičevićem?
Pa takav haker a tek upisao IT akademiju
Jah, išao čovjek u IT Academiju, i šta onda?
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#22054 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:33
dystopia wrote: 23/10/2021 08:29

Pa takav haker a tek upisao IT akademiju
Jah, išao čovjek u IT Academiju, i šta onda?
Pa što će mu neki početnički kurs ako je haker takvog kalibra?
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22055 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

MensurM wrote: 22/10/2021 13:30
Ateista wrote: 22/10/2021 13:15

Botovima upravo smeta sto ne prozove imenom, nadaju se da ce saznati koliko stvarno zna a koliko blefira, ta informacija bi im bila jako znacajna, zato ga stalno prozivaju da kaze ko je ubica.
Ne, nego je to društveno odgovorno, maknuti ubice s ulice. Ne smije biti sebičan, dovodi u opasnost i sebe, i svoju porodicu, a i nas.

Zna ko je ubica. Onda očito ima neke dokaze. S tim dokazima je trebao pravo kod drage Gordane Tadić i da se hapse ubice. Zašto to nije napravio? Jer laže. Ne postoji nijedno drugo razumno objašnjenje. Evo već peta godina da priča o dokazima, ubicama, ovim, onim, a ljudi na slobodi. Kako može gledati da taj ubica sutra postaje otac, a njegov Dženan nikad neće? Hoće li ga peći savjest da taj ubica sutra isprebija ženu ili opet nekom spremi sačekušu? Jedino ispravno je reći ime.

Kao što je za Alisu mogao javno pričati da je prostitutka, onda može i reći ime ubice. To je u najgorem slučaju kleveta i kazne za to na našim sudovima su smiješne.

Istu ovu temu smo vodili i prije pet godina, vodimo i danas. Samo što je u međuvremenu puno takvih kao što ste vas dvojica progledalo. Možda ćete i vi progledati kad na 10. godišnjicu smrti Dženanove čujete: "Neka Bakir kaže ime, ja ću prezime"
Pa vjerovatno je vec rekao sudu ono sto zna ili na koga sumnja, ne moze ih on uhapsiti.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22056 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

uglavnomja wrote: 22/10/2021 13:43
Ateista wrote: 22/10/2021 13:07

Ne, ali je to ocigledno jedini nacin da se ovakvi slucajevi pomjere sa mrtve tacke. Da se nije digla tolika prasina oko onog sefica koii je vec pomenut sto je ubio one dvije djevojke i pobjegao ko zna sta bi i sa tim slucajem bilo, jos on nije neka krupna riba.
a ko je ovdje krupna riba?

ljubo?
mutapi?
recepcionar?
saobracajac pred penzijom?
za dupovca do slucaja niko nije cuo
Mutapi i budnje vjerovatno, mozda i jos neko za koga ne znamo, ne mora biti da su ubice ali su umijesani.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#22057 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

Ateista wrote: 23/10/2021 08:38
MensurM wrote: 22/10/2021 13:30

Ne, nego je to društveno odgovorno, maknuti ubice s ulice. Ne smije biti sebičan, dovodi u opasnost i sebe, i svoju porodicu, a i nas.

Zna ko je ubica. Onda očito ima neke dokaze. S tim dokazima je trebao pravo kod drage Gordane Tadić i da se hapse ubice. Zašto to nije napravio? Jer laže. Ne postoji nijedno drugo razumno objašnjenje. Evo već peta godina da priča o dokazima, ubicama, ovim, onim, a ljudi na slobodi. Kako može gledati da taj ubica sutra postaje otac, a njegov Dženan nikad neće? Hoće li ga peći savjest da taj ubica sutra isprebija ženu ili opet nekom spremi sačekušu? Jedino ispravno je reći ime.

Kao što je za Alisu mogao javno pričati da je prostitutka, onda može i reći ime ubice. To je u najgorem slučaju kleveta i kazne za to na našim sudovima su smiješne.

Istu ovu temu smo vodili i prije pet godina, vodimo i danas. Samo što je u međuvremenu puno takvih kao što ste vas dvojica progledalo. Možda ćete i vi progledati kad na 10. godišnjicu smrti Dženanove čujete: "Neka Bakir kaže ime, ja ću prezime"
Pa vjerovatno je vec rekao sudu ono sto zna ili na koga sumnja, ne moze ih on uhapsiti.
I tužilaštvo ne izdaje nalog za hapšenjem te osobe čije ime im je Muriz rekao jer?

Svi u zavjeri i štite tog moćnika?
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#22058 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

E Mutapi krupne ribe :lol:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22059 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

dystopia wrote: 23/10/2021 08:37
bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:33
Jah, išao čovjek u IT Academiju, i šta onda?
Pa što će mu neki početnički kurs ako je haker takvog kalibra?
Kakve to veze ima s ubistvom? Čovjek napravio dar mar s informacionim sistemom mupa a jel išo ili nije i kada je išao na IT Academy ama baš nema veze s ubistvom.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22060 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

dystopia wrote: 23/10/2021 08:41 E Mutapi krupne ribe :lol:
Prostitucija je luxuz
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22061 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

invincible1921 wrote: 22/10/2021 14:33
Ateista wrote: 22/10/2021 13:07

Ne, ali je to ocigledno jedini nacin da se ovakvi slucajevi pomjere sa mrtve tacke. Da se nije digla tolika prasina oko onog sefica koii je vec pomenut sto je ubio one dvije djevojke i pobjegao ko zna sta bi i sa tim slucajem bilo, jos on nije neka krupna riba.
Prica sw pokrenula i zasto se i dalje nastavlja sa pritiskom?
Ako je stvarno neka krupna riba umijesana, treba stalno vrsiti pritisak da bi se nastavilo sa radom, jer ima pritisaka sa druge strane. U normalnoj drzavi ne bi bilo potrebe za tim, u ovakvoj na zalost ima, a pitanje je da li ce biti dovoljno ili se ovakva sudjenja organizuju da se zamazu oci javnosti da se nesto kao radi, a u stvari se u startu zna da nikog nece osuditi.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#22062 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

Facepalm
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22063 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

dystopia wrote: 23/10/2021 08:40
Ateista wrote: 23/10/2021 08:38
Pa vjerovatno je vec rekao sudu ono sto zna ili na koga sumnja, ne moze ih on uhapsiti.
I tužilaštvo ne izdaje nalog za hapšenjem te osobe čije ime im je Muriz rekao jer?

Svi u zavjeri i štite tog moćnika?
Mozda nema dovoljno dokaza za sud, mozda zbog toga i nije rekao ko je dok ne bude dovoljno dokaza, mozda samo blefira da zna kako bi se taj zabrinuo i eventualno pogrijesio negdje, svasta je moguce. Kako god, nema nista od toga da to javno kaze trenutno.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22064 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

dystopia wrote: 23/10/2021 08:46Facepalm
Ma ne, nase sudstvo je posteno, kako sam mogao i napisati tako nesto... :-)
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#22065 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dystopia »

Ateista wrote: 23/10/2021 08:49
dystopia wrote: 23/10/2021 08:46Facepalm
Ma ne, nase sudstvo je posteno, kako sam mogao i napisati tako nesto... :-)
Ma nije to reakcija na tebe, uletio si između.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22066 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Ateista »

dystopia wrote: 23/10/2021 08:51
Ateista wrote: 23/10/2021 08:49

Ma ne, nase sudstvo je posteno, kako sam mogao i napisati tako nesto... :-)
Ma nije to reakcija na tebe, uletio si između.
Ok.
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#22067 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:42
dystopia wrote: 23/10/2021 08:37

Pa što će mu neki početnički kurs ako je haker takvog kalibra?
Kakve to veze ima s ubistvom? Čovjek napravio dar mar s informacionim sistemom mupa a jel išo ili nije i kada je išao na IT Academy ama baš nema veze s ubistvom.
Ma jok brate ne mozes bit haker bez IT Akademije :-D, tamo se obucavaju najjaci hakeri na svijetu
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#22068 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Za mene je kljuc rjesenja ovog slucaja LJUBO & Co.
:izet:
Da su ga svojevremeno tokom Cazimove "istrage" saslusavali, tacnije isljedjivali profesionalci ili policajci tipa narodne Marsal Titine milicije, do sada bi Ljubo imao izdiktiran iskaz obima Tolstojevog "Rat i Mir"- a u kojem bi detaljno opisao sve svoje gradjanske aktivnosti, od prve kradje cigarete i prvog ulicnog sahta, pa do aktualnog pripremanja odlaska (bjekstva) u inostranstvo.

Ljubo da odgovori na ova pitanja:
- da li je zaista lazno priznao,
- ako je zaista lazno priznao zasto je lazno priznao,
- ako je lazno priznao zbog novca ko mu je platio,
- aki je lazno priznao zbog ozbiljnih prijetnji ko mu je prijetio.

Gospodo policajci i tuzioci, ako ne znate onda dovedite one koji znaju da urade vas posao. Moj prijedlog, spakujte ga i posaljite srbijanskoj policiji sa "molbom za pruzanje regionalne strucne pomoci i saradnje" (impresioniran sam njihovom brzinom rjesavanja teskih ubistava, poput rjesavanja aktuelnog ubistva troclane porodice Djokic), vratice vam ga brzinski spakovanog sa tacnim odgovorima na sva pitanja.

Ili gospodo policajci i tuzioci mozda znate kako to uraditi, ali necete, u tom slucaju bilo bi zanimljiv odgovor na pitanje zasto necete.

Da, pitanje za "savjetnika" Ifeta, samozvanog "pravnika" Muriza i tuzitelja Cazima: zasto se Ljubo nije nasao kao prvooptuzeni na ovoj optuznici zbog prikrivanja, ili bar kao svjedok u ovom postupku? Na ovo drugo pitanje imam odgovor: jer bi ga odbrana strucno "pocijepala", "iscipelarila" kao "svjedoka" tokom unakrsnog ispitivanja, te tako dodatno dokazala da je ovaj postupak Ifet Cazim njihovo optuzno ublehasenje.

U svakom slucaju, potrebno je sto prije ispitati Ljubu jer ce uskoro Ljubo napustiti Kanton Sarajevo i BiH (kao sto je ranije pokusao) u nepoznatom pravcu bez povratka. Sacekace oslobodjeni Ljubo jos mjesec, dva, ode Ljubo kao slobodan covjek iz ove zemlje forever, sve "šućurajući"... mozda Ifetu i Murizu posalje na poklon po neki (vruc) sat, sa kojim ipak ne bi trebali putovati preko grane.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22069 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

ArmandiHose wrote: 23/10/2021 10:05 Za mene je kljuc rjesenja ovog slucaja LJUBO & Co.
:izet:
Da su ga svojevremeno tokom Cazimove "istrage" saslusavali, tacnije isljedjivali profesionalci ili policajci tipa narodne Marsal Titine milicije, do sada bi Ljubo imao izdiktiran iskaz obima Tolstojevog "Rat i Mir"- a u kojem bi detaljno opisao sve svoje gradjanske aktivnosti, od prve kradje cigarete i prvog ulicnog sahta, pa do aktualnog pripremanja odlaska (bjekstva) u inostranstvo.

Ljubo da odgovori na ova pitanja:
- da li je zaista lazno priznao,
- ako je zaista lazno priznao zasto je lazno priznao,
- ako je lazno priznao zbog novca ko mu je platio,
- aki je lazno priznao zbog ozbiljnih prijetnji ko mu je prijetio.

Gospodo policajci i tuzioci, ako ne znate onda dovedite one koji znaju da urade vas posao. Moj prijedlog, spakujte ga i posaljite srbijanskoj policiji sa "molbom za pruzanje regionalne strucne pomoci i saradnje" (impresioniran sam njihovom brzinom rjesavanja teskih ubistava, poput rjesavanja aktuelnog ubistva troclane porodice Djokic), vratice vam ga brzinski spakovanog sa tacnim odgovorima na sva pitanja.

Ili gospodo policajci i tuzioci mozda znate kako to uraditi, ali necete, u tom slucaju bilo bi zanimljiv odgovor na pitanje zasto necete.

Da, pitanje za "savjetnika" Ifeta, samozvanog "pravnika" Muriza i tuzitelja Cazima: zasto se Ljubo nije nasao kao prvooptuzeni na ovoj optuznici zbog prikrivanja, ili bar kao svjedok u ovom postupku? Na ovo drugo pitanje imam odgovor: jer bi ga odbrana strucno "pocijepala", "iscipelarila" kao "svjedoka" tokom unakrsnog ispitivanja, te tako dodatno dokazala da je ovaj postupak Ifet Cazim njihovo optuzno ublehasenje.

U svakom slucaju, potrebno je sto prije ispitati Ljubu jer ce uskoro Ljubo napustiti Kanton Sarajevo i BiH (kao sto je ranije pokusao) u nepoznatom pravcu bez povratka. Sacekace oslobodjeni Ljubo jos mjesec, dva, ode Ljubo kao slobodan covjek iz ove zemlje forever, sve "šućurajući"... mozda Ifetu i Murizu posalje na poklon po neki (vruc) sat, sa kojim ipak ne bi trebali putovati preko grane.
Srećom danas nema titine policije i Ljubo slobodno hoda, ka'tica
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#22070 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:23
pinkman wrote: 22/10/2021 16:59

Glupost. Bio je podatak da je isao IT Academy.

Pitaj bilo kojeg programera sa barem 5 godina iskustva sta misli o IT Academy, pa javi sta su ti rekli. Tacnije, pitaj hoce li tamo ici strucnjaci koji mogu naci “naloge i protok novca” ili su tamo teski pocetnici.
U IT Academy idu početnici, to je tačno al kakve veze ima to sa Dragičevićem?
Zato sto je covjek ovdje napisao da je on nesto hakovao pa su ga zato ubili. Ta teorija je i prije bila.

A ja kazem da u IT Academy idu teski pocetnici i da neko ko je ekspert ne ide u IT Academy. Ja znam mnogo vrsnih programera, sto samoukih sto formalno obrazovanih (sto u IT ne znaci mnogo) i svima je zajednicko jedno - ne idu u IT Academy vec se dodatno obrazuju na drugim mjestima.

Zato kazem da ne vjerujem da je Dragicevic nesto hakovao i da je zato ubijen. Neki je drugi razlog ubijedjen sam.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22071 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

pinkman wrote: 23/10/2021 10:07
bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:23
U IT Academy idu početnici, to je tačno al kakve veze ima to sa Dragičevićem?
Zato sto je covjek ovdje napisao da je on nesto hakovao pa su ga zato ubili. Ta teorija je i prije bila.

A ja kazem da u IT Academy idu teski pocetnici i da neko ko je ekspert ne ide u IT Academy. Ja znam mnogo vrsnih programera, sto samoukih sto formalno obrazovanih (sto u IT ne znaci mnogo) i svima je zajednicko jedno - ne idu u IT Academy vec se dodatno obrazuju na drugim mjestima.

Zato kazem da ne vjerujem da je Dragicevic nesto hakovao i da je zato ubijen. Neki je drugi razlog ubijedjen sam.
Dragičević je bio vrsni poznavalac računarskih sistema što nema veze s kursom u IT Academiji, jebo im je sve redom u MUP-u i zato je ubijen.
@pinkman Imaš loše razloge za ubjeđenje
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#22072 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 10:11
pinkman wrote: 23/10/2021 10:07

Zato sto je covjek ovdje napisao da je on nesto hakovao pa su ga zato ubili. Ta teorija je i prije bila.

A ja kazem da u IT Academy idu teski pocetnici i da neko ko je ekspert ne ide u IT Academy. Ja znam mnogo vrsnih programera, sto samoukih sto formalno obrazovanih (sto u IT ne znaci mnogo) i svima je zajednicko jedno - ne idu u IT Academy vec se dodatno obrazuju na drugim mjestima.

Zato kazem da ne vjerujem da je Dragicevic nesto hakovao i da je zato ubijen. Neki je drugi razlog ubijedjen sam.
Dragičević je bio vrsni poznavalac računarskih sistema što nema veze s kursom u IT Academiji, jebo im je sve redom u MUP-u i zato je ubijen.
@pinkman Imaš loše razloge za ubjeđenje
Ok moguce. Prvi put cujem da vrsni poznavalac ide na edukaciju u IT Academy, ali ok. Moguce je.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22073 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

pinkman wrote: 23/10/2021 10:14
bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 10:11
Dragičević je bio vrsni poznavalac računarskih sistema što nema veze s kursom u IT Academiji, jebo im je sve redom u MUP-u i zato je ubijen.
@pinkman Imaš loše razloge za ubjeđenje
Ok moguce. Prvi put cujem da vrsni poznavalac ide na edukaciju u IT Academy, ali ok. Moguce je.
A gdje pise da je isao na edukaciju?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#22074 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

pinkman wrote: 23/10/2021 10:07
bitangeIprinceze wrote: 23/10/2021 08:23
U IT Academy idu početnici, to je tačno al kakve veze ima to sa Dragičevićem?
Zato sto je covjek ovdje napisao da je on nesto hakovao pa su ga zato ubili. Ta teorija je i prije bila.

A ja kazem da u IT Academy idu teski pocetnici i da neko ko je ekspert ne ide u IT Academy. Ja znam mnogo vrsnih programera, sto samoukih sto formalno obrazovanih (sto u IT ne znaci mnogo) i svima je zajednicko jedno - ne idu u IT Academy vec se dodatno obrazuju na drugim mjestima.

Zato kazem da ne vjerujem da je Dragicevic nesto hakovao i da je zato ubijen. Neki je drugi razlog ubijedjen sam.
decko bio drogiran, vec se potukao sa nekim to vece, imao ozljede od toga, zavrsio u potoku, da li sam ili ga je neko gurnuo ne znam, ali 4 hakirana miliona, dodikovi specijalci, drzali ga 6 dana negdje i mucili, a onda bacili u potok koji je blizu mjesta gdje je zadnji put vidjen kako tetura :-)


i neko je napisao da se roditelji ne mogu vratiti
mama dugo zivi u austriji, dolazi kad hoce
e, a otac je vec druga prica, i trazenje azila, i nestale pare, i "tuzbe" i strah za zivot ... :roll:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22075 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

uglavnomja wrote: 23/10/2021 10:25
pinkman wrote: 23/10/2021 10:07

Zato sto je covjek ovdje napisao da je on nesto hakovao pa su ga zato ubili. Ta teorija je i prije bila.

A ja kazem da u IT Academy idu teski pocetnici i da neko ko je ekspert ne ide u IT Academy. Ja znam mnogo vrsnih programera, sto samoukih sto formalno obrazovanih (sto u IT ne znaci mnogo) i svima je zajednicko jedno - ne idu u IT Academy vec se dodatno obrazuju na drugim mjestima.

Zato kazem da ne vjerujem da je Dragicevic nesto hakovao i da je zato ubijen. Neki je drugi razlog ubijedjen sam.
decko bio drogiran, vec se potukao sa nekim to vece, imao ozljede od toga, zavrsio u potoku, da li sam ili ga je neko gurnuo ne znam, ali 4 hakirana miliona, dodikovi specijalci, drzali ga 6 dana negdje i mucili, a onda bacili u potok koji je blizu mjesta gdje je zadnji put vidjen kako tetura :-)


i neko je napisao da se roditelji ne mogu vratiti
mama dugo zivi u austriji, dolazi kad hoce
e, a otac je vec druga prica, i trazenje azila, i nestale pare, i "tuzbe" i strah za zivot ... :roll:
Jel ovo izvjestaj iz PU Ilidza, dupovac, baric &tata a sve Dalida ovjerila? :lol:
Locked