Komšiluk i njihove nebuloze

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#751 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

zavezata-vreca wrote:
kockica_kockica wrote:Stanje u komsiluku...

Psiho sad cuci na balkonu ceka da neko se nakaslje ili samo dise pa da ospe paljbu ne galami, ne disi, ne hodaj, ne zivi... od nedavno pranje ograde je nova disciplina... kako oprati ogradu i ne probuditi šinalagu koji ce svo vrijeme skicati "nemoj da mi prasis necu ja za tobom cistiti" s akcentom albansko sandzackog

Cigani lete u nebo... nasi cigani imaju kucu i djecu koja urlaju do nekih doba ... no oni su kao pjesma Dine Merlina irtiraju ali mozes istrpit...

Imamo lopove koji pored silnih kamera i zastita pokradose kisu Bozju... pokrali hidrant crijeva i protupozarne aparate... ostavio je dnk iza sebe tako sto se posrao izmedju dva sprata.. to govno je stajalo skoro 48 sati... smrad nesagledivih razmjera.

Najbolje je onima sto se seksaju na balkonu...
Da pretpostavim ... Imas oko 37 godina neudata svako jutro u 6 setas mackicu .... Nosis haljinetine do poda na nogama su starke?
Nista nisi pogodio :stolica1:
Ali ne sekiraj se bice bolje drugi put :lol:
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#752 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

ing-ecc wrote:
kockica_kockica wrote:Stanje u komsiluku...
Najbolje je onima sto se seksaju na balkonu...
Jel znaju da mogu platiti kaznu za sex u javnosti :lol: :lol: :lol:
Neka ih ba... slatki su ... sve ove sto rade gluposti glavne nevoljnike bacaju u ocaj ... valjda im krene aaa pa belaj... :lol:
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#753 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

Velkoski wrote:kockice, što ne prodaš stan? :mrgreen:
Ne znam... nema ni 5 godina da sam tu doselila... sve kontam bice bolje dok se ovaj narod navikne na zgradu i pravila u zgradi...

A i nije to kao da mijenjas cipele... :|
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#754 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

triconja wrote:
kockica_kockica wrote:Stanje u komsiluku...

Psiho sad cuci na balkonu ceka da neko se nakaslje ili samo dise pa da ospe paljbu ne galami, ne disi, ne hodaj, ne zivi... od nedavno pranje ograde je nova disciplina... kako oprati ogradu i ne probuditi šinalagu koji ce svo vrijeme skicati "nemoj da mi prasis necu ja za tobom cistiti" s akcentom albansko sandzackogi

Cigani lete u nebo... nasi cigani imaju kucu i djecu koja urlaju do nekih doba ... no oni su kao pjesma Dine Merlina irtiraju ali mozes istrpit...

Imamo lopove koji pored silnih kamera i zastita pokradose kisu Bozju... pokrali hidrant crijeva i protupozarne aparate... ostavio je dnk iza sebe tako sto se posrao izmedju dva sprata.. to govno je stajalo skoro 48 sati... smrad nesagledivih razmjera.

Najbolje je onima sto se seksaju na balkonu...
Izdrzi sestro uz tebe smp, poyy :lol:
Hvala za podrsku... sad izlazim s rezervom u hodnik sve kontam novo govno ce me docekati... kontam mozda je ptsp ... :lol: :lol:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#755 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Ommadawn »

kockica_kockica wrote:Dakle moja komsinica ispod ima napade ludila skoro svaku noc ... ludovanje krene u periodu od 23.00 do 1.00 iza ponoci.... ludovanje se sastoji u lupanju po zidovima i vikanju na neke nepoznate komsije koje joj lupaju... naravno da u to doba niko ne lupa jer spavaju ljudi... samo se ona cuje... i to vec danima traje...

Zvati policiju ili se pretvarati da se to ne desava? Kucepaziteljica mi rekla da je zovem i ona ce policiju zvati ali ja smatram nehumanim nekog zvati u te sitne sate radi zenskog psiha ... vise nije smijesno.... trebam sna bez tih upadica...
Ti smatraš nehumanim da zovnes nekog ko ti se sam ponudio da ti pomogne u bilo koja doba?!
Nehumano je da ti ne spavaš kako treba!!! Zovi! Pa deset puta ako treba.
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#756 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

Ommadawn wrote:
kockica_kockica wrote:Dakle moja komsinica ispod ima napade ludila skoro svaku noc ... ludovanje krene u periodu od 23.00 do 1.00 iza ponoci.... ludovanje se sastoji u lupanju po zidovima i vikanju na neke nepoznate komsije koje joj lupaju... naravno da u to doba niko ne lupa jer spavaju ljudi... samo se ona cuje... i to vec danima traje...

Zvati policiju ili se pretvarati da se to ne desava? Kucepaziteljica mi rekla da je zovem i ona ce policiju zvati ali ja smatram nehumanim nekog zvati u te sitne sate radi zenskog psiha ... vise nije smijesno.... trebam sna bez tih upadica...
Ti smatraš nehumanim da zovnes nekog ko ti se sam ponudio da ti pomogne u bilo koja doba?!
Nehumano je da ti ne spavaš kako treba!!! Zovi! Pa deset puta ako treba.
Zvala sam.... policija dolazila... drama bila ... velikih razmjera.. sad dozira.. kad lupa ne dere se i obratno...
Nekad mi je mrsko zvati u ta doba jer se razbudim dok nazovem pa dodju s policijom pa provjera koliko se cuje ta buka... pa onda slusam nju kako se dere na drotove... i tako... iskreno sve manje imam vjere u to da ce dolazak policije nesto promijeniti ako samo opominju te ludake koji uznemiravaju sve oko sebe..
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#757 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by djevojka bez imena »

Kockice gdje stanujes ako nije tajna?
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#758 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

djevojka bez imena wrote:Kockice gdje stanujes ako nije tajna?
Poznata Tibra ... Nukleus 2 ili ti mala Turska i mali Kuvajt city :roll:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#759 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by djevojka bez imena »

kockica_kockica wrote:
djevojka bez imena wrote:Kockice gdje stanujes ako nije tajna?
Poznata Tibra ... Nukleus 2 ili ti mala Turska i mali Kuvajt city :roll:
Nova gradnja znaci, prodaj dok mozes.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#760 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by choxnox »

djevojka bez imena wrote:Kockice gdje stanujes ako nije tajna?
Na Jagomiru, ocigledno :lol:
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#761 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

choxnox wrote:
djevojka bez imena wrote:Kockice gdje stanujes ako nije tajna?
Na Jagomiru, ocigledno :lol:
Sometimes feels like ... :lol:
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#762 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

djevojka bez imena wrote:
Nova gradnja znaci, prodaj dok mozes.
Nije to tako jednostavno....
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#763 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Bloo »

Koga da zovnem (Ekopolicija ili) za komšiluk koji ostavlja kabasto smeće po zgradi, te pseća govanca :D?
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#764 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by male_okice »

wow divim vam se stvarno. onda je moj komsija sto zapali smece po ovom zvizganu bas fin covjek. :lol:

mi smo 2 godine zivjeli u zgradi kao podstanari i rekla nikad nikad vise, ni stan ni podstanarstvo. kako god moja kuca moj mir :)
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#765 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

Bloo wrote:Koga da zovnem (Ekopolicija ili) za komšiluk koji ostavlja kabasto smeće po zgradi, te pseća govanca :D?
Vidim i kod tebe Jagomir... probaj kucepazitelje (uglavnom su to ljudi koji nista nece promjeniti ali su krivci za sve) alarmirati da se to desava uslikaj govance i to kabasto smece i posaljes kucepazitelju sliku.

Sliku isprintas u velikom formatu i napises Moli se stanar koji ostavlja kabasti otpad i pusta psa u hodnik kao na livadu da ukloni svoje otpatke...

Ja sam probala svasta i ove stvari nisu upalile.. ali kontam mozda se ti tvoji postide svojih ugursuzuluka...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#766 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Bloo »

kockica_kockica wrote:
Bloo wrote:Koga da zovnem (Ekopolicija ili) za komšiluk koji ostavlja kabasto smeće po zgradi, te pseća govanca :D?
Vidim i kod tebe Jagomir... probaj kucepazitelje (uglavnom su to ljudi koji nista nece promjeniti ali su krivci za sve) alarmirati da se to desava uslikaj govance i to kabasto smece i posaljes kucepazitelju sliku.

Sliku isprintas u velikom formatu i napises Moli se stanar koji ostavlja kabasti otpad i pusta psa u hodnik kao na livadu da ukloni svoje otpatke...

Ja sam probala svasta i ove stvari nisu upalile.. ali kontam mozda se ti tvoji postide svojih ugursuzuluka...
stara jevrejska zgrada od 3 stana :D a samo 2 se koriste (ja i komsinica :D)
sraz je mog poimanja stambene zgrade i njenog :D stambena zgrada je očito privatna prćija
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#767 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Bloo »

Tomo ba trebat ćeš mi ko rezervni Gaši :D dođeš i isprepadaš papanku ispod :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#768 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:Tomo ba trebat ćeš mi ko rezervni Gaši :D dođeš i isprepadaš papanku ispod :D
Misliš da sam ja pogodan za to :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#769 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Bloo »

Tomahawk11 wrote:
Bloo wrote:Tomo ba trebat ćeš mi ko rezervni Gaši :D dođeš i isprepadaš papanku ispod :D
Misliš da sam ja pogodan za to :mrgreen:
imaš 2 metra, ne možeš ni u haustor ući, a da se ne sagneš..to ulijeva strahopoštovanje :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#770 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:
Tomahawk11 wrote:
Bloo wrote:Tomo ba trebat ćeš mi ko rezervni Gaši :D dođeš i isprepadaš papanku ispod :D
Misliš da sam ja pogodan za to :mrgreen:
imaš 2 metra, ne možeš ni u haustor ući, a da se ne sagneš..to ulijeva strahopoštovanje :D
Pih, to neka kineska zgrada :mrgreen:
Šta radi papanka, koliko godina ima, čime se bavi?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#771 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Bloo »

Tomahawk11 wrote: Pih, to neka kineska zgrada :mrgreen:
Šta radi papanka, koliko godina ima, čime se bavi?
:lol: :lol: :lol: :lol:
čuj kineska zgrada :D
podsjeti me da ti uslikam visinu štokova kod mene :D (djed podigao podove, tako da od mog tjemena do stoka mozda ima nekih 10 centimetara) - za hobite taman

papanku opisem na pivi ba :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#772 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:
Tomahawk11 wrote: Pih, to neka kineska zgrada :mrgreen:
Šta radi papanka, koliko godina ima, čime se bavi?
:lol: :lol: :lol: :lol:
čuj kineska zgrada :D
podsjeti me da ti uslikam visinu štokova kod mene :D (djed podigao podove, tako da od mog tjemena do stoka mozda ima nekih 10 centimetara) - za hobite taman

papanku opisem na pivi ba :D
Aha, nemoj zaboraviti, držim te za :oops: riječ.
Ne znam ja, sve nešto pravljeno za pigmejce, tramvaji, zgrade, sjedišta :skoljka: :mrgreen:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#773 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by ing-ecc »

kockica_kockica wrote: Poznata Tibra ... Nukleus 2 ili ti mala Turska i mali Kuvajt city :roll:
de ako imas vishka tih turko-kuvajcana, malih i velikih, posalji meni da im izdam stan :mrgreen:
Ti ces se razrahatiti :) sigurno :lol: i josh mi biti i zahvalna 8-)
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#774 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by kockica_kockica »

[quiote="ing-ecc"]
kockica_kockica wrote: Poznata Tibra ... Nukleus 2 ili ti mala Turska i mali Kuvajt city :roll:
de ako imas vishka tih turko-kuvajcana, malih i velikih, posalji meni da im izdam stan :mrgreen:
Ti ces se razrahatiti :) sigurno :lol: i josh mi biti i zahvalna 8-)[/quote]

Posalji mi kako oglas da okacim ... ima da te bolje reklamiram od bilo koje agencije za dobro i moje i tvoje... ako upali dodjes mi pivu :lol:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#775 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by ing-ecc »

kockica_kockica wrote: Posalji mi kako oglas da okacim ... ima da te bolje reklamiram od bilo koje agencije za dobro i moje i tvoje... ako upali dodjes mi pivu :lol:
dobijes pivu za svaki mjesec iznajmljivanja :lol: na svaku gajbu ti imas jednu pivu gratis :mrgreen: a oni bi mogli i gratis mjesec platiti :tooo:
Post Reply