Zašto su rokeri mršavi?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
japin_mutapi
Posts: 11527
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#101 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by japin_mutapi »

ultima_palabra wrote:
japin_mutapi wrote:isti sam ko sejo s vratnika - meni je ostalo žao što nikada nisam razbio nekog pankera čupu mahalskog, ne mogu to sebi oprositi nikako
rokeri su normala

mene više zanima što ovi ne znaju lopte igrat - ne rokeri, oni znaju, nego pankeri i ostali isfuranti
Djes ti vidio pankera cupu?
djesi ti vidio da sejo zna, i da ga zanima, jel cupo panker ili ne ... trebo sam ga razbit, kad sam imo priliku sad je kasno jebiga

cupo vise nije cupo, slusa turbofolk, pije pice jede cevapcice - kad malo bolje razmislim, lik bas zasluzuje batine
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#102 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by Edin H. »

japin_mutapi wrote:
ultima_palabra wrote:
japin_mutapi wrote:isti sam ko sejo s vratnika - meni je ostalo žao što nikada nisam razbio nekog pankera čupu mahalskog, ne mogu to sebi oprositi nikako
rokeri su normala

mene više zanima što ovi ne znaju lopte igrat - ne rokeri, oni znaju, nego pankeri i ostali isfuranti
Djes ti vidio pankera cupu?
djesi ti vidio da sejo zna, i da ga zanima, jel cupo panker ili ne ... trebo sam ga razbit, kad sam imo priliku sad je kasno jebiga

cupo vise nije cupo, slusa turbofolk, pije pice jede cevapcice - kad malo bolje razmislim, lik bas zasluzuje batine
Gdje ce ti dusa covjece da bijes pankere?

Kasno je za hard rock, umrli su Gillan i Plant, ubila ih velika lova, svjeza krv je novi val... :skoljka:



Ovo je prava glazba. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#103 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#104 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

u razgovoru sa jednom osobob čujem da ovi naši rokeri imaju manjak testosterona, kao i to da su strasne ckapi. :run:
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#105 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by KIseljak12 »

2AK-47 wrote:u razgovoru sa jednom osobob čujem da ovi naši rokeri imaju manjak testosterona, kao i to da su strasne ckapi. :run:
Off-topic: A ta jedna osoba je specijalista endokrinolog ili ljekar opste prakse?

On-topic: Ja sam cuo da muskarci koji ne slusaju Bacha imaju malu cunu.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#106 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by omar little »

pirmin wrote:Image

jasar bog otac kralj. fact.
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#107 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

omar little wrote:
pirmin wrote:Image

jasar bog otac kralj. fact.
jel i ovaj jašar roker?
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#108 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

KIseljak12 wrote:
2AK-47 wrote:u razgovoru sa jednom osobob čujem da ovi naši rokeri imaju manjak testosterona, kao i to da su strasne ckapi. :run:
Off-topic: A ta jedna osoba je specijalista endokrinolog ili ljekar opste prakse?

On-topic: Ja sam cuo da muskarci koji ne slusaju Bacha imaju malu cunu.
Off-topic: Imao je duel sa jednim cupanerom, kaže ko da se sa ženom pomariso, vrišti i grebe ko mačka, vidio ga neko od raje pa ga zajebavao, poslije ga stid bilo :D

On-topic: to nema veze sa muzikom, ja lično slušam Punk, u mladosti metal, a ne bježim ni od drugih muzika, to je stvar možda socio-psihološke prirode. ni ja nisam doktor...
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#109 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by Heller »

KIseljak12 wrote:
2AK-47 wrote:u razgovoru sa jednom osobob čujem da ovi naši rokeri imaju manjak testosterona, kao i to da su strasne ckapi. :run:
Off-topic: A ta jedna osoba je specijalista endokrinolog ili ljekar opste prakse?

On-topic: Ja sam cuo da muskarci koji ne slusaju Bacha imaju malu cunu.
Bogamba je davno utvrdio da su rokeri pizde.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#110 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by Kataklinger »

Zato što su s Moravu...
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#111 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by KIseljak12 »

2AK-47 wrote:
KIseljak12 wrote:
2AK-47 wrote:u razgovoru sa jednom osobob čujem da ovi naši rokeri imaju manjak testosterona, kao i to da su strasne ckapi. :run:
Off-topic: A ta jedna osoba je specijalista endokrinolog ili ljekar opste prakse?

On-topic: Ja sam cuo da muskarci koji ne slusaju Bacha imaju malu cunu.
Off-topic: Imao je duel sa jednim cupanerom, kaže ko da se sa ženom pomariso, vrišti i grebe ko mačka, vidio ga neko od raje pa ga zajebavao, poslije ga stid bilo :D

On-topic: to nema veze sa muzikom, ja lično slušam Punk, u mladosti metal, a ne bježim ni od drugih muzika, to je stvar možda socio-psihološke prirode. ni ja nisam doktor...
Pa dobro, ako je neki hipi lik, oni obicno pacifiste i ne znaju se potuc da valja. Mozda ima i veze s tim je li kosati roker ili celavi roker :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#112 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by omar little »

2AK-47 wrote:
omar little wrote:
pirmin wrote:Image

jasar bog otac kralj. fact.
jel i ovaj jašar roker?
bozsacuva. jasar nije masna i lipava metalika.
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#113 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

jasar bog otac kralj. fact.[/quote]

jel i ovaj jašar roker?[/quote]

bozsacuva. jasar nije masna i lipava metalika.[/quote]

a ja mislio da je on ganci rozes
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#114 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

KIseljak12 wrote:
2AK-47 wrote:



On-topic: to nema veze sa muzikom, ja lično slušam Punk, u mladosti metal, a ne bježim ni od drugih muzika, to je stvar možda socio-psihološke prirode. ni ja nisam doktor...
Pa dobro, ako je neki hipi lik, oni obicno pacifiste i ne znaju se potuc da valja. Mozda ima i veze s tim je li kosati roker ili celavi roker :D
[/quote]

neznam drug, samo mi neke stvari neidu u glavu i to je to, mislim glupost šta je meni palo na pamet, ali opet gledati otkud sunce hoda i hodati po gradu ko duh :?
swanfilter
Posts: 7910
Joined: 06/06/2008 18:52

#115 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by swanfilter »

zeina wrote:jesil kad vidio drogerasa da je debeo ili makar normalne tezine?
Ko ima za dobre koke, ima i kila ...
RIMADLJOD
Posts: 60
Joined: 10/04/2015 20:59

#116 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by RIMADLJOD »

Mislim da je do estetike, do svjesne odluke i izbora. To je neki bunt protiv tradicionalnog mačovskog doživljaja muškaraca, odakle i duge kose često i "feminizirani" pokreti, naglasci (što je bilo veoma prošireno među rok zvijezdama, naročito tokom 70' i 80'). Naravno pored toga može biti i loša ishrana, loše navike, ali mislim da to sve proizilazi iz estetike, dakle subjektivnog doživljaja sebe i svjesnog isticanja sebe od okoline. Svojom mršavošću odbacuju surovu snagu kao vrlinu, ofaljenost je njihova vrlina, njihov alturizam (prikazi Krista u umjetnostima srednjeg vijeka: nikada nije debeo, snažan, mačo, nego naprotiv, slab, umrtvljen, nježan). Rok je i neki vid religije. Što se tvog slučaja tiče, najbolje možeš saznati ako upitaš svog rokera, i pokažeš mu da te stvarno interesuje i da nemaš nikakve predrasude.
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#117 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

RIMADLJOD wrote:Mislim da je do estetike, do svjesne odluke i izbora. To je neki bunt protiv tradicionalnog mačovskog doživljaja muškaraca, odakle i duge kose često i "feminizirani" pokreti, naglasci (što je bilo veoma prošireno među rok zvijezdama, naročito tokom 70' i 80'). Naravno pored toga može biti i loša ishrana, loše navike, ali mislim da to sve proizilazi iz estetike, dakle subjektivnog doživljaja sebe i svjesnog isticanja sebe od okoline. Svojom mršavošću odbacuju surovu snagu kao vrlinu, ofaljenost je njihova vrlina, njihov alturizam (prikazi Krista u umjetnostima srednjeg vijeka: nikada nije debeo, snažan, mačo, nego naprotiv, slab, umrtvljen, nježan). Rok je i neki vid religije. Što se tvog slučaja tiče, najbolje možeš saznati ako upitaš svog rokera, i pokažeš mu da te stvarno interesuje i da nemaš nikakve predrasude.
ja predrasuda nemam. mada vidim ti jadovi vole i sjekiru u leda, cim im se prilika pruzi.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#118 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by omar little »

covjece boziji, ljudi ovdje potpuno ozbiljni raspravljaju, 20016. godina. :-)

da se ne spominje primitivni nagon za fizickim obracunavanjem sa onima drukcijim od sebe i sredine/vecine. :povraca:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#119 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by supercali »

omar little wrote:covjece boziji, ljudi ovdje potpuno ozbiljni raspravljaju, 20016. godina. :-)

da se ne spominje primitivni nagon za fizickim obracunavanjem sa onima drukcijim od sebe i sredine/vecine. :povraca:

Ti si u 201-om vijeku
Mi smo tek u 21-om
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#120 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

omar little wrote:covjece boziji, ljudi ovdje potpuno ozbiljni raspravljaju, 20016. godina. :-)

da se ne spominje primitivni nagon za fizickim obracunavanjem sa onima drukcijim od sebe i sredine/vecine. :povraca:
bog me ubio ako ja znam o čemu ti pišeš
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#121 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by omar little »

supercali wrote:
omar little wrote:covjece boziji, ljudi ovdje potpuno ozbiljni raspravljaju, 20016. godina. :-)

da se ne spominje primitivni nagon za fizickim obracunavanjem sa onima drukcijim od sebe i sredine/vecine. :povraca:

Ti si u 201-om vijeku
Mi smo tek u 21-om
ma, vremenska razlika nekoliko sati, jebiga, nakupi se.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#122 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by supercali »

Da si istocno imalo bi smisla ovako nikako se ne uklapa
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#123 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by omar little »

imamo naprednu vlast. od minusa prave plus. :D
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#124 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by black »





:oops: :mrgreen:
User avatar
2AK-47
Posts: 308
Joined: 26/12/2011 19:09

#125 Re: Zašto su rokeri mršavi?

Post by 2AK-47 »

black wrote:



:oops: :mrgreen:
drug moj ovdje se neradi o ovim stranim pederima, ovdje je riječ o ovim našim utvrama.
Post Reply