Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

emmir1
Posts: 4488
Joined: 07/06/2013 15:28

#6351 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by emmir1 »

Pratio sam kao i svi ovaj slučaj Memić.

Kada sada složim kockice, mislim da se tu radi o nekim Alisinim bivšim momcima.

Čak je i Muriz pomenuo sinoc da je možda ljubomora.

Ubili su Dzenana, ali ta trojica ili jedan od njih je sin nekog guzonje iz SDA.

Onda se SDA kriminalna mašinerija upalila da to sve zataška.


Velika, ogromna greška Budnje je što nije otišao kući Memicu i razgovarao sa njim.

Jer sama činjenica da je Muriz otišao kod Budnje i tražio pomoć govori da nije sumnjao da on ima nešto sa ubistvom.

No apsolutno vjerujem Murizu da Budnjo nije nikoga nazvao i da je lažirao poziv pred njim, fazon okrenuo Čamparu da Muriz misli da mu hoće pomoći.

I to govori u korist toga da je i Budnjo htio da zataška istragu, isto kao i stvar sa nestalim snimcima.


Zbog ovoga ne treba da padnu samo ubice, zbog ovoga još 50 ljudi mora u zatvor.
Forumerrer
Posts: 837
Joined: 14/06/2014 17:27

#6352 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Forumerrer »

Jel samo meni cudno sto MM poznaje sve, od Bakira, policajaca, pa nadalje i sto je sa Alijom u jaranskim odnosima?

Jadan momak, nastrada vjerovatno ni kriv ni duzan. Ustvari kriv je sto je bio pripadnik tog drustva.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6353 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

milejovic1971 wrote: 14/02/2021 08:30
meridiyan wrote: 13/02/2021 22:47 Sebija Izetbegović laze veceras u svojoj izjavi ,nakon Murizovog gostovanja
Nakon ta dva vještačenja je Tužilaštvo meni, kao odgovornoj osobi KCUS, izdalo NAREDBU da formiram treći tim stručnjaka iz KCUS za ponovno vještačenje stranke i ja sam odmah dala imena tri šefa klinika: neurologije, prof. dr. Jasminka Djelilović Vranić, prof. dr. Kemal Dizdarević neurohirurgije, prof. dr. Sandra Vegar Zubović radiologije. Nalaz vještačenja je urađen i odmah upućen Tužilaštvu. To je istina
A istina je
Prvo vještačenje navodne amnezije Alise Mutap radio je prof. dr. Abdulah Kučukalić
Onda ide drugi tim vještaka u kojem su bili doktor Kemal Dizdarević i doktorica Sandra Vegar-Zubović.
Trece vjestacenje o kojem govori Sebija: Jasminka Dželilović, Azra Alajbegović i Žarko Savić
meni samo nije jasno, ne odredjuje komisiju vjestaka direktor KC pa taman bila Sebija, nego SUD...tacka. nema dalje... :thumbup:

drugo, neki dan Memic kaze Karan mu trazio pare, a sinoc kaze Karan je dobro uradio i rekao da nema amneziju Alisa .... onda Sebija malte ne uradila milosrdno ubistvo, iskljucila aparate, ma daajj....meni ovo djeluje, bas da se nece nikada rijesiti, a eto kaze hoce za mjesec. sumnjam... :run:

http://nebojsavukanovic.info/ekskluzivn ... zio-novac/
Nakon prvog vjestacenja, za Tuzilastvo, je vjestacenje zavrseno. Ono se moze ponoviti ili zahtijevati novo, samo ukoliko Tuzlistvo odredi da je vjestacenje bilo nepotpuno ili odbrana zahtjeva ponovno vjestacenje zbog propusta. Ovdje ostaje nejasno, zasto je Tuzilastvo samoinicijativno zahtjevalo ponovno vjestacenje i to od KC? Zasto je i nakon tog drugog vjestacenja Tuzilastvo, kako Sultanija sinoc kaze, "naredilo" i trece vjestacenje?
zasto prof. dr. Kemal Dizdarevic gubi posao, biva izvrgnut progonu... jer nije htio mijenjati svoj izvjestaj?
Ili se radilo toliko aljkavo da je neko nenamjerno unistio istragu ili se velika riba iza svega krije.
Trece nema!
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#6354 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mali_balon »

Trebalo bi ovu temu zakljucat....prevse sda botina na temu dolazi samo da zaradi sendvic....a imaju puno vise tema gdje to mogu uraditi....
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#6355 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Njanjavi »

Sad bi oni najradije da se sve zavrsi na ubicama, da se to spakuje fino expresno i da puste niz vodu kolateralnu štetu.
Tresu se gace mnogima jbga.
I stojinica su aktivirali isti ljudi koji su i budnju sinoc gurnuli pred kamere.
Ista prica samo budnjo malo neofirnije pokusava skrenut tok vode na isti mlin.
Da alisa suti jer stiti nekog bliskog ko je ubica.
Ovdje je veci problem institucionalna zastita takvih stvari, ta kabala elite od tuzilastva do murije i novinara.
Dotako mu je zicu pred kraj i mislim da se pred kraj najvise reklo, sa onim da je ljubomora da je mala bila s nekim mocnim prije i vjv se praskala pravo sa nekim ko je nije htjeo pustit.
Odma se budnjo kreno ofirno prat da toga nema u njegovom hotelu.
Presmjesan lik, elokventan ko popisan panj.
Divim se Murizu kolku snagu i zivce lik ima, kapa do poda.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#6356 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6357 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

dustaban wrote: 14/02/2021 08:52 DOSTA OVIH KOMENTARA OVDJE
bi se hladno mogli svrstati u saucesnistvo u ubistvu Dzenana! To je svaki komentar koji, makar i malo, spominje neku GRESKU U ISTRAZI koju vodi Muriz. Pri tome zaboravljamo da to nije njegov posao, sve ovo je jedna strasna tragedija koja razotkriva sunovrat drzave i sistema. Zrtve tog sunovrata smo svi mi, ukljucujuci i ove komentatore koji su se sad vise zadali u razotkrivanju Murizovih lutanja i gresaka u koracima (pa jebote, covjek je samo t6ako mogao predmet drzati na aparatima da bi ga sad sasvim ozivio!)... SASVIM ZANEMARUJUCU ovaj dramaticni obrt koji se desava - istraga se konacno pocela baviti pravim elementima, pa boze moj na nesto ce izaci, a RIBE SU SAME POCELE IZLAZITI NA OBALU!

Meni licno su se sinosnjim duelom Memica i Budnje, sasvim slozile kockice o tumoru zvanom Ilidza. Kristalno je sad jasno da je sve ovo posljedica UZP SDA! Tema za filma.
A vi sad nastavite traziti Memiceve greske...
Okreni-obrni, ljudi hoce pravdu. Murizu je ubijeno dijete, za koje ga je MUP, Tuzilastvo, Sud.... obavjestilo da je poginuo u saobracajnoj nesreci, sto nije tacno. To sada znamo svi!!! I umjesto da je ubica odavno u zatvoru, slucaj rijesen, sada se od para poreskih obveznika ove zemlje Tuzilastvo bavi istragom o istrazi. To je apsurd i to je poraz prava i kao nauke i kao temelja ljudskih prava i jednakosti.
Ostaje pitanje, ko je toliko mocan da se zbog njega pokrene Mup, Tuzilastvo, Sud, Klinicki centar... da bi se sakrila istina.
To je pitanje svih nas.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#6358 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Njanjavi »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Meni jedino nije jasno ko tebe pusta da obitavas na ovom forumu i temi, botino raspala...
User avatar
mayab
Posts: 27161
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#6359 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mayab »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
A jel on na sudjenju sve to priznao, pa ga ovi ipak oslobodili jer se nije uspjelo dokazati,
ili se možda branio šutnjom, pa nije ništa ni izjavljivao, a presuda ispala oslobađajuća jer su ovi stisli sud dokazima da on nema veze s tim....to mene najvise zanima
jer ako je Ljubo na sudu govorio JESAM , a ovi ga oslobode, šta onda ?
elcaliente
Posts: 4568
Joined: 13/06/2012 15:52

#6360 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by elcaliente »

Ove teorije da ga je Alisa ubila zbog ljubomore ne piju nikako vodu.

Jer bi po to teoriji Zijo Mutap i ta dva tri prasinara morali biti toliko mocni likovi u Sarajevu da upravljaju kantonalnim tuzilastvom kako zele.
Da brisu snimke iz Budnjinih hotela,ukradu mu 200.000km, naloze Sebiji da promjeni vjestake itd.

Ispade Zijo Mutap jaci od el Baketa.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6361 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Ne mora biti da je placen, mozda mu je i prijeceno da lazno svijedoci. Mi to ne znamo.
Ali, kriminal koji dolazi sa vrha, a ovdje je ocito da se neko krupan krije, prijetnje su sastavni dio svakodnevnice.
Saznati ce se i to.
Ne treba zuriti kada je vec ovoliko trajalo.
elcaliente
Posts: 4568
Joined: 13/06/2012 15:52

#6362 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by elcaliente »

emmir1 wrote: 14/02/2021 08:58
noviclan wrote: 14/02/2021 07:32
nina9399 wrote: 13/02/2021 23:38

Sta ti govore? Meni pogled ovo starije zene, ako im je majka, govori da je svjesna sta je rodila.
Je li ovu lijevu nekada karindja i onaj pjevac armin bijedic arma

https://www.s0urce.ba/mobile/clanak/Haris/549390



To mu je žena i majka je dvoje djece.

Činjenica da je sestra od omražene Alise, ali ipak bi se trebali sudržat od tako pogrdnih riječi.

Par stranica se piše kako bi je opalio ovaj, gdje bi je opalio i slično.
Ne kontam sto je ne bi opalio ako je udata?
Eno i Alisa je udata pa bi je opet ponovo neki stariji SDA/ovac u hotelu kod Budnje opalio.

Za ne SDA-ovce je vazno samo ne ici na Ilidzi u setnju sa sekama.
elcaliente
Posts: 4568
Joined: 13/06/2012 15:52

#6363 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by elcaliente »

Palmalma wrote: 14/02/2021 09:40
bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Ne mora biti da je placen, mozda mu je i prijeceno da lazno svijedoci. Mi to ne znamo.
Ali, kriminal koji dolazi sa vrha, a ovdje je ocito da se neko krupan krije, prijetnje su sastavni dio svakodnevnice.
Saznati ce se i to.
Ne treba zuriti kada je vec ovoliko trajalo.
Ma nema Ljubo pojma ni ko mu je prijetio niti ko mu je pare dao.
Njega su nasli vjerovatno neki desteti ljudi, posrednici jer se bavio sitnim kriminalom, odveli ga na neko mjesto gdje mu je neko sa maskom na glavi rekao sta ce raditi i to je to.
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#6364 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Čudna sorta »

Ja mislim da se nije ni moglo protumačiti da ga je Alisa ubila iz ljubomore, prije neko ko je na neki način ranije bio povezan sa njom.

Kako sam ja skontala, ona se navodno trebala naći sa nekim da nešto raspravi, on je nije pustio samu... Kada se desilo da su ga ubili zvali su njenog oca, premještali tijelo, vjerovatno se dogovarali šta će dalje prije nego što obavijeste policiju, i kad je na kraju došla hitna već je bilo kasno. Zato se i spominjalo da je možda i mogao preživjeti da se reagovalo na vrijeme.

Nije ovdje samo "jak" Zijo Mutap već svi zajedno koji su umiješani u ovo, a vjerovatno im nikada nije palo na pamet da će se klupko početi odmotavati i da će otac toliko istrajati i biti uporan. Sve se to mislilo zataškati, nije im vjerovatno prvi put da rade neke prljave poslove, i kao što se vjerovatno do sada zataškalo nebrojeno raznih slučajeva.

Toliko se ukralo na tenderima, i na kraju se otkrili respiratori... nekad nešto mora...
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#6365 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

Njanjavi wrote: 14/02/2021 09:34
bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Meni jedino nije jasno ko tebe pusta da obitavas na ovom forumu i temi, botino raspala...
Mnogo konstruktivno i pametno kao i 90% upisa na ovu temu.

Od drveca se ne vidi suma a a nikako da se odgonetne ko je Ljubi, ako on vec nije taj, platio da prizna ubistvo.

Kombi snimljen u vrijeme nesrece, dan nakon pobjegao iz Sarajeva, pronadjeno kod koga je kupio nove dijelove, zena mu priznala da je nakon udara izasao iz kombija i udario ih palicom...Povrede na Alisi i Dzenanu ukazuju na to da ih je neko udario sa ledja...

Apsolutno svi dokazi upucuju na njega ali Muriz Memic ima dokumente o Alisi ali samo jos nikako da uklopimo kako je neko totalno nebitan lik poput Zije Mutapa uspio da potplati pola drzave.
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#6366 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Čudna sorta »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:48
Njanjavi wrote: 14/02/2021 09:34
bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Meni jedino nije jasno ko tebe pusta da obitavas na ovom forumu i temi, botino raspala...
Mnogo konstruktivno i pametno kao i 90% upisa na ovu temu.

Od drveca se ne vidi suma a a nikako da se odgonetne ko je Ljubi, ako on vec nije taj, platio da prizna ubistvo.

Kombi snimljen u vrijeme nesrece, dan nakon pobjegao iz Sarajeva, pronadjeno kod koga je kupio nove dijelove, zena mu priznala da je nakon udara izasao iz kombija i udario ih palicom...Povrede na Alisi i Dzenanu ukazuju na to da ih je neko udario sa ledja...

Apsolutno svi dokazi upucuju na njega
ali Muriz Memic ima dokumente o Alisi ali samo jos nikako da uklopimo kako je neko totalno nebitan lik poput Zije Mutapa uspio da potplati pola drzave.
Kad skontaš toliko jednostavno, ne znam kako se niko do sada nije sjetio da ide u ovom pravcu. :-) :-) :lol:
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6367 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:48
Njanjavi wrote: 14/02/2021 09:34
bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Meni jedino nije jasno ko tebe pusta da obitavas na ovom forumu i temi, botino raspala...
Mnogo konstruktivno i pametno kao i 90% upisa na ovu temu.

Od drveca se ne vidi suma a a nikako da se odgonetne ko je Ljubi, ako on vec nije taj, platio da prizna ubistvo.

Kombi snimljen u vrijeme nesrece, dan nakon pobjegao iz Sarajeva, pronadjeno kod koga je kupio nove dijelove, zena mu priznala da je nakon udara izasao iz kombija i udario ih palicom...Povrede na Alisi i Dzenanu ukazuju na to da ih je neko udario sa ledja...

Apsolutno svi dokazi upucuju na njega ali Muriz Memic ima dokumente o Alisi ali samo jos nikako da uklopimo kako je neko totalno nebitan lik poput Zije Mutapa uspio da potplati pola drzave.
Sve u slucaju Seferovica i njihove uloge je izmisljeno i palo je na Sudu.
Zasto to ponavljas kao neke utemeljene dokaze?
User avatar
gdesi bre
Posts: 582
Joined: 13/02/2021 17:54
Location: gdje god hocu

#6368 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by gdesi bre »

bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:48
Njanjavi wrote: 14/02/2021 09:34
bosanska senzacija wrote: 14/02/2021 09:30 Meni je nevjerovatno kako se Ljubo Seferovic izvukao iz citave price a skoro svi dokazi govore o tome da je upetljan u citav slucaj.

Ako ih on vec nije udario sa kombijem a nakon toga i udario palicom po glavi ko mu je onda platio da to sve prizna?
Meni jedino nije jasno ko tebe pusta da obitavas na ovom forumu i temi, botino raspala...
Mnogo konstruktivno i pametno kao i 90% upisa na ovu temu.

Od drveca se ne vidi suma a a nikako da se odgonetne ko je Ljubi, ako on vec nije taj, platio da prizna ubistvo.

Kombi snimljen u vrijeme nesrece, dan nakon pobjegao iz Sarajeva, pronadjeno kod koga je kupio nove dijelove, zena mu priznala da je nakon udara izasao iz kombija i udario ih palicom...Povrede na Alisi i Dzenanu ukazuju na to da ih je neko udario sa ledja...

Apsolutno svi dokazi upucuju na njega ali Muriz Memic ima dokumente o Alisi ali samo jos nikako da uklopimo kako je neko totalno nebitan lik poput Zije Mutapa uspio da potplati pola drzave.
Nebitan lik Zijo?Po prici vidimo da je bio baja dole,kako rece Denis kod njega bila auta sto su mu ukrali,to ne rade nebitni likovi.
elcaliente
Posts: 4568
Joined: 13/06/2012 15:52

#6369 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by elcaliente »

Znaci Ljubo naisao Cliom pa poslije toga sa Kombijem, udario Dzenana i Alisu prvo jednim pa drugim autom, na to mu oni nesto progovorili i on izadje iz auta i prebije ih sipkom.
Eh sada jedina je misterija iz kojeg auta je izasao iz Clia ili iz T4.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#6370 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Palmalma »

Čudna sorta wrote: 14/02/2021 09:47 Ja mislim da se nije ni moglo protumačiti da ga je Alisa ubila iz ljubomore, prije neko ko je na neki način ranije bio povezan sa njom.

Kako sam ja skontala, ona se navodno trebala naći sa nekim da nešto raspravi, on je nije pustio samu... Kada se desilo da su ga ubili zvali su njenog oca, premještali tijelo, vjerovatno se dogovarali šta će dalje prije nego što obavijeste policiju, i kad je na kraju došla hitna već je bilo kasno. Zato se i spominjalo da je možda i mogao preživjeti da se reagovalo na vrijeme.

Nije ovdje samo "jak" Zijo Mutap već svi zajedno koji su umiješani u ovo, a vjerovatno im nikada nije palo na pamet da će se klupko početi odmotavati i da će otac toliko istrajati i biti uporan. Sve se to mislilo zataškati, nije im vjerovatno prvi put da rade neke prljave poslove, i kao što se vjerovatno do sada zataškalo nebrojeno raznih slučajeva.

Toliko se ukralo na tenderima, i na kraju se otkrili respiratori... nekad nešto mora...
Na prvu bi se reklo da je Alisa sa nekim bila, ko je krupna riba.
Mozda je od svog prethodnog zivota htijela pobjeci uz novu sansu u zivotu.
Kao da je neko sprijecavao u tome.

Bog zna, a i ona.
noviclan
Posts: 10932
Joined: 31/10/2013 06:48

#6371 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by noviclan »

emmir1 wrote: 14/02/2021 08:58
noviclan wrote: 14/02/2021 07:32
nina9399 wrote: 13/02/2021 23:38

Sta ti govore? Meni pogled ovo starije zene, ako im je majka, govori da je svjesna sta je rodila.
Je li ovu lijevu nekada karindja i onaj pjevac armin bijedic arma

https://www.s0urce.ba/mobile/clanak/Haris/549390



To mu je žena i majka je dvoje djece.

Činjenica da je sestra od omražene Alise, ali ipak bi se trebali sudržat od tako pogrdnih riječi.

Par stranica se piše kako bi je opalio ovaj, gdje bi je opalio i slično.
Valjda onda nije ni istina da je nakon udaje za arcija alisa preuzela bogatu sestrinu klijentelu
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#6372 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by bosanska senzacija »

No, krajem novembra svjedočio je Amel Bureković zaposlenik firme koja se bavi prodajom autostakala. On je kazao da je 10. februara 2016. godine u radnju došao Ljubo Seferović (pokazao prstom u sudnici na optuženog) i kupio staklo za auto. Tužilac Meris Ćato pitao je svjedoka kojim automobilom je došao optuženi, a svjedok je kazao sa „tamnoplavim T4 kombijem“. U kombiju je bila žena s bebom i još dvoje djece.

- Bio je nervozan i u žurbi. Prodao sam mu staklo i ubacili u kombi. Kod nas nije izvršio zamjenu jer mu je bilo skupo – kazao je svjedok.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6373 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ugly duckling »

bhnapoleon1 wrote: 13/02/2021 21:12 Kraj ovog slučaja je i kraj SDA
Amin
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#6374 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mrtva kokoš »

Zna li fakat ovog Ziju iko privatno, ne vjerujem nesto pretjerano ni Stojnicu...da je on uopste neki baja ali vjerujem da zna ubicu i da je u najmanju ruku saucesnik u prikrivanju svega.

Alisa je kljuc svega, po meni u hapsanu, pa nek zajedno sa tatom odlezi te koje stiti..

Dalida, tuzilastvo, ljudi iz policije moralni sunovrat danasnjeg stanja drustva...nazalost nismo bolji ni zasluzili...Alijino gostovanje samo to i potvrdilo.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6375 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ugly duckling »

cyprus wrote: 13/02/2021 21:37 Nego, nisam skonto... Kako dođe od 20 KM do hotela? :?

Evo ja, nije da se hvalim, imam ne cvaju, nego dvije glave... Gdje ih trebam uložit? :)
hocemol se utalit i ja imam 200
da kupimo i mi makar pola Ilidze
Locked