Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#10951 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cendlerbing »

cLo wrote: 12/06/2020 12:30 Teško je steći iskreno prijateljstvo neovisno o spolu. Ako imaš jednog iskrenog i odanog prijatelja sretan si čovjek. Imam par solidnih prijateljica, sa kojima se ne moram čuti i vidjeti mjesecima, jer smo uglavnom po drugim državama, ali svaki kontakt je nepatvoren, no to su sve prijateljstva iz djetinjstva.
:thumbup:
Ja sam baš bogata prijateljicama, i ponekad mi je nevjerovatno kakvih divnih prijateljstava imam, jer ne vidim sebe kao pretjerano društvenu osobu. Imala sam u jednom periodu i dosta muških prijatelja, ali se to sve nekako osipalo, kako su nalazili djevojke, ženili se ili selili, sada imam samo još jednog takvog, kojeg smatram baš dobrim prijateljem i čujemo se rednovno.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10952 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

pustopoljina wrote: 12/06/2020 12:32
MarlboroGold wrote: 12/06/2020 12:13 Ja sam duboko uvjeren da su bondovi između muškaraca iskreniji nego ženski. Vjerovatno će me neko u vezi ovog popljuvati, ali rezultati dugogodišnje opservacije i ličnog iskustva su jednostavni takvi.
saint_mirad wrote: 12/06/2020 12:10 Cekaj, ako je musko-muski bond jaci nego zensko-zenski pa tako muska drustva duze opstaju, sta to govori o kvalitetu i iskrenosti odnosa u istim polovima? Izgleda da svi ti silni komplimenti koje zene udeljuju drugim zenama ipak nisu tako iskreni. :-D
E to jos uvijek nisam prokljuvila.
Naime...
Mogu, jel' samo iz svoje perspektive:
Vidim da se cesce muski druze, imaju te svoje utorke ili subote prijepodne i redovno pricaju...dogovaraju se...sta ja znam...
Ali nekako, kad kod nekog ozbiljno zaskripi...cuje se milion izgovora. Nista...
A mi nekako...cujemo se svake prestupne,whatsapp, komentarisu torte, i kuka nad mrljavom izvoljevajucom djecom, nekad se podijeli neka vijest tipa moze se u italiju, sta ko zna kad se moze u bosnu...ali kad se javi jedna i ima havariju, brzo ide- hej, hajde ovamo ili zovi tamo i tamo, reci to i to...iscamigamo uvijek nesto.
Takav utisak bas nemam o muskarcima, svi su nesto cool, svi znaju,mogu,imaju i samo fading effect kad jednom od njih bas ozbiljno nesto se desi.
Tako da ne znam...te bonds mi se cine vidljivim i jasnim, ali mi vise suplje djeluju. To kad govorim o onima koje stvarno zoves svojim prijateljima.
Jedno je cmakanje zena koje su ionako samo poznanice, a iza ledja joj..mogla bi onu torbu promijeniti...
To muski ne rade, oni imaju kao vise respekta jedni prema drugima.
Ali mislim kad ti prijateljica sjedne i iskritikuje te i razlozi svoje vidjenje stanja, da su to truth bombs s kojima fakat mozes nesto zapoceti. Cini mi se da muskarci nikad nece jedan drugom reci kako stvarno misle, kao nije to njihov posao i samo povladjuju tom drugu..a imaju misljenje o tome i znaju gdje taj kiksa...ali to kazu zeni svojoj, umjesto tom drugu.
Sad...vjerujem da drugi imaju drugacija iskustva.
Ako misliš da se muška druženja sastoje samo od ispijanja kafa i gledanja fudbala, dok kad zagusti da se svako pravi Englez, that just isn't true.

Evo u mom užem krugu jarana, mi smo jedni drugima pomagali razne vrste kućnih, tehničkih i fizičkih poslova, pozajmljivali pare, davali ključeve od stana i vikendica i svašta još sto nije za foruma. Poenta je da su ta prava prijateljstva i u dobru i u zlu podjednako, tako ona zapravo i jačaju. Ne znam kako si ti stekla takav utisak.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#10953 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cendlerbing »

pustopoljina wrote: 12/06/2020 12:35
cLo wrote: 12/06/2020 12:30 Teško je steći iskreno prijateljstvo neovisno o spolu. Ako imaš jednog iskrenog i odanog prijatelja sretan si čovjek. Imam par solidnih prijateljica, sa kojima se ne moram čuti i vidjeti mjesecima, jer smo uglavnom po drugim državama, ali svaki kontakt je nepatvoren, no to su sve prijateljstva iz djetinjstva.
Jos bolje receno.
Ne znam koliko daleko sezu i na cemu su bazirana muska prijateljstva koja posmatram.
Nezahvalno je ocijeniti prijateljstva drugog spola, samim tim što ne možeš znati dubinu nečega čemu ne pripadaš.
Kako će Maliboro znati da se ti i ja volimo ko prijateljice i da bismo sve učinile jedna za drugu, a da nam je prijateljstvo komplikovanije zato što dijelimo međusobno više stvari nego muškarci? Kukamo jedna drugoj, tješimo jedna drugu, savjetujemo oko svake sitnice,...

Takva su prijateljstva neupadljiva, a u oko upadaju "prijateljice" koje su ljubomorne jedna na drugu, koje se pokače, prekriže zbog nekog muškarca itd.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#10954 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

Pa jest nezahvalno, zato i kazem to je sto sam ja vidjela...
Mozda oko mene muskarci vise poznanike zovu prijateljima,
A ono sto je sveti mirad napisao- to jeste prijateljstvo, to je onda to.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10955 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

cendlerbing wrote: 12/06/2020 12:40
:thumbup:
Ja sam baš bogata prijateljicama, i ponekad mi je nevjerovatno kakvih divnih prijateljstava imam, jer ne vidim sebe kao pretjerano društvenu osobu. Imala sam u jednom periodu i dosta muških prijatelja, ali se to sve nekako osipalo, kako su nalazili djevojke, ženili se ili selili, sada imam samo još jednog takvog, kojeg smatram baš dobrim prijateljem i čujemo se rednovno.
isto. :D u neobaveznim, "letećim" druženjima znam biti vrlo socijalna, ali sam poprilično zadržana kada dođe do ostvarivanja prisnosti, to kod mene baš sporo ide, ne zbog nepovjerenja, nego zbog neke "neugode" da podijelim privatnost, nemam pojma zašto :?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10956 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

pustopoljina wrote: 12/06/2020 12:56 Pa jest nezahvalno, zato i kazem to je sto sam ja vidjela...
Mozda oko mene muskarci vise poznanike zovu prijateljima,
A ono sto je sveti mirad napisao- to jeste prijateljstvo, to je onda to.
Važno je razgraničiti pravo prijateljstvo i poznanstvo. Jer od poznanika se može svašta očekivati da urade, nekad i u negativnom smislu.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#10957 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cendlerbing »

cLo wrote: 12/06/2020 12:59
cendlerbing wrote: 12/06/2020 12:40
:thumbup:
Ja sam baš bogata prijateljicama, i ponekad mi je nevjerovatno kakvih divnih prijateljstava imam, jer ne vidim sebe kao pretjerano društvenu osobu. Imala sam u jednom periodu i dosta muških prijatelja, ali se to sve nekako osipalo, kako su nalazili djevojke, ženili se ili selili, sada imam samo još jednog takvog, kojeg smatram baš dobrim prijateljem i čujemo se rednovno.
isto. :D u neobaveznim, "letećim" druženjima znam biti vrlo socijalna, ali sam poprilično zadržana kada dođe do ostvarivanja prisnosti, to kod mene baš sporo ide, ne zbog nepovjerenja, nego zbog neke "neugode" da podijelim privatnost, nemam pojma zašto :?
Kod mene to ide prirodno, ako se osjećam neugodno da s nekim nešto dijelim, onda i ne dijelim.

Ti si ista moja cimerka. :lol:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10958 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

cendlerbing wrote: 12/06/2020 13:07
Kod mene to ide prirodno, ako se osjećam neugodno da s nekim nešto dijelim, onda i ne dijelim.

Ti si ista moja cimerka. :lol:
U suštini, ja nikada nisam ta koja bi započela prisnost :D jer mi ne štima, ali problem je kada druga strana krene da dijeli svoje privatne misli i momente, eh tada me zgura u ćošak, meni je još neprijatnije, jer nisam za to, ali osjećam da ne surađujem i da sam "weird" i hladna i nepristupačna ako onda i ja ne podijelim svoje privatne misli, mada realno, često izaberem upravo to, samo se oglušim i ispadnem "weird". :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#10959 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

cendlerbing wrote: 12/06/2020 11:06
Connaisseur Karlin wrote: 12/06/2020 09:14
eh, a koliko muskraca je uslo u zenski , a upravo su zenski bolje dizjanirani :thumbup:
Pa, reakcija muškarca je da te začuđeno isprati šutke pogledom kroz muški wc, a žene zamišljam da bi ga istjerale iz ženskog ko najgoreg perverznjaka :hm:
Ne bih se ni ja na njihovom mjestu usudila :lol:
mislim da ga ne bi istjerale , ja prva ne bih, jer postoji niz situacija za takav potez :-D
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10960 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

cLo wrote: 12/06/2020 13:13
cendlerbing wrote: 12/06/2020 13:07
Kod mene to ide prirodno, ako se osjećam neugodno da s nekim nešto dijelim, onda i ne dijelim.

Ti si ista moja cimerka. :lol:
U suštini, ja nikada nisam ta koja bi započela prisnost :D jer mi ne štima, ali problem je kada druga strana krene da dijeli svoje privatne misli i momente, eh tada me zgura u ćošak, meni je još neprijatnije, jer nisam za to, ali osjećam da ne surađujem i da sam "weird" i hladna i nepristupačna ako onda i ja ne podijelim svoje privatne misli, mada realno, često izaberem upravo to, samo se oglušim i ispadnem "weird". :lol:
Neki od mojih najdražih prijatelja su nekonvencionalni i pomalo weird. Weird is cool. I ja sam weird na sličan način kao i ti, nisam baš
neko ko se emocionalno lako otvara plus što sam još i stidljiv. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10961 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

cendlerbing wrote: 12/06/2020 12:36
MarlboroGold wrote: 12/06/2020 12:21
saint_mirad wrote: 12/06/2020 12:20 Stvarno se stice takav utisak, medjutim on je baziran na empiriji, a ne na naucnim studijama pa ne mozemo tvrditi zasigurno. Ono sto je meni jos jedan indikator toga da su musko-muski bondovi jaci jeste sto postoji i postuje se bro code i izreka broes before hoes, dok ne postoji sister code niti izreka sisters before misters ili tako nesto. :-D
Upravo tako. Ne postoje naucne studije, vec iskljucivo utisci.
Ne misliš li bar malo da je rezultat tvoga utiska pristrasnost?
Evo, sad mogu nabrojati 7 bliskih prijateljica s kojima se družim godinama i s kojima imam baš lijepe odnose, i te moje prijateljice imaju neke svoje prijateljice i puno više je kvalitetnih prijateljstava za koja znam nego onih propalih. Kad pođeš stvarati svoju porodicu i stisnu te neke nove obaveze povodom toga, normalno je da imaš manje vremena za svoje prijatelje ali to što ćeš se s nekim zbog toga rjeđe čuti ili viđati ne znači da to više nije prijateljstvo.
Moguće. Ne znam. Pokušavam i sam da shvatim zbog čega je to tako. Ranije sam naveo mogući razlog - jednostavnost odnosno složenost. To ne znači da sam u pravu.

Pazi ja ne govorim da tvoj odnos sa drugaricama nije iskren (mada 7 bliskih prijateljica je nekako puno za baš pravo prijateljstvo, ali možda je samo do mene), ali u muškom svijetu ćeš češće na to naletiti. Dodaj i jednostavnost muškaraca i eto ti. Priznajem da i ova jednostavnost nije uvijek poželjna, jer vodi ka naivnošću... nekad treba biti oprezan i kalkulisan zavisno od situacija.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#10962 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cendlerbing »

MarlboroGold wrote: 12/06/2020 13:23
Moguće. Ne znam. Pokušavam i sam da shvatim zbog čega je to tako. Ranije sam naveo mogući razlog - jednostavnost odnosno složenost. To ne znači da sam u pravu.

Pazi ja ne govorim da tvoj odnos sa drugaricama nije iskren (mada 7 bliskih prijateljica je nekako puno za baš pravo prijateljstvo, ali možda je samo do mene), ali u muškom svijetu ćeš češće na to naletiti. Dodaj i jednostavnost muškaraca i eto ti. Priznajem da i ova jednostavnost nije uvijek poželjna, jer vodi ka naivnošću... nekad treba biti oprezan i kalkulisan zavisno od situacija.
Definicija bliskog prijateljstva za mene je druženje godinama, "preturanje preko glave" mnogih situacija u životu skupa i uz uzajamnu pomoć, uz to da poznaješ i mane i neke stavove koje ne dijeliš s tom osobom ali ju ipak takvu kakva je voliš i poštuješ.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10963 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

dale cooper wrote: 12/06/2020 13:22 Neki od mojih najdražih prijatelja su nekonvencionalni i pomalo weird. Weird is cool. I ja sam weird na sličan način kao i ti, nisam baš
neko ko se emocionalno lako otvara plus što sam još i stidljiv. :D
Nije ni kod mene drugacije sto se tice weird :D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10964 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

dale cooper wrote: 12/06/2020 13:22
Neki od mojih najdražih prijatelja su nekonvencionalni i pomalo weird. Weird is cool. I ja sam weird na sličan način kao i ti, nisam baš
neko ko se emocionalno lako otvara plus što sam još i stidljiv. :D
Ja nisam stidljiva :D Nikada se ne osjećam postiđeno, ali se vrlo često osjećam uzrujano kada mi neko nepozvan želi ući u privatnost. To čak sa svojim najbližim nerado dijelim. Ja u rođenom haustoru ne poznajem skoro nikoga, izuzev par starih stanara koje isto tako znam od rođenja, njih redovno pozdravim, pored ovih novih samo prođem. Ima komšija drži otvorena vrata stana uvijek, na mom prvom spratu i ja kada dolazim kući moram proći pored njihovih vrata i sve se vidi, oni leže na kauču gledaju tv :lol: da samo znaš koji je to neugodnjak :lol: ne mogu opisat!
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10965 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

cLo wrote: 12/06/2020 13:35
dale cooper wrote: 12/06/2020 13:22
Neki od mojih najdražih prijatelja su nekonvencionalni i pomalo weird. Weird is cool. I ja sam weird na sličan način kao i ti, nisam baš
neko ko se emocionalno lako otvara plus što sam još i stidljiv. :D
Ja nisam stidljiva :D Nikada se ne osjećam postiđeno, ali se vrlo često osjećam uzrujano kada mi neko nepozvan želi ući u privatnost. To čak sa svojim najbližim nerado dijelim. Ja u rođenom haustoru ne poznajem skoro nikoga, izuzev par starih stanara koje isto tako znam od rođenja, njih redovno pozdravim, pored ovih novih samo prođem. Ima komšija drži otvorena vrata stana uvijek, na mom prvom spratu i ja kada dolazim kući moram proći pored njihovih vrata i sve se vidi, oni leže na kauču gledaju tv :lol: da samo znaš koji je to neugodnjak :lol: ne mogu opisat!
Ti su baš komotni. :lol: :mrgreen:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10966 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

dale cooper wrote: 12/06/2020 13:38 Ti su baš komotni. :lol: :mrgreen:
Ja usmjerim ravno, sve mislim ako ih pogledam i pozdravim pozvat će me na kupus-kalju :lol:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#10967 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Niemand »

dale cooper wrote: 12/06/2020 10:42
zposao wrote: 12/06/2020 10:15
dale cooper wrote: 11/06/2020 23:51

Mogu se pedofili izjasniti kako god žele, međutim to ne mijenja činjenicu da je riječ o individuama čija su djela kažnjiva zakonom i
na koji god način to presvukao to ostaje nepromjenjeno. Pitanje nečijeg spola i kako se neko izjašnjava po tom pitanju se ne može nikada
tretirati i biti slično seksualno kriminalnim aktima.
Ako je jedina razlika između pedofilije i trangender ili LGTB pokreta taj što je pedofilija kažnjiva zakonom, onda smo u gadnom problemu. Jer znamo da se vrlo lako zakonske odredbe sutra mogu promijeniti pa bi po tvojoj tvrdnji nestala sva razlika.

Saint Mirad ti je dao dobru usporedbu koliko god ona zvučala grubo. Ako se subjektivna moralnost i realnost nameće društvu i svakom pojedincu šta je ostalo od prepreka da svaku devijaciju i nemoral sutra zakonski zaštitimo kao pravo svake osobe? Postoji objektivna realnost koliko god bila zamućena ili koliko god bilo nepoželjno o njoj pričati.
Naravno da nije. Nije ni sa moralnog stanovišta u redu. Ali valjda se podrazumijeva da to mislim.

Neke se prepreke ne mogu preći posebno kada je u pitanju ugrožavanje fizičke i psihičke dobrobiti individue u ovom slučaju djeteta.

Hos reci da ne podrzavas da djeca postaju trans i da ih podupiru u tome, bez obzira sta roditelji mislili ili?

Da su djeca sposobna donositi sama takve odluke ne bi im trebao staratelj.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#10968 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cendlerbing »

Imam i ja u zgradi takve komšije na prvom spratu. :mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#10969 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cendlerbing »

cLo wrote: 12/06/2020 13:45
dale cooper wrote: 12/06/2020 13:38 Ti su baš komotni. :lol: :mrgreen:
Ja usmjerim ravno, sve mislim ako ih pogledam i pozdravim pozvat će me na kupus-kalju :lol:
Ima i druga strana haustora :P
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10970 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Niemand wrote: 12/06/2020 13:55
dale cooper wrote: 12/06/2020 10:42
zposao wrote: 12/06/2020 10:15

Ako je jedina razlika između pedofilije i trangender ili LGTB pokreta taj što je pedofilija kažnjiva zakonom, onda smo u gadnom problemu. Jer znamo da se vrlo lako zakonske odredbe sutra mogu promijeniti pa bi po tvojoj tvrdnji nestala sva razlika.

Saint Mirad ti je dao dobru usporedbu koliko god ona zvučala grubo. Ako se subjektivna moralnost i realnost nameće društvu i svakom pojedincu šta je ostalo od prepreka da svaku devijaciju i nemoral sutra zakonski zaštitimo kao pravo svake osobe? Postoji objektivna realnost koliko god bila zamućena ili koliko god bilo nepoželjno o njoj pričati.
Naravno da nije. Nije ni sa moralnog stanovišta u redu. Ali valjda se podrazumijeva da to mislim.

Neke se prepreke ne mogu preći posebno kada je u pitanju ugrožavanje fizičke i psihičke dobrobiti individue u ovom slučaju djeteta.

Hos reci da ne podrzavas da djeca postaju trans i da ih podupiru u tome, bez obzira sta roditelji mislili ili?

Da su djeca sposobna donositi sama takve odluke ne bi im trebao staratelj.
U ovom gore slučaju koji si boldala govorio sam o pedofiliji.
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#10971 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Niemand »

dale cooper wrote: 12/06/2020 14:02

U ovom gore slučaju koji si boldala govorio sam o pedofiliji.
Znam, pitam jel isto mislis i za trans djecu. :)
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10972 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

cendlerbing wrote: 12/06/2020 13:57
cLo wrote: 12/06/2020 13:45
dale cooper wrote: 12/06/2020 13:38 Ti su baš komotni. :lol: :mrgreen:
Ja usmjerim ravno, sve mislim ako ih pogledam i pozdravim pozvat će me na kupus-kalju :lol:
Ima i druga strana haustora :P
ma nema :D neizbježni su :-) jer sam na kraju hodnika, jedino da konopac montiram na balkonu :D
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#10973 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Škobo Habu »

pustopoljina wrote: 12/06/2020 11:32
Kako nije?
Mislim da je tesko naci vise muski primjer od toga.
Four Russian women football hooligans have been banned for the start of the World Cup.
https://www.standard.co.uk/news/world/p ... 62866.html
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10974 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Niemand wrote: 12/06/2020 14:06
dale cooper wrote: 12/06/2020 14:02

U ovom gore slučaju koji si boldala govorio sam o pedofiliji.
Znam, pitam jel isto mislis i za trans djecu. :)
Mislim da roditelji trebaju slušati šta im djeca govore i shvatiti ih ozbiljno. Obična dob kod izjašnjavana trangender omladine je izmedju 15 i 17 godine u prosjeku, po nekim studijama. Tako da su to svakako poprilično ranjive godine.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#10975 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

saint_mirad wrote: 12/06/2020 09:43
Connaisseur Karlin wrote: 12/06/2020 09:38
saint_mirad wrote: 12/06/2020 09:32 Ne postoji nikakav zajednicki plot muškog dela učesnika teme da branimo zajednicke interese ili stagod. Ako se čini da nastupamo ujedinjeno to je možda jer se vodimo zdravim razumom, a razum kad je zdrav funkcioniše slično kod svih ljudi.
dale cooper je izuzetak :)

nastupate ujedinjeno , ali cesto puta u pogresnim momentima ili sa pogresnim stavovima

npr. vama je zenska prostitucija prihvatljiva, iako nikad niste spomenuli prsotituciju muskraca :D
Ne kontam ovo oko nastupa ujedinjeno, niko od nas nema tajni chat dje se dogovorimo šta da pišemo. To sto se čini da nastupamo tako je stvar koincidencije. Mada nije ni koincidencija koliko su razumski principi.
vase izjave nisu bile ni blizu nivou razumskog pronipa

Zasto muskarci tvrde da uspjesno kontroliraju svoje emocije ( jesu tako uceni i nauceni) , ali to je iracionalan stav :D
Last edited by Connaisseur Karlin on 12/06/2020 14:27, edited 1 time in total.
Post Reply