Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
xoklix
Posts: 2410
Joined: 16/01/2018 16:07

#6476 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by xoklix »

Ima li neko sliku Alise Mutap prije ovog slučaja ?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6477 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

last mohicans wrote: 14/02/2021 14:23 Ma bit ce saslušana, htijela to ona ili ne. Na poligraf bi je stavio u najmanjem slučaju.
Prošla poligraf.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6478 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

xoklix wrote: 14/02/2021 14:39 Ima li neko sliku Alise Mutap prije ovog slučaja ?
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#6479 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Njanjavi »

Sve u svemu nekoj se jako aktivnoj i bitnoj ekipi iz murije skupila jaja od ove frke pa ove botove guraju da laju okolo i brljave teorije.
Jbga ispade na kraju da je murija stvarno ograničene pameti, cuj stojinica aktivirat da proda priču hahahaha.
Montipajtonovski scenario...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6480 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Njanjavi wrote: 14/02/2021 14:38 Nije muriz dobio nikakav listing nego je logicki zaključio na licu mjesta da lik folira da je zvao.
Plus pitao raju jel dolazio ovaj campari sutra pa mu rekose da nije.

:?


rece lik sinoc da je nabavio listing da provjeri to

neko ce na pranje usiju :D

ako je do mene, ok, sorry, ali spominjao je listing
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#6481 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Njanjavi »

Vjv je spominjao listing oko dzenanovog telefona, sad si i mene zbunio, mozda i ja grjesim :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6482 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Njanjavi wrote: 14/02/2021 14:45 Vjv je spominjao listing oko dzenanovog telefona, sad si i mene zbunio, mozda i ja grjesim :D
ovo je bilo na samom pocetku, kasnije dzenanov

odoh nedje naci emisiju da provjerim


u pravu si, nije spomenuo budnjin listing nego svoj

:oops:
Last edited by uglavnomja on 14/02/2021 15:00, edited 1 time in total.
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#6483 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

uglavnomja wrote: 14/02/2021 14:47
Njanjavi wrote: 14/02/2021 14:45 Vjv je spominjao listing oko dzenanovog telefona, sad si i mene zbunio, mozda i ja grjesim :D
ovo je bilo na samom pocetku, kasnije dzenanov

odoh nedje naci emisiju da provjerim
Ama reko je za listing SVOG telefona, da je imao vremena prije emisije, da bi ga nabavio da pokaze kako se ON cuo sutradan telefonom s Budnjom.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#6484 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.

Ne treba zaboraviti da je ona na licu mjesta pronadjena krvave glave, da je kao i Dzenan imala povrede na dlanovima i koljenima a odjeca joj je bila zguljena trenjem od cvrstu podlogu.To sve pise u izvjestajima koji se mogu naci na internetu.

Sinoc je Muriz rekao da ga je Alisa tuzila za klevetu i gotovo sam siguran da ce ga uzeti na sudu.
Nebozemlja
Posts: 800
Joined: 04/10/2020 17:20

#6485 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nebozemlja »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.

Ne treba zaboraviti da je ona na licu mjesta pronadjena krvave glave, da je kao i Dzenan imala povrede na dlanovima i koljenima a odjeca joj je bila zguljena trenjem od cvrstu podlogu.To sve pise u izvjestajima koji se mogu naci na internetu.

Sinoc je Muriz rekao da ga je Alisa tuzila za klevetu i gotovo sam siguran da ce ga uzeti na sudu.
Ne postoji.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#6486 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by un1ted »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.
Naravno da ima, 0.000001%. Ako dva tima ljekara kazu da od povreda nije mogla nastati amnezija, jer nema povreda na mozgu, jedino je mogla amnezija nastati radi stresa. Ipak, sigurno da ima naucno objasnjeno sta se moze zaboraviti, kada se vrati i slicno, jer nije sigurno ista trauma od povrede i onoga sto vidis.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6487 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.

Ne treba zaboraviti da je ona na licu mjesta pronadjena krvave glave, da je kao i Dzenan imala povrede na dlanovima i koljenima a odjeca joj je bila zguljena trenjem od cvrstu podlogu.To sve pise u izvjestajima koji se mogu naci na internetu.

Sinoc je Muriz rekao da ga je Alisa tuzila za klevetu i gotovo sam siguran da ce ga uzeti na sudu.
Biće zanimljivo vidjeti na sudu Murizove dokaze da je Alisa prostitutka.

To suđenje će dosta reći i o ovom slučaju.
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#6488 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jazzer »

Nema sanse da Budnjo nije involviran na neki nacin u sve ovo. Da li stiti nekoga po stranackoj liniji, prijateljskoj ili nekoj drugoj, to ne znam.

Da je cist, a vec na prvu prozivku, je trebao izaci u javnost i reci "tuzicu svakoga ko mene ili moga sina dovede u bilo kakvu vezu sa slucajem Dzenan Memic." Bez ikakvog pravdanja, prezentiranja alibija, laznog razumjevanja za porodicu Memic i sl. Onda mu ne bi trebalo ni ono gostovanje sinoc kod Senada.

Ima pare i moze se ganjati po sudovima sto godina. Ali ne, on se nakon 5 godina pojavljuje u tv emisiji sa podacima, datumima desavanja i detaljima u koje random gradjanin KS, a koji prati ovaj slucaj iz medija, nije tako detaljno upucen. I time ostavlja dojam covjeka koji je itekako upoznat sa cijelim slucajem. A zasto bi bio ako nema nikakvog razloga da bude?
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#6489 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.

Ne treba zaboraviti da je ona na licu mjesta pronadjena krvave glave, da je kao i Dzenan imala povrede na dlanovima i koljenima a odjeca joj je bila zguljena trenjem od cvrstu podlogu.To sve pise u izvjestajima koji se mogu naci na internetu.

Sinoc je Muriz rekao da ga je Alisa tuzila za klevetu i gotovo sam siguran da ce ga uzeti na sudu.
Postoji nekoliko dokaza za to da Alisa NE GOVORI istinu, izmedju ostalog 3 oprecne izjave u sluzbenim zabiljeskama.

Neka, nek ona progovori u Tuzilastvu i tako opravda svoje ponasanje do sada.

Sto se tice tuzbe za klevetu, mislim da je Murizu ucinila uslugu i to veliku time. Ne zaboravimo, na Murizu ce kao optuzenom biti da dokaze da njegove tvrdnje nisu kleveta. Ako su istinite, a on tvrdi da jesu i da za to ima i dokaze, onda ce se ako nista drugo Alisa Mutap-Ramic i/li njeni advokati morati ocitovati po tom pitanju, jer na njima je da dokazu da je kleveta. A obzirom da su Murizove tvrdnje usko vezane za noc dogadjaja i sam motiv, bit ce interesantno cuti sta ce advokat(i) optuzbe reci.
User avatar
stativa
Posts: 244
Joined: 27/06/2011 19:27
Location: Šeher

#6490 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by stativa »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu
Ne.
Bjutaca
Posts: 2
Joined: 14/02/2021 15:15

#6491 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Bjutaca »

Je li iko primjetio da na Klixu nema ni slova o slučaju Memić od sinoć ? Čak nisu prenijeli ni Sebijinu izjavu. Dakle naredba je jasna. Nema pisati o slučaju Memić ni pod kojim uslovima...
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#6492 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by u-pet-deka »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.

Ne treba zaboraviti da je ona na licu mjesta pronadjena krvave glave, da je kao i Dzenan imala povrede na dlanovima i koljenima a odjeca joj je bila zguljena trenjem od cvrstu podlogu.To sve pise u izvjestajima koji se mogu naci na internetu.

Sinoc je Muriz rekao da ga je Alisa tuzila za klevetu i gotovo sam siguran da ce ga uzeti na sudu.
Ne vjerujem da je momak ubijen iz čista mira. Na isti način isto ne vjerujem da je ubijen za sitnicu.

Ako je riječ o nesretnom događaju onda je velika vjerovatnoća, da djevojka igra veliku ulogu. Sve ostalo ima dublju pozadinu i kosi se
sa pričom o momku, koja cirkuliše u javnosti.
Dimu1927
Posts: 3974
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#6493 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Dimu1927 »

Je li iko od forumasa bio u ljubavnoj vezi, ili koristio usluge doticnih sestara, ili zna nekog provjereno da je to radio ?

Sarajevo je mahala, sve se zna ko s kim, i ponavlja se ta prica od pocetka da je alisa kurava, pa evo valjda neko s foruma zna nekog sigurno da to potvrdimo ? Ili je samo rekla kazala prica
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#6494 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

MensurM wrote: 14/02/2021 12:20
Milenkov buraz wrote: 14/02/2021 12:06 Stojim iza podrške Murizu međutim ovo sučeljavanje malo baca drugačije svjetlo na neke stvari. Nema sumnje da je Dženan ubijen i da se zataškavalo ali sada se vidi poprilično jasno da Muamer vjerovatno i nema veze sa ovim a grad je brujao da je on ubica. Po meni nije ni to OK pa bez obzira volio neko Muamera ili ne, treba biti častan i pošten u izgovorenom. Ne znam, evo istražni organi pa valjda će se pokazati ko i kako.
Pa Memići misle da je Budnjo ubica. Lajkali su takve tvrdnje na FB i ismijavali njegov alibi.

I Muriz sinoć kaže nešto: Biću pošten, Muamer nije nalogodavac, ali...
To ti tako kazes, inace vrlo vjerovatno Budnjo i nije ubica ali saucesnik jeste milion %
Bjutaca
Posts: 2
Joined: 14/02/2021 15:15

#6495 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Bjutaca »

Alisa je sigurno ključ svega. Ako se ne varam, Muriz je sinoć smjestio Ziju Mutapa na lice mjesta. Vjerojatno je bila ljubavnica nekoga iz samog vrha s kim se trebala naći tu noć i očigledno rasčistiti neke stvari. Dženanova jedina greška je što se zaljubio u nju i krenuo da je zaštiti. Ako je istina da je imao pištolj sa sobom, znao je da taj od kojeg je štiti nije baš mala maca. Ne mislim da je trebao biti ubijen tu noć jer nije baš neprometno mjesto + kamere svuda okolo. Nažalost, koliko god glupo zvučalo, mislim da je ubijen slučajno ali sve što se poslije dešavalo nije bilo slučajno što implicira da je na licu mjesta tu noć bio neko jako bitan ili sin nekoga bitnog. Aljkavo se ušlo u cijelo zataškavanje jer se mislilo da će stati na priči o saobraćajki ali kad su vidjeli da Muriz ne staje već je bilo prezapetljano.
Kako god, treba pružiti podršku porodici na sve načine. Išla sam i ići ću na proteste kada budu. Voljela bih da mogu uraditi i više od toga ali nemoćna sam.
Ovo je možda jedini način da se svjetlo u ovoj državi upali.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#6496 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

dustaban wrote: 14/02/2021 12:31
MensurM wrote: 14/02/2021 10:12 Jako puno šuplje sinoć i nikakvih dokaza.

Sebija ubica - "mijenjala vještake"
Bakir ubica - "rekao mi da će vidjet šta će napravit"
Budnjo ubica - "nestao snimak"
Mutap ubica - "otkud mu Dzenanov mobitel"
Alisa ubica - "nema amneziju"
Policajci ubice - "izbrisali poruke"
Dalida ubica - "rekla mi nije on njega htio"

Svi dokazi Murizovi su rekla kazala. Budnjo sinoc cvrsto stajao iza onog da mu nije nista rekao za Zuju.
Bogme odvdje treba i tebe dodati

MensurM - "trolanje na klixu po nalogu"
I laprdanje Mensurovo do besvijesti
jajara
Posts: 508
Joined: 12/02/2018 20:48

#6497 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by jajara »

breuer wrote: 14/02/2021 12:22 Lajkali na FBu :lol:

tresu se ko Petrinja SDAovci
kakav as. diskutujuci o ubojstvu jednog momka htjede ispasti smijesan iskoristivsi nesrecu u kojoj je zivot izgubilo 10tak ljudi i u kojoj su mnoge obitelji ostale bez krova nad glavom i kune u dzepu. :run:
User avatar
basicm
Posts: 10461
Joined: 16/01/2012 21:38

#6498 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by basicm »

jajara wrote: 14/02/2021 15:35
breuer wrote: 14/02/2021 12:22 Lajkali na FBu :lol:

tresu se ko Petrinja SDAovci
kakav as. diskutujuci o ubojstvu jednog momka htjede ispasti smijesan iskoristivsi nesrecu u kojoj je zivot izgubilo 10tak ljudi i u kojoj su mnoge obitelji ostale bez krova nad glavom i kune u dzepu. :run:
Patetika, kao i ona koju je Muriz sinoc koristio, Budnjo se nasmija on kao meni dijete...
Znam da je ova tema fan club Memica i da ce te navaliti, ali sinoc nije bio regularan 100%, igra on na vise frontova odjednom.
Za rjesenje smrti sina puna podrska, i sve sto povlaci za sobom. Neke druge stvari...
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#6499 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bitangeIprinceze »

MensurM wrote: 14/02/2021 15:03
bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 14:54 A postoji li barem malena mogucnost da Alisa govori istinu.

Ne treba zaboraviti da je ona na licu mjesta pronadjena krvave glave, da je kao i Dzenan imala povrede na dlanovima i koljenima a odjeca joj je bila zguljena trenjem od cvrstu podlogu.To sve pise u izvjestajima koji se mogu naci na internetu.

Sinoc je Muriz rekao da ga je Alisa tuzila za klevetu i gotovo sam siguran da ce ga uzeti na sudu.
Biće zanimljivo vidjeti na sudu Murizove dokaze da je Alisa prostitutka.

To suđenje će dosta reći i o ovom slučaju.
Jesi li ti Alisin svodnik? Hajde priznaj da si imao 50% od ojedinacne krhacine
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6500 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

Bjutaca wrote: 14/02/2021 15:19 Je li iko primjetio da na Klixu nema ni slova o slučaju Memić od sinoć ? Čak nisu prenijeli ni Sebijinu izjavu. Dakle naredba je jasna. Nema pisati o slučaju Memić ni pod kojim uslovima...
Zato je tu Jasmin Mulahusic, taj vjerni SDA bot, sa svojim "nadahnutim" statusima i armijom pouzdanih SDA patriota koji su spremni popljuvati sve - ko god nije za Bakira, Sebiju i SDA.
Locked