Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Sanjarko

#76 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Sanjarko » 06/06/2016 17:25

Rizvan wrote: tamo gdje radnici robuju od jutra do mraka za platicu od 300 do 500KM.
12 sati nekad za 3 stoje mnogi rade.
Jos sta sve trpe. :(

JThomas

#77 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by JThomas » 06/06/2016 17:27

Neregistrirani wrote:
Euridika wrote: Da, ali to su vanbračne zajednice. Imaju neka prava pred sudom, ali ne baš identična kao bračni drugovi. U svakom slučaju, nemaju legalitet braka.
Vanbracne i bracne zajednice su tretirane identicno, kao i djeca koja se rode u njima. Ali zna se i sta je i kako se definise vanbracna zajednica. Sigurno to nije Skype veza ili posjeta kad je lik tu poslom.
Arapi se zene "vjerski" da ne bi bilo da su pocinili stagod haram, ako neko priuceno vjersko lice ili samoproklamovani sejh aminuju, eh, super onda je halal.
Postoji tako i institucija braka na odredjeno...traje dokle im traje seks.
Ja kontam da ove hanume radije daju nekom tako halal za placene racune, poneku veceru kad frajer dodje u Bosnu i poneki lancic...druge cure daju za par pica u klubu...ali da pristanu da budu DRUGA zena, i to neka s kojom on nece potomstvo, pa ne znam bas koliko se postuju. Ako je on faca i ako mu prva i zakonita zena znaju za ovu u Bosni, sto je onda bar ne odvede na godisnji u domovinu, da upozna svekra i svekrvu?!
jesu, ali ne možeš time izbjeći zabranu bigamije...

united bosnae

#78 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by united bosnae » 06/06/2016 17:38

Upoznao sam djevojku koja je imala tz. Sugar Daddy ... njoj nije smetalo a pretpostavljam ni njemu i ako je bio ozenjen. Medju rajom nekima je bila kurava a nekima "curom koja zna sta hoce". I ona je imala jedno dijete iz ranijeg braka tako da joj je ova sema bila zgodna da lakse obezbijedi egzistenciju sebi i djetetu.

Cini mi se da je princip isti i na Bliskom istoku samo sto je (kao i masa drugih stvari tamo) zamotano u plašt religije.

Plus kazu da je arapima mala cuna tako da ipak ne znam sto im to treba.
Last edited by united bosnae on 07/06/2016 22:12, edited 1 time in total.

O'zone
Globalni moderator
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#79 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by O'zone » 06/06/2016 17:41

U čemu je problem? Jesu same pristale? Jel ih ko natjerao? Jel' "država" treba da brine o legalnosti brakova monogamiji i poligamiji?

Ako damama ne smeta ko smo mi da ih sad izvlačimo iz kandži "zlih arapa" jer eto one same nisu u stanju.

piupiu

#80 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by piupiu » 06/06/2016 17:42

Matzan wrote:
Fudo387 wrote:
Point. wrote:Kako nisko kao zena moras pasto pa dati pxxx xxx arapima.
E jbg, ovo je vec rasizam.
Slažem se. :sax:
A i šovinizam.

zli_hordas

#81 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by zli_hordas » 06/06/2016 17:45

Pametne sta ce joj bosnjo prosjecni kokuz sto visi u kladionici,popije par klipa ili dvoguzu jos usto je i najveci musliman u BiH poslije reisa Cerica a dzamiju vidi ponekad za Bajram.

insomnia78

#82 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 18:02

O'zone wrote:U čemu je problem? Jesu same pristale? Jel ih ko natjerao? Jel' "država" treba da brine o legalnosti brakova monogamiji i poligamiji?

Ako damama ne smeta ko smo mi da ih sad izvlačimo iz kandži "zlih arapa" jer eto one same nisu u stanju.
Problem je u tome sto su u pitanju arapi
Sve ove price imaju isti potpis i dolaze iz iste kuhinje
Proturanje teze o arabizaciji kao pripreme za neku novu borbu protiv "bijele AQ"
Masa srpskih starleta ide na "privremeni rad" po zaljevu, arapi kupuju zemlju i investiraju u Srb, puno vise nego ovdje, ali se o tome malo ili nikako ne prica. Problem je jedino kada se to dogadja u BiH.
Ista stvar je i sa pricom o placanju za "pokrivanje i bradu". Niko ne spominje evengelisticke crkve i njihove misionare. Znam licno pet porodica, sa dvije od njih sam dugogodisnji prijatelj, slabijeg imovinskog stanja kojima je evengelisticka crkva obezbjedila poslove, daje se pomoc za djecu, paketici, organizuju se kampovi, kursevi, seminari, izleti..,
Niko se ne pita ko to placa, zasto i odakle dolaze pare

DaysleepeR

#83 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 18:27

Rizvan wrote:
Ropstvo je i kada si za plastičnu kanticu čorbe i 400g bijelog hljeba prisiljen i po kiši i po snijegu hodati do javne kuhinje.
Ljudi manite se kvazi moralisanja, svi vi manje više koristite ugostiteljske, trgovačke, usluge automehaničara, autopranice....tamo gdje radnici robuju od jutra do mraka za platicu od 300 do 500KM. I sve vas manje više zaboli ona stvar nad sudbinom ljudi koji tamo rade. Iskoristite pružene usluge, i produžite dalje. A sad ste kao zabrinuti za sudbinom ovih sponzoruša koje bolje žive od većine BH radnika iz privatnog sektora.

A gledano sa ekonomske strane, ove hanumice preko arapa, unesu određenu sumu novca u državu, na mjesečnoj bazi. Što nije loše :D
ne znaš ti moj jarane šta je rob, on nema ni platu, nit može prestat radit.

te vehabijske vadione na pomen ropstva u islamu ne pale baš kod pametnih ljudi

zna se šta je rob, i ove žene su robovi, sjede u kući kad muž nije tu, kad dođe on ih otključa

to je bolesno

O'zone
Globalni moderator
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#84 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by O'zone » 06/06/2016 18:34

insomnia78 wrote:
O'zone wrote:U čemu je problem? Jesu same pristale? Jel ih ko natjerao? Jel' "država" treba da brine o legalnosti brakova monogamiji i poligamiji?

Problem je u tome sto su u pitanju arapi
Sve ove price imaju isti potpis i dolaze iz iste kuhinje
Proturanje teze o arabizaciji kao pripreme za neku novu borbu protiv "bijele AQ"
Masa srpskih starleta ide na "privremeni rad" po zaljevu, arapi kupuju zemlju i investiraju u Srb, puno vise nego ovdje, ali se o tome malo ili nikako ne prica. Problem je jedino kada se to dogadja u BiH.
Ista stvar je i sa pricom o placanju za "pokrivanje i bradu". Niko ne spominje evengelisticke crkve i njihove misionare. Znam licno pet porodica, sa dvije od njih sam dugogodisnji prijatelj, slabijeg imovinskog stanja kojima je evengelisticka crkva obezbjedila poslove, daje se pomoc za djecu, paketici, organizuju se kampovi, kursevi, seminari, izleti..,
Niko se ne pita ko to placa, zasto i odakle dolaze pare
Bravo :thumbup: Sve si rekao.

mirzaaa33

#85 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by mirzaaa33 » 06/06/2016 18:35

Izvinjavam se što prekidam diskusiju. Ni slutio nisam da će fokus biti na smrdljivim Arapima, smrdljivim Bošnjama i Bosankama kurvama. Više me zanimalo iz nekog ljudskog ugla, kako dođe do toga da i žena i muškarac uđu u ovakve brakove a u naslovu su mogli biti bilo koji narodi.
Nekako ne vjerujem da je stvar samo u lovi već da ima još nešto

mirzaaa33

#86 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by mirzaaa33 » 06/06/2016 18:36

Jesi i ti liberal? Svaka čast ako jesi :thumbup:

insomnia78

#87 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 18:42

Prostitucija postoji otkako je svijeta i vijeka. Sve su prilike da ce je i biti dok je svijeta i vijeka
A ovo je jedna vrsta prostitucije. Zakukuljena, zamumuljena ali ipak prostitucija

It_is_a_Leclerc

#88 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by It_is_a_Leclerc » 06/06/2016 18:44

Poznavajući mentalitet Arapa, oprosti mi Bože, ali ništa bliže zadovoljavanju najprimitivnijih ljudskih nagona u životu nisam vidio. U njih je bukvalno ono - u se, na se i podase, i ove bogate ne zanima koliko košta taj užitak. Onda, njihov stav prema ženama kao njihovim igračkama koje skupljaju k'o djeca sličice, je nešto zaista frapantan.

A kad imaš pare, imaš volje i želje, onda ti svakakve perverzije i naopakosti padaju na pamet, pa tako i ovo sa poligamijom.

Rizvan

#89 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Rizvan » 06/06/2016 18:49

DaysleepeR wrote:
Rizvan wrote:
Ropstvo je i kada si za plastičnu kanticu čorbe i 400g bijelog hljeba prisiljen i po kiši i po snijegu hodati do javne kuhinje.
Ljudi manite se kvazi moralisanja, svi vi manje više koristite ugostiteljske, trgovačke, usluge automehaničara, autopranice....tamo gdje radnici robuju od jutra do mraka za platicu od 300 do 500KM. I sve vas manje više zaboli ona stvar nad sudbinom ljudi koji tamo rade. Iskoristite pružene usluge, i produžite dalje. A sad ste kao zabrinuti za sudbinom ovih sponzoruša koje bolje žive od većine BH radnika iz privatnog sektora.

A gledano sa ekonomske strane, ove hanumice preko arapa, unesu određenu sumu novca u državu, na mjesečnoj bazi. Što nije loše :D
ne znaš ti moj jarane šta je rob, on nema ni platu, nit može prestat radit.

te vehabijske vadione na pomen ropstva u islamu ne pale baš kod pametnih ljudi

zna se šta je rob, i ove žene su robovi, sjede u kući kad muž nije tu, kad dođe on ih otključa

to je bolesno
Pretjeruješ. U 99% slučajeva radi se o sponzorskim odnosima. Sigurno da i ima i slučajeva nasilja ali ima ga i u monogamim vezama.

Tvoji prethodni komentari na ovoj temi su mi posebno bljutavo licemjerni, zagovaraš tezu da je samohranim majkama bolje da se sa gladnom djecom guraju po javnim kuhinjama,nego da putem ovakvih "brakova" obezbjede svojoj djeci budućnost i školovanje. Znam da ti to zvuči nevjerovatno ali nisu svi Arapi psiho nasilnici koji drže svoje žene i ljubavnice pod ključevima.

Kikibombona

#90 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Kikibombona » 06/06/2016 18:54

JThomas wrote:to se danas eufemistički kaže - vidio svijeta i zna šta hoće... :mrgreen:
:thumbup: :lol:

Moja podrska za zene! :thumbup:

Vidi Arapa jednom u mjesec-dva, istrpi ga za to vrijeme, pa ako joj bude i fino sa njim tim bolje, a uzme solidan kes. Bolje i to nego raditi za nekog bosanskog neizivljenog smrada u kaficu. Sto puta bolje.

A na taj nacin ove pametne zene upumpavaju arapski novac u nasu ekonomiju. :thumbup:

Bez zajebancije, nemam nista protiv. :thumbup:

insomnia78

#91 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 18:55

S obzirom da arapi mogu imati 4 nase jos i dobro kotiraju
2-3 nije mala zajebancija. Mo's misliti ovih sto su cetvrte
:lol:

animals

#92 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by animals » 06/06/2016 18:57

U Evropi je ilegalan brak sa vise zena, istovremeno..
a kod muslimana nije..ili se varam..

limeni

#93 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by limeni » 06/06/2016 18:59

Dok drugi idu po mjesecu, izmisljaju nove tehnologije i lijekove, idu na fakultete arapi skacu s zenska na zensko.
I onda drze obicnu raju u saci i palamude im kako treba ovo ono.
Okrecem se ja braci sijama ovo vise nema smisla sta rade licemjerni arapi :(

Kikibombona

#94 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Kikibombona » 06/06/2016 19:05

kritichar wrote:one što je prejahalo pola grada su "iskusne", moderne, samostalne, moralne ......
a ove što legalizuju zajednicu, pred cijelim svijetom, one su za vas kurve
Ma to plakanje je svojstveno za muskarce zeljne picke. :D

Podrazavam sponozoruse. Posebna podrska za one sto likovima izvuku stan, auto od 50 000 i sl., koje zive na visokoj nozi od sponzora... Koliko je zena pametna i koliko vrijedi - toliko moze love izvuci. Lijepo Mamic rece, 'najvise cijenim jednu koja me nalevatila da joj prepisem stan'. :thumbup: :lol:

I ove zene sto se udaju za Arape. Samo naprijed. Puno bolja opcija nego raditi za nadobudnog bosanskog gazdu, zadrtu i neotesanu seljacinu. Kakve majmune trpe nase zene, a i muskarci, bogumi. Sve sama neizivljena stoka, sa rijetkim izuzecima...

Kurva radi za pare. I to je posteno. Djevojke koje vole seks, mijenjati partnere, nisu kurve. Mozda su ovisne o seksu, mozda imaju neki poremecaj, mozda... ali nisu kurve!

Preferiram potpuno drugaciji tip zena od ovih o kojima pisemo, ali postujem svaciji izbor. Za svakog od nas ima dovoljno opcija. Na 'sponzoruse' su kivni jedino oni koji bale na takve djevojke, a ne mogu ih imati. :evil: :D

insomnia78

#95 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by insomnia78 » 06/06/2016 19:06

limeni wrote:Dok drugi idu po mjesecu, izmisljaju nove tehnologije i lijekove, idu na fakultete arapi skacu s zenska na zensko.
I onda drze obicnu raju u saci i palamude im kako treba ovo ono.
Okrecem se ja braci sijama ovo vise nema smisla sta rade licemjerni arapi :(
Naravno, to nidje nije zabiljezeno osim u arapa
A sije se razmnozavaju oprasivanjem :lol:

beautyfool

#96 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by beautyfool » 06/06/2016 19:09

spreca wrote:
beautyfool wrote: bas crnjak :-D
e to je ono...nedam svom radije cu dati tamo nekom drugom :twisted: :lol: :lol: :lol: ...tak'e ste vi :lol: :lol:
Sve je to zbog inat kuce :lol:

DaysleepeR

#97 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by DaysleepeR » 06/06/2016 19:10

Rizvan wrote:
Pretjeruješ. U 99% slučajeva radi se o sponzorskim odnosima. Sigurno da i ima i slučajeva nasilja ali ima ga i u monogamim vezama.

Tvoji prethodni komentari na ovoj temi su mi posebno bljutavo licemjerni, zagovaraš tezu da je samohranim majkama bolje da se sa gladnom djecom guraju po javnim kuhinjama,nego da putem ovakvih "brakova" obezbjede svojoj djeci budućnost i školovanje. Znam da ti to zvuči nevjerovatno ali nisu svi Arapi psiho nasilnici koji drže svoje žene i ljubavnice pod ključevima.
apsolutno to ne zagovaram i ne znam odakle si taj zaključak izvukao. niti ja pričam o nasilju. ali nema veze, ne kontaš ti svakako. kakva budućnost, kakvo školovanje, brak nelegalan, lik može nestati kad god mu dosadi

Toffee karamela

#98 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Toffee karamela » 06/06/2016 19:13

Hajd molim vas, sve su to jedna usta manje na biroima za zapošljavanje. Možda te arapske đuvegije Bakir i Fadil "navode" ovamo nekim samo njima znanim kanalima. Sve u svemu podržaJem :bih:

Bosanski_kralj

#99 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by Bosanski_kralj » 06/06/2016 19:15

Zanimljivo da ovi koji su najglasniji PROTIV poligamije su inače i najgalasniji ZA istospolne brakove. Što li je to tako!? :roll:

nasa

#100 Re: Bosanke postaju druge ili treće supruge Arapima

Post by nasa » 06/06/2016 19:16

Kikibombona wrote:
kritichar wrote:one što je prejahalo pola grada su "iskusne", moderne, samostalne, moralne ......
a ove što legalizuju zajednicu, pred cijelim svijetom, one su za vas kurve
Ma to plakanje je svojstveno za muskarce zeljne picke. :D

Podrazavam sponozoruse. Posebna podrska za one sto likovima izvuku stan, auto od 50 000 i sl., koje zive na visokoj nozi od sponzora... Koliko je zena pametna i koliko vrijedi - toliko moze love izvuci. Lijepo Mamic rece, 'najvise cijenim jednu koja me nalevatila da joj prepisem stan'. :thumbup: :lol:

I ove zene sto se udaju za Arape. Samo naprijed. Puno bolja opcija nego raditi za nadobudnog bosanskog gazdu, zadrtu i neotesanu seljacinu. Kakve majmune trpe nase zene, a i muskarci, bogumi. Sve sama neizivljena stoka, sa rijetkim izuzecima...

Kurva radi za pare. I to je posteno. Djevojke koje vole seks, mijenjati partnere, nisu kurve. Mozda su ovisne o seksu, mozda imaju neki poremecaj, mozda... ali nisu kurve!

Preferiram potpuno drugaciji tip zena od ovih o kojima pisemo, ali postujem svaciji izbor. Za svakog od nas ima dovoljno opcija. Na 'sponzoruse' su kivni jedino oni koji bale na takve djevojke, a ne mogu ih imati. :evil: :D
a treba uzeti u obzir i da mnogi muskarci ne zasluzuju bolje
naravno vazi i obrnuto za mnoge zene
bude zalosno kad se izradi i unesreci posten covjek
ovako, ovi traze zabave, one pare...sto rece @insomnia, nista novo, stara prica

Post Reply