Komšiluk i njihove nebuloze

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#576 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by supercali »

prog321 wrote:Još kad Respo pokazuje svu raskoš elitizma Zagrebcankama.
Bem te živote
:-D
Nisam ja rekao da sam pokazivao raskos i elitizam mozda sam i ja ponasao se kao papak
Poenta mog posta je kad nego govori odakle je a nema nikakve veze sa tim mjestom
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#577 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by fatamorgana »

The BEN10 wrote:Vidim, fina prefinjena gradska rOja se skupila kako bi se ibretila primitivizmu došlja. Dže ste gradžani, nijesam vaske prepoznao ranije.

MLogo je interesantno kako s vremena na vrijeme, đeca koja se haman ničim podičiti neJmaju, dođu istresati frustracije i nabijati ego mIjestom rodženja. Rodila ih majka pametnu. :-) :lol:
Jesil' ti onaj što se bio ufatio za dildo pa ne pušća? :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#578 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by dječak sa šibicama »

Uglavnom se on prepoznao.

Nego, niz Olovo sitna kaldrmica :D
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#579 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by joske »

anonimni clan wrote:
joske wrote:tako je to u geto blokovima nista to cudno nije :D :D @ anonimni clan
Niti sam zivio niti zivim u geto bloku drug moj..nego zivio u Metropoli gdje je svaki treci stanovnik stranac .....jal statusom jal porijeklom.
A poslije sam se maknuo malo iz grada.....al samo malo. Sad je taman :D
na geto mislim gdje samo stranci zive a rijetko koji autohtoni stanovnik :D
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#580 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by artime »

Ja ne znam fkt sta to tjera ljude da se ponasaju mimo neke opste kulture? evo primjer, u haustoru ima prostor gdje se prije bacalo smece. I sada stoji natpis da se ne smije odlagati smece vise. No, i dalje komse stavljaju, a nekada uzasno smrdi i svasta se zna nakupiti. Znaci mrsko im baciti u kontejner koji je pet metara od zgrade udaljen.
Generalno malo ko prica, i nategnuti su odnosi jer jedni misle da su svu pamet svijeta pokupili. Zivim za dan kada cu imati normalan komsiluk i kada ceme komsija fino pogledati i nasmijati mi se onako srdačno, a ne ovako kao da sam mu pokrala stan.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#581 Re: RE: Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Toffee karamela »

esmasaric wrote: Ovo me podsjeti prije x godina došli mi kod prijatelja da roštiljamo. Ne sjećam se tačno naselja ali je blizu aeodroma. Kad komšija prekoputa na balkonu drži malog medvjeda. Mi mislili prvo pas. Ali fkt je imao medu na lancu. Kojeg je i izvodio u baštu. Znači bože....
Lažeš :shock:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#582 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Donnie Smith »

Bio je i onaj lik u Bakovićima, ili kako se već zove mjesto, Budakovići, sad ću zguglati :D , nejse, drž'o krokodila u stanu i šet'o ga Baščaršijom, bio prilog na Hayatu, a Hayat ne laže. :-D Išla ja s drugaricom tražiti tog lika, davno to bijaše, drugarica novinarka. Našli ga, Rom, ali nije bilo krokodila, ne znam šta nam reče gdje je. Ali je bos hodao po staklu i još neke vratolomije izvodio. Živa istina. Ali kad se sjetim, mi nismo smjele ući u stan, mislile sad će krokodil na nas. Ili je to bio aligator.
Jesu li aligator i krokodil jedno te isto :D
Lijepi google :D
The BEN10
Posts: 7570
Joined: 19/09/2011 09:03

#583 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by The BEN10 »

fatamorgana wrote:
The BEN10 wrote:Vidim, fina prefinjena gradska rOja se skupila kako bi se ibretila primitivizmu došlja. Dže ste gradžani, nijesam vaske prepoznao ranije.

MLogo je interesantno kako s vremena na vrijeme, đeca koja se haman ničim podičiti neJmaju, dođu istresati frustracije i nabijati ego mIjestom rodženja. Rodila ih majka pametnu. :-) :lol:
Jesil' ti onaj što se bio ufatio za dildo pa ne pušća? :lol:
Da me nisi pomiješao sa nekim od svojih bližnjih? ;-)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#584 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by fatamorgana »

The BEN10 wrote:
fatamorgana wrote:
The BEN10 wrote:Vidim, fina prefinjena gradska rOja se skupila kako bi se ibretila primitivizmu došlja. Dže ste gradžani, nijesam vaske prepoznao ranije.

MLogo je interesantno kako s vremena na vrijeme, đeca koja se haman ničim podičiti neJmaju, dođu istresati frustracije i nabijati ego mIjestom rodženja. Rodila ih majka pametnu. :-) :lol:
Jesil' ti onaj što se bio ufatio za dildo pa ne pušća? :lol:
Da me nisi pomiješao sa nekim od svojih bližnjih? ;-)
Ma malo je falilo da budeš optužen za dildofobiju! :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#585 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by vješalica »

artime wrote:Ja ne znam fkt sta to tjera ljude da se ponasaju mimo neke opste kulture? evo primjer, u haustoru ima prostor gdje se prije bacalo smece. I sada stoji natpis da se ne smije odlagati smece vise. No, i dalje komse stavljaju, a nekada uzasno smrdi i svasta se zna nakupiti. Znaci mrsko im baciti u kontejner koji je pet metara od zgrade udaljen.
Generalno malo ko prica, i nategnuti su odnosi jer jedni misle da su svu pamet svijeta pokupili. Zivim za dan kada cu imati normalan komsiluk i kada ceme komsija fino pogledati i nasmijati mi se onako srdačno, a ne ovako kao da sam mu pokrala stan.
jeste 5 metara od zgrade udaljen ali moraš izaći iz zgrade ili se spremiti da izađeš
što je veliki posao
ovaj frkneš kroz prozor ili izbaciš u haustor
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#586 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by esmasaric »

Nikad neću zaboraviti kada sam hodala Alipašinom B faza po danu, iza zgrade kod parka gdje je milion kesa punih smeća. A kontenjeri su 5m od vrata.

I samo najednom ispred mene pade veliki kuhinjski nož. Život mi je preletio u 5 sekundi, mini srčani me opalio. Pogledam gore, žena trese stoljnjak pa vjerovatno ostao nož. Kad tad nisam umrla...ne znam.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#587 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by hizo ramidovic »

esmasaric wrote:Nikad neću zaboraviti kada sam hodala Alipašinom B faza po danu, iza zgrade kod parka gdje je milion kesa punih smeća. A kontenjeri su 5m od vrata.

I samo najednom ispred mene pade veliki kuhinjski nož. Život mi je preletio u 5 sekundi, mini srčani me opalio. Pogledam gore, žena trese stoljnjak pa vjerovatno ostao nož. Kad tad nisam umrla...ne znam.
adzeces posla ti uta doba ikote tijera tudikan dahodas stoti neides dzesvak hoda aneda zagledas dzesu kese sasmecem idateje pogodijo tai noz tibi garant reknula daje ota jadna zena kriva znaci tisi prva izazivala stosi tudikan hodala idate pogodijo noz drugi biti bili krivi esvasta
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#588 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Donnie Smith »

Stolnjak. Ne stoljnjak. :D
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#589 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by mirzet87sa »

:lol:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#590 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by berenice »

Donnie Smith wrote:Stolnjak. Ne stoljnjak. :D
Nikad culo za glasovnu promjenu? Tesko je izgovoriti 'L' ispred 'NJ'. Kontas? Osim toga, kad si tako pametno, moralo bi valjda da znas da jezik podlijeze stalnim promjenama i bas zato je super. Jebo te standard.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#591 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Ljakan »

Uvjek sam se pitao zasto stoljnjak-stolnjak kako li ko vec izgovara,jelte,hajde stol ali sta mu znaci njak?Niko nikad saznat nece.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#592 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Nepass »

berenice wrote:
Donnie Smith wrote:Stolnjak. Ne stoljnjak. :D
Nikad culo za glasovnu promjenu? Tesko je izgovoriti 'L' ispred 'NJ'. Kontas? Osim toga, kad si tako pametno, moralo bi valjda da znas da jezik podlijeze stalnim promjenama i bas zato je super. Jebo te standard.
A jbt zajebancija je na hizov post ispod esminog
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#593 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Matijevic_Vlado »

Ma i dobro, ni Esma ne konta da narod ne voli lovacke :mrgreen: . Sve joj se izdesavalo a spava na forumu. Nema teme gdje ona nema svoj licni primjer :mrgreen:.
Sunny-7
Posts: 1111
Joined: 29/06/2014 23:12

#594 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Sunny-7 »

Doselila ja biRvaktile u komsiluk, i sretnem prvu konu, vrata do vrata, pozdravimo se i velim ja njoj da bismo mogle popiti kafu, da se upoznamo. Kaze ona, mogle bismo bas, "cucemo se telefonom da se dogovorimo". Meni upitnik, cuj telefonom, al' hajd', 100 ljudi - 100 cudi.
Al' prodje od tad 15 Bajrama, a kona me ne nazva nikad[emoji23]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#595 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by Pirija »

"cucemo se" je najstarije skidanje koje znam :izet:
The BEN10
Posts: 7570
Joined: 19/09/2011 09:03

#596 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by The BEN10 »

Pirija wrote:"cucemo se" je najstarije skidanje koje znam :izet:
He he he he :D
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#597 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by berenice »

Nepass wrote:
berenice wrote:
Donnie Smith wrote:Stolnjak. Ne stoljnjak. :D
Nikad culo za glasovnu promjenu? Tesko je izgovoriti 'L' ispred 'NJ'. Kontas? Osim toga, kad si tako pametno, moralo bi valjda da znas da jezik podlijeze stalnim promjenama i bas zato je super. Jebo te standard.
A jbt zajebancija je na hizov post ispod esminog
Ama, naljuti me nesto - garant sam bila vec ljuta kad sam procitala, pa se ufurala...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#598 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by supercali »

Sunny-7 wrote:Doselila ja biRvaktile u komsiluk, i sretnem prvu konu, vrata do vrata, pozdravimo se i velim ja njoj da bismo mogle popiti kafu, da se upoznamo. Kaze ona, mogle bismo bas, "cucemo se telefonom da se dogovorimo". Meni upitnik, cuj telefonom, al' hajd', 100 ljudi - 100 cudi.
Al' prodje od tad 15 Bajrama, a kona me ne nazva nikad[emoji23]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Nije problem zna se ko je zaduzen za kafu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66195
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#599 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by _BataZiv_0809 »

Image
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#600 Re: Komšiluk i njihove nebuloze

Post by joske »

Sunny-7 wrote:Doselila ja biRvaktile u komsiluk, i sretnem prvu konu, vrata do vrata, pozdravimo se i velim ja njoj da bismo mogle popiti kafu, da se upoznamo. Kaze ona, mogle bismo bas, "cucemo se telefonom da se dogovorimo". Meni upitnik, cuj telefonom, al' hajd', 100 ljudi - 100 cudi.
Al' prodje od tad 15 Bajrama, a kona me ne nazva nikad[emoji23]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
jesi ti to u NEDERLAND :D :D verzonden :P
Post Reply