Podrzavate li rad LOKOMa?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Podrzavate li rad LOKOMa?

Da
179
79%
Ne
48
21%
 
Total votes: 227

User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#251 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Adriatic »

The BEN10 wrote:
Gabrielo wrote:Mogao bi i klix neki placenicki tekst objaviti. Nisu dugo. :oops:
Fakat!
Nešto tipa: veliko okupljanje i protesti ispred općine Novi Grad - Efendiću prijeti prijava :-D
To će Avaz i Hayat 8)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#252 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by dezurni_ucenik »

Protesti iduce subote.Po slobodnoj procjeni bice nekih 15tak,ukljucujuci i pse.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#253 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Gabrielo »

dezurni_ucenik wrote:Protesti iduce subote.Po slobodnoj procjeni bice nekih 15tak,ukljucujuci i pse.
Ima dosta vise frustriranih zenskih osoba. A naci ce se i poneki gej muskarac.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#254 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by dezurni_ucenik »

Gabrielo wrote:
dezurni_ucenik wrote:Protesti iduce subote.Po slobodnoj procjeni bice nekih 15tak,ukljucujuci i pse.
Ima dosta vise frustriranih zenskih osoba. A naci ce se i poneki gej muskarac.
Mozda i Dzekica naleti,svakako ih i on podrzava. :-)
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#255 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Gabrielo »

dezurni_ucenik wrote:
Gabrielo wrote:
dezurni_ucenik wrote:Protesti iduce subote.Po slobodnoj procjeni bice nekih 15tak,ukljucujuci i pse.
Ima dosta vise frustriranih zenskih osoba. A naci ce se i poneki gej muskarac.
Mozda i Dzekica naleti,svakako ih i on podrzava. :-)
Pa ne zivi on ovdje sa njima. Ha ja. :oops:
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#256 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Naslovnica »

dezurni_ucenik wrote:Protesti iduce subote.Po slobodnoj procjeni bice nekih 15tak,ukljucujuci i pse.
Smijem se kladiti da će ih biti preko stotinu, vjerovatno i više.
User avatar
Felid
Posts: 92
Joined: 27/08/2009 15:36

#257 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Felid »

Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#258 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Adriatic »

Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....
Samo ti razvodnjavaj.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#259 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by uglavnomja »

Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....

ma jah

koja bolan crna vjerovatnoca da ces biti upucan ... ako nisi clan nekog mafijaskog klana. (bilo je i toga dok je benjo ucio da puca, ali sad je ok, pogadja noge precizno)

ako vec citas crne hronike, sva pucanja, i pucaci i upucani su uglavnom odranije poznati policiji. ili se neko igrao pistoljem, dedo ucio unuku da puca :roll: , podjes sa jaranom koji nosa pistolj, nalijete se i onda nije cudo kad te jaran upuca ...

ali nece upucati uciteljicu u 7 ujutro koja je posla na posao, niti djecu koja idu u skolu, niti nane i dede sto bacaju smece, ni bicikliste, ...
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#260 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Naslovnica »

Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....
Opet nebulozna priča.
Ko kaže da se ne bojimo pištolja, noža, Mad Maxa?!
Ko kaže da nam ne smeta crna hronika?!
Što se mene tiče, ja sam prije za eutanaziju ovih ponavljajućih iz crne hronike, nego za eutanaziju pasa, ali, ko me pita.
User avatar
Felid
Posts: 92
Joined: 27/08/2009 15:36

#261 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Felid »

uglavnomja wrote:
Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....

ma jah

koja bolan crna vjerovatnoca da ces biti upucan ... ako nisi clan nekog mafijaskog klana. (bilo je i toga dok je benjo ucio da puca, ali sad je ok, pogadja noge precizno)

ako vec citas crne hronike, sva pucanja, i pucaci i upucani su uglavnom odranije poznati policiji. ili se neko igrao pistoljem, dedo ucio unuku da puca :roll: , podjes sa jaranom koji nosa pistolj, nalijete se i onda nije cudo kad te jaran upuca ...

ali nece upucati uciteljicu u 7 ujutro koja je posla na posao, niti djecu koja idu u skolu, niti nane i dede sto bacaju smece, ni bicikliste, ...
Amar Mistric, Denis Mrnjavac, Hava Dovadžija itd itd. Inače sve članovi mafijaških klanova.. Znam, svako provodi silu tamo gdje mu prolazi. Većini ovdje to polazi za rukom samo po pitanju pasa lutalica, jer mogu nazvati telefonom iz svoje kuće, smješteni udobno u svoje fotelje, aminujući da se nekom živom biću oduzme život. U zadnjem ratu, ako se sjećaš, bilo je masakriranih, ubijenih, silovanih. Ljudi su optuženi i robijaju svoje što su zaslužili. Niko nije "eutaniziran" ??!! Kontaš ??!!
The BEN10
Posts: 7563
Joined: 19/09/2011 09:03

#262 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by The BEN10 »

Felid wrote:Amar Mistric, Denis Mrnjavac, Hava Dovadžija itd itd. Inače sve članovi mafijaških klanova.. Znam, svako provodi silu tamo gdje mu prolazi. Većini ovdje to polazi za rukom samo po pitanju pasa lutalica, jer mogu nazvati telefonom iz svoje kuće, smješteni udobno u svoje fotelje, aminujući da se nekom živom biću oduzme život.
Gledaj ti trollova što mučki provociraju!
Zar rješavanje jednog problema isključuje drugi!? LOKOM je osnovan radi posla kojim se bavi i taj posao obavlja vrlo dobro. :evil:
User avatar
Felid
Posts: 92
Joined: 27/08/2009 15:36

#263 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Felid »

Lokom je osnovan da bi se na budjet uhljebilo još rođaka, a uz to su uzeli da se bave gorućim problemom u gradu.
To im naravno daje vjetar u leđa, jer im gladni narod odobrava ubijanje pasa (iako je problem naroda skroz nešto drugo).

Jel znaš slučajno da li je neko iz Lokoma "prešao" u opštinu Novi Grad da radi ???

BTW, ovdje je troll ko god se ne slaže sa "vašim" mišljenjem!!?? I mrtvi nisu provokacija (bar meni nisu)
Last edited by Felid on 27/03/2015 13:09, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#264 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Naslovnica »

Naslovnica wrote:
Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....
Opet nebulozna priča.
Ko kaže da se ne bojimo pištolja, noža, Mad Maxa?!
Ko kaže da nam ne smeta crna hronika?!
Što se mene tiče, ja sam prije za eutanaziju ovih ponavljajućih iz crne hronike, nego za eutanaziju pasa, ali, ko me pita.
@Felid,
Nisi mi odgovorio na pitanja.
User avatar
Felid
Posts: 92
Joined: 27/08/2009 15:36

#265 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Felid »

Naslovnica wrote:
Naslovnica wrote:
Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....
Opet nebulozna priča.
Ko kaže da se ne bojimo pištolja, noža, Mad Maxa?!
Ko kaže da nam ne smeta crna hronika?!
Što se mene tiče, ja sam prije za eutanaziju ovih ponavljajućih iz crne hronike, nego za eutanaziju pasa, ali, ko me pita.
@Felid,
Nisi mi odgovorio na pitanja.
Ovo ti pitanje ??? OK, evo ti odgovora..
1 Ko kaže da se ne bojimo pištolja, noža, Mad Maxa?! - Ja kažem jer se tako ponašate, i to je moje mišljenje
2 Ko kaže da nam ne smeta crna hronika?!- Opet isti odgovor
3 Što se mene tiče, ja sam prije za eutanaziju ovih ponavljajućih iz crne hronike, nego za eutanaziju pasa, ali, ko me pita - Ovdje se slažem i odgovor je : niko te ne pita, a i ja sam za eutanziju ponavljača, a ne pasa

:D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#266 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by uglavnomja »

Felid wrote:
uglavnomja wrote:
Felid wrote:Ljudi se boje pasa... Al' nikom ne smeta što je crna hronika avaza na tri dvolista.
Veća je vjerovatnoća da ćete biti upucani, izbodeni, zgaženi od ugriza psa. Ljudi su hrabri, ne boje se pištolja, noža, pobješnjelog Maxa na semaforu... Al se svi useru kad vide lutalicu.....

ma jah

koja bolan crna vjerovatnoca da ces biti upucan ... ako nisi clan nekog mafijaskog klana. (bilo je i toga dok je benjo ucio da puca, ali sad je ok, pogadja noge precizno)

ako vec citas crne hronike, sva pucanja, i pucaci i upucani su uglavnom odranije poznati policiji. ili se neko igrao pistoljem, dedo ucio unuku da puca :roll: , podjes sa jaranom koji nosa pistolj, nalijete se i onda nije cudo kad te jaran upuca ...

ali nece upucati uciteljicu u 7 ujutro koja je posla na posao, niti djecu koja idu u skolu, niti nane i dede sto bacaju smece, ni bicikliste, ...
Amar Mistric, Denis Mrnjavac, Hava Dovadžija itd itd. Inače sve članovi mafijaških klanova.. Znam, svako provodi silu tamo gdje mu prolazi. Većini ovdje to polazi za rukom samo po pitanju pasa lutalica, jer mogu nazvati telefonom iz svoje kuće, smješteni udobno u svoje fotelje, aminujući da se nekom živom biću oduzme život. U zadnjem ratu, ako se sjećaš, bilo je masakriranih, ubijenih, silovanih. Ljudi su optuženi i robijaju svoje što su zaslužili. Niko nije "eutaniziran" ??!! Kontaš ??!!

amarove i denisove ubice su osudjene.
mislim da sudjenje rastpoderu nije gotovo? on je vozio prebrzo, ona je prelazila na crveno. kao i vecina pjesaka koji su nastradili u zadnje vrijeme.

naveo si 3 primjera u zadnjih 7-8 godina, a godisnje 1000 ljudi bude ujedeno.

mislim, uzalud se obasnjavati ... :zzzz:
The BEN10
Posts: 7563
Joined: 19/09/2011 09:03

#267 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by The BEN10 »

Felid wrote:BTW, ovdje je troll ko god se ne slaže sa "vašim" mišljenjem!!?? I mrtvi nisu provokacija (bar meni nisu)
Tako je - za mene je svaki takav troll, ili još gore PLAĆENIK. Eventualno može biti neka naivčina koja nije svjesna težine problema.
I ne samo meni, već kao što se po rezultatima ankete vidi, velikoj VEĆINI ljudi u ovom gradu.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#268 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Gabrielo »

Kako svi ovi poklonici av mau klana imaju lijep nacin izrazavanja. Vidi se da su visoko obrazovane i jako inteligentne osobe. Nije mi jasno zasto ostali uopste ulaze u rasprave sa njima kad nisu na njihovom nivou.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4443
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#269 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by VladaFBiH »

Felid wrote: Ovo ti pitanje ??? OK, evo ti odgovora..
1 Ko kaže da se ne bojimo pištolja, noža, Mad Maxa?! - Ja kažem jer se tako ponašate, i to je moje mišljenje
2 Ko kaže da nam ne smeta crna hronika?!- Opet isti odgovor
3 Što se mene tiče, ja sam prije za eutanaziju ovih ponavljajućih iz crne hronike, nego za eutanaziju pasa, ali, ko me pita - Ovdje se slažem i odgovor je : niko te ne pita, a i ja sam za eutanziju ponavljača, a ne pasa

:D
Haj fino pročitaj naslov ove teme... kada ti odgovori (i pitanja) budu imali veze s temom možda se bude i moglo raspravljati s tobom...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55617
Joined: 15/12/2008 16:53

#270 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by ultima_palabra »

Stvarno, šta su vam jadne cuke skrivile, a vamo ISIL i Boko Haram ubijaju, avioni padaju, Donjeck gori... :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 16720
Joined: 30/01/2013 15:13

#271 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Maharadza »

All Apologies wrote:Svi se bune, a niko ne udomljava... e sta ti je ljubav :D
Ne znam kako ide ovo oko udomljavanja, nadam se da postoji kakav zakon koji ce kontrolisati eventualna udomljavanja da ne bi udomili danas, a sutra pasce opet na ulici. Znam jednu sto ih tako sve nabavlja, neke kupi, neke na poklon dobije, a ni jedan joj se ne zadrzi duze od mjesec. Osim toga, povodac, brnjica, vrecica su obavezni samo na filmovima.
Nadam se da ce i ostatak drzave slijediti primjer LOKOM-a.
Evo ja ću ih prvi udomiti 10 komada ako će mi opština /kanton dati kakvu kućicu sa 10 soba, 3 kupatila, jakuzi i nešto zemlje, jedno 2-3 hektara da ih mogu voditi u šetnju bez smetnji i stresa po umiljate okice. :oops:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#272 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by ladyblue18 »

I ovdje isto
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45461
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#273 Re: Podrzavate li rad LOKOMa?

Post by Chmoljo »

Stjui wrote:
ma kakve civilizacijske norme,nije ovo danska.pobit,pabacat u rupu,polit benzinom i zapalit.svi bi se s ovim složili,možda neki prešutno.jedino bi sandra i kompanija koja radi normalnim građanima o glavi padali u depresiju,ne zbog kerova,nego zbog zavrtanja paypal pipe.
Gabrielo wrote:
Seljaci su oni koji ne zele da se zivotinje nalaze na svakom koraku. Koji apsurd.

Postavite neki test za prijavu na forum. Ne mora svaka budala da baljezga ovdje.
Maystor wrote:Ho ho, evo i vehabija na temi ;)
svi po dvije sedmice
Locked