Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#22151 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Sabahmorning forum dzematlije,

Nego, kad vec prozivamo i pitamo jedni za druge, gdje je neko od nas i sto se ne javlja (ne pise) na temi,

Evo da i ja priupitam:

Đe nestade stanitovita "vjeshalica", tako nekako glasi nick, zapazio sam njene iskljucive i krajnje subjektivne postove da sam pomislio da se iza tog nicka krije zastupnica Arijana licno ili njena najbolja drugarica.

Nestala je sa teme gotovo u isto vrijeme kada se na pocetku sudjenja sudija Peric onako gospodski i profesionalno "našukao" Murizu, upozorio svjedoka Muriza da vodi racuna o svom ponasanju i izjavama u "javnom prostoru", pa tako pokazao da nije osobito impresioniran Ifet & Muriz projektom, njihovim javnim "narativom" i dr i sl.

Takodje, njen nestanak sa teme koincidira sa nekim novim svjezim demokratskim vjetricima na ovoj temi sto je znakovito jer gusenje slobode misljenja, negacija drugog i drugacijeg, te pozivanje na (verbalni) linc je uvijek dobar i obecavajuci pocetak fašizma.

Donedavno ako si na ovoj temi napravio, gluho bilo, najmanju aluziju konstruktivne kritike u vezi sa Ifet & Muriz pricom, usudio se misliti i javno govoriti drugacije od mainstreama, bio bio ekspresno popljuvan i dezintegrisan sa teme.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22152 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Vješalica nije napisala ni 10 postova na ovoj temi, dje nju nađe? Da si bar za MUfida pito bilo bi logičnije al kod tebe i tako nema logike.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#22153 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

A nema odavno ni Thomasa. Bit će, da je shvatio neke stvari, pa mu je sada blam da prizna...
User avatar
vjeshalica
Posts: 16992
Joined: 31/03/2019 14:56

#22154 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

bitangeIprinceze wrote: 24/10/2021 09:56 Vješalica nije napisala ni 10 postova na ovoj temi, dje nju nađe? Da si bar za MUfida pito bilo bi logičnije al kod tebe i tako nema logike.
Svadjala sam se ljetos i saketala kriminalce, postalo je besmisleno naklapati jedno te istu stvar
User avatar
vjeshalica
Posts: 16992
Joined: 31/03/2019 14:56

#22155 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

ArmandiHose wrote: 24/10/2021 09:49 Sabahmorning forum dzematlije,

Nego, kad vec prozivamo i pitamo jedni za druge, gdje je neko od nas i sto se ne javlja (ne pise) na temi,

Evo da i ja priupitam:

Đe nestade stanitovita "vjeshalica", tako nekako glasi nick, zapazio sam njene iskljucive i krajnje subjektivne postove da sam pomislio da se iza tog nicka krije zastupnica Arijana licno ili njena najbolja drugarica.

Nestala je sa teme gotovo u isto vrijeme kada se na pocetku sudjenja sudija Peric onako gospodski i profesionalno "našukao" Murizu, upozorio svjedoka Muriza da vodi racuna o svom ponasanju i izjavama u "javnom prostoru", pa tako pokazao da nije osobito impresioniran Ifet & Muriz projektom, njihovim javnim "narativom" i dr i sl.

Takodje, njen nestanak sa teme koincidira sa nekim novim svjezim demokratskim vjetricima na ovoj temi sto je znakovito jer gusenje slobode misljenja, negacija drugog i drugacijeg, te pozivanje na (verbalni) linc je uvijek dobar i obecavajuci pocetak fašizma.

Donedavno ako si na ovoj temi napravio, gluho bilo, najmanju aluziju konstruktivne kritike u vezi sa Ifet & Muriz pricom, usudio se misliti i javno govoriti drugacije od mainstreama, bio bio ekspresno popljuvan i dezintegrisan sa teme.
Previse si ti kratko na forumu pod novim nickom da bi mene znao sta sam ja pisala? Hehe stanovita, stanovita te saketala i povlacila po podu, i dokazala tvoje teorije da su produkt umobolne fantazije sa iscasenim umom.
Iznijela sam misljenje o tebi jos nekad u avgustu, julu, naravno obracala sam ti se na drugi nick, odnosno na mnogobrojne koje si koristio ovdje s obzirom da bolujes od teskih dusevnih bolesti koje te gone u potrebu da se lazno predstavljas,fantaziras i montiras scene? Hoces li jos nesto da ti dodam ili ti je dovoljno? Pravis se majmun, a vidim nije ti ni tesko?
Last edited by vjeshalica on 24/10/2021 10:17, edited 1 time in total.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#22156 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

Sad će Armando da bude Dzolix s ispravnim passwordom
User avatar
vjeshalica
Posts: 16992
Joined: 31/03/2019 14:56

#22157 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

Armando saznao da je sam sebi majka a inace je svestenik
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#22158 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

vjeshalica wrote: 24/10/2021 10:16
ArmandiHose wrote: 24/10/2021 09:49 Sabahmorning forum dzematlije,

Nego, kad vec prozivamo i pitamo jedni za druge, gdje je neko od nas i sto se ne javlja (ne pise) na temi,

Evo da i ja priupitam:

Đe nestade stanitovita "vjeshalica", tako nekako glasi nick, zapazio sam njene iskljucive i krajnje subjektivne postove da sam pomislio da se iza tog nicka krije zastupnica Arijana licno ili njena najbolja drugarica.

Nestala je sa teme gotovo u isto vrijeme kada se na pocetku sudjenja sudija Peric onako gospodski i profesionalno "našukao" Murizu, upozorio svjedoka Muriza da vodi racuna o svom ponasanju i izjavama u "javnom prostoru", pa tako pokazao da nije osobito impresioniran Ifet & Muriz projektom, njihovim javnim "narativom" i dr i sl.

Takodje, njen nestanak sa teme koincidira sa nekim novim svjezim demokratskim vjetricima na ovoj temi sto je znakovito jer gusenje slobode misljenja, negacija drugog i drugacijeg, te pozivanje na (verbalni) linc je uvijek dobar i obecavajuci pocetak fašizma.

Donedavno ako si na ovoj temi napravio, gluho bilo, najmanju aluziju konstruktivne kritike u vezi sa Ifet & Muriz pricom, usudio se misliti i javno govoriti drugacije od mainstreama, bio bio ekspresno popljuvan i dezintegrisan sa teme.
Previse si ti kratko na forumu pod novim nickom da bi mene znao sta sam ja pisala? Hehe stanovita, stanovita te saketala i povlacila po podu, i dokazala tvoje teorije da su produkt umobolne fantazije sa iscasenim umom.
Iznijela sam misljenje o tebi jos nekad u avgustu, julu, naravno obracala sam ti se na drugi nick, odnosno na mnogobrojne koje si koristio ovdje s obzirom da bolujes od teskih dusevnih bolesti koje te gone u potrebu da se lazno predstavljas,fantaziras i montiras scene? Hoces li jos nesto da ti dodam ili ti je dovoljno? Pravis se majmun, a vidim nije ti ni tesko?
:lol: :lol:
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#22159 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

Image

Dva master assasina, najbolje i najkvalitetnije ubice u Evropi, vjerovatno i u svijetu. Trenirane u najboljim svjetskim agencijama za vrsenje brzih i cistih egzekucija bez ikakvih tragova.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#22160 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nero Histrion »

vjeshalica wrote: 24/10/2021 10:16
ArmandiHose wrote: 24/10/2021 09:49 Sabahmorning forum dzematlije,

Nego, kad vec prozivamo i pitamo jedni za druge, gdje je neko od nas i sto se ne javlja (ne pise) na temi,

Evo da i ja priupitam:

Đe nestade stanitovita "vjeshalica", tako nekako glasi nick, zapazio sam njene iskljucive i krajnje subjektivne postove da sam pomislio da se iza tog nicka krije zastupnica Arijana licno ili njena najbolja drugarica.

Nestala je sa teme gotovo u isto vrijeme kada se na pocetku sudjenja sudija Peric onako gospodski i profesionalno "našukao" Murizu, upozorio svjedoka Muriza da vodi racuna o svom ponasanju i izjavama u "javnom prostoru", pa tako pokazao da nije osobito impresioniran Ifet & Muriz projektom, njihovim javnim "narativom" i dr i sl.

Takodje, njen nestanak sa teme koincidira sa nekim novim svjezim demokratskim vjetricima na ovoj temi sto je znakovito jer gusenje slobode misljenja, negacija drugog i drugacijeg, te pozivanje na (verbalni) linc je uvijek dobar i obecavajuci pocetak fašizma.

Donedavno ako si na ovoj temi napravio, gluho bilo, najmanju aluziju konstruktivne kritike u vezi sa Ifet & Muriz pricom, usudio se misliti i javno govoriti drugacije od mainstreama, bio bio ekspresno popljuvan i dezintegrisan sa teme.
Previse si ti kratko na forumu pod novim nickom da bi mene znao sta sam ja pisala? Hehe stanovita, stanovita te saketala i povlacila po podu, i dokazala tvoje teorije da su produkt umobolne fantazije sa iscasenim umom.
Iznijela sam misljenje o tebi jos nekad u avgustu, julu, naravno obracala sam ti se na drugi nick, odnosno na mnogobrojne koje si koristio ovdje s obzirom da bolujes od teskih dusevnih bolesti koje te gone u potrebu da se lazno predstavljas,fantaziras i montiras scene? Hoces li jos nesto da ti dodam ili ti je dovoljno? Pravis se majmun, a vidim nije ti ni tesko?
Ma lik je isti, samo su mu imena razlicita, ocigledno je.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#22161 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

klix wrote: 24/10/2021 10:12 A nema odavno ni Thomasa. Bit će, da je shvatio neke stvari, pa mu je sada blam da prizna...
On me je najviše šokirao. Na drugim temama mi se činio kao razumna osoba i nije mi se činio potkapacitiran. Strašno je šta je ovdje pisao...

@JThomas , javi se nekad. Brinemo se.
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#22162 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

hahahahahaha, ipak sam uspio istjerat' stanovitu vješalicu iz njenog skrovista gdje se sakrila nakon je na "pocetku sudjenja sudija Peric onako gospodski i profesionalno "našukao" Murizu, upozorio svjedoka Muriza da vodi racuna o svom ponasanju i izjavama u "javnom prostoru", pa tako pokazao da nije osobito impresioniran Ifet & Muriz projektom, njihovim javnim "narativom" i dr i sl..." :kiss:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#22163 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

MensurM wrote: 24/10/2021 16:03
klix wrote: 24/10/2021 10:12 A nema odavno ni Thomasa. Bit će, da je shvatio neke stvari, pa mu je sada blam da prizna...
On me je najviše šokirao. Na drugim temama mi se činio kao razumna osoba i nije mi se činio potkapacitiran. Strašno je šta je ovdje pisao...

@JThomas , javi se nekad. Brinemo se.
slazem se s tobom, tomas je pametan lik
ali u njegovom slucaju, uz empatiju, je i dupla frustracija, osim obicne on je i pravnik :sad:
i takvi poput njega ne mogu ni priviriti na pozicije ovih spodoba, stranackih potrckala i spletkarosa, koje su dobile diplomu na: asim me posl'o po papir
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#22164 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Da odgovorim onom forumasu sto sam upravo prozvao "stanovitu" vješalicu, a ne neku drugu personu na ovom forumu i na ovoj temi:

pratim ovu temu vec duze vrijeme, procitao sam sve postove od svih forumasa, te uocio antipode,

na jednom kraju je stanoviti/stanovita osoba nicka "denden" kao vrhunac racionalne, izuzetno obrazovane i kriticki orijentisane osobe koja ima svoj argumentiran i dosljedan stav o ovom slucaju, a na drugom kraju je stanovita "vješalica" koja je izuzetno rigidna, poluobrazovana, jednostrana i ostrascena na ovoj temi, senzibilna koliko i njen nadimak, puna mrznje prema drugom i drugacijem, da mi dodje da je pozalim...
ArmandiHose
Posts: 398
Joined: 07/10/2021 15:25

#22165 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ArmandiHose »

Ovako ja vidim i dozivljam posljednjih nekoliko desetina postova na ovoj temi koji su posljedica suocavanja racionalnog dijela javnosti sa rezultatima polovicne istrage Drzavnog tuzilastva i njihove polovicne i falicne optuznice, stim u vezi sa pustanjem na slobodu svih optuzenih i pocetkom sudjenja, znakovito spasonosnih naznaka sadrzaja obrazlozenja presude Vrhovnog suda koju svi zeljno ocekujemo:

pocetak kraja Ifet & Muriz (tacnije "savjetnika" Ifeta) kolektivne hipnoze i mantre!

U modernoj teoriji ahitekture, filozofiji (J. Derrida), teoriji knjizevnosti, odavno je uveden pojam "dekonstrukcije" kao teoretsko shvatanje, stanoviste i metod. U teoriji knjizevnosti pod dekonstrukcijom djela podrazumijevalo bi se "prikazivanje više mišljenja i značenja koja su često u uzajamnom konfliktu".

Da, svjedoci smo neopozive dekonstrukcije "Ifet & Muriz narativa u javnom prostoru", slijedom toga sve je vise nas koji zacudjeno probudjeni progovaramo, kao ono prostodusno dijete u Hans Christian Andersen bajci - "car je gol!"

Da, sve nas je manje koji vjerujemo svakoj izgovorenoj rijeci "savjetnika", njegovoj krivicnoj prijavi sa pedesetak prijavljenih, njegovim neargumentiranim nastupima i bombasticnim ublehasenjem, mislim da je "savjetnik" konacno shvatio da su iznevjerene nade javnosti da cemo konacno vidjeti "svjetlo na kraju tunela - da cemo konacno saznati sta se to doista desilo i ko je to uradio, da je shvatio da vise nista ne moze "iscjediti" iz ovog slucaja, pa je (evidentno) usporio, cak mozda i zakocio. Muriz se nastavlja kretati po inerciji, ali i on je poceo kociti nakon Periceve "pljuske".
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#22166 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by YouAreMyDestiny »

Ne znam, šta je Ifet mislio? Da će ubleha trajati do kraja svijeta? Kako je mislio, da će se ovo sve završiti i kada? 🤷‍♀️
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#22167 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by preselio na ahiret »

ArmandiHose wrote: 24/10/2021 17:09 Da odgovorim onom forumasu sto sam upravo prozvao "stanovitu" vješalicu, a ne neku drugu personu na ovom forumu i na ovoj temi:

pratim ovu temu vec duze vrijeme, procitao sam sve postove od svih forumasa, te uocio antipode,

na jednom kraju je stanoviti/stanovita osoba nicka "denden" kao vrhunac racionalne, izuzetno obrazovane i kriticki orijentisane osobe koja ima svoj argumentiran i dosljedan stav o ovom slucaju, a na drugom kraju je stanovita "vješalica" koja je izuzetno rigidna, poluobrazovana, jednostrana i ostrascena na ovoj temi, senzibilna koliko i njen nadimak, puna mrznje prema drugom i drugacijem, da mi dodje da je pozalim...
đesi ba momcilo :lol:
NipBot
Posts: 16
Joined: 19/10/2021 09:49

#22168 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by NipBot »

Ubleha ubleha ubleha ubleha sve je ovo ubleha rekla kazala čuo ja ovaj onaj nisu jesu možda a možda nije, jest reko ovaj, nije kaže ovaj, sjeća se , ne sjeća, znao, nije znao, vaki naki, vaka naka, nije jes drži ga ne daj ga

Iskoristen koliko je trebo bit i idemo dalje, nema vise svadbi, nema naslovnica u avazu, nema Gordane, nema one ljankase zastupnice, niko vise ne prijeti, nema vise kad Otvorim paštetu muriza da iskoči i zivot mi je mnogo ljepsi
NipBot
Posts: 16
Joined: 19/10/2021 09:49

#22169 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by NipBot »

Aaa Ljubo Gospodin dan 100 km zatezna godišnja kamata 10 % ne znam da li ih je tužio za duševnu bol
Kad na to dodamo i ostale članove porodice koji su bili u pritvoru
Karkin će tu omastiti brk takodjer pofino al halal svaka marka bilo bi pošteno da dadnu murizu i ifetu koju marku

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilas ... /160601128

https://** No links **.ba/clanak/217120/slucaj-me ... lastvu-bih

Ljubo ti si za mene tito
NipBot
Posts: 16
Joined: 19/10/2021 09:49

#22170 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by NipBot »

Ateista wrote: 23/10/2021 08:39
uglavnomja wrote: 22/10/2021 13:43

a ko je ovdje krupna riba?

ljubo?
mutapi?
recepcionar?
saobracajac pred penzijom?
za dupovca do slucaja niko nije cuo
Mutapi i budnje vjerovatno, mozda i jos neko za koga ne znamo, ne mora biti da su ubice ali su umijesani.
Umiješani su jer je tebi Ptičica šapnula
Meni Muriz ne cvrkuće nego laže godinama, a imam mozak pa registrijem oci da vidim, uši da čujem… od zavjerenika koji su inače skloni greškama lažima i manipulacijama za 6 godina ništa bez kiksa kako je to moguće
Aa žalosna vam vrba svaki dan nešto novo ispali i vi ma…
NipBot
Posts: 16
Joined: 19/10/2021 09:49

#22171 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by NipBot »

Koume wrote: 23/10/2021 20:00
ArmandiHose wrote: 23/10/2021 19:56 Neko napisa:

"Portali su vec objavili da je on (Seferovic Ljubo) pristao biti svjedok u slucaju Dzenan Memic".

Seferovic Ljubo "pristao da bude svjedok"?!
WTF!!!

Hahahahahahahahahahaha!


Pa nije Seferovic Ljubo ambasador (sa diplomatskim imunitetom) Ujedinjenog kraljevstva pa da "pristaje", odnosno da bira hoce li biti svjedok u krivicnom predmetu ili nece!

Ako policija/tuzilastvo i na kraju sud odluce da neko treba biti svjedok, on/ona to postaje po sili zakona, pa ako odbije da svjedoci moze biti priveden, kaznjen novcano pa i na kraju zatvoren dok ne progovori (svjedoci).

Seferovic Ljubo "pristao da bude svjedok".

Seferovic Ljubo se trebao naci kao prvooptuzeni na ovoj optuznici zbog krivicnog djela prikrivanja, prije optuzenih Mutapa u dr., jer Ljubo tvrdi da je "lazno priznao" saobracajku, pa je tako priznao da je godinama odvlacio istragu i sudjenje u drugom pravcu.

Zar to nije svjesna dugogodisnja opstrukcija istrage i sudjenja predmeta Memic sto je ipak teze djelo od svakog pojedinacnog djela iz optuznice, zbog cega Ljubo treba biti prvooptuzeni na ovoj optuznici zbog krivicnog djela prikrivanja, prije optuzenih Mutapa i dr?

Milion slucajeva gdje ljudi koji budu podmiceni, ili urade stvar koju je uradio Ljubo iz nekih drugih razloga, pa se nagode sa tuzilastvom i dobiju ulogu svjedoka.
Ne moze tebe niko primorati da radis stvari koje ne zelis.
Svjedok nije neko koga ces ti drzat u zatvoru dok on ne progovori. To je osumnjiceni.
A Mutape je odmah trebalo pohapsit i ne pustat ih do dana danasnjeg sta su sve radili. Ali polako sve ce se ovo zavrsiti jednog dana.
Samo nemoj da nestanes sa foruma ko tvoji prethodnici pravnici sa vezama u tuzilastvu i sudu
Nagodit se može samo kriv čovjek po jedan
Podmićeni je saucesnik, a ne svjedok
Pitanje jednostavno konkretno Sta su mutapi uradili tačno dokazano i konkretno bez rekla kazala..
I nemoj da se hvataš amnezije kako može da se ne sjeća daj da ja tebe opalim po glavi da vidim čega ćeš se sjećat zadnjeg tako da možemo testirat to u vezi amnezije
NipBot
Posts: 16
Joined: 19/10/2021 09:49

#22172 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by NipBot »

Godine huje izbijaju iz mene
Koume
Posts: 650
Joined: 21/06/2021 00:30

#22173 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Koume »

NipBot wrote: 25/10/2021 04:00
Koume wrote: 23/10/2021 20:00
Milion slucajeva gdje ljudi koji budu podmiceni, ili urade stvar koju je uradio Ljubo iz nekih drugih razloga, pa se nagode sa tuzilastvom i dobiju ulogu svjedoka.
Ne moze tebe niko primorati da radis stvari koje ne zelis.
Svjedok nije neko koga ces ti drzat u zatvoru dok on ne progovori. To je osumnjiceni.
A Mutape je odmah trebalo pohapsit i ne pustat ih do dana danasnjeg sta su sve radili. Ali polako sve ce se ovo zavrsiti jednog dana.
Samo nemoj da nestanes sa foruma ko tvoji prethodnici pravnici sa vezama u tuzilastvu i sudu
Nagodit se može samo kriv čovjek po jedan
Podmićeni je saucesnik, a ne svjedok
Pitanje jednostavno konkretno Sta su mutapi uradili tačno dokazano i konkretno bez rekla kazala..
I nemoj da se hvataš amnezije kako može da se ne sjeća daj da ja tebe opalim po glavi da vidim čega ćeš se sjećat zadnjeg tako da možemo testirat to u vezi amnezije
On moze preuzeti ulogu svjedoka u slucaju, reci ko ga je podmitio, na koji nacin, itd. Dalje se moze govoriti o njegovoj krivici i kazni, ako je bude bilo, zavisi sta ce reci na sudu.
Bez rekla kazala, imamo okvirno da je Mutap kupovao sa Dupovcem Clia za slucaj, koji nema veze sa slucajem i dokazana konstantna komunikacija sa ostatkom grupe. Cim se to naslo o optuznici vjerovatno je komunikacija vezana za slucaj, i iz njegovih sveski, sim kartica i telefona vjerovatno je utvrdjeno sta je radio cika Zijo i sta je to tacno komunicirao.
Ovdje recenica nemoj da se hvatas amnezije, ne moze gluplja biti, jer je Alisa direktni svjedok dogadjaja a glumeci amneziju je presutila i direktno ucestvovala u prikrivanju tacnog razloga smrt Dzenana i prikrivanje ubica. Evo cak necemo ni raspravljati da li ona ima amneziju ili nema, to ce sud da radi, ali to je konkretan razlog zasto je ona u sudnici. Bio je i pretres njene kuce pa je dan nakon toga odmah uhapsena, mozda je i u tom pretresu nesto nadjeno
User avatar
vjeshalica
Posts: 16992
Joined: 31/03/2019 14:56

#22174 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

ArmandiHose wrote: 24/10/2021 17:09 Da odgovorim onom forumasu sto sam upravo prozvao "stanovitu" vješalicu, a ne neku drugu personu na ovom forumu i na ovoj temi:

pratim ovu temu vec duze vrijeme, procitao sam sve postove od svih forumasa, te uocio antipode,

na jednom kraju je stanoviti/stanovita osoba nicka "denden" kao vrhunac racionalne, izuzetno obrazovane i kriticki orijentisane osobe koja ima svoj argumentiran i dosljedan stav o ovom slucaju, a na drugom kraju je stanovita "vješalica" koja je izuzetno rigidna, poluobrazovana, jednostrana i ostrascena na ovoj temi, senzibilna koliko i njen nadimak, puna mrznje prema drugom i drugacijem, da mi dodje da je pozalim...
Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 16992
Joined: 31/03/2019 14:56

#22175 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

ArmandiHose wrote: 24/10/2021 16:50 hahahahahaha, ipak sam uspio istjerat' stanovitu vješalicu iz njenog skrovista gdje se sakrila nakon je na "pocetku sudjenja sudija Peric onako gospodski i profesionalno "našukao" Murizu, upozorio svjedoka Muriza da vodi racuna o svom ponasanju i izjavama u "javnom prostoru", pa tako pokazao da nije osobito impresioniran Ifet & Muriz projektom, njihovim javnim "narativom" i dr i sl..." :kiss:
Sto se tice istjerivanja nekoga, znas koje si batine dobio ljetos i kako ti je brnjokalica razbijena, pa si skontao da u pricu da bi je odrzao uvuces se sa jos par racuna i kofol nekoga prozivas
Evo, nesto za tebe, da te ustocam kosto je alisa nakazna ustocana
Image
Locked