Problem pasa lutalica vol 2

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#76 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

Nanananana wrote:
Zastozato wrote:I jos nesto. Da li je Klix pisao o ova dva posljednja napada pasa?
Naravno da nisu.
A kad treba pisati o Fahrudinu Bravi i ostalima tu su prvi.
Njihov heroj :roll:
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#77 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by pici »

Zastozato wrote:Prilog sa snimkom napada pasa pocinje na 14 min. i 11 sek videa. Evo sad vidim da to nije bio policajac, pogresno sam informisan.

Ne mogu da vjerujem da sebi dozvoljavamo da nam se ovo svakodnevno dogadja. Boze sacuvaj kakvu vlast imamo.


ma nije interesantno ovim portalima nemaju para od te informacije, jedino da su je rastrgali a sto je malo falilo jer jadnu zenu su oborili i vec su krenuli prema vratu da je prikolju, sreca pa je bilo blizu obezbjedjenje mezarja kovaci, sta da je sama bila... dje su sada dogmoney plakati i sluzbe o finim okicama... FUJ GADE MI SE !!!

Image
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#78 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

Zastozato wrote:Prilog sa snimkom napada pasa pocinje na 14 min. i 11 sek videa. Evo sad vidim da to nije bio policajac, pogresno sam informisan.

Ne mogu da vjerujem da sebi dozvoljavamo da nam se ovo svakodnevno dogadja. Boze sacuvaj kakvu vlast imamo.

Da su nekog mog ovako izgrizli pobio bih ih usred dana jednog po jednog
User avatar
undefined007
Posts: 1084
Joined: 13/05/2014 16:37

#79 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by undefined007 »

Pa ko god je bio na Kovačima u skorije vrijeme mogao je ovo očekivati. Nimalo ugodno se ne osjećaš kad vidiš pse kako se izležavaju, seru i pišaju po groblju i okolini. Prosto te uhvati neka jeza, još ako si sam u jutarnjim i večernjim terminima, haos.

Brz oporavak gospođi. :thumbup:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#80 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

Zastozato wrote:
undefined007 wrote:Najopasniji bijeli sa Breke, inače ih tu ima bruku, ima i na Bjelavama opasan čopor oko 10-ak pasa.
Ima ih svuda. U svakom coporu ima bar jedan pas koji je agresivan. Maloprije prosetah sa djetetom svojom ulicom prolazeci pored copora lutalica. Jedan od pasa iz copora je rezao na nas prilazeci nam, prednjim sapama rovio je zemlju, a onda je cijeli copor poceo lajati, srecom nisu nas napali. Pas koji je rezao je vec nekoliko puta napadao djecu.
Stvarno mi nije jasno kome ovakva situacija odgovara i zasto sutimo. Ovdje se pisalo da cemo tek kad neko strada nesto pokrenuti, uzeti stvari u svoje ruke. Cistu sumnjam da bi i tad bilo sta poduzeli. Ne vidim nikakve naznake da bismo. Zar nije bilo dovoljno slucajeva da vec dosad nesto pokrenemo. Nemamo mi svijesti, a ni pameti.
Jedino rješenje je da svako "čisti" svoju mahalu.
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#81 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by felichi »

probaj ubiti psa pa ces zavrsiti na sudu. sjecate se onog lika sa grbavice sto je upucao psa? optuzen

druga stvar je i da ubijes psa sutradan stize kombi sa duplo vise dzukela pokupljenih po obroncima i padinama, divljih nenaviklih na grad i ljude

ako neko misli da ce ljudi koji zive kao lordovi od pseceg biznisa tek tako odreci se svojih parica, onda se varate
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#82 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by ST11 »

Ovo, pa neka keroljupci jauce, je li humano ili nije i mada znam, da je u KS takva zastita zabranjena, svejedno je imam uvijek sa sobom, kada trcim po gradu.

Image

Bas ovo je isprobano na (vlasnickom) vucjaku od strane moje sestre, kojoj se pas rezeci priblizavao kada je trcala kroz neko malo selu ovdje u nasoj okolini. Kaze ona, okrenulo ga na mjestu i jos sada kada je cuje, da trci pored "njegove" kuce, samo iz daljine ju nesigurno posmatra. Nema vise hrabrosti, da joj dodje blizu.

karakteristike:
http://www.koptex.com/solzivec-sabre-pr ... zelen.html

(25 puta moze se upotrebiti i djeluje na daljini od 3,5 metra)
Nanananana
Posts: 138
Joined: 10/06/2014 15:00

#83 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by Nanananana »

zekoslav85 wrote:zato sam ja danas jednog opalio ciglom po rebrima :evil: ja lagano setam, pored vodovoda kod Danijela Ozme se skrene kad zuti i neki veci bijelo-crni krenuse na mene iz cista mira lajati, probao ono standard mrs, nogom zamahnem nish, sva sreca pa bilo nekoliko cigla kraj puta i sve to bi u sekundi i puknem ga presavio se ko list i nestadose... cirkus po gradu od tih kerova danas ja sutra ce neko drugi sta ako ne bude cigla ? ili drvo ?
Dobro si se izvukao. Njih dvije kad te zaganjaju nema ti spasa.
Neki dan zaganja ta crno-bijela momka, i sta cu uhvatim je za ogrlicu (i ogrlice im stavljaju, a da ih udome, ma jok to, gdje ce psa u stan uvest...) dok on nije pobjegao.

L u c i f e r wrote:Njihov heroj
Kao i Radio Sarajevo. Kad treba pisati o napadima nigdje ih, a eno neki dan objavise kako dvojica spasavaju kera iz Miljacke. :roll:
Zastozato
Posts: 1001
Joined: 27/09/2014 23:18

#84 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by Zastozato »

Evo kako se Zenica bori sa ovim problemom.

L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#85 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

Nanananana wrote:
zekoslav85 wrote:zato sam ja danas jednog opalio ciglom po rebrima :evil: ja lagano setam, pored vodovoda kod Danijela Ozme se skrene kad zuti i neki veci bijelo-crni krenuse na mene iz cista mira lajati, probao ono standard mrs, nogom zamahnem nish, sva sreca pa bilo nekoliko cigla kraj puta i sve to bi u sekundi i puknem ga presavio se ko list i nestadose... cirkus po gradu od tih kerova danas ja sutra ce neko drugi sta ako ne bude cigla ? ili drvo ?
Dobro si se izvukao. Njih dvije kad te zaganjaju nema ti spasa.
Neki dan zaganja ta crno-bijela momka, i sta cu uhvatim je za ogrlicu (i ogrlice im stavljaju, a da ih udome, ma jok to, gdje ce psa u stan uvest...) dok on nije pobjegao.

L u c i f e r wrote:Njihov heroj
Kao i Radio Sarajevo. Kad treba pisati o napadima nigdje ih, a eno neki dan objavise kako dvojica spasavaju kera iz Miljacke. :roll:
Image
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#86 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

felichi wrote:probaj ubiti psa pa ces zavrsiti na sudu. sjecate se onog lika sa grbavice sto je upucao psa? optuzen

druga stvar je i da ubijes psa sutradan stize kombi sa duplo vise dzukela pokupljenih po obroncima i padinama, divljih nenaviklih na grad i ljude

ako neko misli da ce ljudi koji zive kao lordovi od pseceg biznisa tek tako odreci se svojih parica, onda se varate
Ima načina.

Jadno je da se sami građani moraju braniti.

To bi trebalo da rade kafilerijske službe, kao i u svuda u civilizovanom svijetu, i kao što je bilo u yu.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#87 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

ST11 wrote:Ovo, pa neka keroljupci jauce, je li humano ili nije i mada znam, da je u KS takva zastita zabranjena, svejedno je imam uvijek sa sobom, kada trcim po gradu.

Image

Bas ovo je isprobano na (vlasnickom) vucjaku od strane moje sestre, kojoj se pas rezeci priblizavao kada je trcala kroz neko malo selu ovdje u nasoj okolini. Kaze ona, okrenulo ga na mjestu i jos sada kada je cuje, da trci pored "njegove" kuce, samo iz daljine ju nesigurno posmatra. Nema vise hrabrosti, da joj dodje blizu.

karakteristike:
http://www.koptex.com/solzivec-sabre-pr ... zelen.html

(25 puta moze se upotrebiti i djeluje na daljini od 3,5 metra)
Ima li gdje ovo u sa, uzeo bih nekim članovima svoje porodice.
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#88 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by ST11 »

Lucifer zao mi je, pretrazio sam online, da li se moze to kupiti negdje u BiH, prije nego sam stavio link do Slo trgovine ali nisam nasao.
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#89 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by felichi »

L u c i f e r wrote:
felichi wrote:probaj ubiti psa pa ces zavrsiti na sudu. sjecate se onog lika sa grbavice sto je upucao psa? optuzen

druga stvar je i da ubijes psa sutradan stize kombi sa duplo vise dzukela pokupljenih po obroncima i padinama, divljih nenaviklih na grad i ljude

ako neko misli da ce ljudi koji zive kao lordovi od pseceg biznisa tek tako odreci se svojih parica, onda se varate
Ima načina.

Jadno je da se sami građani moraju braniti.

To bi trebalo da rade kafilerijske službe, kao i u svuda u civilizovanom svijetu, i kao što je bilo u yu.
kako ce raditi kafilerijske sluzbe kada su ljudi iz av mjau udruzenja pretukli ekipu veterinarske stanice na stupu

NIKO ZA TO NIJE ODGOVARAO, ljudi su pretuceni zato sto su radili svoj posao
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#91 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

felichi wrote:
L u c i f e r wrote:
felichi wrote:probaj ubiti psa pa ces zavrsiti na sudu. sjecate se onog lika sa grbavice sto je upucao psa? optuzen

druga stvar je i da ubijes psa sutradan stize kombi sa duplo vise dzukela pokupljenih po obroncima i padinama, divljih nenaviklih na grad i ljude

ako neko misli da ce ljudi koji zive kao lordovi od pseceg biznisa tek tako odreci se svojih parica, onda se varate
Ima načina.

Jadno je da se sami građani moraju braniti.

To bi trebalo da rade kafilerijske službe, kao i u svuda u civilizovanom svijetu, i kao što je bilo u yu.
kako ce raditi kafilerijske sluzbe kada su ljudi iz av mjau udruzenja pretukli ekipu veterinarske stanice na stupu

NIKO ZA TO NIJE ODGOVARAO, ljudi su pretuceni zato sto su radili svoj posao
Jasno, upravo o tome i govorim.

Nema države, anarhija, korumpiran sistem, čovjek se mora sam braniti.
Zastozato
Posts: 1001
Joined: 27/09/2014 23:18

#92 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by Zastozato »

Ovdje vam je covjek lijepo objasnio.

L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#93 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by L u c i f e r »

Zastozato wrote:Ovdje vam je covjek lijepo objasnio.

1/1
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#94 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by felichi »

znam, ali da ti izadjes sa pistoljem na ulicu prvi bi te drot smlatio

jedna balavica pistoljem regulise svoj biznis sa psima, demolira imovinu i napadne osoblje i niko je ne procesuira?

znaci ocigledno da dio novca ide 'gore' odakle dobiva zastitu. kako bi drugacije pretukli ljude, unistili inventar i pistoljem rijesavali stvari da nemaju potporu iz vladajucih struktura. mislim da niko od nas ne shvata kakve se pare vrte u toj prici sa psima
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#95 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by vjesticanametli »

Pa ne treba ti pistolj......hodas gradom i bacaj otrov i zaboli te nek se izvrcu gdje ih stigne....
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#96 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by pici »

ja mislim da sam pisao na prosloj temi ima tome pola godine kad su se dva copora u mojoj ulici pofatala... i sad cika, lavez picka mater itd izletimo na terasu i imam sta vidjet ovaj vodj copora drzi ovog drugog za vrat i lezi i krklja samrtno, kad sam izjurijo sa sjekirom jebo sam mu nanu naninu, ... razbjezase se, ovaj pas sto je skoro priklan je odjurijo sav krvav, odmah mi u glavi necije dijete... nedavno imo sam konflikt sa nekim komsijama koji kao hrane te pse jer eto da ne grizu, reko ja njima odlicno onda meni placajte hranu i rezije i pare za nocnu festu da nebih ja grizo i batinjo po mahali...usutise
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#97 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by bhnapoleon1 »

Pse treba humano ubijati, ali kako stvari izmicu kontroli meso + staklo ili neki drugi otrov i to je to. Strah jednog čeljadeta je bitniji od svih lutalica.
User avatar
south
Posts: 496
Joined: 21/12/2013 19:33

#98 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by south »

ljudi su najvece zlo sto postoji :roll: zar ne vidite da se djukele hoce malo da igraju...

meni koji god da se priblizi dobice petardu u usta :wink:
User avatar
Truba
Posts: 81788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#99 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by Truba »

pici wrote:
Zastozato wrote:Prilog sa snimkom napada pasa pocinje na 14 min. i 11 sek videa. Evo sad vidim da to nije bio policajac, pogresno sam informisan.

Ne mogu da vjerujem da sebi dozvoljavamo da nam se ovo svakodnevno dogadja. Boze sacuvaj kakvu vlast imamo.


ma nije interesantno ovim portalima nemaju para od te informacije, jedino da su je rastrgali a sto je malo falilo jer jadnu zenu su oborili i vec su krenuli prema vratu da je prikolju, sreca pa je bilo blizu obezbjedjenje mezarja kovaci, sta da je sama bila... dje su sada dogmoney plakati i sluzbe o finim okicama... FUJ GADE MI SE !!!

Image
strahota...
sta kaze britanski ambasador na ovo

usta im zvaljava britanska
User avatar
oldtajmer
Posts: 5054
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#100 Re: Problem pasa lutalica vol 2

Post by oldtajmer »

mogli su zenu priklati za cas posla,daj Boze da samo neko dijete ne naleti na ovaj copor
Post Reply