Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#24276 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

bitangeIprinceze wrote: 30/12/2021 18:54 "Vrhovni sud FBiH donio je presudu kojom su Ljubo i Bekrija Seferović oslobođeni optužbe za saobraćajnu nesreću i sprečavanje dokazivanja u slučaju smrti Dženana Memić.


"Mi nalazimo da za tvrdnju tužilaštva da se događaj desio na način kako je to opisano u optužnom aktu nema dovoljno dokaza", izjavio je predsjedavajući Vijeća Slavko Marić."
Polako, čekamo Hameta da nam postane jasno zašto Feraget sudije Vrhovnog suda i presudu ugoni u laž.
"Mladi pravnici treba da znaju, a sudije to moraju znati da evidentni dokazi o tome da se nešto nije desilo ne zaslužuju riječi "predmetna saobraćajna nesreća". To je čista laž", kazao je Feraget i dodao da sudije Vrhovnog suda FBiH ne treba vrijeđati, ali da treba shvatiti bol čovjeka koji je dijete izgubio zbog "nekih moćnika".
Sve mi se čini da će biti da u presudi stoji da je počinilac nesumnjivo Ljubo, da se desila saobraćajka, ali ne način opisan u optužnici (ne može povreda od udara u potiljak biti na lijevoj strani glave, logično), pa ga zato moraju osloboditi.

A ako je tačno da presuda još nije napisana, onda će je, kad bude, vjerovatno objaviti Kantonalno tužilaštvo uz sve dosadašnje, pa ćemo rastabiriti štošta ;)
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#24277 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

denden wrote: 30/12/2021 19:00
bitangeIprinceze wrote: 30/12/2021 18:54 "Vrhovni sud FBiH donio je presudu kojom su Ljubo i Bekrija Seferović oslobođeni optužbe za saobraćajnu nesreću i sprečavanje dokazivanja u slučaju smrti Dženana Memić.


"Mi nalazimo da za tvrdnju tužilaštva da se događaj desio na način kako je to opisano u optužnom aktu nema dovoljno dokaza", izjavio je predsjedavajući Vijeća Slavko Marić."
Polako, čekamo Hameta da nam postane jasno zašto Feraget sudije Vrhovnog suda i presudu ugoni u laž.
Naravno, čekamo i dalje, samo sabura. Jel ono ti reče možda bude 2025.
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#24278 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

Ne, to su bile prognoze o godini u kojoj će Muriz napokon reći ime "pravog ubice", ali je prekinuo dubiozu time što je prije par mjeseci rekao da ne zna ko je ubica :(
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#24279 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Onda čekamo 2035. :D Možete li durati? :izet:
denden
Posts: 2860
Joined: 07/04/2019 08:17

#24280 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by denden »

Image

Zemite pođahkad
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#24281 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Ovih pet optuženih kažu da ništa ne znaju - optužnica

Muriz - godinama pričao, da zna ko je ubica, ali neće da kaže - nikom ništa 🤷‍♀️
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#24282 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Amnezija bolest 21 vijeka, sve počevši od 2016 :lol:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3033
Joined: 25/06/2014 14:16

#24283 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kakotakonikako »

Dobar je komsija Suljo - bivsi drot.

Maloprije kaze on meni ( izmedju price o taslacenju jedne sa foruma uz njegovu brlju - ja mu o tome bas ne vjerujem ) da su najzajebaniji zasticeni svjedoci jer da su obicni i bezopasni po nekoga - ne bi bili zasticeni. Mada isto kaze da u njegovo vrijeme ( i ustade kada to spominje ) nije toga bilo. I jos kaze da su imali metode da otkriju dokaze od svakoga od koga su to zeljeli, pa makar se on pretvarao i glumio nevinasce. I kaze da zali za tim vremenima.

Najvaznije je doci do istine, rekoh mu ja, mada nisam siguran da me je cuo, jer je bio u svome svijetu.
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#24284 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Zaštićeni svjedoci u ovom predmetu?
hahahaha haha haha ha


Hao jes nou! :D

Zaštićeni od mahale, žene, čoeka, ljubavnice, ljubavnika, i šefa, da se ne sazna da je bio/bila u švaleraciji u "kritično vrijeme" i tome slično!

Advokati i optuženi koji su pročitali njihove iskaze, koje dobiju uz sve ostale dokaze uz potvrđenu optužnicu, su kažu mirni i spokojni nakon pročitanih jer znaju njihov nebitan kvalitet.. ublehašenje tipa "čula rekla kazala" i "sjećam se .... što mi je bilo veoma čudno i sumnjivo"!

Uostalom, da su njihovi iskazi praaavo nebitni vidi se iz opisa u optužnici, jer takvih "bitnih okolnosti i činjenica" o kojim oni "zaštićeno" govore" - nejma.. itd..

Zaštićeni svjedoci u ovom predmetu?
hahahaha haha haha ha,
Ma hajte molim vas!
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#24285 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Samo amnezija je spas za sve optužene :bih:
TheGodfather001
Posts: 1554
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#24286 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by TheGodfather001 »

td_maajka wrote: 30/12/2021 11:24
Tesla Edison wrote: 30/12/2021 07:10 Po ovome pisanju i po trenutno dostupnim informacijama, ovdje je sve čisto koliko vidim. Mutapi nisu krivi za ovo što im se stavlja na teret. Vjerojatno će takva i presuda da bude. To naravno još ne znamo, ali po ovome sa čim raspolažemo svi mi ovdje, sve ide u tom smjeru.

Sad bi se trebalo okrenutu kantonalnim tužiocima i ispitati njihovu odgovornost, a prije svega nesposobnost. Tri puta ti obaraju presudu zbog nesposobnosti sastavljanja kvalitetne optužnice i zastupanja po toj optužnici i ti i dalje radiš kao da se ništa nije dogodilo. To se treba dovesti na čistac, a Mutapi.....

Mislim da je ovaj proces samo gubljenje vremena, ali vidjećemo...
Ipak, nije bas tako.
Svakako, po onome sto pise par botova na temi, ali ne po onome sa cim svi ovdje raspolazemo.

A jos bitnije od toga je cime raspolaze Sud BiH.
Sud koji je odredjivao pritvor trudnici, sud koji je odredjivao pritvor ostalim osumnjicenima, sud koji je potvrdio optuznicu, sud koji je odbio apelaciju optuzenih, sud koji pred sobom ima sve dokaze, a mi ih nemamo, kao i iskaze zasticenih svjedoka (koji btw. vecinom nisu zasticeni zbog toga da bi se sakrio njihov identitet tokom sudjenja, vec da bi se sakrio njihov identitet tokom istrage i omigucio im se imunitet, jer su svjedoci koji su ucestvovali direktno ili indirektno u zataskavanju, o cemu ce podijeliti svoja saznanja).

Ja ne znam kako ce sud odluciti, da li ce biti proglaseni krivima i da li ce biti svi proglaseni krivima, ali znam da ni vi ostali to ne mozete znati, a takodjer znam da zasigurno imam koju informaciju vise od ostalih (pa cak i od botova).

Stoga, polako. Voda trenutno mozda tece tiho, ali vodostaj ce jos rasti, a brana konspiratora je vec dugo pod konstantnim pritiskom. :thumbup:
Identitet zaštićenog svjedoka niko osim tužioca i istražnog sudije, ne zna do, najkasnije, 7 dana pred njegovo/njeno saslušanje, posebno ne pretresno vijeće. Identitet zaštićenog svjedoka u samom nazivu govori o čemu se radi, sigurno to nije stvar "sakrivanja identiteta tokom istrage i omogućavanja imuniteta". To je najtajniji podatak čitavog krivičnog postupka. Čuva se kao tajan 30 godina, a nekad i zauvijek. Imunitet se ne daje osobama za koje postoji osnov sumnje ili nedaobog osnovana sumnja da su učestvovali u izvršenju k.d. da repliciram na dio:"jer su svjedoci koji su ucestvovali direktno ili indirektno u zataskavanju, o cemu ce podijeliti svoja saznanja". Ova vaša priča i pravdanje retardiranog i izmanipulisanog Šofera o iznošenju informacija da zna navode iz istrage zaštićenog svjedoka je krivično djelo, izjednačeno onome da kojim Šofer tvrdi da zna i na taj način sakriva identitet ubice svog djeteta. Ovo što vi radite, licitirate sa identitetima zaštićenih svjedoka, navodima iz njihovih iskaza i još šaljete poruku da neće imati problema (pretpostavljam sa vama) ako ponove iskaz iz istrage pred sudom, je najteži oblik krivičnog djela i pritiska na svjedoke i sud. Ako tvrdite da nemate dokaze, kao što pišete, kako onda Šofer zna ko je zaštićeni svjedok i šta je taj svjedok govorio tužiocu tokom istrage?! Vi ste postali sami sebi svrha, pozicija i opozicija, radite stvari protiv kojih se, navodno, borite kako biste postigli viši cilj - otkriti ko je ubio vašeg člana porodice. Niste ništa bolji od tih mitoloških zavjerenika iz "viših krugova" koji su, navodno, ubili pa prikrili ubistvo Dženana Memića i koji su, navodno, 2016-te podmetali cigane, uticali na svjedoke i fingirali dokaze. Nadam se da će vas neko prijaviti nadležnim organima i da će organi utvrditi barem jednu stvar, a to je da kažete ko vam odaje informacije o zaštićenim svjedocima iz tužilačkog spisa, obzirom da ti identiteti do sudskog spisa i suprotne strane nisu došli.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#24287 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Nevjerovatno kakve besmislice pišu Murizovci na ovoj temi. :roll: :roll: Svjesni su da izmanipulisana, neinteligentna rulja ne zna šta je zaštićeni svjedok, a šta pokajnik.

Nadam se, da će doći dan, kada će odgovarati za sve svoje laži, manipulacije i pritisak na pravosuđe.
cabej
Posts: 162
Joined: 05/07/2011 19:57

#24288 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by cabej »

nakon što od ove optužnice ne bude ništa,mislite da će porodica koja forsira teoriju zavjere priznati da su optužili osobe koje nisu krive?

stvorit će neku alternativnu verziju historije sa neodređenim činjenicama kao i do sada ("Meni je jedan rekao da je.."), i tu će hraniti svoju tugu.
a Rom koji je kriv, i dalje će pijan vozati Ilidžom.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#24289 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

cabej wrote: 31/12/2021 11:46 nakon što od ove optužnice ne bude ništa,mislite da će porodica koja forsira teoriju zavjere priznati da su optužili osobe koje nisu krive?

stvorit će neku alternativnu verziju historije sa neodređenim činjenicama kao i do sada ("Meni je jedan rekao da je.."), i tu će hraniti svoju tugu.
a Rom koji je kriv, i dalje će pijan vozati Ilidžom.
Pa onda će i državni sud biti zavjernički.
Državne sudije štite moćnika.
kvinoja
Posts: 424
Joined: 03/12/2021 23:37

#24290 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by kvinoja »

TheGodfather001 wrote: 31/12/2021 10:47
td_maajka wrote: 30/12/2021 11:24

Ipak, nije bas tako.
Svakako, po onome sto pise par botova na temi, ali ne po onome sa cim svi ovdje raspolazemo.

A jos bitnije od toga je cime raspolaze Sud BiH.
Sud koji je odredjivao pritvor trudnici, sud koji je odredjivao pritvor ostalim osumnjicenima, sud koji je potvrdio optuznicu, sud koji je odbio apelaciju optuzenih, sud koji pred sobom ima sve dokaze, a mi ih nemamo, kao i iskaze zasticenih svjedoka (koji btw. vecinom nisu zasticeni zbog toga da bi se sakrio njihov identitet tokom sudjenja, vec da bi se sakrio njihov identitet tokom istrage i omigucio im se imunitet, jer su svjedoci koji su ucestvovali direktno ili indirektno u zataskavanju, o cemu ce podijeliti svoja saznanja).

Ja ne znam kako ce sud odluciti, da li ce biti proglaseni krivima i da li ce biti svi proglaseni krivima, ali znam da ni vi ostali to ne mozete znati, a takodjer znam da zasigurno imam koju informaciju vise od ostalih (pa cak i od botova).

Stoga, polako. Voda trenutno mozda tece tiho, ali vodostaj ce jos rasti, a brana konspiratora je vec dugo pod konstantnim pritiskom. :thumbup:
Identitet zaštićenog svjedoka niko osim tužioca i istražnog sudije, ne zna do, najkasnije, 7 dana pred njegovo/njeno saslušanje, posebno ne pretresno vijeće. Identitet zaštićenog svjedoka u samom nazivu govori o čemu se radi, sigurno to nije stvar "sakrivanja identiteta tokom istrage i omogućavanja imuniteta". To je najtajniji podatak čitavog krivičnog postupka. Čuva se kao tajan 30 godina, a nekad i zauvijek. Imunitet se ne daje osobama za koje postoji osnov sumnje ili nedaobog osnovana sumnja da su učestvovali u izvršenju k.d. da repliciram na dio:"jer su svjedoci koji su ucestvovali direktno ili indirektno u zataskavanju, o cemu ce podijeliti svoja saznanja". Ova vaša priča i pravdanje retardiranog i izmanipulisanog Šofera o iznošenju informacija da zna navode iz istrage zaštićenog svjedoka je krivično djelo, izjednačeno onome da kojim Šofer tvrdi da zna i na taj način sakriva identitet ubice svog djeteta. Ovo što vi radite, licitirate sa identitetima zaštićenih svjedoka, navodima iz njihovih iskaza i još šaljete poruku da neće imati problema (pretpostavljam sa vama) ako ponove iskaz iz istrage pred sudom, je najteži oblik krivičnog djela i pritiska na svjedoke i sud. Ako tvrdite da nemate dokaze, kao što pišete, kako onda Šofer zna ko je zaštićeni svjedok i šta je taj svjedok govorio tužiocu tokom istrage?! Vi ste postali sami sebi svrha, pozicija i opozicija, radite stvari protiv kojih se, navodno, borite kako biste postigli viši cilj - otkriti ko je ubio vašeg člana porodice. Niste ništa bolji od tih mitoloških zavjerenika iz "viših krugova" koji su, navodno, ubili pa prikrili ubistvo Dženana Memića i koji su, navodno, 2016-te podmetali cigane, uticali na svjedoke i fingirali dokaze. Nadam se da će vas neko prijaviti nadležnim organima i da će organi utvrditi barem jednu stvar, a to je da kažete ko vam odaje informacije o zaštićenim svjedocima iz tužilačkog spisa, obzirom da ti identiteti do sudskog spisa i suprotne strane nisu došli.
Ko li tebe odgoji pa tako laješ :( Neka ti je dragi Allah na pomoći.
il dottore
Posts: 1466
Joined: 12/04/2014 20:35

#24291 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by il dottore »

TheGodfather001 wrote: 31/12/2021 10:47
td_maajka wrote: 30/12/2021 11:24

Ipak, nije bas tako.
Svakako, po onome sto pise par botova na temi, ali ne po onome sa cim svi ovdje raspolazemo.

A jos bitnije od toga je cime raspolaze Sud BiH.
Sud koji je odredjivao pritvor trudnici, sud koji je odredjivao pritvor ostalim osumnjicenima, sud koji je potvrdio optuznicu, sud koji je odbio apelaciju optuzenih, sud koji pred sobom ima sve dokaze, a mi ih nemamo, kao i iskaze zasticenih svjedoka (koji btw. vecinom nisu zasticeni zbog toga da bi se sakrio njihov identitet tokom sudjenja, vec da bi se sakrio njihov identitet tokom istrage i omigucio im se imunitet, jer su svjedoci koji su ucestvovali direktno ili indirektno u zataskavanju, o cemu ce podijeliti svoja saznanja).

Ja ne znam kako ce sud odluciti, da li ce biti proglaseni krivima i da li ce biti svi proglaseni krivima, ali znam da ni vi ostali to ne mozete znati, a takodjer znam da zasigurno imam koju informaciju vise od ostalih (pa cak i od botova).

Stoga, polako. Voda trenutno mozda tece tiho, ali vodostaj ce jos rasti, a brana konspiratora je vec dugo pod konstantnim pritiskom. :thumbup:
Identitet zaštićenog svjedoka niko osim tužioca i istražnog sudije, ne zna do, najkasnije, 7 dana pred njegovo/njeno saslušanje, posebno ne pretresno vijeće. Identitet zaštićenog svjedoka u samom nazivu govori o čemu se radi, sigurno to nije stvar "sakrivanja identiteta tokom istrage i omogućavanja imuniteta". To je najtajniji podatak čitavog krivičnog postupka. Čuva se kao tajan 30 godina, a nekad i zauvijek. Imunitet se ne daje osobama za koje postoji osnov sumnje ili nedaobog osnovana sumnja da su učestvovali u izvršenju k.d. da repliciram na dio:"jer su svjedoci koji su ucestvovali direktno ili indirektno u zataskavanju, o cemu ce podijeliti svoja saznanja". Ova vaša priča i pravdanje retardiranog i izmanipulisanog Šofera o iznošenju informacija da zna navode iz istrage zaštićenog svjedoka je krivično djelo, izjednačeno onome da kojim Šofer tvrdi da zna i na taj način sakriva identitet ubice svog djeteta. Ovo što vi radite, licitirate sa identitetima zaštićenih svjedoka, navodima iz njihovih iskaza i još šaljete poruku da neće imati problema (pretpostavljam sa vama) ako ponove iskaz iz istrage pred sudom, je najteži oblik krivičnog djela i pritiska na svjedoke i sud. Ako tvrdite da nemate dokaze, kao što pišete, kako onda Šofer zna ko je zaštićeni svjedok i šta je taj svjedok govorio tužiocu tokom istrage?! Vi ste postali sami sebi svrha, pozicija i opozicija, radite stvari protiv kojih se, navodno, borite kako biste postigli viši cilj - otkriti ko je ubio vašeg člana porodice. Niste ništa bolji od tih mitoloških zavjerenika iz "viših krugova" koji su, navodno, ubili pa prikrili ubistvo Dženana Memića i koji su, navodno, 2016-te podmetali cigane, uticali na svjedoke i fingirali dokaze. Nadam se da će vas neko prijaviti nadležnim organima i da će organi utvrditi barem jednu stvar, a to je da kažete ko vam odaje informacije o zaštićenim svjedocima iz tužilačkog spisa, obzirom da ti identiteti do sudskog spisa i suprotne strane nisu došli.
Sta imas cekati "nekoga", ko ce to bolje od tebe uraditi tako ucenog i potkovanog
dzolix
Posts: 2139
Joined: 16/02/2021 12:20

#24292 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dzolix »

TheGodfather001 wrote: 31/12/2021 10:47 Nadam se da će vas neko prijaviti nadležnim organima i da će organi utvrditi barem jednu stvar, a to je da kažete ko vam odaje informacije o zaštićenim svjedocima iz tužilačkog spisa, obzirom da ti identiteti do sudskog spisa i suprotne strane nisu došli.
[youtube]https://youtu.be/IOrbyScs-cU[/youtube]

Image
Last edited by dzolix on 01/01/2022 14:12, edited 1 time in total.
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#24293 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Hahaha haha ha ha

Ifete "savjetniče", jesil' i ovo pro bono savjetovo' Davoru?


E moj Ifete, hoćeš li i Murizu savjetovati da 'vako uskoro sa Baketom i hanumom unjega prošetaju zagrljeni Ferhadijom i Titovom?! Muriz je sa Seferović Ljubom odavno jaran, još mu i onu majicu navuko' po tvom savjetu.

Svako ima svoju cijenu, davno je izrečeno kao narodna mudrost, samo je pitanje njene visine...:

...https://www.klix.ba/vijesti/bih/davor-d ... /211231093...

""NA ZAPREPAŠTENJE MNOGIH

Davor Dragičević i Milorad Dodik "ruku pod ruku" prošetali centrom Banje Luke.
:skoljka:

Davor Dragičević, otac ubijenog mladića Davida Dragičevića, čija smrt godinama nije razriješena, prošetao je danas centrom Banje Luke sa, na zaprepaštenje mnogobrojnih prolaznika, liderom SNSD-a Miloradom Dodikom.

Ono što je mnoge zaprepastilo je, osim same činjenice da je do susreta Dragičević - Dodik uopće došlo, aparentna prisnost koja se može vidjeti između njih.

Podsjećamo, Dragičević je 21. marta 2019. godine javno optužio Dodika da stoji iza ubistva njegovog sina zbog čega ga je lider SNSD-a tužio za klevetu.

"Posjedujem čvrste dokaze da je riječ o ubistvu u koje su umiješani vrh MUP-a RS i Milorad Dodik", rekao je tada Dragičević.""
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#24294 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Pa šta? - ako suu šetali :roll:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#24295 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

Mozda je mile odlucio pomoc jer vise nije sa lukacem u dobrim odnosima
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#24296 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Možda Vožd Mile okuplja "Srpski Svet" u ovim presudnim danima za "srpsku stvar", geslom CCCC - "samo Srbe sloga spašava", mislim da je pao neki tajni dogovor, Mile povaljuje jednog po jednog iz "oporbe", što prijetnjama i ucjenama, što parama, poslovima, karijerama...

Možda ne bi bilo loše da se na njega ugledaju Ifet & Muriz, da se obojica poklone Beg Baketu i udruže se za naše opće dobro, za "Bosanski svijet i Bosansku stvar", u suprotnom ostadosmo mi ostali u Fildžanistanu za odstrel i odumiranje... :bih:
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#24297 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

ArmandiHose wrote: 31/12/2021 20:13 Možda Vožd Mile okuplja "Srpski Svet" u ovim presudnim danima za "srpsku stvar", geslom CCCC - "samo Srbe sloga spašava", mislim da je pao neki tajni dogovor, Mile povaljuje jednog po jednog iz "oporbe", što prijetnjama i ucjenama, što parama, poslovima, karijerama...

Možda ne bi bilo loše da se na njega ugledaju Ifet & Muriz, da se obojica poklone Beg Baketu i udruže se za naše opće dobro, za "Bosanski svijet i Bosansku stvar", u suprotnom ostadosmo mi ostali u Fildžanistanu za odstrel i odumiranje... :bih:
Pa za vas nebi dobro bilo da se bake i ifet udruze odmah bi amnesticarka zavrsila iza resetaka sa kompanjerosima :bih:
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#24298 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

ArmandiHose wrote: 31/12/2021 20:13 Možda Vožd Mile okuplja "Srpski Svet" u ovim presudnim danima za "srpsku stvar", geslom CCCC - "samo Srbe sloga spašava", mislim da je pao neki tajni dogovor, Mile povaljuje jednog po jednog iz "oporbe", što prijetnjama i ucjenama, što parama, poslovima, karijerama...

Možda ne bi bilo loše da se na njega ugledaju Ifet & Muriz, da se obojica poklone Beg Baketu i udruže se za naše opće dobro, za "Bosanski svijet i Bosansku stvar", u suprotnom ostadosmo mi ostali u Fildžanistanu za odstrel i odumiranje... :bih:
https://avaz.ba/vijesti/bih/707180/davo ... vidio-stid
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#24299 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

hahahaha

pa, nije isto kad ti neko priđe ili ti nekom priđes i hebeš mu mater i porod, potom odeš od njega ko' da je konjska balega,

ili kada prošetaš ulicom sa takvim tipom,
građani svjedoče da su prošetali, ostalo je njegova vadiona... bre, jel verujete svojim očima il' mojim rečima?!
User avatar
karanana
Posts: 47234
Joined: 26/02/2004 00:00

#24300 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

konobar se od nikogovica pretvorio u vazan faktor. ispunio je to na nesreci sina i na laznim tvrdnjama i teorijama zavjere. haj sto je opozicija htjela da ga iskoristi ali ne vidim sta mile ima od njega ali mozda mu ukapne nesto samo da zacepi. mada ne treba nista ni zakljucivati iz ove setnje, konobar je nebitan i nerelevantan, od njega su ruke digli i procitali ga svi svi osim ifeta i muriza, oni opet iz svojih razloga.
Locked