Opremanje Stana

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#26 Re: Opremanje Stana

Post by sema911s »

To za beko kako ti se potrefi sebi i strarcima uzem masinu za ves.. Njihova super radi, dok moja svako pranje iskakuce iz wc dodje do pola hodnika proviri imal koga i vrati se nazad,, pere sve super al bude ruzan osjecaj dok bulji u tee..

Tv imas net oa se nomoj zaletit isto sebi i starcima neki grunding od metar ipo radi ono super ali odziv slike nije ko na samsungu starom par god. Dok prebaci kanal zaboravis sta si htjeo, wifi signal ruter pored tv samo 3/5.. Sminka ono izgkeda i to all..

Ovo za sjedenje pripazi od kojeg drveta je napravljeno imal metala i too.. Meni neki ciko pravio iz zavidovica i skocim sa svoje 62kile i mladom u jrevet krevet puff paff raspade see... Imas na dobrinji par tih prodavnica moze se cjenkat sa njima a daju i neke garancije...

I klko si god planirao para dodaj jos tolikoo bar meni tako bii
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#27 Re: Opremanje Stana

Post by KIseljak12 »

graue_maus wrote::thumbup: gorenje je uvijek bilo smece .........
Odvadi malo...
Gorenje masina za sudje, skoro 30 godina radi, sa povremenim servisima. Gorenje TV skoro 20 godina, bez ijedne popravke. Gorenje stednjak, 15 godina bez kvarova.

Mozda u novije vrijeme vise nisu kao nekad, ali da su oduvijek bili smece je blago receno preuvelicavanje.
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#28 Re: Opremanje Stana

Post by Zux »

Nisam ni ja Gorenjem zadovoljan, tačnije mašina za suđe je bas katastrofa, i to je ona kao skuplja linija Simplicity koja se jedina proizvodi u Sloveniji. Loše pere, slabo suši, predugo programi traju, neucinkoviti. Ostatak iz te linije je ok. Frizider Beko dobar, ali je imao kvar u garanciji nakon 2 godine. Sto se TVa tice, Samsung zakon, iako sam ja kupio Philips nedavno, ali samo jer je bila ludo niska cijena. Sve se na kraju svede na to koliko garancije sa dobiješ, koliki popust, a kvalitetom je to sve u "5 deka". Neko spomenu general servis kao savjet za bijelu tehniku, jako su ljubazni i stručni ali su preskupi skuplji i preko 20% od ostalih, barem je tako bilo prije dvije godine. Namještaj je tek teško za naći lijepo i kvalitetno za normalnu lovu. Ap interijeri ili boma su super izgledom i kvalitetom, ali i skupi. Ostalo sve isto, uglavnom ružno i često preskupo za ono što nudi.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#29 Re: Opremanje Stana

Post by emmir1 »

zekoslav85 wrote:ma svugdje snizenja ima za gotov novac to je jedini nacin da spustas cijenu jedino da dadnu za 14 februar dan zaljubljenih pa da zenu posaljem da sopinguje te masine :D :D

danas ja u Belloni bio ima lijepog namjestaja ali sve mi nesto s dimenzijama povelike za moju dnevnu ili je glomazna ili su u dijelovima tipa trosjed dvosjed i fotelja ma nemam ja to gdje ugurati :-) :-) :-) jedino ima lijepih tepiha nisu skupi...moram jos do elpija otici pa da i to rijesim...

zasad samo zapikao mass ligt svjetla led panele za stan bit ce to bolje nego plafonjere.... :-) :-) :-)

Mogu ti preporučit jednu rasvjetu gdje sam ja uzimao neje reflektore led.

Dosta su povoljniji od mass rasvjete.

illuxlight.com

A imaju radnju i na piku, illuxlight pik ukucaj

Pogledaj samo cijene, mislim da će ti lijepa razlika da ostane.
I imaju 2 godine garancije
zekoslav85
Posts: 115
Joined: 24/11/2015 19:21

#30 Re: Opremanje Stana

Post by zekoslav85 »

Svjetla su vec kupljena, tehnika je Beko, osim TV, gledao danas, sony bravia i panasonic neki (775 - 789) maraka, mozda sacekam jos koju sedmice ne bil bilo kakvih akcija na TV ali kako gledam tesko.. hocu samo TV nish specijalno po njemu samo da prikopcam kablo i da gledam sta ima :D


jos uvijek je ugaona nepoznanica ostaje da vidim jos i dogtas sta kod njih ima, sinkro mozda ne znam ni ja vishe gdje bih gledao umorih se covjek ziv,...

p.s. hvala raja na savjetima i komentarima..zivili..
zekoslav85
Posts: 115
Joined: 24/11/2015 19:21

#31 Re: Opremanje Stana

Post by zekoslav85 »

Danas sam I kaleu obisao vala iznenadio sam se velikim izborom namjestaja...zapikao sam vec ugaonu jednu fina sve to, ali nisam mogao nista konkretno saznati iz iskustva bivsih kupaca o kvaliteti ili sta vec... ako vec ima neko da je kupio u skorije vrijeme neka napise :)
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#32 Re: Opremanje Stana

Post by BABOcool »

Renoviram stan pa planiram postaviti led traku u spusteni strop. Eh sad... posto ima nekih million varijanti, cijena... Da li ima neko dobru preporuku za led traku?
Last edited by BABOcool on 21/03/2016 12:38, edited 1 time in total.
emmir1
Posts: 4482
Joined: 07/06/2013 15:28

#33 Re: Opremanje Stana

Post by emmir1 »

BABOcool wrote:Renoviram stan pa planiram postaviti led traku u spusteni strop. Eh sad... posto ima nekih million varijanti, cijena... Da li ima neko dobru preporuku?

Preporuku za spušteni strop?

Treba ti majstor??

Za led rasvjetu je lako.
4 km metar, najbolja je bijela, ali imaš i rgb da mijenja boje na daljinski recimo, nije nešto puno skuplje.
Treba ti trafo od 20 tak km i to je to
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#34 Re: Opremanje Stana

Post by BABOcool »

Koja je bolja, losija led traka?

Nasao sam neke po 3,5 KM I trafo oko 20 KM.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#35 Re: Opremanje Stana

Post by sema911s »

BABOcool wrote:Koja je bolja, losija led traka?

Nasao sam neke po 3,5 KM I trafo oko 20 KM.
Od tih led traka ne ocekuj mnogo svetla, vise su sminka... Koju god da uzmes ocekuj nakon par mjeseci zmirkanje, prestank rada...
Uzmi rgb... Romantika, kupleraj koke nosilje sminka...

Ja sam uzimao sa ebay oko 20km smotuljak(mescini 10m) radile par mjeseci i pocese zmigat(diobio neki daljinac koji rai ako si na manje od 10cm od senzora)... Da je dobro bilo jee al dosadi brzoo,,, vise show pravio za dusu

Strop spustio sa stiropolom 10cm(sredinu i prostor za zice izrovio ) i tak rec dobro je, jeftino a i kada svojom rukomnesto naoravis ljepse ti je


Ako vam je mrsko za tel led sa neta, ima par po piku i po sa( iznad precednistva, na socijalnom kod lore, stometarka....)
User avatar
madesa
Posts: 4190
Joined: 26/07/2013 02:37

#36 Re: Opremanje Stana

Post by madesa »

.
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#37 Re: Opremanje Stana

Post by BABOcool »

Ma pretpostavio sam da ti tako ide sa led trakama ali znas ono uvijek ima neka bolja varijanta koja duze traje...
User avatar
mih0
Posts: 58
Joined: 08/07/2015 16:30

#38 Re: Opremanje Stana

Post by mih0 »

BABOcool wrote:Ma pretpostavio sam da ti tako ide sa led trakama ali znas ono uvijek ima neka bolja varijanta koja duze traje...
kako je ispalo na kraju ?
BABOcool
Posts: 266
Joined: 24/01/2007 18:25

#39 Re: Opremanje Stana

Post by BABOcool »

Extra, sad koliko ce trajati to nije bitno :P
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#40 Re: Opremanje Stana

Post by Salcho »

BABOcool wrote:Extra, sad koliko ce trajati to nije bitno :P
daj koju siku nabaci
Post Reply