Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29276 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 18:15
dale cooper wrote: 03/08/2022 17:47

Kakvu sad poruku? Ti si napisao da je riječ o satiri iako u onom članku kojeg si postavio nema govora o sličnoj namjeri, nego je priča
o liku koji ja taj meme pokupio negdje i postavio ga, vjerovatno čisto kao provokaciju. Kasnije sam malo istražio tu sliku i meme
i ispada da ju je ranije postavio glumac Laurence Fox u sličnoj namjeri tokom pride mjeseca.

Opet pitam kako se ta slika može okarakterisati kao satira? Valjda satira treba da sadrži makar i mrvicu humora da bi se smatrala istom.
Ako je LGBTQ zastava pretvorena u swastiku satira, da li se onda može nazavati satirom i swastika na Poljudu ili na partizanskim grobljima
u Hrvatskoj?
Pa odgovorio sam ti. Pokret je represivan. To je poruka. Sta nije jasno?
U clanku se spominje Laurence Fox, vjerovatno si tu procitao.
Meni je smijesno, a to sto tebi nije... Ne mogu ti pomoci. :D Smjesnije od samog mema su mi vase reakcije haha.
Pokret koji sebe smatra cistim i pravednim, a u isto vrijeme ucutkuje ljude i poziva na cancelovanje mi je satira.

Nisam upoznat pa ne mogu komentarisati na svastiku na Poljudu ili partizanskim grobljima po Hrvatskoj.
Poruka ok...ali satira? Nije, ako iole znaš šta je satira. Jebiga, onda je tebe lako nasmijati. :mrgreen:
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#29277 Re: Danasnji "feminizam"

Post by konoplja »

dale cooper wrote: 03/08/2022 18:19
konoplja wrote: 03/08/2022 18:15

Pa odgovorio sam ti. Pokret je represivan. To je poruka. Sta nije jasno?
U clanku se spominje Laurence Fox, vjerovatno si tu procitao.
Meni je smijesno, a to sto tebi nije... Ne mogu ti pomoci. :D Smjesnije od samog mema su mi vase reakcije haha.
Pokret koji sebe smatra cistim i pravednim, a u isto vrijeme ucutkuje ljude i poziva na cancelovanje mi je satira.

Nisam upoznat pa ne mogu komentarisati na svastiku na Poljudu ili partizanskim grobljima po Hrvatskoj.
Poruka ok...ali satira? Nije, ako iole znaš šta je satira. Jebiga, onda je tebe lako nasmijati. :mrgreen:
Zasto? Kriticki ismijava grupu i koristi se za politicku borbu.

Jel te nasmijao gaf Justina Trudeaua? :D
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#29278 Re: Danasnji "feminizam"

Post by konoplja »

Image

@dale cooper sta mislis?
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#29279 Re: Danasnji "feminizam"

Post by n+1 »

Satira ne mora biti duhovita. Ono što mora jeste ponuditi politički i/ili društveni komentar, a to obično radi kroz pretjerivanje i humor. Već sam spominjao jednom prilikom na forumu primjer Districta 9, filma koji je očigledna i uspješna satira, mada ni u tragovima nije duhovit.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29280 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 18:23
dale cooper wrote: 03/08/2022 18:19

Poruka ok...ali satira? Nije, ako iole znaš šta je satira. Jebiga, onda je tebe lako nasmijati. :mrgreen:
Zasto? Kriticki ismijava grupu i koristi se za politicku borbu.

Jel te nasmijao gaf Justina Trudeaua? :D
Kako je ismijava? Šta je smiješno u poređenju jedne manjinske skupine ljudi sa nacistima?
Hakiz
Posts: 40396
Joined: 30/07/2015 20:01

#29281 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Hakiz »

n+1 wrote: 03/08/2022 18:11
Hakiz wrote: 03/08/2022 18:06

Dok je nečiji terorist nekome drugom borac za slobodu (PKK, PLO itd), nacista je uvijek i svima nacista. Zato vezivanje bilo čega za nacizam i njegove simbole ima uvijek isti cilj. Uz to je nedostatak ukusa i nedostatak ideje. Igranje na sigurno, kada hoću nekoga da ponizim, povežem ga sa nacizmom. Uvijek upali.

Kave veze rodno i seksualno određenje imaju sa rasnom teorijom ubermenscha da bi ih se moglo povezati?
Kao što su teroristi nekome borci za slobodu, tako su i nacisti, tako da diferencijacija koju praviš nema nikakvog smisla.
Nisu.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#29282 Re: Danasnji "feminizam"

Post by n+1 »

Hakiz wrote: 03/08/2022 20:17
n+1 wrote: 03/08/2022 18:11

Kao što su teroristi nekome borci za slobodu, tako su i nacisti, tako da diferencijacija koju praviš nema nikakvog smisla.
Nisu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Neo-Nazism
Hakiz
Posts: 40396
Joined: 30/07/2015 20:01

#29283 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Hakiz »

n+1 wrote: 03/08/2022 20:21
Hakiz wrote: 03/08/2022 20:17

Nisu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Neo-Nazism
U trenutku pojave NSDAP Njemačka nije bila ni okupirana, ni kolonizirana, niti pod protektoratom. Jeste osiromašila jer je plaćala nenormalno visoke odštete za 1. Svjetski rat.

Dok su spomenuti Kurdi i Palestinci bili, i danas su, u malo drugačijoj poziciji.

Ali, to sa feminizmom nema veze pa ja neću dalje.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29284 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 18:30 Image

@dale cooper sta mislis?
Još uvijek nije smiješno. I ne znam koga bi sad ovo uopšte trebalo da ismijava. Komuniste ili LGBTQ? :zoka:
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#29285 Re: Danasnji "feminizam"

Post by n+1 »

Hakiz wrote: 03/08/2022 20:28
U trenutku pojave NSDAP Njemačka nije bila ni okupirana, ni kolonizirana, niti pod protektoratom. Jeste osiromašila jer je plaćala nenormalno visoke odštete za 1. Svjetski rat.

Dok su spomenuti Kurdi i Palestinci bili, i danas su, u malo drugačijoj poziciji.

Ali, to sa feminizmom nema veze pa ja neću dalje.
Kakve to veze ima sa činjenicom da si do prije 5 minuta tvrdio:
Hakiz wrote: 03/08/2022 18:06 Dok je nečiji terorist nekome drugom borac za slobodu (PKK, PLO itd), nacista je uvijek i svima nacista.
Dakle, nacista, očigledno, nije svima nacista. Naprotiv, milionima širom svijeta je heroj.

A što se tiče slobode, ona nije tek odsustvo okupacije. Oslobađati se možeš, recimo, jarma koji ti je nametnuo Versajski sporazum, što je bio važan dio ratne retorike nacističke Njemačke. :wink: Uostalom, oslobađali su nacisti svoj narod od komunista, Jevreja, i drugih "nižih rasa". Kao što rekoh - sloboda je rastegljiv pojam, a nacisti su za mnoge bili i još uvijek jesu osloboditelji.

Ne slažeš se da jesu? A ko je tebe učinio njihovim glasnogovornikom? :D
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#29286 Re: Danasnji "feminizam"

Post by konoplja »

dale cooper wrote: 03/08/2022 20:14
konoplja wrote: 03/08/2022 18:23

Zasto? Kriticki ismijava grupu i koristi se za politicku borbu.

Jel te nasmijao gaf Justina Trudeaua? :D
Kako je ismijava? Šta je smiješno u poređenju jedne manjinske skupine ljudi sa nacistima?
Ahaha, de chill. Lozis se kao 16-godisnjakinja na Timothee Chalameta koja je odgledala CMBYN. :D

Mozda zbog toga sto se donekle ponasaju kao nacisti. Ljudima koji se ne slazu s njima da trans zene nisu zene ljepe etikete transfoba, pozivaju na cenzuru, skupljaju potpise da se ljudi otpuste sa radnih mjesta. Ne znam... malo auth nazi vibe, zar ne?
dale cooper wrote: 03/08/2022 20:14 Još uvijek nije smiješno. I ne znam koga bi sad ovo uopšte trebalo da ismijava. Komuniste ili LGBTQ? :zoka:
Oboje. Jesi li ti mozda commie apologist?
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29287 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 20:58
dale cooper wrote: 03/08/2022 20:14

Kako je ismijava? Šta je smiješno u poređenju jedne manjinske skupine ljudi sa nacistima?
Ahaha, de chill. Lozis se kao 16-godisnjakinja na Timothee Chalameta koja je odgledala CMBYN. :D

Mozda zbog toga sto se donekle ponasaju kao nacisti. Ljudima koji se ne slazu s njima da trans zene nisu zene ljepe etikete transfoba, pozivaju na cenzuru, skupljaju potpise da se ljudi otpuste sa radnih mjesta. Ne znam... malo auth nazi vibe, zar ne?
dale cooper wrote: 03/08/2022 20:14 Još uvijek nije smiješno. I ne znam koga bi sad ovo uopšte trebalo da ismijava. Komuniste ili LGBTQ? :zoka:
Oboje. Jesi li ti mozda commie apologist?
Stvarno lupaš gluposti. Donekle se ponašaju kao nacisti jer prozivaju i pozivaju nekoga za nešto. :lol: A trebalo bi da šute kada ih
se napada i kad im se negiraju prava? :roll:
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#29288 Re: Danasnji "feminizam"

Post by konoplja »

dale cooper wrote: 03/08/2022 21:10
konoplja wrote: 03/08/2022 20:58

Ahaha, de chill. Lozis se kao 16-godisnjakinja na Timothee Chalameta koja je odgledala CMBYN. :D

Mozda zbog toga sto se donekle ponasaju kao nacisti. Ljudima koji se ne slazu s njima da trans zene nisu zene ljepe etikete transfoba, pozivaju na cenzuru, skupljaju potpise da se ljudi otpuste sa radnih mjesta. Ne znam... malo auth nazi vibe, zar ne?



Oboje. Jesi li ti mozda commie apologist?
Stvarno lupaš gluposti. Donekle se ponašaju kao nacisti jer prozivaju i pozivaju nekoga za nešto. :lol: A trebalo bi da šute kada ih
se napada i kad im se negiraju prava? :roll:
Koja to prava? Pravo da ih drugi moraju smatrati zenama ili muskarcima ako oni kazu da jesu? Pravo na redefiniciju pojmova? Pravo na reklasifikaciju bioloskih markera?

Prozivaju jel? Samo si to pokupio od svega sto cine. Nista to sto drze institucije taocima i sto ljudima strah u kosti utjeruju da ce izgubiti posao ako pisnu protiv rodne ideologije.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29289 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 21:16
dale cooper wrote: 03/08/2022 21:10

Stvarno lupaš gluposti. Donekle se ponašaju kao nacisti jer prozivaju i pozivaju nekoga za nešto. :lol: A trebalo bi da šute kada ih
se napada i kad im se negiraju prava? :roll:
Koja to prava? Pravo da ih drugi moraju smatrati zenama ili muskarcima ako oni kazu da jesu? Pravo na redefiniciju pojmova? Pravo na reklasifikaciju bioloskih markera?

Prozivaju jel? Samo si to pokupio od svega sto cine. Nista to sto drze institucije taocima i sto ljudima strah u kosti utjeruju da ce izgubiti posao ako pisnu protiv rodne ideologije.
Koje to institucije drže taocima i iz čega bi uopšte crpili takvu moć? Čak se recimo homoseksualcima i lezbejkama prijeti gubljenjem
i stečenih prava u Americi putem ustavnog suda i ponovnim okretanjem određenih presuda. A u istočnoj Evropi su već odavno na
udaru. Spominjete radikalizam ljevice, a i sami gutate propagandu i histeriju sa suprotne strane političkog spektra.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#29290 Re: Danasnji "feminizam"

Post by konoplja »

dale cooper wrote: 03/08/2022 21:27
konoplja wrote: 03/08/2022 21:16

Koja to prava? Pravo da ih drugi moraju smatrati zenama ili muskarcima ako oni kazu da jesu? Pravo na redefiniciju pojmova? Pravo na reklasifikaciju bioloskih markera?

Prozivaju jel? Samo si to pokupio od svega sto cine. Nista to sto drze institucije taocima i sto ljudima strah u kosti utjeruju da ce izgubiti posao ako pisnu protiv rodne ideologije.
Koje to institucije drže taocima i iz čega bi uopšte crpili takvu moć? Čak se recimo homoseksualcima i lezbejkama prijeti gubljenjem
i stečenih prava u Americi putem ustavnog suda i ponovnim okretanjem određenih presuda. A u istočnoj Evropi su već odavno na
udaru. Spominjete radikalizam ljevice, a sami gutate propagandu i histeriju sa suprotne strane političkog spektra.
Jesi ti prespavao ovih posljednjih par godina?
Cuj koje institucije... Oj Perune :lol:

Evo prvo univerziteti. Jesi cuo za Kathleen Stock? Bivsu profesoricu na Sussex univerzitetu i feministkinju kojoj su se radikalni studenti i aktivsti toliko krvi napili da je zena otkaz dala. A Nicholas Meriwether? Naravno da nisi.
Dalje, nevladine organizacije poput trule ACLU prave liste transfobicni ljudi i prijete tuzbama onima koji nisu u ravni sa rodnom ideologijom. Aktivno pozivaju na cenzuru, a nekada su branili civilne slobode i pravo izrazavanja do te mjere da su branili pravo na okup neonacistima i njihovo pravo da marsiraju kroz zidovsko naselje.
Legendarni Stonewall je praonica para i propagandna masina rodne ideologije. Korporacije u VB, manje-vise, moraju od njih kupovati treninge osjetljivosti i slicne gluposti jer postoji index po kojem se ocjenjuje njihova inkluzivnost, a ne zelis biti nisko na toj ljestvici.
Tako su ogavni postali da su se neki od osnivaca distancirali od njih, a nastale su i nove organizacije, poput LGB alijanse da brane interese ljudi neuobicanje seksualne orijentacije jer Stonewall fura samo rodnu ideologiju.
Mediji? "Ex-soldier exposed her penis and used wheelie bin as sex toy in public".
Sport? Halo Lia Thomas, Laurel Hubbard i ostali!
Zatvori? Trans zene u zenskim zatvorima siluju i prave djecu.
Je li dovoljno? Ah jah, i korporacije koje to podrzavaju velikodusnim donacijama.

Jesi ti radikalni ljevicar?
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29291 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 22:00
dale cooper wrote: 03/08/2022 21:27

Koje to institucije drže taocima i iz čega bi uopšte crpili takvu moć? Čak se recimo homoseksualcima i lezbejkama prijeti gubljenjem
i stečenih prava u Americi putem ustavnog suda i ponovnim okretanjem određenih presuda. A u istočnoj Evropi su već odavno na
udaru. Spominjete radikalizam ljevice, a sami gutate propagandu i histeriju sa suprotne strane političkog spektra.
Jesi ti prespavao ovih posljednjih par godina?
Cuj koje institucije... Oj Perune :lol:

Evo prvo univerziteti. Jesi cuo za Kathleen Stock? Bivsu profesoricu na Sussex univerzitetu i feministkinju kojoj su se radikalni studenti i aktivsti toliko krvi napili da je zena otkaz dala. A Nicholas Meriwether? Naravno da nisi.
Dalje, nevladine organizacije poput trule ACLU prave liste transfobicni ljudi i prijete tuzbama onima koji nisu u ravni sa rodnom ideologijom. Aktivno pozivaju na cenzuru, a nekada su branili civilne slobode i pravo izrazavanja do te mjere da su branili pravo na okup neonacistima i njihovo pravo da marsiraju kroz zidovsko naselje.
Legendarni Stonewall je praonica para i propagandna masina rodne ideologije. Korporacije u VB, manje-vise, moraju od njih kupovati treninge osjetljivosti i slicne gluposti jer postoji index po kojem se ocjenjuje njihova inkluzivnost, a ne zelis biti nisko na toj ljestvici.
Tako su ogavni postali da su se neki od osnivaca distancirali od njih, a nastale su i nove organizacije, poput LGB alijanse da brane interese ljudi neuobicanje seksualne orijentacije jer Stonewall fura samo rodnu ideologiju.
Mediji? "Ex-soldier exposed her penis and used wheelie bin as sex toy in public".
Sport? Halo Lia Thomas, Laurel Hubbard i ostali!
Zatvori? Trans zene u zenskim zatvorima siluju i prave djecu.
Je li dovoljno? Ah jah, i korporacije koje to podrzavaju velikodusnim donacijama.

Jesi ti radikalni ljevicar?
Znači LGBTQ preuzeli kompletne univerzitete, nevladine organizacije i....zatvore? :mrgreen:
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#29292 Re: Danasnji "feminizam"

Post by konoplja »

dale cooper wrote: 03/08/2022 22:07
konoplja wrote: 03/08/2022 22:00

Jesi ti prespavao ovih posljednjih par godina?
Cuj koje institucije... Oj Perune :lol:

Evo prvo univerziteti. Jesi cuo za Kathleen Stock? Bivsu profesoricu na Sussex univerzitetu i feministkinju kojoj su se radikalni studenti i aktivsti toliko krvi napili da je zena otkaz dala. A Nicholas Meriwether? Naravno da nisi.
Dalje, nevladine organizacije poput trule ACLU prave liste transfobicni ljudi i prijete tuzbama onima koji nisu u ravni sa rodnom ideologijom. Aktivno pozivaju na cenzuru, a nekada su branili civilne slobode i pravo izrazavanja do te mjere da su branili pravo na okup neonacistima i njihovo pravo da marsiraju kroz zidovsko naselje.
Legendarni Stonewall je praonica para i propagandna masina rodne ideologije. Korporacije u VB, manje-vise, moraju od njih kupovati treninge osjetljivosti i slicne gluposti jer postoji index po kojem se ocjenjuje njihova inkluzivnost, a ne zelis biti nisko na toj ljestvici.
Tako su ogavni postali da su se neki od osnivaca distancirali od njih, a nastale su i nove organizacije, poput LGB alijanse da brane interese ljudi neuobicanje seksualne orijentacije jer Stonewall fura samo rodnu ideologiju.
Mediji? "Ex-soldier exposed her penis and used wheelie bin as sex toy in public".
Sport? Halo Lia Thomas, Laurel Hubbard i ostali!
Zatvori? Trans zene u zenskim zatvorima siluju i prave djecu.
Je li dovoljno? Ah jah, i korporacije koje to podrzavaju velikodusnim donacijama.

Jesi ti radikalni ljevicar?
Znači LGBTQ preuzeli kompletne univerzitete, nevladine organizacije i....zatvore? :mrgreen:
Kako si do tog zakljucka dosao - ne znam. Al' jesi na vrhu normalne distribucije brate moj. :D
Hakiz
Posts: 40396
Joined: 30/07/2015 20:01

#29293 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Hakiz »

dale cooper wrote: 03/08/2022 22:07
konoplja wrote: 03/08/2022 22:00

Jesi ti prespavao ovih posljednjih par godina?
Cuj koje institucije... Oj Perune :lol:

Evo prvo univerziteti. Jesi cuo za Kathleen Stock? Bivsu profesoricu na Sussex univerzitetu i feministkinju kojoj su se radikalni studenti i aktivsti toliko krvi napili da je zena otkaz dala. A Nicholas Meriwether? Naravno da nisi.
Dalje, nevladine organizacije poput trule ACLU prave liste transfobicni ljudi i prijete tuzbama onima koji nisu u ravni sa rodnom ideologijom. Aktivno pozivaju na cenzuru, a nekada su branili civilne slobode i pravo izrazavanja do te mjere da su branili pravo na okup neonacistima i njihovo pravo da marsiraju kroz zidovsko naselje.
Legendarni Stonewall je praonica para i propagandna masina rodne ideologije. Korporacije u VB, manje-vise, moraju od njih kupovati treninge osjetljivosti i slicne gluposti jer postoji index po kojem se ocjenjuje njihova inkluzivnost, a ne zelis biti nisko na toj ljestvici.
Tako su ogavni postali da su se neki od osnivaca distancirali od njih, a nastale su i nove organizacije, poput LGB alijanse da brane interese ljudi neuobicanje seksualne orijentacije jer Stonewall fura samo rodnu ideologiju.
Mediji? "Ex-soldier exposed her penis and used wheelie bin as sex toy in public".
Sport? Halo Lia Thomas, Laurel Hubbard i ostali!
Zatvori? Trans zene u zenskim zatvorima siluju i prave djecu.
Je li dovoljno? Ah jah, i korporacije koje to podrzavaju velikodusnim donacijama.

Jesi ti radikalni ljevicar?
Znači LGBTQ preuzeli kompletne univerzitete, nevladine organizacije i....zatvore? :mrgreen:
Nisu još sve. Ali, one koje ne preuzmu, uništit će. Osim ako kod običnog, svakodnevnog čovjeka ne preovlada razum.

Doduše, živimo u digitalnom svijetu, a u njemu ništa nije sigurno. Sve je virtualno i zavisi od interpretacije.

Sophia nas sve pozdravlja.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29294 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

konoplja wrote: 03/08/2022 22:12
dale cooper wrote: 03/08/2022 22:07

Znači LGBTQ preuzeli kompletne univerzitete, nevladine organizacije i....zatvore? :mrgreen:
Kako si do tog zakljucka dosao - ne znam. Al' jesi na vrhu normalne distribucije brate moj. :D
Pa ti govoriš o institucijama koje drže kao taoce, pa kontam da su već sve preuzeli. :mrgreen: Iako jedini zaključak koji sam ja mogao izvući iz
tvog prethodnog posta je da se radi o pojedinačnim "incidentima" koji se kako vidim već spremno vade i koriste kao dokaz sličnosti LGBTQ-a
sa nacistima.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#29296 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Ono što je apsurdno u svemu tome je takva kazna, a koja je smiješna. Nisam pravnik, ali jebeš takav zakon sa takvim kaznama.

Ali eto municije radikalnim feministicama da pokušaju nekako opravdati ovaj čin u smislu garant je zlostavljao na ovaj ili onaj način, pa je "huda" žena u očaju izvršila ovako nešto.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#29297 Re: Danasnji "feminizam"

Post by vjeshalica »

Image

ovo se huriji sekiji ne bi desilo :lol:
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#29298 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Snake Eyes »

https://www.imdb.com/title/tt14502344/
LGBTQIA+ empowerment tale set at a gay conversion camp.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50411
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#29299 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

MarlboroGold wrote: 04/08/2022 09:51 Ono što je apsurdno u svemu tome je takva kazna, a koja je smiješna. Nisam pravnik, ali jebeš takav zakon sa takvim kaznama.

Ali eto municije radikalnim feministicama da pokušaju nekako opravdati ovaj čin u smislu garant je zlostavljao na ovaj ili onaj način, pa je "huda" žena u očaju izvršila ovako nešto.
Da, jebes takav zakon.

Evo cekamo da se radikalne feministice oglase.

...
..
.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5623
Joined: 04/08/2020 19:22

#29300 Re: Danasnji "feminizam"

Post by -Chesterfield- »

Optužena se tereti da je nasiljem ugrozila mir, tjelesnu cjelovitost i psihičko zdravlje člana porodice s kojim ne živi u zajedničkom domaćinstvu te da je zapalila tuđu kuću namijenjenu stanovanju.
Šta znači tjelesna cjelovitost?
Post Reply