Zahiragić opet jaše

HAVANA

#1276 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA » 29/12/2016 14:56

Banksy wrote:
Neko površan bi pomislio da se ovim čini usluga muslimanima, vjernicima, a zapravo, vraćaju ih namjerno stoljeća unazad, sve ne bi li dobili zatucanu masu kojom je sutra lako manipulirati, nije Velić bezveze u domovima, neko je dao mig da ga se tamo šalje da trabunja i ispira im mozak.
Vrlo je lako ostvariti koncept napretka - daj studentima vrhunske učitelje, šalji ih na međ. razmjene, potiči da putuju i upoznaju druge narode i kulture, potiči da otvoreno iznose svoja mišljenja i stavove, guraj da čitaju i uče, otvori im besplatno biblioteke i sve sadržaje nauke, kulture i sporta, i dobićeš sutra vrhunske intelektualce i kroz njih sretno i napredno društvo. Da bi dobio idiote kojima ćeš sutra mlatiti kako ti je volja, šalji Velića i slične...
Upravo tako.

Alfons Kauders

#1277 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Alfons Kauders » 29/12/2016 14:57

HAVANA wrote:
muha_sa wrote:svaka mu je na mjestu :thumbup:

cekam kolegu Chisuma da sve ovo potvrdi--može i HAVANA
Moj muha.Sve se mi fol zajebavamo,pa se oni fol ko uvrijede,pihihi,hihihi...Oni guraju po svom.Malo po malo ode ovo sve u 3PM.Sto kaze banksy vidjecemo za jos 10 godina sta ce biti... :(
Pa jebiga, narod to hoce.

Ko ti je kriv sto si u manjini. Ha ja.

mali_milojica
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1278 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mali_milojica » 29/12/2016 14:58

Banksy wrote:
Neko površan bi pomislio da se ovim čini usluga muslimanima, vjernicima, a zapravo, vraćaju ih namjerno stoljeća unazad, sve ne bi li dobili zatucanu masu kojom je sutra lako manipulirati, nije Velić bezveze u domovima, neko je dao mig da ga se tamo šalje da trabunja i ispira im mozak.
Vrlo je lako ostvariti koncept napretka - daj studentima vrhunske učitelje, šalji ih na međ. razmjene, potiči da putuju i upoznaju druge narode i kulture, potiči da otvoreno iznose svoja mišljenja i stavove, guraj da čitaju i uče, otvori im besplatno biblioteke i sve sadržaje nauke, kulture i sporta, i dobićeš sutra vrhunske intelektualce i kroz njih sretno i napredno društvo. Da bi dobio idiote kojima ćeš sutra mlatiti kako ti je volja, šalji Velića i slične...
Pa nisu levati da naprave Gadafijevu gresku :mrgreen:

_BataZiv_0809
Nindža revizor

#1279 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 » 29/12/2016 14:59

MyTao wrote:
Svugdje na svijetu te izaberi i onda cekaju da vide kakve rezultate napravis prije nego sto te proglase uspjesnim... samo u Bosni si uspjesan odma cim si izabran, i nema potrebe da radis nista dalje...

Problem drzave in a nutshell.
Ma svaka cast :thumbup:

Loulou

#1280 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Loulou » 29/12/2016 15:02

Banksy wrote:To je koncept koji se zadnjih par godina ubrzano implementira. Dosad se radilo ispotiha, stidljivo, u rukavicama, sad je sve u galopu, brzo, agresivno i otvoreno.
Rezultati će biti stravični... Sačekajte desetak godina, da ovi sve preuzmu, u punom kapacitetu.
Regresija u geometrijskog progresiji. Ako ništa, barem u tome napredujemo. :roll:

Ako može Trump, što ne može Zahiragić. :run:

broj dva

#1281 Re: Zahiragić opet jaše

Post by broj dva » 29/12/2016 15:05

Heller wrote:
insomnia78 wrote:Je l se to na Turskom kaze Noel za bozic?
Aha mene neki Turci pitaju neki dan dje veceras Noel, kontam koji Noel :lol:
---
A "noel gallagher" je Sretan Bozic :D

dječak sa šibicama

#1282 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama » 29/12/2016 15:14

broj dva wrote:
Heller wrote:
insomnia78 wrote:Je l se to na Turskom kaze Noel za bozic?
Aha mene neki Turci pitaju neki dan dje veceras Noel, kontam koji Noel :lol:
---
A "noel gallagher" je Sretan Bozic :D
Noel gallagher je haram!

HAVANA

#1283 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA » 29/12/2016 15:32

:kontrabas:

HAVANA

#1284 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA » 29/12/2016 15:34

insomnia78

#1285 Re: RE: Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 » 29/12/2016 15:36

HAVANA wrote:
Image

HAVANA

#1286 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA » 29/12/2016 15:37

Treba pjesme navijat,da ne pridajemo paznju ovom zeljnom paznje.

Last edited by HAVANA on 29/12/2016 15:38, edited 1 time in total.

seln

#1287 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln » 29/12/2016 15:38

mali_milojica wrote:Muhamed ef. Velic.
Efendija za sve.
Nema u sta se taj ne razumije.
Velic ko vegeta, u sve se mijesa.

seln

#1288 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln » 29/12/2016 15:42

Banksy wrote:
Kemal Malovčić wrote:
Studentski dom bjelave, slušaj samo kakve im budalaštine ovaj prosipa. Koka-kola, djeda mraz šejtan, masoni, jelke, agresija na vjernički identitet. To je taj intelektualni level...
To je koncept koji se zadnjih par godina ubrzano implementira. Dosad se radilo ispotiha, stidljivo, u rukavicama, sad je sve u galopu, brzo, agresivno i otvoreno.
Rezultati će biti stravični... Sačekajte desetak godina, da ovi sve preuzmu, u punom kapacitetu.
Evo, vec nekoliko godina imam pravo na ovdasnje drzavljanstvo, ali sve ne mogu... kontam, ako me rat nije ucinio apatridom, kud cu sad dobrovoljno.
Ali, kako je hodza u potoku vidio, na kraju cu morati... :sad:
Jebem zemlju u kojoj ovakvi mogu postati BILO STA...

zagortenej

#1289 Re: Zahiragić opet jaše

Post by zagortenej » 29/12/2016 15:44

Velić će se zalagati da se selam ozakoni kao pozdrav:

Image

Dobro mu je F. Drina odgovorio kad je prozivao M. Šerifović:

Image
Last edited by zagortenej on 29/12/2016 15:46, edited 1 time in total.

Fudo387

#1290 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 » 29/12/2016 15:45

Ne kontam bas najbolje zbog cega se koljete.
Ako vam je ideal neko sekularno drustvo u kojem svi imaju jednaka prava, onda bezveze napadate tog momcica.
Zapad i njegove vrijednosti kojima se k'o biva tezi, na svojim fakultetima cak ima i prostorije gdje se oni koji zive u tom fazonu
mogu pomoliti svevisnjem. Sve dok on tebe pendrekom ne prisiljava da ides sa njim u "saf", eto ga tamo, neka upraznjava sta mu se vec
upraznjava.

hizo ramidovic

#1291 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hizo ramidovic » 29/12/2016 15:46

samo zlobnicima idusmanima ove drzave nevalja studenat zahiraga mijesto davam budne drago stose vaki ljudi mecu navake funkcie koi znadu svoi poso ikosu prave patrijote vihin ovdije blatite asvi gola sirotinja bjeda ifukara koja blati jednog vakog usiesnog studenta ikobiva on nezna radir svoi poso padaga nezna radit nebi bijo natoi funkciji daje vise vaki studenata kostoje zahiraga ova bise zemlja razvila kostoje amerika avamabi pametnie bilo dase latite knjige pada ivi jednom budnete nanekom polozaju

HAVANA

#1292 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA » 29/12/2016 15:47

seln wrote:
Banksy wrote:
Kemal Malovčić wrote:
Studentski dom bjelave, slušaj samo kakve im budalaštine ovaj prosipa. Koka-kola, djeda mraz šejtan, masoni, jelke, agresija na vjernički identitet. To je taj intelektualni level...
To je koncept koji se zadnjih par godina ubrzano implementira. Dosad se radilo ispotiha, stidljivo, u rukavicama, sad je sve u galopu, brzo, agresivno i otvoreno.
Evo, vec nekoliko godina imam pravo na ovdasnje drzavljanstvo, ali sve ne mogu... kontam, ako me rat nije ucinio apatridom, kud cu sad dobrovoljno.
Ne budali.Zar te rat nije naucio? Uzimaj sve sto mozes.Ja nisam ni pomisljao da se vratim dok svima sare nisam uzeo.Jednom su me jebali,nece vise.Ko ne zna sebi,ne zna ni drugom.Bar djeca imaju izbor ako se ne budu znali nositi sa ovim budalama ovde.Il ako me tramvaj opali,il srce.

HAVANA

#1293 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA » 29/12/2016 15:49

hizo ramidovic wrote:samo zlobnicima idusmanima ove drzave nevalja studenat zahiraga mijesto davam budne drago stose vaki ljudi mecu navake funkcie koi znadu svoi poso ikosu prave patrijote vihin ovdije blatite asvi gola sirotinja bjeda ifukara koja blati jednog vakog usiesnog studenta ikobiva on nezna radir svoi poso padaga nezna radit nebi bijo natoi funkciji daje vise vaki studenata kostoje zahiraga ova bise zemlja razvila kostoje amerika avamabi pametnie bilo dase latite knjige pada ivi jednom budnete nanekom polozaju
Moras malo ubaciti i dz i dj da te jebe.

hizo ramidovic

#1294 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hizo ramidovic » 29/12/2016 15:52

HAVANA wrote:
hizo ramidovic wrote:samo zlobnicima idusmanima ove drzave nevalja studenat zahiraga mijesto davam budne drago stose vaki ljudi mecu navake funkcie koi znadu svoi poso ikosu prave patrijote vihin ovdije blatite asvi gola sirotinja bjeda ifukara koja blati jednog vakog usiesnog studenta ikobiva on nezna radir svoi poso padaga nezna radit nebi bijo natoi funkciji daje vise vaki studenata kostoje zahiraga ova bise zemlja razvila kostoje amerika avamabi pametnie bilo dase latite knjige pada ivi jednom budnete nanekom polozaju
Moras malo ubaciti i dz i dj da te jebe.
kolko para tolko muzike

Banksy

#1295 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy » 29/12/2016 15:55

seln wrote:
Banksy wrote:
Kemal Malovčić wrote:
Rat je čista stvar, znaš ko puca i zašto, visokog je intenziteta i jasne granica između crnog i bijelog, kraće je i trajalo, pa su se i odluke, razne, i donosile lakše,
a ovo je bila ''puzajuća agresija'', u početku nezvanična, umotana, tobožnja, tiha i spora, dugo je trebalo da se nadođe na istinu gdje se ovo ide i ide li se namjerno, kad nam je puklo pred očima, bilo je kasno, sad je već sve u galopu slobodnog pada, bez pardona i nijasni, brutalno i jasno, sve,
Uzimaj ga, naravno, jedan je život... Ja, kad sam mogla, nisam, sad, kad želim, više ne mogu. Sama bih sebi šamare pucala , ne bih stala...

seln

#1296 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln » 29/12/2016 15:56

HAVANA wrote:
seln wrote:
Banksy wrote:
Ne budali.Zar te rat nije naucio? Uzimaj sve sto mozes.Ja nisam ni pomisljao da se vratim dok svima sare nisam uzeo.Jednom su me jebali,nece vise.Ko ne zna sebi,ne zna ni drugom.Bar djeca imaju izbor ako se ne budu znali nositi sa ovim budalama ovde.Il ako me tramvaj opali,il srce.
Za djecu nemam sumnje, oni ce svakako uzeti... nece njih "predstavljati" neki Zahiragic, pa kad bi se zvali Hans i Helga.

Banksy

#1297 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy » 29/12/2016 15:59

Fudo387 wrote:
Ako vam je ideal neko sekularno drustvo u kojem svi imaju jednaka prava, onda bezveze napadate tog momcica.
Zapad i njegove vrijednosti kojima se k'o biva tezi, na svojim fakultetima cak ima i prostorije gdje se oni koji zive u tom fazonu
mogu pomoliti svevisnjem. Sve dok on tebe pendrekom ne prisiljava da ides sa njim u "saf", eto ga tamo, neka upraznjava sta mu se vec
upraznjava.
Nastava visokoškolske ustanove sekularnog društva prilagođava se ''starijem'' vjerskom propisu? Gdje to ima?

Fudo387

#1298 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 » 29/12/2016 16:03

Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
upraznjava.
Nastava visokoškolske ustanove sekularnog društva prilagođava se ''starijem'' vjerskom propisu? Gdje to ima?
U AmerikU. :lol:
Ima bona shuba, jedni klece na koljenima nesta sapucu, drugi klanjaju, treci budu prizivaju...i svi sretni, i oni koji to rade i oni koje boli
kita sta se u toj prostoriji desava.
Bezveze pravite dramu oko svake budalastine.

seln

#1299 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln » 29/12/2016 16:06

Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
upraznjava.
Momcic... koji eufemizam za tog krkana....
pustaju li studente u Ameriku da se mole u toj prostoriji za vrijeme nastave ili ispita?

Banksy

#1300 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy » 29/12/2016 16:09

Fudo387 wrote:
Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
upraznjava.
U AmerikU. :lol:
Ima bona shuba, jedni klece na koljenima nesta sapucu, drugi klanjaju, treci budu prizivaju...i svi sretni, i oni koji to rade i oni koje boli
kita sta se u toj prostoriji desava.
Bezveze pravite dramu oko svake budalastine.
Kakve veze ima šuba, o čemu pričaš. Svaka škola ima šubu.
Pitam te šta je ''u AmerikU'' na fakultetu starije, nastava ili vjera?

Post Reply