Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#26 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 15/01/2017 15:42, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#27 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by HAVANA »

brsti wrote:Najpopularnija vijest juče.... komentari?

Bešlagić: Znam priče kako je Dodik spašavao muslimane
http://ba.n1info.com/a129493/Vijesti/Vi ... imane.html

Glumac Enis Bešlagić bio je gost Pressinga na N1 televiziji. On je s urednikom i voditeljem Amirom Zukićem razgovarao o mnogim interesantnim temama, a pričao je i o poznanstvu s predsjednikom entiteta Republika Srpska Miloradom Dodikom.

Zukić je Bešlagića pitao i o tome kakav je Dodik privatno i o čemu su razgovarali.

"Ne sastajemo se po kafanama, iako Dodik jako voli kafanu, a to je dobro što kod njega znaš šta voli, kod naših ne znaš. Znam priče iz rata da je Dodik spašavao muslimane i da ih je stavljao u svoj automobil i odvozio ih iz Laktaša. Kad se sastanemo ja njega pitam zašto sam ja danas tu, a on sutra u Sarajevu nije i pitam ga zašto misli na muslimane i na mene u negativnom smislu na šta on meni kaže da ne misli to tako i da to kaže u revoltu. Rekao mi je i da nema s kim pričati u Sarajevu i da kome god je pružio ruku, da ga taj zeznuo i ja vjerujem u to", naveo je.

Komentarisao je i izjavu hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović u kojoj je rekla da se islam u BiH radikalizuje.

"Misliš da je predsjednica odrasla s mulimanima pa zna kakvi su muslimani inače. Oni znaju samo o onome šta vide iz medija. Radikalizacija muslimana se medijski primjećuje, ali radikalizacija, fašizam i nacionalizam u najgorem obliku su u regionu već odavno prisutni od rata. Ako slavim oba Bajrama, onda sam se i ja radikalizovao. Danas se govori mnogo i o pokrivenim ženama. Pa šta ako su pokrivene, kakve veze ima? To je fašizam. Ne smeta mi kad gledam otkrivene guzove i sise i kad se neko otkrio, ali smeta to. Pa i baka ti je pokrivena, časna sestra - sve su to žene koje su bile pokrivene, to je pitanje tradicije i često nema veze sa vjerom već sa načinom oblačenja. Ne možeš Kinezima reći da ustane s poda i da ostavi štapiće za jelo, već mu se pridružiš i poštuješ to. Da kretena ima, ima ih i vazda ih je bilo i vazda će ih biti. Ima i toga da su se kreteni u politici radikalizirali i zbog njih naša djeca nemaju alternativu, ne znaju koju školu da upišu, naši roditelji, vaši, naši borci, nemaju adekvatan tretman, nemaju ništa, ali bitno je da smo se mi 'evropeizirali", naglasio je.

Ja i? Sta trebamo sad radit?
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#28 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by muha_sa »

trebamo se ibretit
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#29 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by HAVANA »

Dje taj smajli?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#30 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Tomahawk11 »

saim_adka wrote:
Tomahawk11 wrote:
Rekao mi je i da nema s kim pričati u Sarajevu i da kome god je pružio ruku, da ga taj zeznuo
Rekao bih da u ovom ima itekako istine.
Zajebali su oni i nas, da Mileta ne zajebu.
Mada, sve je to ista ekipa, oni gledaju jedni druge da zajebu gdje god stignu 8-)
netacno.
dodik i izetbegovic skupa imaju 3 ofshore firme (luksemburg, austrija i kipar). pametnom dosta, a nek istrazni organi pretresu to.
Sta je konkretno netacno?
Dobro, mogao sam dodati: gledaju jedni druge da zajebu gdje stignu preko ledja naroda.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#31 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Tomahawk11 »

HAVANA wrote: Ja i? Sta trebamo sad radit?
Zali se visokom predstavniku.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#32 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by avetinja »

Domaće zvijezde (a i strane) kad su željne pažnje obično lupe veliku glupost, jer je to mnogo lakše nego smisliti koju za bukvara. Logika: reklama je reklama, a nije da nisu u pravu. Sad će se o njemu razglabati na dugo i na široko, a to je ono što je htio.
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#33 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 15/01/2017 15:42, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Tomahawk11 »

saim_adka wrote:
Tomahawk11 wrote: Sta je konkretno netacno?
Dobro, mogao sam dodati: gledaju jedni druge da zajebu gdje stignu preko ledja naroda.
nema u onom istine.
ne gledaju oni da jedan drugog zajebu, vec da zatru trag predstavama o konfliktu. sto je vise haoticna situacija, oni vise hajruju u miru.
mi zivimo jerry springer show svakodnevno.
Jasno, zato sam i dodao ono gore :thumbup:
Narodna ledja sve trpe.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by mO k3 »

HAVANA wrote:
brsti wrote:Najpopularnija vijest juče.... komentari?

Bešlagić: Znam priče kako je Dodik spašavao muslimane
http://ba.n1info.com/a129493/Vijesti/Vi ... imane.html

Glumac Enis Bešlagić bio je gost Pressinga na N1 televiziji. On je s urednikom i voditeljem Amirom Zukićem razgovarao o mnogim interesantnim temama, a pričao je i o poznanstvu s predsjednikom entiteta Republika Srpska Miloradom Dodikom.

Zukić je Bešlagića pitao i o tome kakav je Dodik privatno i o čemu su razgovarali.

"Ne sastajemo se po kafanama, iako Dodik jako voli kafanu, a to je dobro što kod njega znaš šta voli, kod naših ne znaš. Znam priče iz rata da je Dodik spašavao muslimane i da ih je stavljao u svoj automobil i odvozio ih iz Laktaša. Kad se sastanemo ja njega pitam zašto sam ja danas tu, a on sutra u Sarajevu nije i pitam ga zašto misli na muslimane i na mene u negativnom smislu na šta on meni kaže da ne misli to tako i da to kaže u revoltu. Rekao mi je i da nema s kim pričati u Sarajevu i da kome god je pružio ruku, da ga taj zeznuo i ja vjerujem u to", naveo je.

Komentarisao je i izjavu hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović u kojoj je rekla da se islam u BiH radikalizuje.

"Misliš da je predsjednica odrasla s mulimanima pa zna kakvi su muslimani inače. Oni znaju samo o onome šta vide iz medija. Radikalizacija muslimana se medijski primjećuje, ali radikalizacija, fašizam i nacionalizam u najgorem obliku su u regionu već odavno prisutni od rata. Ako slavim oba Bajrama, onda sam se i ja radikalizovao. Danas se govori mnogo i o pokrivenim ženama. Pa šta ako su pokrivene, kakve veze ima? To je fašizam. Ne smeta mi kad gledam otkrivene guzove i sise i kad se neko otkrio, ali smeta to. Pa i baka ti je pokrivena, časna sestra - sve su to žene koje su bile pokrivene, to je pitanje tradicije i često nema veze sa vjerom već sa načinom oblačenja. Ne možeš Kinezima reći da ustane s poda i da ostavi štapiće za jelo, već mu se pridružiš i poštuješ to. Da kretena ima, ima ih i vazda ih je bilo i vazda će ih biti. Ima i toga da su se kreteni u politici radikalizirali i zbog njih naša djeca nemaju alternativu, ne znaju koju školu da upišu, naši roditelji, vaši, naši borci, nemaju adekvatan tretman, nemaju ništa, ali bitno je da smo se mi 'evropeizirali", naglasio je.

Ja i? Sta trebamo sad radit?
toliko muslimana u laktasima... Enise moj Enise
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#36 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Gojeni H »

muha_sa wrote:pratim
+1
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#37 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by radiša »

brsti wrote:Najpopularnija vijest juče.... komentari?
Reko covjek istinu a istina uvijek najvise boli.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#38 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Šveđanin »

Dodik nema veze sa cetnicima. Potice iz 100% partizanskog kraja iz 100% partizanske porodice.

Pogledajte njegove intervjue sa pocetka karijere dok je bio zapadni covjek. Nema nadmenosti, lijepo, izrazajno prica... Uvidio je da to ne donosi glasove, pa se prebacio na malo drugaciji mod.

On je jedan obican populista koji sa cetnistvom nema nikakve veze. Jedino je pitanje dokle je spreman da ode da bi ostao na funkciji, odnosnovda li je tip covjeka koji ce uraditi i ono krajnje - zrtvovati svoj narod, gurnuti u neki novi rat, zarad ocuvanja svoje pozicije.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#39 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by ultima_palabra »

Šveđanin wrote:Dodik nema veze sa cetnicima. Potice iz 100% partizanskog kraja iz 100% partizanske porodice.

Pogledajte njegove intervjue sa pocetka karijere dok je bio zapadni covjek. Nema nadmenosti, lijepo, izrazajno prica... Uvidio je da to ne donosi glasove, pa se prebacio na malo drugaciji mod.

On je jedan obican populista koji sa cetnistvom nema nikakve veze. Jedino je pitanje dokle je spreman da ode da bi ostao na funkciji, odnosnovda li je tip covjeka koji ce uraditi i ono krajnje - zrtvovati svoj narod, gurnuti u neki novi rat, zarad ocuvanja svoje pozicije.
Svaka sličnost sa Miloševićem je sasvim slučajna.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66218
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#40 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by _BataZiv_0809 »

ultima_palabra wrote:
Šveđanin wrote:Dodik nema veze sa cetnicima. Potice iz 100% partizanskog kraja iz 100% partizanske porodice.

Pogledajte njegove intervjue sa pocetka karijere dok je bio zapadni covjek. Nema nadmenosti, lijepo, izrazajno prica... Uvidio je da to ne donosi glasove, pa se prebacio na malo drugaciji mod.

On je jedan obican populista koji sa cetnistvom nema nikakve veze. Jedino je pitanje dokle je spreman da ode da bi ostao na funkciji, odnosnovda li je tip covjeka koji ce uraditi i ono krajnje - zrtvovati svoj narod, gurnuti u neki novi rat, zarad ocuvanja svoje pozicije.
Svaka sličnost sa Miloševićem je sasvim slučajna.
S tim da Dodik nije imao svog Stambolica. Ostalo je isto ko jaje jajetu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#41 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by dječak sa šibicama »

Enis, covjek za sva vremena, kameleon sa stotinu lica, sve za licni interes.

Takvi su danas elita.

Svaka slicnost sa Merlinom ili Nedom Ukraden, nimalo nije slucajna.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#42 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Ripicipi »

Chmoljo wrote:
Streptokok wrote:
i svi smo bre isti, koliko ja mogu primjetiti.
i SDA isto veli.
Kakve veze ima "svi smo mi isti" sa izjavom da je Dodik pomogao nekim Bosnjacima u ratu??

Poprilicno bolesno rezonovanje
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#43 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Njanjavi »

Ja bgm nikad nisam kontao to masovno rezanje na dodika.
Mislim ono, gledam starije ljude oko sebe svi drvo i kamen na dodika, a vecih cetnicica od njega na x strana.
Meni vise smetaju domaci petokolonasi, vise mi je zla nanjeo govnobradi bake, silajdjic, ganic, bicakcic, lagumdjija nego petnes dodika.
Sa tim skevcanjem na dodika samo skidate odgovornost sa mase drugih i cak gorih cetnicica koji i sami guraju dodika u prvi plan da skrenu zent sa sebe.
Mislite da ivanic nije gori cetnicina od dodika?
Mislite da dragan cavic nije veci cetnik od dodika?
Meni je iskreno covjek u neku ruku i simpatican, prirodan, neusiljen, ima karakter ako nista, ima muda rec sto vecina politicara nema muda.
Najlakse je bit populista, opipat puls priglupoj masi i o tome prdit do u beskonacnost poput ovih nasih smrdljivaca.
Dodik ako nista suprotstavlja se tom minder mentalitetu i zato mu ja kapu skidam i king je sto se mene tice.
Ne dira me, ne diram ga, samo udri dodice ko im jbe mater.
I ne kontam sta je tu za nepovjerovat da je lik u ratu spasio neke komsije muslimane od klanja?
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#44 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by RtrnOfSalisbury »

ja sam mislio ovaj breslagic neki pijevac, dje god odvrnes tv on nesto pijeva, sve sa velkim zvijezdama :shock: jos ako zapijeva na doceku sa dina merlina ... ce bude dozivljaj
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#45 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by escobar__ »

Zna balijica... Nek' ide u HR snimat serije i glumit budalu.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#46 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Banksy »

insomnia78 wrote:'ta će papčić
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#47 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by KB9 »

enis beslagic je nasmijavo hrvate u miru
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#48 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Mohamad Sissoko »

Šveđanin wrote:Dodik nema veze sa cetnicima. Potice iz 100% partizanskog kraja iz 100% partizanske porodice.

Pogledajte njegove intervjue sa pocetka karijere dok je bio zapadni covjek. Nema nadmenosti, lijepo, izrazajno prica... Uvidio je da to ne donosi glasove, pa se prebacio na malo drugaciji mod.

On je jedan obican populista koji sa cetnistvom nema nikakve veze. Jedino je pitanje dokle je spreman da ode da bi ostao na funkciji, odnosnovda li je tip covjeka koji ce uraditi i ono krajnje - zrtvovati svoj narod, gurnuti u neki novi rat, zarad ocuvanja svoje pozicije.
Najgore su te komunjare i titini pioniri.
Vidi pod Tudjman,Milosevic, Mladic...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#49 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasacvao Muslimane u ratu

Post by LBVIEW »

Šveđanin wrote:Dodik nema veze sa cetnicima. Potice iz 100% partizanskog kraja iz 100% partizanske porodice.

Pogledajte njegove intervjue sa pocetka karijere dok je bio zapadni covjek. Nema nadmenosti, lijepo, izrazajno prica... Uvidio je da to ne donosi glasove, pa se prebacio na malo drugaciji mod.

On je jedan obican populista koji sa cetnistvom nema nikakve veze. Jedino je pitanje dokle je spreman da ode da bi ostao na funkciji, odnosnovda li je tip covjeka koji ce uraditi i ono krajnje - zrtvovati svoj narod, gurnuti u neki novi rat, zarad ocuvanja svoje pozicije.
Ja se nesto ne sjecam kako su u tim "partizanski krajevima bili tolerantniji prema nesrbima u proslom ratu.
Uzmi samo primjer Potkozarja gdje "ne rada majka izdajice" i sve ce ti biti jasno.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#50 Re: Enis Bešlagić: Milorad Dodik spasavao Muslimane u ratu

Post by Ripicipi »

Mohamad Sissoko wrote:
Šveđanin wrote:Dodik nema veze sa cetnicima. Potice iz 100% partizanskog kraja iz 100% partizanske porodice.

Pogledajte njegove intervjue sa pocetka karijere dok je bio zapadni covjek. Nema nadmenosti, lijepo, izrazajno prica... Uvidio je da to ne donosi glasove, pa se prebacio na malo drugaciji mod.

On je jedan obican populista koji sa cetnistvom nema nikakve veze. Jedino je pitanje dokle je spreman da ode da bi ostao na funkciji, odnosnovda li je tip covjeka koji ce uraditi i ono krajnje - zrtvovati svoj narod, gurnuti u neki novi rat, zarad ocuvanja svoje pozicije.
Najgore su te komunjare i titini pioniri.
Vidi pod Tudjman,Milosevic, Mladic...
Cuj, a znas li ti koliko je "titovih pionira" poginulo za BiH od 92-95??
Jesi li ti uopste svjestan kakve retardacije bljujes iz sebe?
Post Reply