Arapi u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
solidsnake
Posts: 298
Joined: 25/01/2012 00:22

#1826 Re: Arapi u Sarajevu

Post by solidsnake »

beautyfool wrote:pa ja, proucis sve sto znas, naglas, da te dobro cuju :D
ma haj sve to bez zajebancije, ali zalosno je da te kod nas odmah prozovu za reakciju iako je nigdje nisi spomenuo u komentaru .. valjda je vise nas narod navikao da svako okolo prolazi i gleda svoja posla pa konta da tako rade i svi ostali koji cine ostatak popisa stanovnista . ne zelim reci da sam ja reagovao, ali sta ako je reagovao neko drugi ? ja u komentaru samo spominjem zadnji slucaj "kulture" koji sam doizivio , a ne spominjem nikakvu reakciju kukuruz te jebo
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1827 Re: Arapi u Sarajevu

Post by pustopoljina »

solidsnake wrote:
beautyfool wrote:pa ja, proucis sve sto znas, naglas, da te dobro cuju :D
ma haj sve to bez zajebancije, ali zalosno je da te kod nas odmah prozovu za reakciju iako je nigdje nisi spomenuo u komentaru .. valjda je vise nas narod navikao da svako okolo prolazi i gleda svoja posla pa konta da tako rade i svi ostali koji cine ostatak popisa stanovnista . ne zelim reci da sam ja reagovao, ali sta ako je reagovao neko drugi ? ja u komentaru samo spominjem zadnji slucaj "kulture" koji sam doizivio , a ne spominjem nikakvu reakciju kukuruz te jebo
pa da si reagovao, napisao bi da si reagovao i nisi "prozvan", nismo ni u skoli, ni u sudnici...nebitno na kraju krajeva.
mogao si napisati svasta, a napisao si samo da se cudis, pa se cudis sto se cudis :lol:
da si zaista ti ili bilo ko drugi nekako reagirao, onda bi prica bila o tome- ja njoj, a ona ce meni, a ja cu njoj...itd.
ne trebas se sad izvlaciti kao ti si reagovao, ali eto, nesto ti ofirno pohvaliti se :lol: nije greda.
reagiraces nekad, svako ima svoje okidace. ja mozda ne bih ni vidjela da je ista bacila ili bih bila u nekom svom behutu, pa bi mi bilo svejedno i da je na letecem tepihu dosla...a mozda bih joj na svim jezicima i rukama i nogama pokazivala- ne bacati, to kaka :lol:
meni je uvijek bilo smijesno kad neko napise da je nesto zalosno, a nije uopste zalosno :lol:
solidsnake
Posts: 298
Joined: 25/01/2012 00:22

#1828 Re: Arapi u Sarajevu

Post by solidsnake »

nemam ti ja volje da naglabam ko ti i kucam tolike postove .. pozz .. 7328 pa jaca si od ive andrica
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1829 Re: Arapi u Sarajevu

Post by pustopoljina »

solidsnake wrote:nemam ti ja volje da naglabam ko ti i kucam tolike postove .. pozz .. 7328 pa jaca si od ive andrica
:lol:
laku noc
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#1830 Re: Arapi u Sarajevu

Post by exliberal-ex »

Neki dan se cujem sa familijom u Sarajevu i oni mi kazu znas sta je bilo neki dan...ajde da cujem sta je bilo
Mi u dvoristu sjedimo i dodjose dvije zamotane samo im oci vire i sve oko kuce i slikaju...mi ih gledmo sta rade a one sve okolo zagledaju i slikaju....odemo mi prema njima mahnemo im i da pocnemo da pricamo one samo mahnuse i odose...prodje par dana opet one dolaze i opet slikaju...ma jebe mi se sto slikate ali mi barem recite sta je , samo nasu kucu slikate zasto...opet odose,
Kad jucer kaze dodje lola agent i pita hocete li prodat kucu...jok odakle ti to...imam klijenta vidio je kucu i interesuje se ako ste za prodaju....ma ne odakle ti to evo ti ona u komsiluku , prazna tip je u njemackoj....ne on zna da je vasa kuca srpska pa me poslao da pitam dali ste zainteresovani on bi rado vasu kucu kupio
stara ga istjerala napolje i rekla mu ako dodje jos jednom da ce mu zvat policiju....zamisli dokle je to doslo... :evil:
User avatar
LolaLola
Posts: 314
Joined: 07/05/2013 22:57

#1831 Re: Arapi u Sarajevu

Post by LolaLola »

Poceli ko Jehovi. Misle da im je sve na raspolaganju.

Jedina odbrana bi bila, kistra pive, kupaci na sebe i ispred kuce derneciti. :D
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#1832 Re: Arapi u Sarajevu

Post by mali_balon »

Ja samo pocnem estakfirlah govorit i onda njima upitnici iznad glave....ko biva sta je bilo onda im kazem sta je problem, onda se izvine nismo znali onda ih malo "naruzis" i uputis i eto....sto bi im nesta sutio sto nije u skladu se nekom normalnom normom ponasanja i opcom kulturom......jok trebam se cudit i onda doc ovdje na forum pljuvat....
User avatar
SmokingMan
Posts: 18709
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1833 Re: Arapi u Sarajevu

Post by SmokingMan »

exliberal-ex wrote:Neki dan se cujem sa familijom u Sarajevu i oni mi kazu znas sta je bilo neki dan...ajde da cujem sta je bilo
Mi u dvoristu sjedimo i dodjose dvije zamotane samo im oci vire i sve oko kuce i slikaju...mi ih gledmo sta rade a one sve okolo zagledaju i slikaju....odemo mi prema njima mahnemo im i da pocnemo da pricamo one samo mahnuse i odose...prodje par dana opet one dolaze i opet slikaju...ma jebe mi se sto slikate ali mi barem recite sta je , samo nasu kucu slikate zasto...opet odose,
Kad jucer kaze dodje lola agent i pita hocete li prodat kucu...jok odakle ti to...imam klijenta vidio je kucu i interesuje se ako ste za prodaju....ma ne odakle ti to evo ti ona u komsiluku , prazna tip je u njemackoj....ne on zna da je vasa kuca srpska pa me poslao da pitam dali ste zainteresovani on bi rado vasu kucu kupio
stara ga istjerala napolje i rekla mu ako dodje jos jednom da ce mu zvat policiju....zamisli dokle je to doslo... :evil:
Ja bi im svoju rado prodao svoju kuću,još bi im janje okrenuo,neba mi.Samo da moje oči više ne gledaju nepoželjnu očevu familiju.Nisam na žalost te sreće 8-)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1834 Re: Arapi u Sarajevu

Post by pustopoljina »

exliberal-ex wrote:Neki dan se cujem sa familijom u Sarajevu i oni mi kazu znas sta je bilo neki dan...ajde da cujem sta je bilo
Mi u dvoristu sjedimo i dodjose dvije zamotane samo im oci vire i sve oko kuce i slikaju...mi ih gledmo sta rade a one sve okolo zagledaju i slikaju....odemo mi prema njima mahnemo im i da pocnemo da pricamo one samo mahnuse i odose...prodje par dana opet one dolaze i opet slikaju...ma jebe mi se sto slikate ali mi barem recite sta je , samo nasu kucu slikate zasto...opet odose,
Kad jucer kaze dodje lola agent i pita hocete li prodat kucu...jok odakle ti to...imam klijenta vidio je kucu i interesuje se ako ste za prodaju....ma ne odakle ti to evo ti ona u komsiluku , prazna tip je u njemackoj....ne on zna da je vasa kuca srpska pa me poslao da pitam dali ste zainteresovani on bi rado vasu kucu kupio
stara ga istjerala napolje i rekla mu ako dodje jos jednom da ce mu zvat policiju....zamisli dokle je to doslo... :evil:
E ovo jeste zalosno.
ili ostati na babovini i kapak, ili lupiti cijenu od koje sebi mozes uzeti dva stana na lokaciji koju pozelis, pa u jednom zivjeti, ali ga prilagoditi starijim ljudima, a sa drugim sebi osigurati dodatne prihode.
Stan sa lijepim balkonom, sa liftom, tus kabinom itd. u centru je prakticniji za starije ljude od kuce malo dalje od centra i trgovina i doktora, ali s druge strane, kome se mijenja bilo sta pod stare dane? Moj stari za sve ima svoje mjesto, ma koliko nelogicno bilo.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1835 Re: Arapi u Sarajevu

Post by -LIBERO- »

Reci im moze, milion ipo eura. I idemo :izet: :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#1836 Re: Arapi u Sarajevu

Post by KB9 »

cuj dokle je doslo, ko da su ne znam sta uradili :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1837 Re: Arapi u Sarajevu

Post by muha_sa »

svi se neštA ibrete :lol:

cujem u ŠveCkoj pricu kako je Zlatan kupio kucu--sad da li je istina ne tice me se nit mi se istražuje :lol:
elem--svidjela mu se kuca i imanje i drito na vrata.
Pošto :?

-nema cijene :-)

-za sve postoji cijena i bubno cifru od koje se gazdi zamantalo i šta ce vec mu prodat :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1838 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Ma dobro, sve ima cijenu, pa i ako nije na prodaju, a kosta, recimo, 100 000, tip kaze evo 300 000, sto da ne, mijenja se kurs :D
Ali, kad ti ovako neko dodje i kaze srpska (a moze biti i hrvatska ili bosnjacka, zavisi u kojem okruzenju), pa ne bi mu covjek prodao za milion.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#1839 Re: Arapi u Sarajevu

Post by KB9 »

kucu od 100 000 propustit prodat za nekih 500 000 moze samo blesav insan :skoljka:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#1840 Re: Arapi u Sarajevu

Post by MOSALJOZE »

Pa valjda se može naći kvalitetna budala i za to.
:skoljka:
User avatar
zeina
Posts: 789
Joined: 13/03/2015 14:55

#1841 Re: Arapi u Sarajevu

Post by zeina »

mali_balon wrote:Ja samo pocnem estakfirlah govorit i onda njima upitnici iznad glave....ko biva sta je bilo onda im kazem sta je problem, onda se izvine nismo znali onda ih malo "naruzis" i uputis i eto....sto bi im nesta sutio sto nije u skladu se nekom normalnom normom ponasanja i opcom kulturom......jok trebam se cudit i onda doc ovdje na forum pljuvat....
et vidis da se moze kad se hoce :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#1842 Re: Arapi u Sarajevu

Post by O'zone »

Posrednici koji kupuju nekretnine za arape ne nude baš neke lude cifre jer znaju kako se kreću cijene na tržištu ali zato mlate arape itekako za keš.
Tarzo
Posts: 307
Joined: 09/08/2015 18:22

#1843 Re: Arapi u Sarajevu

Post by Tarzo »

exliberal-ex wrote:Neki dan se cujem sa familijom u Sarajevu i oni mi kazu znas sta je bilo neki dan...ajde da cujem sta je bilo
Mi u dvoristu sjedimo i dodjose dvije zamotane samo im oci vire i sve oko kuce i slikaju...mi ih gledmo sta rade a one sve okolo zagledaju i slikaju....odemo mi prema njima mahnemo im i da pocnemo da pricamo one samo mahnuse i odose...prodje par dana opet one dolaze i opet slikaju...ma jebe mi se sto slikate ali mi barem recite sta je , samo nasu kucu slikate zasto...opet odose,
Kad jucer kaze dodje lola agent i pita hocete li prodat kucu...jok odakle ti to...imam klijenta vidio je kucu i interesuje se ako ste za prodaju....ma ne odakle ti to evo ti ona u komsiluku , prazna tip je u njemackoj....ne on zna da je vasa kuca srpska pa me poslao da pitam dali ste zainteresovani on bi rado vasu kucu kupio
stara ga istjerala napolje i rekla mu ako dodje jos jednom da ce mu zvat policiju....zamisli dokle je to doslo... :evil:

Biće da čovjek ima fetiš na srpsku imovinu.
User avatar
drndalo
Posts: 22824
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#1844 Re: Arapi u Sarajevu

Post by drndalo »

O'zone wrote:Posrednici koji kupuju nekretnine za arape ne nude baš neke lude cifre jer znaju kako se kreću cijene na tržištu ali zato mlate arape itekako za keš.
Sto nikoga ne primorava da je proda po normalnoj cijeni... Zacijeni im 5-6x skuplje, pa ako hoce, moze se pricati...
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#1845 Re: Arapi u Sarajevu

Post by karanana »

ma mozes mi reci da je ovo krmecha kuca ako ces mi za nju dati 3-5 puta njenu vrijednost. eto ti je jebla te ona. mada ja ne znam kako je znao da je to recimo srpska kuca a da je druga kuca od muslimana koji je u njemackoj. to mi je malo sumnjivo u prici, ali ako je tako onda je to neciji projekt.
ali ne vjerujem ja da je to bas tako sto se tice ponude cijene, ko u filmovima o sheicima koji samo prstom pokazu i ne pitaju za cijenu. tu se to krece oko normalne cijene. uzimaju li ove stanove nove? jer ne znam ko drugi uzima ovu silu novogradnje. dobro ima i nasih peratora.
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#1846 Re: RE: Re: Arapi u Sarajevu

Post by Maverick78 »

muha_sa wrote:svi se neštA ibrete [emoji38]

cujem u ŠveCkoj pricu kako je Zlatan kupio kucu--sad da li je istina ne tice me se nit mi se istražuje [emoji38]
elem--svidjela mu se kuca i imanje i drito na vrata.
Pošto :?

-nema cijene :-)

-za sve postoji cijena i bubno cifru od koje se gazdi zamantalo i šta ce vec mu prodat [emoji38]
Tačna je priča, mislim manje više ono, to je to...
Ustvari, on je kao klinac snimio tu kuću i sa tom svojom rajom maštao kako bi bilo dobro imati tako nešto. To je tu u Malmö, u jednom naselju gdje pretežno žive bogatiji. I tako, kroz koju godinu se pojavio čovjeku na vratima [emoji1]
Mada, mogao je kupiti puno bolju za iste pare, ali jebi ga, to mu je bilo ko neko ostvarenje dječačkog sna...
Bilo je to baš u novinama, sjećam se te priče.

Skickat från min iPhone via Tapatalk
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#1847 Re: Arapi u Sarajevu

Post by SSemir »

neke ljude bas ne razumijem. sve od imovine cu rado prodati, samo da me cijena motivise. ma i gace cu odma skinut ako je neko voljan dobro platit.
cuj ovaj otjerao, a nije ni porazgovarao o cijeni..
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#1848 Re: Arapi u Sarajevu

Post by ¤ jelena ¤ »

Lako je tuđim....novcem gloginje mlatit.

Kuća nije samo kuća, to je i zemlja oko kuće i najvjerovatnije stariji ljudi u toj kući, koji tu žive decenijama i nezamislivo im je da se presele negdje drugo.

Nema cijenu i kraj priče.

A kako su saznali da je srpska...vrlo vjerovatno od tog istog posrednika koji je ukućanima došao na vrata,

a ako ne od njega onda sigurno od nekog domaćeg.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#1849 Re: Arapi u Sarajevu

Post by karanana »

meni je budalasta i ona nana tamo iz konjevic polja ako je tacno da joj je RS davo 2 miliona. jebat mu mater, ja bi je prodo.
User avatar
parappa
Posts: 3313
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#1850 Re: Arapi u Sarajevu

Post by parappa »

karanana wrote:meni je budalasta i ona nana tamo iz konjevic polja ako je tacno da joj je RS davo 2 miliona. jebat mu mater, ja bi je prodo.
principijelna nana kako i stara od ovog naseg forumasa.
po meni je nana u pravu... naj bolje rjesenje bi bilo da joj RS plati cifru za bespravnu gradnju a da ona radi sa crkvom sta hoce.

a kucu u sarajevu ne bih ni ja prodao... jedino ako bi mi trebalo za nedaj boze.
Locked