Brisanje sa FBa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#1 Brisanje sa FBa

Post by senainter »

Dodala sam decka prije godinu dana na FB. I ono, krenula je neka komunikacija koje je bila adiktivna skroz. Znali smo pisati u pocetku 12h dnevno. Elem da skratim, posto on nikad nije htio da se vidimo na kafi, ja sam se u medjuvremenu pomirila sa bivsim (sasvim slucajno smo se sreli u gradu). Ali i sa bivsim to je puklo.
Pisanje sa osobom X se u medjuvremeno svelo na nesto bas urijetko, a i kad bi mu poslala neku poruku, bio je poprilicno ostar i nije bio zainteresovan za neku komunikaciju, tj. ta komunikacija se vremenom srozala od neke divne, interesantne i adiktivne do uzasne, grozne i svadjalacke. Ja sam ga unfriendala. Slozili smo se da je tako najbolje.

Da li vam se ikad desilo nesto slicno ?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72893
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2 Re: Brisanje sa FBa

Post by Velkoski »

Nije.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#3 Re: Brisanje sa FBa

Post by HAVANA »

Svasta sam proso u zivotu,al ovo nisam. :|
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#4 Re: Brisanje sa FBa

Post by Matijevic_Vlado »

imao sam slicnu situaciju, i nakon samo 5 dana koristenja kosmoNdiska bolovi su nestali
User avatar
ferratilis
Posts: 7286
Joined: 25/11/2013 16:48

#5 Re: Brisanje sa FBa

Post by ferratilis »

Zbog ovakvih stvari mi je drago što više ne koristim FB

mada, da ne kenjam bezveze da je fb skroz beskoristan, jednom mi je ostao index u Sa, neki lik mi se javio na fb "jesi li možda ti izgubio danas index" i čovjek mi sutradan poslao po vozaču Centrotransa index u Tz :D
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2451
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#6 Re: Brisanje sa FBa

Post by cenecimoveocino »

Barim na FB/Viber 5 dana,dam sve od sebe,vise od toga je gubljenje vremena, pitam za izlazak,hoces neces i tjt. ak mlada ignorise nakon pitanja za van pisi propalo ako ne,idemo van i tjt. :per:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72893
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#7 Re: Brisanje sa FBa

Post by Velkoski »



kad mi ovo pošalje sve mi je jasno
merlinka37
Posts: 52
Joined: 08/07/2015 20:03

#8 Re: Brisanje sa FBa

Post by merlinka37 »

Matijevic_Vlado wrote:imao sam slicnu situaciju, i nakon samo 5 dana koristenja kosmoNdiska bolovi su nestali

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#9 Re: Brisanje sa FBa

Post by ho oponopono »

senainter wrote:Dodala sam decka prije godinu dana na FB. I ono, krenula je neka komunikacija koje je bila adiktivna skroz. Znali smo pisati u pocetku 12h dnevno. Elem da skratim, posto on nikad nije htio da se vidimo na kafi, ja sam se u medjuvremenu pomirila sa bivsim (sasvim slucajno smo se sreli u gradu). Ali i sa bivsim to je puklo.
Pisanje sa osobom X se u medjuvremeno svelo na nesto bas urijetko, a i kad bi mu poslala neku poruku, bio je poprilicno ostar i nije bio zainteresovan za neku komunikaciju, tj. ta komunikacija se vremenom srozala od neke divne, interesantne i adiktivne do uzasne, grozne i svadjalacke. Ja sam ga unfriendala. Slozili smo se da je tako najbolje.

Da li vam se ikad desilo nesto slicno ?
...pa jebiga dobro te i trpio...a u pocetku sve klizi pff kad se ogoli persona ili ju odjebes ili budes u odnosu sa njom...

...ili lijepo ili nikako, mada imaju i furaci nekog nazorluka djevdjir mi veli da ti spadas u taj soj, da je guzici na dvije, pet stolica, da vileni oko tebe, ti okom on skokom, srecom po decka da te otkacio...a ti ionako lelujas po proslosti, javice se tebi bivsi pa kud puklo da puklo... :pusi2:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#10 Re: Brisanje sa FBa

Post by ćiribiribela »

Te online veze su samo gubljenje vremena. :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#11 Re: Brisanje sa FBa

Post by KatarinaKosaca »

MOžda sam staromodna, ali meni je internet sasvim prihvatljiv način da nekog upoznaš. ali, da se vidite što prije. Nikako ne kontam "zabavljanje" sa računalom :D
Upoznati se i odmah na kafu.. ako ste blizu, ako ne prvom prilikom. Ali sate i dane (čuj 12h dnevno dopisivanja :zoka: ), provoditi na mašini i tipkovinici nije ljubav, nego šizofrenija.
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#12 Re: Brisanje sa FBa

Post by senainter »

Decka sam otkacila nakon god dana veze jer nije htio da zivimo zajedno na pomen braka dobivao je alergije. Ima trideset godina, pa et ne znam sta ti reci. :-)

Mr. X a sta ja znam, s njim sam se dopisivala bas dugo, i pokusavala neki susret nesto. Htjela sam ga odjebat nakon prva 3 mjeseca dopisivanja, al onda je on nazvo a ja budala onda nastavim pisati. Pisali smo 6 mjeseci, onda sam mu rekla da imam decka. Tad se komunikacija prorijedila i to je to. Mislila sam da mozemo biti prijatelji, poznanici nesto, a na kraju je ispalo tako sve bezveze. Pih, sta ces. C est la vie :)

Vala ne zelim da bivsi zove, osim ako se nece pojaviti sa smaragdnim prstenom na vratima. Idiot. :evil:
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#13 Re: Brisanje sa FBa

Post by senainter »

KatarinaKosaca wrote:MOžda sam staromodna, ali meni je internet sasvim prihvatljiv način da nekog upoznaš. ali, da se vidite što prije. Nikako ne kontam "zabavljanje" sa računalom :D
Upoznati se i odmah na kafu.. ako ste blizu, ako ne prvom prilikom. Ali sate i dane (čuj 12h dnevno dopisivanja :zoka: ), provoditi na mašini i tipkovinici nije ljubav, nego šizofrenija.
Sad i ja to znam. :D
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#14 Re: Brisanje sa FBa

Post by klaki »

Da. Mada znali smo se i licno a vala nismo no toliko pisali
User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#15 Re: Brisanje sa FBa

Post by AntiKrist »

FB mi je napravio traume,zato sam se odlogovo prije 2 godine :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#16 Re: Brisanje sa FBa

Post by zateznistub »

HAVANA wrote:Svasta sam proso u zivotu,al ovo nisam. :|
Ja se rasplak'o!
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#17 Re: Brisanje sa FBa

Post by Bansuri »

prestala si pisat sa x frajerom dok si bila s bivšim?
x nije ni hajo nešto specijalno, očito, da jest, ne bi samo tipkali
a nisi ni ti, jer si se ovom vratila jel.
iksiraj to, prekriži u glavi :D

razumiej se da je zanimljivo upoznavat ljude i filozofirat sto godina s njima do 6 ujutro
al ni za tih sto godina tipkanja nećeš ništa znat o njima dok ih ne doživiš i upoznaš uživo
svi smo garant predivni virtualno

kod nas čovječe manijakalno dopisivanje s totalnim strancem/poznanikom na fb automatski znači da se ima neki odnos s "friendom"
a to što žive u istom gradu, tipkaju godinu dana, prebacuje kafu tačno u malo sutra

ja fb imam jer ne volim pričat na telefon i jer volim svoje daleke jaranice :D ,
super za dogovore
i korisnija je puno stranica(il grupa) bilo kojeg faksa na fb nego im web stranice


i de jednom za svagda žemske, ako vas ne zovne na kafu nakon drugog trećeg "chata", cut d šit!
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#18 Re: Brisanje sa FBa

Post by ćiribiribela »

Bansuri wrote:


i de jednom za svagda žemske, ako vas ne zovne na kafu nakon drugog trećeg "chata", cut d šit!
:thumbup:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#19 Re: Brisanje sa FBa

Post by ho oponopono »

...a ti bi da se udas je li !?...eh, draga moja ne moze nista nazor... pusti sat bolan nek on tik tak, neces zakasniti nikad, egzistencija ti pak ne ovisi od dara da zadovoljis frajere... :pusi2:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#20 Re: Brisanje sa FBa

Post by walter kurtz »

ho oponopono wrote:...a ti bi da se udas je li !?...eh, draga moja ne moze nista nazor... pusti sat bolan nek on tik tak, neces zakasniti nikad, egzistencija ti pak ne ovisi od dara da zadovoljis frajere... :pusi2:
:pusi2:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#21 Re: Brisanje sa FBa

Post by Niemand »

Pa jel ti lajko slike sa tim momkom bivsim :cekam:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58772
Joined: 03/08/2010 19:04

#22 Re: Brisanje sa FBa

Post by kakavdanakneiskustvu »

Velkoski wrote:Nije.
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58772
Joined: 03/08/2010 19:04

#23 Re: Brisanje sa FBa

Post by kakavdanakneiskustvu »

HAVANA wrote:Svasta sam proso u zivotu,al ovo nisam. :|
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#24 Re: Brisanje sa FBa

Post by Russki »

HAVANA wrote:Svasta sam proso u zivotu,al ovo nisam. :|
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#25 Re: Brisanje sa FBa

Post by dale cooper »

ho oponopono wrote:...a ti bi da se udas je li !?...eh, draga moja ne moze nista nazor... pusti sat bolan nek on tik tak, neces zakasniti nikad, egzistencija ti pak ne ovisi od dara da zadovoljis frajere... :pusi2:
Poenta priče? Dobro su prošla obojica. :D
Post Reply