Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5619
Joined: 12/10/2014 01:12

#3226 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

sheilak wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
sheilak wrote:Ma zahiragic ide na galamu zato i prolazi u dosta slucajeva (r)
Imaš i žešće, Dodik maše prstom, Željko prijeti, Bećirović maše prstom, Čović ucjenjuje, Kukić šuti, ali muti itd..itd....
Konkretno tema je zahiragic ne dodik covic itd
O njima na temama o njima (r)
Oni su mi primjer za trend. Takav je trend i ako nisi takav, nema te. Skont'o čo'ek.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3227 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

skupljac_zeljeza wrote:
sheilak wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
Imaš i žešće, Dodik maše prstom, Željko prijeti, Bećirović maše prstom, Čović ucjenjuje, Kukić šuti, ali muti itd..itd....
Konkretno tema je zahiragic ne dodik covic itd
O njima na temama o njima (r)
Oni su mi primjer za trend. Takav je trend i ako nisi takav, nema te. Skont'o čo'ek.
Ne prave pojedinci trend - vec se ti pojedinci samo prilagode trendovima i to pokazuju. U politici je to populizam. Zahiragic nije nista izmislio sam - samo prezentira ono sto mnogi drugi misle. I nemoj minirati sa drugim likovima,... Zahiragic je isuvise osebujna licnost da bi mu kvarili prosjek. :D A i ono sto prezentira je vrlo, vrlo poseban fenomen.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3228 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

Gledao malo ovu emisiju zabranjeni forum i ja licno bi sjedio negdje izmedju kad bi se ja pitao jer i jedni i drugi pretjeruju
Mi smo generalno licemjerno drustvo
Tamo jedini normalan cini mi se i koji je zalutao je onaj aboridzin sto ima skolu ili je imao a ostali okrenuli na politiku (r)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#3229 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

sheilak wrote:Gledao malo ovu emisiju zabranjeni forum i ja licno bi sjedio negdje izmedju kad bi se ja pitao jer i jedni i drugi pretjeruju
Mi smo generalno licemjerno drustvo
Tamo jedini normalan cini mi se i koji je zalutao je onaj aboridzin sto ima skolu ili je imao a ostali okrenuli na politiku (r)
izvini ,sta ti znaci ovo (r) na kraju svakog posta?
Hendrix
Posts: 4114
Joined: 27/02/2004 00:00

#3230 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hendrix »

Gojeni H wrote:
Hendrix wrote:Legenda na fejsu postavio video gdje se vozi kroz grad uz odvrnutu pjesmu o Erdoganu...i pise dobro dosao o potomce slavnih sultana :run:

Uzdanica bosnjacke inteligencije...jadni mi s njima.
Nemoj zezat? :lol:
Zaboravio sam da je ubacio i prigodni ajet, jer to sad moderne Bosnje rade sta god kazes ubaci ajet o vjecnoj borbi ovo ono. :mrgreen:

Image
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#3231 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Horcrux »

Mozemo li ga prestati zvati bosnjakom, jer on to nije i uvreda je za bosnjake. On je ustvari balija.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#3233 Re: Zahiragić opet jaše

Post by problemnatravunu »

hAZNADAR wrote:To furanje lafo morala, etike, kodeksa,.... je postala odavno moda, trend.
Gledam onaj par na vijestima - ona sto je ukrala bebu u Hadzicima i njezin glupson sto je tipicno puritanski nije takeo 9 mjeseci i tako i kupio foru o trudnoci.
Na svakom koraku vidis takve uniformisane mlade koji funkcionisu samo po sistemu pisanih i nepisanih pravila za sve moguce i nemoguce,... a operisani od logike i analitike. Ponekad u Kolobari mozes vidjeti scenu kao iz Twin Peaksa gdje ne desetine parova isto izgledaju, isti stajling, ista pokrivenost tijela, isti razmak izmedju, ista gestikulacija,... i isti tupavi pogledi.
A pokazalo se odavno i svaki dan se pokazuje da su upravo takvi puritanci, desnicari,.... krisom najnemoralniji i najperverzniji. Velika vecina pedofila dolazi upravo iz takve raje. Zahiragic je samo dio tog trenda, poznat samo sto je malo glasniji,... proizvod danasnjih standarda gdje se uglavnom vrti oko SDA.
Ovo sa kodeksom oblacenja, tetovazama,... je samo zrno po zrno, step by step,... Sitnica za sitnicom na koju se naviknes i za 10-tak godina smo ko masine hebote. :D

Trebalo je ovo u startu rezati.
:thumbup:

a štaš ti u kolobari?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40840
Joined: 29/06/2011 23:39

#3234 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Lik je ako se ne varam sin onog bandita sto je sa Tajom Silajdzicem bio alfa i omega u stambenom nakon rata, kad su otimali "napustene" stanove i dilali ih lafo izbjeglicama (mahom raja iz Vogosce, Ilidze, Ilijasa koja je kontala uzeti tudji stan u gradu a kucu u okolini grada cuvati za vikende i izlete), za pozamasne sume. Kad se mislilo da su ti drustveni stanovi zauvijek oteti i kad je Alija pred kamerama vazio "stanarsko pravo nije isto sto i vlasnistvo, necemo vratiti stanove", kad su sda jurisnici mislili da je sve njihovo (nisu puno ni pogrijesili, istini za volju) i da ce od Dejtona na dalje oni upravljati drustvenom imovinom kao svojom privatnom.

ako se vise iko sjeca toga, mada mnogi bi rado zaboravili jer su se "ponovili" stvarima iz tudjih stanova pa ono, taboo tema.

I mama mu je neka dzuvegija, uglavnom lik i ne moze biti drugaciji. To je ona sorta sto bi nekoj siromasnoj nani ukrala baklavu za Bajram uz "ne brini nano, sabura, Allah ce ti platiti" sa sve kezom od uha do uha jer su oni mumini.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6772
Joined: 20/02/2013 14:14

#3235 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Najveći šljam je u tim krugovima, sve mumini, džumaši i džamijaši, cuclači nargile i brude, svaka druga neki ajet ili citat Erdogana, vodaju Arape što kupuju zemlju... Nema većih pokvarenjaka i mračnjaka, kurvi i lopova...
Hakiz
Posts: 40544
Joined: 30/07/2015 20:01

#3236 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Jednom davno, tamo negdje 1968, u jednoj Republici, na jednom Univerzitetu, nekim studentima se nije svidjelo kako stvari idu. Ostalo je istorija.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3237 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

sheilak wrote:Gledao malo ovu emisiju zabranjeni forum i ja licno bi sjedio negdje izmedju kad bi se ja pitao jer i jedni i drugi pretjeruju
Mi smo generalno licemjerno drustvo
Tamo jedini normalan cini mi se i koji je zalutao je onaj aboridzin sto ima skolu ili je imao a ostali okrenuli na politiku (r)
Hm.... promjena spola?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3238 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

Hakiz wrote:Jednom davno, tamo negdje 1968, u jednoj Republici, na jednom Univerzitetu, nekim studentima se nije svidjelo kako stvari idu. Ostalo je istorija.
Eeee, to je bilo u vrijeme diktature. :D
Sad je sloboda...
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5619
Joined: 12/10/2014 01:12

#3239 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

Hakiz wrote:Jednom davno, tamo negdje 1968, u jednoj Republici, na jednom Univerzitetu, nekim studentima se nije svidjelo kako stvari idu. Ostalo je istorija.
Uh, kad se sjetim, bubrege odbijali.

User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3240 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Baltazar_khan »

gledaj mumina jebo mater

https://www.dailymotion.com/video/x6nph4u

neko na klix komentarima postavio
Hakiz
Posts: 40544
Joined: 30/07/2015 20:01

#3241 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Mislio sam na studente koji ovo naprave:



A ne ove naše kojima je najveće dostignuće kukati na TV-u što im je ukinut jedan ispitni rok.
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#3243 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Quaresma »

:lol:

:run:


EDIT:

Nešto mi zapelo za oko, na temi Ratka Mladica ispisano 113 stranica, a o Zahiragiću 131.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3244 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

Quaresma wrote::lol:
:run:
EDIT:

Nešto mi zapelo za oko, na temi Ratka Mladica ispisano 113 stranica, a o Zahiragiću 131.

To je zato sto je vecina na ovom forumu u ratu SDAjugend vs FGR - izabrala stranu. :D

A jedna krajnost voli da mrzi onu drugu - to ti je tako drug moj,... tesko nama antiprotivnima u zlatnoj sredini. :D

No, ipak se mora priznati da je SDAjugend sa svojim jurisnicima poput Zahiragica jaci - i time i opasniji, vece zlo,....
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5619
Joined: 12/10/2014 01:12

#3245 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

hAZNADAR wrote: To je zato sto je vecina na ovom forumu u ratu SDAjugend vs FGR - izabrala stranu. :D
Ovoj zemlji je najbolje što se moglo desiti su Srbi i Hrvati. Da nema njih davno bi imali građanski rat između jedinica predvođenih Suljagićima, Komšićima, Kukićima, Osmanovićima.... ili bi imali kapetanije kao u vrijeme Husein bega pa jedni tamo, a drugi 'vamo.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3246 Re: Zahiragić opet jaše

Post by cyprus »

Quaresma wrote::lol:

:run:


EDIT:

Nešto mi zapelo za oko, na temi Ratka Mladica ispisano 113 stranica, a o Zahiragiću 131.
A Hitler čak nema ni pokrenutu temu :roll:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#3247 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Opet vi o ovom proljevu od frajera. :-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#3248 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Opet vi o ovom proljevu od frajera. :-)
a tebi on ne smeta :D
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 279
Joined: 15/01/2011 23:20

#3249 Re: Zahiragić opet jaše

Post by crno_sa_zlatnim »

Kreatura koja se deklarise kao idejni tvor c Kodeksa je samo lutka na koncu cije pokrete osmišljava i povlaci ekipa iz pozadine. Sve ovo traje puno duze, i ovo je početak finalne faze, u kojoj će se konačno eazracunati sa svim onim koji ne pristaju na bošnjacki fasizam.
Zemlja i narod koji poslije svega sto se desilo imaju Zahiragica, Muniru Subašić, jugend iz sitnohodzinskih porodica, FadiLJa, nijemog Kazazovića, Cvaju Kazazovića, nijemi Univerzitet, ne treba da brine za svoju budućnost.
Nema budućnosti, ima fasizam, munafikluk i beznađe.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3250 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Dabogda mu sva djeca licila na mene :lol:
Post Reply