Prvi joint

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#76 Re: Prvi joint

Post by Kaligrafija »

Krastavica wrote:Stipu se ovih laznjaka , svaka nacija na planeti ima neki lokalni opijat , ispade isto sto kazu knjige ne smije se mechat u zabranjena mjesta , a svi ga trpaju u pakas i rado ga daju na glodjanje ljepsem spolu :D

Hahahahaha Nas izvorni i najbolji opijat je sarma...Tu tezu nikad nebi pokusao da demantujem... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Krastavica
Posts: 82
Joined: 31/05/2014 11:05
Location: Malmen Airbase in Malmslätt

#77 Re: Prvi joint

Post by Krastavica »

Kaligrafija wrote:
Krastavica wrote:Stipu se ovih laznjaka , svaka nacija na planeti ima neki lokalni opijat , ispade isto sto kazu knjige ne smije se mechat u zabranjena mjesta , a svi ga trpaju u pakas i rado ga daju na glodjanje ljepsem spolu :D

Hahahahaha Nas izvorni i najbolji opijat je sarma...Tu tezu nikad nebi pokusao da demantujem... :lol: :lol: :lol:

Hehe , zaboravio si janjetinu s raznja :D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#78 Re: Prvi joint

Post by heat »

rodjoooo, probaj na flasu :mrgreen:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#79 Re: Prvi joint

Post by Kaligrafija »

Krastavica wrote:
Kaligrafija wrote:
Krastavica wrote:Stipu se ovih laznjaka , svaka nacija na planeti ima neki lokalni opijat , ispade isto sto kazu knjige ne smije se mechat u zabranjena mjesta , a svi ga trpaju u pakas i rado ga daju na glodjanje ljepsem spolu :D

Hahahahaha Nas izvorni i najbolji opijat je sarma...Tu tezu nikad nebi pokusao da demantujem... :lol: :lol: :lol:

Hehe , zaboravio si janjetinu s raznja :D
true true, ali to vec spada u teske droge... :lol: :lol: :D
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#80 Re: Prvi joint

Post by Saian »

Kinesko prkno wrote:Prvi sam ga put mazno,bio popisivac 91 ,udjem fino, izujem se,macka u bademantilu ga vec pripalila,ostanem jedno 4 dana :izet: pa jedno 30 komada nekoh hasisha iz Svicarske smo zdumangijali
ovo je vec prica, ajmo glasat za top 5 prica o prvom seksu s Mary Jane , cuj popisivac 91 :D ovo je hipster's wet dream, vintage feel

Image
Last edited by Saian on 30/04/2016 19:03, edited 1 time in total.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#81 Re: Prvi joint

Post by Anestezija »

legalizovat pod hitno :-D
User avatar
Ludzak
Posts: 5481
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#82 Re: Prvi joint

Post by Ludzak »

sunce ti yebem, kakva nam je ovo omladina ? Ispiši džoint i dođe na forum da se pohvali time. I šta očekuješ, da ti neki 'pametnjaković' kaže da je to zdravo i da nastaviš time ?
Ja znam masu tih koji su konzumirali travu, sada nemaju dvije čiste u glavi. Bezvoljni, tromi, zaboravni...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#83 Re: Prvi joint

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:Alija, daj srk hašiša
Hos golden maroko ili afghan? :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#84 Re: Prvi joint

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Alija, daj srk hašiša
Hos golden maroko ili afghan? :oops:
:-D
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#85 Re: Prvi joint

Post by SerijeSync »

sad će ko da gledam i #hutbanajoint
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#86 Re: Prvi joint

Post by insomnia78 »

Kakva ba marijuana, dje onaj sto pise marijuana ko da smo u Mehiku :D, Artan je bog. I to onaj iz Vrsca
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#87 Re: Prvi joint

Post by pirpa »

Love_MJ wrote:Evo nezz dal da se pohvalim ili ružim hah, ali nije ni bitno.
Jeste to da sam danas prvi puta zapalio joint sa dva drugara,imamo 18 godina. Travu smo miješali sa duhanom, 1g smo pušili u 3 jointa male rizle(kontali smo da će nas to "obandači pa nismo smijeli više").
Sve smo ispušili ali poslije je bila normala, nije bilo nekog tog "čudnog" osjećaja.
Onda smo kao bili u fazonu jebo ovo ne dotiče nas. Al' krenuli kući, bilo je blago ono jedva hodam, i idemo nas tri gradom jedan drugar nešto krenu reći sjeba se i mi se smijemo narednih sati i po tome, i nezz više čemu.
Ugl. nisam se osjećao nešto super super, nego nomala i samo se smijem.
Ja bih neka vaša iskustva volio da čujem, i da li je ovo gore kod mene sasvim normalna reakcija ili šta?
Pozz.
ponjake ti se na značku :mrgreen:
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#88 Re: Prvi joint

Post by delllboy79 »

Love_MJ wrote:Evo nezz dal da se pohvalim ili ružim hah, ali nije ni bitno.
Jeste to da sam danas prvi puta zapalio joint sa dva drugara,imamo 18 godina. Travu smo miješali sa duhanom, 1g smo pušili u 3 jointa male rizle(kontali smo da će nas to "obandači pa nismo smijeli više").
Sve smo ispušili ali poslije je bila normala, nije bilo nekog tog "čudnog" osjećaja.
Onda smo kao bili u fazonu jebo ovo ne dotiče nas. Al' krenuli kući, bilo je blago ono jedva hodam, i idemo nas tri gradom jedan drugar nešto krenu reći sjeba se i mi se smijemo narednih sati i po tome, i nezz više čemu.
Ugl. nisam se osjećao nešto super super, nego nomala i samo se smijem.
Ja bih neka vaša iskustva volio da čujem, i da li je ovo gore kod mene sasvim normalna reakcija ili šta?
Pozz.

Ostavi travuljinu kad budes imao 88 . Sad ganjaj samo picice. Imas 18 dizeti se svaki cas mozes svu noc da ga nevadis . Mozes da karas srednjoskolke i to je sasvim normalno iprihvatljivo u tvojim godinama . Pamtices takav sex i u drugom zivotu.
Travu ostavi za stare dane kad ti se nebude mogao dici a i kad ti se digne neces moci nafatati nikakvu mladu zenski.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#89 Re: Prvi joint

Post by Towelie »

Wanna get high? :lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#90 Re: Prvi joint

Post by crysis »

Love_MJ wrote:Evo nezz dal da se pohvalim ili ružim hah, ali nije ni bitno.
Jeste to da sam danas prvi puta zapalio joint sa dva drugara,imamo 18 godina. Travu smo miješali sa duhanom, 1g smo pušili u 3 jointa male rizle(kontali smo da će nas to "obandači pa nismo smijeli više").
Sve smo ispušili ali poslije je bila normala, nije bilo nekog tog "čudnog" osjećaja.
Onda smo kao bili u fazonu jebo ovo ne dotiče nas. Al' krenuli kući, bilo je blago ono jedva hodam, i idemo nas tri gradom jedan drugar nešto krenu reći sjeba se i mi se smijemo narednih sati i po tome, i nezz više čemu.
Ugl. nisam se osjećao nešto super super, nego nomala i samo se smijem.
Ja bih neka vaša iskustva volio da čujem, i da li je ovo gore kod mene sasvim normalna reakcija ili šta?
Pozz.

samo laganica brato, zapali , popij ma radi sta god hoces samo nemoj pretjerivati ni u cemu, na sve imas pravo sve dok neugrozavas nikoga, a zakon, jebes zakon napravljen je da se krsi.
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#91 Re: Prvi joint

Post by crysis »

kritichar wrote:Tema ima dobar potencijal, ako ce se otvoreno pisati, mozda se i policija okoristi, svakako citaju.

pa neka citaju i treba da citaju nek kerovi nauce nesto.
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#92 Re: Prvi joint

Post by delllboy79 »

Ponekad trava nikad heroin
zapamti ove rijeci
Jer ko igra za raju i zanemeraju taktiku zavrsice karijeru vrlo rano
Zato dobro zapamti
Ponekad trava NIKAD heroin
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40758
Joined: 29/06/2011 23:39

#93 Re: Prvi joint

Post by dječak sa šibicama »

Ovakve teme uvijek podsjete koliko je papaka u Bosni i van Bosne.
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#94 Re: Prvi joint

Post by p206 »

koliko je liberalnih reko bi da su liberali na vlasti a ne ovi nacionalisti
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#95 Re: Prvi joint

Post by Vsvp »

SpecialOffer wrote:Heroin je zakon!
Ko nam je stavio drogu u heroin

A sta tek reci za debilcine koji nisu nikad ni probali a veliki su protivnici i znaju bolje od nas kako djeluje i koje su posljedice ...
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#96 Re: Prvi joint

Post by pemanapemani »

p206 wrote:koliko je liberalnih reko bi da su liberali na vlasti a ne ovi nacionalisti
Liberalizam nema veze sa konzumiranjem marihuane u BiH.

Vjerovatno je rat učinio svoje. Kako je neko već napisao, bilo trave ko cigara. :D

Djeca po parkovima su najmanji postotak onih koji rekreativno ili povremeno konzumiraju marihuanu.
Svima se ozare oči kada se može zapaliti u privatnom aranžmanu, od zidara i autolimara, svećenika i efendije, do doktora nauka. :)
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#97 Re: Prvi joint

Post by Mlohavi »

Prvi put 14 godina, kraj osnovne skole, stariji rodak i djevojka mu u stanu mojih staraca. Pukla me strasna paranoja da su mi starci na neki nacin saznali te da samo sto nisu usli kroz vrata i objesili me na balkonu.
Drugi put s nekim razrednim kolegama, ponovo paranoja usrala stvar, ovaj put potpuno opravdana jer smo vidjeli policijski automobil parkiran ispred zgrade... :lol:

Nekad od tad pa na ovamo sam se poslozio i pronasao nacin da se opustim. :thumbup:

Allah da nagradi sve one koji biraju Mary Jane.
User avatar
Truba
Posts: 81706
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#98 Re: Prvi joint

Post by Truba »

meri dzejn :lol: prvi put cujem
koji odron naziv :lol: :lol: :lol:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11526
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#99 Re: Prvi joint

Post by japin_mutapi »

kaže narkoman roditeljima - imam dobru i lošu vijest, koju želite da čujete prvu
- hajde dobru prvo
- ostavio sam drogu
- super, a koja je loša
- ne znam gdje sam je ostavio
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#100 Re: Prvi joint

Post by dustaban »

Djeco draga mante se religije i ostalih droga.
:wink:
Post Reply