HOCE LI DOHAKATI MUFTIJI DJOGICU????????

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Lojo_Hasanovic

Post by Lojo_Hasanovic » 14/05/2005 17:51

dinash wrote:
zabrinut wrote:Ovako ozbiljna tema a njemu naumpadaju niske strasti, sramota!

uzas, treba me na lomachu ili pred zid.

nego niko ne odgovori. po mene kasnije dolaze dvije jako simpaticne curice ... odosmo u park malo pricati, piti i kontemplirati o hegelu.

hegel je ODLICHAN afrodizijak ako ga pametno i spretno koristish.
Jel to HEGEL neki novi prozivod za potenciju??? :-) :-) :-)

zabrinut

Post by zabrinut » 29/09/2005 21:24

Pise izvjesni Edo K.

Anonimno se moze zavrsiti sukob sa zenickim muftijom ali ne i ljubljanskim. Muftija Djogic je ovdje u medijima predstavljen kao borac za dzamiju. I prihvatili su ga sa respektom. U proteklom mandatu je dao bezbroj izjava. Nije se moglo ovo zavrsiti bez uplitanja medija, cak i da smo CIA a ne vjerska zajednica.

Drugo, o Islamskoj zajednici laje kad ko stigne, da bi se odjednom stalo u odbranu. Mislim da znamo kada treba braniti, kad napadati, kada skrivati, kada glasno reci istinu.
Ibrahim ef. Malanovic - kojega je reis postavio za "koordinatora" (sta je to uopce koordinator? Gdje se u Ustavu/Statutu IZ spominje ta funkcija? Dobro da je rekao v.d. ali koordinator. Cega? Projekta?) je bez znanja muftije potpisato halal certifikat za Drogu Portoroz, sklapao medjunarodne kontakte ispred islamske zajednice bez znanja muftije, organizirao hadzdz mimo IZ (ukratko IZ koristio za licne projekte), da bi ga njegov jaran iz Sarajeva imenovao za zamjenika. Dosta nam je tog nepotizma... takve postupke neka izigravaju u SDA, Saboru BiH i slicnim organima... nama ovdje nisu potrebni. Sa nama operisu profesionalci, a ne treceklasni politicki otpad, zato su i nama potrebni sposobni ljudi koji su spremni raditi profesionalno. Ima nas nekoliko koji ne prihvatamo nacin na koji pojedini politikanti u IZ Slovenije koriste Sarajevo kao rucnu kocnicu, a u stvari su oni kocnicari svim progresivnih procesa u zajednici...

Preuzeto sa dzemati.com

Islamska zajednica Slovenije je izgleda postala privatna prcija di se ostvaruje privatni bizness. Samo udri Mehaga...!!!

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 06/10/2005 21:29

Iiii sta bi sa muftijom Djogicem???? :roll:

kekec

Post by kekec » 06/10/2005 21:52

Bosanac sa dna kace wrote:Iiii sta bi sa muftijom Djogicem???? :roll:
Nije ti adekvatno pitanje.
Pogledaj "dinash-ovo". :-)

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 07/10/2005 11:38

Interesuje me jesul ga smijenili sa duznosti??? :?

zabrinut

Post by zabrinut » 07/10/2005 15:25

Jesu ali je jos u Ljubljani sa svoje djecom i zenom.??????!!

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 07/10/2005 21:06

A ko treba doc na njegovo mjesto????

zabrinut

Post by zabrinut » 08/10/2005 00:41

Pa valjda u Sarajvu znaju!

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 08/10/2005 21:04

Ja nijesam iz Sarajva a nit sam u Sarajvu... :roll:

PR80.

Post by PR80. » 08/10/2005 21:13

zabrinut wrote:Jesu ali je jos u Ljubljani sa svoje djecom i zenom.??????!!
Muftija se vratio prije par godina iz Australije i tako reci odmah nastavio sa svojim poslom u Sloveniji.
Djogic nije takav da im samo tek tako servira poziciju... Inteligentniji je sigurno od sviju njih ukupno.

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 08/10/2005 21:24

PR80. wrote:
Muftija se vratio prije par godina iz Australije i tako reci odmah nastavio sa svojim poslom u Sloveniji.
Djogic nije takav da im samo tek tako servira poziciju... Inteligentniji je sigurno od sviju njih ukupno.
Pa da zato sto je inteligentan i sto valjano radi svoj posao zato hoce da ga i smijene...

PR80.

Post by PR80. » 08/10/2005 21:32

Bosanac sa dna kace wrote:
PR80. wrote:
Pa da zato sto je inteligentan i sto valjano radi svoj posao zato hoce da ga i smijene...
Bas tako. Djogic je covjek od rijeci bez obzira da li se radi o privatnim stvarima ili poslu. Zato GO GO Djogic! :bih: :bih:

zabrinut

Post by zabrinut » 08/10/2005 23:25

PR80. wrote:
PR80. wrote: Muftija se vratio prije par godina iz Australije i tako reci odmah nastavio sa svojim poslom u Sloveniji.
Bas tako. Djogic je covjek od rijeci bez obzira da li se radi o privatnim stvarima ili poslu. Zato GO GO Djogic! :bih: :bih:
Ne razumijem ovaj gornji post; "Djogic je covjek od rijeci bez obzira dali se radi o privatnim stvarima ili poslu. Zato GO GO Djogic!"

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 09/10/2005 05:24

zabrinut wrote:Ne razumijem ovaj gornji post; "Djogic je covjek od rijeci bez obzira dali se radi o privatnim stvarima ili poslu. Zato GO GO Djogic!"
Mislim da hoce da kaze da muftija od IZ Slovenije nije napravio privatnu sevap kompaniju....

zabrinut

Post by zabrinut » 09/10/2005 11:19

zabrinut wrote:Ne razumijem ovaj gornji post; "Djogic je covjek od rijeci bez obzira dali se radi o privatnim stvarima ili poslu. Zato GO GO Djogic!"
Mislim da hoce da kaze da muftija od IZ Slovenije nije napravio privatnu sevap kompaniju....
Da da, slazem se on je covjek od rijeci a nije kao neki koji od toga prave privatni bussiness.

zabrinut

#41 Re: HOCE LI DOHAKATI MUFTIJI DJOGICU????????

Post by zabrinut » 25/01/2009 10:28

JAVNI POZIV PREDSJEDNIKU DA ODSTUPI

Es-selamualejkum,
Pregledam ovu našu internet stranicu ISLAMSKA SKUPNOST U SLOVENIJI, i gledam slike, razgledam i na glas razmišljam. Allahu dragi kako si nas usrećio, nas muslimane Slovenije. Koliko ovaj insan naš tajnik IS NeVzet Porić, odradi posla, zaista i vrijede riječi uvaženog muftije Dr.Nedžada Grabusa kada ga hvali da odrađuje svoj posao profesionalno. Sve pohvale i od nas samo napred, samo se mi iz džemata - Mesdžida Ljubljana pitamo kako nam restoran slabo posluje i zašto uvjek manjka pijače u restoranu, kad ono i naš uvaženi predsjednik g.Midhad Alagić na turneji po Evropi, a kuharica Beti kaže nejma g.Midho vremena zauzet je puno ima posla, radi se istina je evo uvjeri se i ja, pa neka mi halale.

TAJNIK ISLAMSKE SKUPNOSTI IN PREDSEDNIK IOM LJUBLJANA V DŽEMATIH WELS IN LINZ
Wels, Linz, 13. in 14. september 2008, (MINAS) – v Sobot in nedeljo, 13. in 14. septembra 2008, sta tajnik IS Nevzet Porić in predsednik IOM Ljubljana h. Midhat Alagić na povabilo IS Bošnjakov v Avstriji obiskala džemate v Welsu in Linzu (Avstrija).
OTVORITEV MESDŽIDA (DŽAMIJE) V WELSU (AVSTRIJA)
Wels, 10. in 11. oktober 2008, (MINAS) – V petek, 10. in soboto 11. oktobra 2008, se je dr. Nedžad Grabus, mufti skupaj s tajnikom Nevzetom Porićem in predsednikom IOM Ljubljana Midhatom Alagićem udeležil slovesnosti ob svečani otvoritvi mesdžida oz. džamije v Welsu v Avstriji.
SVEČANOST OB OTVORITVI DŽAMIJE V PIROKU (MAKEDONIJA)
Pirok, 12. oktober 2008, (MINAS) – Na povabilo hadži Abdija Aliriza, dolgoletnega člana IS v Sloveniji je dr. Nedžad Grabus, mufti IS skupaj s tajnikom Nevzetom Porićem in predsednikom IOM Ljubljana Midhatom Alagićem obiskal Pirok (Makedonija). Pirok je manjše mesto od Tetova oddaljeno okrog deset kilometrov. V Piroku živi okrog osem tisoč muslimanov. Veliko število jih živi v Sloveniji. Med njimi je tudi hadži Abdi Aliriza iz Vrhnike.

Zaključak:
Ja mislim da bi naš predsjednik g.Midhad Allagić, kojega smo mi džematlije odabrali u odbor (a g.Porić ga izabrao za predsjednika), da lijepo da ostavku na funkciju predsjednika izvršnog odbora Mesdžida Ljubljana, jer on nije izabran u Mešihat IZ-e, i bolje da se brine za svoje funkcije koje mu i pripadaju po statutu IZ-e, kao predsjedniku odbora. Apeliram na našeg predsjednika, ništa osobno ali puno je razloga koje nebi ovdje iznosio javno, jer biće da sam protiv IZ-e. A tajnik g.Porić je posebna priča koja nebi niti u roman stala. Ali o njemu ćemo drugi put. Uz veliko poštovanje uvaženom muftiji Dr.Nedžadu Grabusu, tajniku Nevzetu Poriću i predsjedniku Midhadu Alagiću,
MAHSUS Selam
Alijagić Ismet džematlija iz Ljubljane.

http://ljubljanskaraja.blogger.ba/arhiv ... 18/1848407
http://www.bosnjak.si/forum/viewtopic.php?id=100

dr.gog

#42 Re: HOCE LI DOHAKATI MUFTIJI DJOGICU????????

Post by dr.gog » 25/01/2009 11:46

:? ... :D ...prebačeno na Razne Diskusije :dance:

Post Reply