Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
I naravno Dzej
Posts: 453
Joined: 04/11/2009 00:08

#5101 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by I naravno Dzej »

Image
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5102 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

:shock: :skoljka: :run:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#5103 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by meridiyan »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilas ... /210203082

sutkinja Tatjana Kosović :roll: (sjetimo se respiratora kada nije odredila pritvor trio F)
Mozda ova prica ne dodiruje nikog bitnog po SDA pa donese ispravno rjesenje o pritvoru, pogotovu ako Tuzilastvo cilja na jos tri osobe.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5104 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Advokatica Mutapa, Nina Kisić usprotivila se određivanju pritvora i navela je da je njen klijent ranije svesku koja je izuzeta nudio tužilaštvu da bi pomogao u istrazi.

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/62 ... iza-memica

Al opet ne kontam šta će im to auto? Nisu mogli nikako prema povredama namjestit da je stradao od tog auta.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5105 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by spreca »

swanfilter wrote: 03/02/2021 12:11 Mensure, i ti bi trebao sa Dupovcem. Pevise se ti trudis ...
:thumbup:
mislim da ima neke veze sa ovim djelom ,pa makar i rodbinske,stalno je ismijavao i sprda se sa Murizom da nece nikad nista dokazati
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#5106 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by klaki »

Da smo ozbiljna drzava davno bi on bio priveden na ispitivanje...
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5107 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

zasto je onaj mutap pratio i biljezio muriza u teku? ikakvu ulogu igra auto?
i ko su svjedoci? i sta znaci samo nemojte ubit??? :shock: :skoljka: :run:
Mraka
Posts: 206
Joined: 13/04/2009 18:31

#5108 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Mraka »

klaki wrote: 03/02/2021 14:27 Da smo ozbiljna drzava davno bi on bio priveden na ispitivanje...
Pratim ovu temu odavno i ovaj lik MensurM je baš ofiran ...Mislim da će doći vrijeme kad će i njemu policija pokucati na vrata i svima koji imaju bilo kakve veze sa ovim slučajem.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5109 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

sumirprimus wrote: 03/02/2021 14:28 zasto je onaj mutap pratio i biljezio muriza u teku? ikakvu ulogu igra auto?
i ko su svjedoci? i sta znaci samo nemojte ubit??? :shock: :skoljka: :run:
Nisam to shvatio da ga je pratio kao korake i njegovo kretanje, već izjave u medijima i dokaze. Može bit, naravno, i da je ovo tvoje ispravna verzija, a to bi mi bilo šokantno.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5110 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Ovo bi trebalo bit zanimljivo.

Tužilac je također najavio proširenje istrage u odnosu na još tri osobe, a koja će se desiti u narednih 30 dana.


Samo ne kontam zašto se čeka to, zar nije normalno pokupiti sve u jednom potezu. Ovako se ostavlja mogućnost da ove tri osobe unište dokaze ili vrše pritisak na svjedoke. Fakat ne pamtim situaciju da se negdje najavljuje da će se pokrenuti protiv još osoba, kao da im se neofirno govori: Riješite se svega što vas dovodi u vezu s ovim slučajem.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#5111 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ovo_malo_duse »

Napisah ovo prije cirka 2 godine, i jos tada potkrijepih slikama sta nastrada prvo nebitno jeli auto udarilo covjeka sa strane ili direktno.
Od tada se izmjenilo bar 5 trollova na temi, svaki put kad Mensi prigusti i kad ga raja provali do jaja uleti novi da ga malo pogura...

I jos uvjek sam pri istom Amneziju da prikljuce dok jos nije kidnula . KIdnuce vani i trazit Azil. Zivi bili pa vidjeli..

ovo_malo_duse wrote: 26/03/2018 19:04
JThomas wrote:i sve već ide u smjeru od "bila je saobraćajna nesreća" do "ma nismo mi to namjerno". ko radi taj i griješi. potkradu se greške. pa i njih deset-dvadeset zaredom :mrgreen:
Izgleda ukopao se Menso, provalila ga raja sad ulijece podrska da ovo malo razvodni. Ko bi biva nisu 100 % umlatili momka nego samo 60%. Ostalih 40% se umlatio sam dok je krkljao na zemlji.
I sta kaze Menso ko jos nosi lopatu. Pa Menso druze oni koji su zovnuti da idu u sacekusu ponesu prvo sto mogu da pokupe, u USA je to baseball palica a na Ilidzi lopata. Ebes ga sve je to do mentaliteta.
I Eluna i ti si providna i postedi nas analiza ziva bila vise je i vrapcima jasno da je momak ubijen i haj sto su probali zataskat ali sto su toliki glupani i nesposobni da i dijete od 10 godina vidi za to sto tvrde nije moguce.

Treba Amneziju na elentricnu prikljucit svega bi se ona sjetila.
User avatar
video
Posts: 6841
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#5112 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by video »

Kako je armin "spustio" pricu u ova dva dana, na ranu bi ga mogao priviti. Poslije onakih bljuvotina iznesenih na racun porodice Memic ima se jos obraza ovdje pojaviti.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5113 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Čuj lopatom u sačekušu. Da, sjetio sam se. Žujo je rekao ili štok od kombija ili lopata. I onda me ova gore uvjeravala da se u sačekušu na Ilidži ide s lopatama :D
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5114 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Avdo Avdić: Tužilaštvo BiH nije razriješilo slučaj Memić, već za “organizirani kriminal” sumnjiči osobe za koje baš i nema dokaza da su – skrivale ubice. Evo činjeničnog opisa iz dokumenata Tužilaštva BiH. Ukratko, policajac Hasan Dupovac organizovao je kriminalnu grupu tako što je od Zijada Mutapa dobio brojeve telefona Edvina Avdića i Senida Demirovića od kojih je, potom, zatražio da pronađu automobil Renault Clio zelene boje koji, ispostavit će se kasnije, nije bio predmet izvršenja krivičnog djela. To je, dakle, inkriminacija navedena u dokumentima Tužilaštva BiH, prema kojima, prvobitno, Zijad Mutap nije bio ni osumnjičen. Osim toga, Tužilaštvo BiH sumnjiči i pripadnike Direkcije za koordinaciju policijskih tijela Nedžada Hrvata i Nebojšu Veljovića da su “u namjeri da prikriju počinioce” propustili da nadležne obavijeste da je, osim Alise Mutap, “i Dženan Memić zadobio teške tjelesne povrede”. Policajci su, piše Tužilaštvo, kasnije obavijestili da na mjestu nesreće ima povrijeđena muška osoba sa teškim tjelesnim povredama.

Dakle, to su, zvanično, inkriminacije zbog kojih je Tužilaštvo BiH uhapsilo dvojicu članova “organizirane kriminalne grupe”, a još dvojicu – osumnjičilo.

I sada, na talasu reakcija javnosti, državni tužioci traže određivanje jednomjesečnog pritvora za uhapšene. Čisto podsjećanja radi – Tužilaštvo BiH je ovaj predmet formiralo u septembru 2019. godine. Za godinu i po su, dakle, istražili da pripadnici Direkcije za koordinaciju nisu “odmah obavijestili” da su u događaju na Ilidži povrijeđene dvije osobe. I za godinu i po su uspjeli istražiti da je policajac Dupovac predao FUP-u, zvanično, zeleni Clio. Sve je to bilo poznato odmah na početku.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#5115 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cherry-Cherry »

Podići optužnicu protiv Alise za ubistvo. Kako bi se svega sjetila, da je njena guzica u pitanju. Ne bi trebali šamari, svega bi se sjetila.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5116 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Koga zanima ovaj cirkus, nek pročita ovo:

https://www.istraga.ba/tuzilastvo-ipak- ... i-nn-lice/

*Zasad cirkus. Možda bude još nešto, ali zasad je cirkus.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5117 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

znači osmica dig'o avdu, političko-obavještajnu hanu :mrgreen: fali vam još geopolitička hana reuf bajrović da uporedi sa nečim uoči rata i objasni kako se to odnosi na globalnu politiku.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#5118 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cherry-Cherry »

Vjerujem da se mnogima sada guzice tresu. :) :)
suspect_zero
Posts: 25826
Joined: 11/10/2008 21:45

#5119 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

Meni još uvijek nije jasno sa kim je Alisa bila u vezi, ko je bio ljubomorni lik??? Otac Budnjo ili sin?....neki treći?
User avatar
vjeshalica
Posts: 17210
Joined: 31/03/2019 14:56

#5120 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

Ma boga pitaj koje preko nje prelazio....
DonieBrasco
Posts: 15495
Joined: 31/08/2016 16:09

#5121 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by DonieBrasco »

Vidjet cete u narednim danima umjesto da nju pozovu na razgovor koja je kljuc svega, opet ce nekoga drugog, treceg.

Ovo ce morati puci a onda ce masa ljudi morati biti saslusana i mnogi ce morati ici u zatvor, ovo je uzas sta je samo jedan slucaj pokazao koliki nivo korupcije i zataskavanja, skretanja paznje na nebitne stvari. Nevjerovatno koliko ljudi radi za nekoga i stiti tog nekoga.
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#5122 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

Mozda nije Budnjo sin, kao ni Budnjo babo. Ali, mozda je neko njima blizak, a ovi stali u zastitu jer znaju da su jaki, uvjereni da im se nista ne moze, a sad im se obija od glavu. Mogla bi ovo biti prica za filma na kraju ...
User avatar
Truba
Posts: 81735
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5123 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Truba »

Meni je najveci misterij NAKON SVEGA mladozenja
User avatar
Truba
Posts: 81735
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5124 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Truba »

Black swan wrote: 19/06/2017 11:45
heal wrote:@MensurM ti si na crnoj hronici na jednom mjestu napisao da je Budnjo prosao poligraf. Molim izvor ove informacije, i zasto bi isao na poligraf ako nije ni osumnjicen?
pa da otkloni sumnju


svima je jasno da je ovo od prvog dana MUTNO

dakle mutno je od medijskog izvješatavanja od prvog dana
do toga je li napadnut je li udaren kombijem..
do danas unutar suda tužilaštva ili ko je sve već uključen
Moj citat s prve stranice
Zivim u blizini
Sjecam se trenutka prve vijesti kad sam cuo dok je bio ziv
Mutno od samog pocetka
swanfilter
Posts: 7898
Joined: 06/06/2008 18:52

#5125 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

Black swan wrote: 03/02/2021 16:34 Meni je najveci misterij NAKON SVEGA mladozenja
Ovaj zadnji? Jeste vala, treba imati petlju, pa uletjeti u tu pricu zenidbom Alise. Jos znajuci da Memic nije prvi, a koji je zijanio kod te porodice. Meni sve na sihre baca :lol:
Locked