Homoseksualnost i usvajanje djece

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2101 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by moonca »

wrote: 25/05/2022 13:47 gadi pomisao na dvojicu muskaraca koji se ljube
kao i dvije zene...itd :zoka:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2102 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

Project Lucian wrote: 25/05/2022 14:08
Ateista wrote: 25/05/2022 14:07

Mogu, tu su surogat majke, donori sperme i slicno.
Ako ces im zabraniti usvajanje onda ga treba zabraniti i hetero parovima.
Nek se jedan od njih dvojice iidentifikuje kao žena i problem riješen. :mrgreen:
Ima na Tajlandu klinika gdje od muska naprave zenu pa da svi hajrujemo. :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2103 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

dupli ...
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#2104 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Project Lucian »

Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 14:11 dupli ...
Image
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#2105 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by suspect_zero »

MarlboroGold wrote: 25/05/2022 11:55 Treba ukinuti obezbjeđenje sad kod treće, pa da ih malo namarišu ultrasi, kratkopantolaši i slične spodobe i da onda kad bude četvrta dođe minimalno 100k ljudi iz svih dijelova svijeta.
Možda im obezbjeđenje više i ne treba, neće im niko biti mukajet...svak' se o svom jadu zabavio.
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#2106 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by suspect_zero »

Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 14:11
Project Lucian wrote: 25/05/2022 14:08

Nek se jedan od njih dvojice iidentifikuje kao žena i problem riješen. :mrgreen:
Ima na Tajlandu klinika gdje od muska naprave zenu pa da svi hajrujemo. :thumbup:

Jes' se to zajebo :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2107 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by moonca »

. . jedan, drugog predstavlja kao :arrow: muza.
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#2108 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by vaučer »

kasnas wrote: 25/05/2022 14:10 Prije bih dijete dao u izrabljivanje u fabrikama ili lance prostitucije nego takvim parovima. To je samo moje mišljenje, uvažavam da i drugi imaju pravo na drugačije.
Wow. Takvi parovi? Ono, svi su po defaultu gori od bilo kojeg hetero para? Čak do te mjere da im je umjesto nečije brige, ljubavi i pažnje bolje pokloniti život u ropstvu - jer je to zdravije za njihov razvoj? Tuga i jad prijatelju, tuga i jebeni jad. Ti znaš valjda da ljude i karakter ne definira samo spol i seksualna orijentacija? Mislim nadam se da znaš. Da to nema veze s tim koliko je netko sposoban biti roditelj ili biti koristan član društva ili šta god - pekar, sportaš, profesionalni ubojica. Zato postoje testovi i stroge procedure da su ustanovi koliko je netko sposoban brinuti se o djetetu i pružiti mu sve potrebno. Ali nek trpe djeca, bolje nego da ih netko voli.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#2109 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Project Lucian »

vaučer wrote: 25/05/2022 14:21
kasnas wrote: 25/05/2022 14:10 Prije bih dijete dao u izrabljivanje u fabrikama ili lance prostitucije nego takvim parovima. To je samo moje mišljenje, uvažavam da i drugi imaju pravo na drugačije.
Wow. Takvi parovi? Ono, svi su po defaultu gori od bilo kojeg hetero para? Čak do te mjere da im je umjesto nečije brige, ljubavi i pažnje bolje pokloniti život u ropstvu - jer je to zdravije za njihov razvoj? Tuga i jad prijatelju, tuga i jebeni jad. Ti znaš valjda da ljude i karakter ne definira samo spol i seksualna orijentacija? Mislim nadam se da znaš. Da to nema veze s tim koliko je netko sposoban biti roditelj ili biti koristan član društva ili šta god - pekar, sportaš, profesionalni ubojica. Zato postoje testovi i stroge procedure da su ustanovi koliko je netko sposoban brinuti se o djetetu i pružiti mu sve potrebno. Ali nek trpe djeca, bolje nego da ih netko voli.
Pa najvećći ego triperi su pederi. Kako neko ko se fura na ego tripove može voliti nekog drugog. :lol: :lol: :lol:
no_sikiriki
Posts: 17310
Joined: 11/12/2012 13:21

#2110 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by no_sikiriki »

vaučer wrote: 25/05/2022 14:21
kasnas wrote: 25/05/2022 14:10 Prije bih dijete dao u izrabljivanje u fabrikama ili lance prostitucije nego takvim parovima. To je samo moje mišljenje, uvažavam da i drugi imaju pravo na drugačije.
Wow. Takvi parovi? Ono, svi su po defaultu gori od bilo kojeg hetero para? Čak do te mjere da im je umjesto nečije brige, ljubavi i pažnje bolje pokloniti život u ropstvu - jer je to zdravije za njihov razvoj? Tuga i jad prijatelju, tuga i jebeni jad. Ti znaš valjda da ljude i karakter ne definira samo spol i seksualna orijentacija? Mislim nadam se da znaš. Da to nema veze s tim koliko je netko sposoban biti roditelj ili biti koristan član društva ili šta god - pekar, sportaš, profesionalni ubojica. Zato postoje testovi i stroge procedure da su ustanovi koliko je netko sposoban brinuti se o djetetu i pružiti mu sve potrebno. Ali nek trpe djeca, bolje nego da ih netko voli.
:thumbup:
Za ne povjerovati da neko moze izjaviti ovo boldirano. To nije "mišljenje", to je ipak nešto drugo...
kasnas
Posts: 349
Joined: 25/02/2022 16:28

#2111 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by kasnas »

Rekao sam što sam rekao i dodao da je to samo moje mišljenje uz uvažavanje svačijih sloboda da misle kako sami žele.
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#2112 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by vaučer »

no_sikiriki wrote: 25/05/2022 14:27
:thumbup:
Za ne povjerovati da neko moze izjaviti ovo boldirano. To nije "mišljenje", to je ipak nešto drugo...
Da - mržnja.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#2113 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Project Lucian »

no_sikiriki wrote: 25/05/2022 14:27
vaučer wrote: 25/05/2022 14:21

Wow. Takvi parovi? Ono, svi su po defaultu gori od bilo kojeg hetero para? Čak do te mjere da im je umjesto nečije brige, ljubavi i pažnje bolje pokloniti život u ropstvu - jer je to zdravije za njihov razvoj? Tuga i jad prijatelju, tuga i jebeni jad. Ti znaš valjda da ljude i karakter ne definira samo spol i seksualna orijentacija? Mislim nadam se da znaš. Da to nema veze s tim koliko je netko sposoban biti roditelj ili biti koristan član društva ili šta god - pekar, sportaš, profesionalni ubojica. Zato postoje testovi i stroge procedure da su ustanovi koliko je netko sposoban brinuti se o djetetu i pružiti mu sve potrebno. Ali nek trpe djeca, bolje nego da ih netko voli.
:thumbup:
Za ne povjerovati da neko moze izjaviti ovo boldirano. To nije "mišljenje", to je ipak nešto drugo...
Mislim da je to više izraz nemoći, jer su ga pederi intelektualno sjebali, pa ko veli i to bi mu bilo dražže samo da nisu sa pederima.

Standardna pederska taktika je da sugovornika intelektualno slome i prikažu kao varvarina koji nije dostojan modernog društva i što je najsmješnije dosta ljudi padne na tu foru i onda dobijemo komentare kao boldirani dio.

Što je najgore, a taj me dio brine, mogućnost postoji da su upravo pederi i ove njihove igrarije jedan od razloga zašto neko djecu daje u prostituciju da ne bi završili u pederskom domaćinstvu.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2114 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

suspect_zero wrote: 25/05/2022 14:14
Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 14:11

Ima na Tajlandu klinika gdje od muska naprave zenu pa da svi hajrujemo. :thumbup:

Jes' se to zajebo :D
Svuda mu je bolje nego u gacama ... :oops:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2115 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Bloo »

Idemedosumom wrote: 25/05/2022 12:54 Jah, na prosloj setnji je bilo toliko incidenata... i opet nas niste htjeli pohvaliti kako smo, ako ne tolerantni, onda barem ne-ekstremno agresivni... vec ste rekli kako smo kukavice :cry:
Jesi se to pronasao u kratkopantalonasima? :D


:run:
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#2116 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Optimus09 »

Zamisli jedno jutro,samo ga nema :cry:
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#2117 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Hakiz »

kasnas wrote: 25/05/2022 14:10 Prije bih dijete dao u izrabljivanje u fabrikama ili lance prostitucije nego takvim parovima. To je samo moje mišljenje, uvažavam da i drugi imaju pravo na drugačije.
Upravo.

I još mu izvadio koji organ i prodao. I to je bolje od homoseskualnih usvajatelja.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2118 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by MarlboroGold »

Idemedosumom wrote: 25/05/2022 12:54 Jah, na prosloj setnji je bilo toliko incidenata... i opet nas niste htjeli pohvaliti kako smo, ako ne tolerantni, onda barem ne-ekstremno agresivni... vec ste rekli kako smo kukavice :cry:
Ti se bori pomocu memes 😁
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2119 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Idemedosumom »

Bloo wrote: 25/05/2022 14:35 Jesi se to pronasao u kratkopantalonasima? :D
:run:
Znaš onu: "Onaj ko bude uradio koliko trun dobra, vidjet će ga, a onaj ko bude uradio koliko trun zla, vidjet će ga."

Bilo bi fino da vam nekad' malo i ovog finog trunja upa'ne u oči :D
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#2120 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by ragib »

Ateista wrote: 25/05/2022 10:17
ragib wrote: 24/05/2022 20:26 https://net.hr/danas/svijet/who-epidemi ... 4bf5b9df82

Krenula je sa dva partija peedeva, tako da bi u slučaju održavanja trećeg u sarajevu definitivno sigurnost bila ugrožena.
Party nije isto sto i parada, na partyu se svasta desava, kako po sobama tako i po zajednickim prostorijama. Parada je javni dogadjaj koji ima cilj borbu za njihova prava. Po svijetu zna biti svakakve koreografije, ali nisam cuo nigdje da bude konkretne akcije na paradama, sto ke svakako zakonom zabranjeno na javnim mjestima.
Ako se bolest prenosi spolnim odnosom, onda nema nikakvog opravdanja da se parada zabrani. Ako se prenosi dodirom, onda mozemo pricati o zabrani okupljanja za sve a ne samo za LGBT, sa cim se isto naravno ne slazem kao ni sa nebuloznim mjerama protiv covida. Ovo pokazuje koliko kod ljudi ima mrznje prema lgbt zajednici bez ikakvog razloga i kako se traze izgovori da im se zabrani borba za njihova prava, strasno na sta su neki spali...
Bog je kaznio Lutov narod zbog toga sto nije dozvolio da se muškarac sastaje sa muškarcom. Tako da ljudi koji vjeruju u Kur an kao apsolutnu istinu vjeruju da to što rade nije dobro.
User avatar
Ateista
Posts: 46587
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2121 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 14:10
Ateista wrote: 25/05/2022 13:47

Jedno je bojati se nacizma ili divljih zivotinja koji jesu realna opasnost a drugo bojati se grupe ljudi koja trazi svoja prava i ni na koji nacin te ne ugrozava.
Da se razumijemo, i meni se gadi pomisao na dvojicu muskaraca koji se ljube, da ne kazem sta drugo, ali to je moj problem i ne ocekujem da se oni meni prilagodjavaju, imaju pravo da rade sta hoce u javnom prostoru kao i hetero parovi, te u 4 zida isto tako, nikog tim ne ugrozavaju.
Govorimo o tvrdnji gej lobista (ili obicnih pedera koji te startaju da te natakare ... :oops: ) da ukoliko nisi odusevljen necijom homoseksualnoscu, u tom slucaju si homofob, odnosno imas strah od homoseksualnih osoba, i automatski si po tome latentni homoseksualac, odnosno ne svidja ti se jer jos nisi probao. Kontas? :D

I ja sam za paradu i te zastavice i da Bozo Vreco bude ministar kulture, i dati drzavljanstvo Konciti i clansku SDA. :mrgreen:
To se odnosi samo na one sto su agresivni prema njima, ne moras ih voliti ali nema razloga ni mrziti ih.
Ja niszm za to da Bozo Vreco ministar kulture ok da bude neki gay, ali ono... :-)
User avatar
Ateista
Posts: 46587
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2122 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

moonca wrote: 25/05/2022 14:10
wrote: 25/05/2022 13:47 gadi pomisao na dvojicu muskaraca koji se ljube
kao i dvije zene...itd :zoka:
To mi se ne gadi, cak sta vise. :D
User avatar
Ateista
Posts: 46587
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2123 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

vaučer wrote: 25/05/2022 14:21
kasnas wrote: 25/05/2022 14:10 Prije bih dijete dao u izrabljivanje u fabrikama ili lance prostitucije nego takvim parovima. To je samo moje mišljenje, uvažavam da i drugi imaju pravo na drugačije.
Wow. Takvi parovi? Ono, svi su po defaultu gori od bilo kojeg hetero para? Čak do te mjere da im je umjesto nečije brige, ljubavi i pažnje bolje pokloniti život u ropstvu - jer je to zdravije za njihov razvoj? Tuga i jad prijatelju, tuga i jebeni jad. Ti znaš valjda da ljude i karakter ne definira samo spol i seksualna orijentacija? Mislim nadam se da znaš. Da to nema veze s tim koliko je netko sposoban biti roditelj ili biti koristan član društva ili šta god - pekar, sportaš, profesionalni ubojica. Zato postoje testovi i stroge procedure da su ustanovi koliko je netko sposoban brinuti se o djetetu i pružiti mu sve potrebno. Ali nek trpe djeca, bolje nego da ih netko voli.
:thumbup:
no_sikiriki
Posts: 17310
Joined: 11/12/2012 13:21

#2124 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by no_sikiriki »

Za ove što mrze gay populaciju, šta biste da vam dijete jednog dana dodje (npr. u tinejdžerskim godinama) i kaže vam da je gay?
Izbacili ga iz kuće? Bacili u smeće? Poslali u bijelo roblje?
Ili ga tretirali toliko loše, dok ne izvrši suicid i riješi vas muke?
User avatar
Ateista
Posts: 46587
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2125 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

ragib wrote: 25/05/2022 15:19
Ateista wrote: 25/05/2022 10:17

Party nije isto sto i parada, na partyu se svasta desava, kako po sobama tako i po zajednickim prostorijama. Parada je javni dogadjaj koji ima cilj borbu za njihova prava. Po svijetu zna biti svakakve koreografije, ali nisam cuo nigdje da bude konkretne akcije na paradama, sto ke svakako zakonom zabranjeno na javnim mjestima.
Ako se bolest prenosi spolnim odnosom, onda nema nikakvog opravdanja da se parada zabrani. Ako se prenosi dodirom, onda mozemo pricati o zabrani okupljanja za sve a ne samo za LGBT, sa cim se isto naravno ne slazem kao ni sa nebuloznim mjerama protiv covida. Ovo pokazuje koliko kod ljudi ima mrznje prema lgbt zajednici bez ikakvog razloga i kako se traze izgovori da im se zabrani borba za njihova prava, strasno na sta su neki spali...
Bog je kaznio Lutov narod zbog toga sto nije dozvolio da se muškarac sastaje sa muškarcom. Tako da ljudi koji vjeruju u Kur an kao apsolutnu istinu vjeruju da to što rade nije dobro.
Razumijem da onaj ko prihvata islam, a vjerovatno i ostale vodece monoteisticke religije, ocekivano nece to smatrati ok, niko ni ne ocekuje da jedan vjernik to odobrava. Poenta je da i poeed togz treba postovati njihov izbor da rade sta hoce, kao sto ocekuju dz pripadnici drugih religija i cafiri postuju nnihov izbor i daju im da slobodno idu u dzamije, crkve i slicno.

Komentar se odnosio na zabranu zbog zaraze, sta god mislio o njima, nema razloga da im se parada zabranjuje pod izgovorom sirenja zaraze.
Post Reply