TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#26 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Ljakan »

Zviz wrote:TITO dragi, gdje su ona vremena kad si bio samo ti "elita"? Jeli zna ko odgovoriti. Sta je danas ne ferca kao nekada.
jesi se to naduvo pa mrtve prizivas?
bezveze7
Posts: 60
Joined: 10/05/2014 02:22

#27 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by bezveze7 »

joj ovih pjanskih patetičnih priča više, jebo vas tito... sve što se o josipu franje težaka brozu imalo reć , ukratko je reko jedan moj haver (brana zvani džonatan) iz novog zagreba...i nesvrstan, rođače, raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija.

inače, taj moj frend džonatan je u ovim globalnim okvirima malo veća manga od bravara...samo što raja to ne zna. jebiga, ljudi više voli krvnike nego pjesnike :)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#28 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by KatarinaKosaca »

sema911s wrote:Bas cemo se sjecat alije I njegovih,. Jedino nas geleri podsjecaju Na njegove
Postoji generacija koju i Tito i njegovi samo podjsećaju na gelere. Ako su ih preživjeli. Usporedba glupa.. Imal ko šta pametano ( Samo čekam nekog da se pojavi sa tezom , Ja išo na more :-) :-) :-) :-) )
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#29 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by zmajadaH »

KatarinaKosaca wrote:
sema911s wrote:Bas cemo se sjecat alije I njegovih,. Jedino nas geleri podsjecaju Na njegove
Postoji generacija koju i Tito i njegovi samo podjsećaju na gelere. Ako su ih preživjeli. Usporedba glupa.. Imal ko šta pametano ( Samo čekam nekog da se pojavi sa tezom , Ja išo na more :-) :-) :-) :-) )

Ta teza ''ja išao na more'' je dno dna.

Šta sad moja djeca trebaju reći : Eh dok su bili na vlasti Ivanić, Izetbegović i Čović išlo se i na more !!! :D :D :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#30 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

zmajadaH wrote:
KatarinaKosaca wrote:
sema911s wrote:Bas cemo se sjecat alije I njegovih,. Jedino nas geleri podsjecaju Na njegove
Postoji generacija koju i Tito i njegovi samo podjsećaju na gelere. Ako su ih preživjeli. Usporedba glupa.. Imal ko šta pametano ( Samo čekam nekog da se pojavi sa tezom , Ja išo na more :-) :-) :-) :-) )

Ta teza ''ja išao na more'' je dno dna.

Šta sad moja djeca trebaju reći : Eh dok su bili na vlasti Ivanić, Izetbegović i Čović išlo se i na more !!! :D :D :D
Isao si na drzavni racun za vrijema Tita, placen odmor, danas nemas ni uzinu placenu a kamol sta vise. :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#31 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

Ljakan wrote:
Zviz wrote:TITO dragi, gdje su ona vremena kad si bio samo ti "elita"? Jeli zna ko odgovoriti. Sta je danas ne ferca kao nekada.
jesi se to naduvo pa mrtve prizivas?

Jok satro litar konjaka... i 4 koluta sira. Jbga nije vise bilo bijelog vina i to se popilo umjesto vode. Bilo svecano.
belfy
Posts: 7648
Joined: 06/08/2007 09:00

#32 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by belfy »

Zviz wrote:
zmajadaH wrote:
KatarinaKosaca wrote: Postoji generacija koju i Tito i njegovi samo podjsećaju na gelere. Ako su ih preživjeli. Usporedba glupa.. Imal ko šta pametano ( Samo čekam nekog da se pojavi sa tezom , Ja išo na more :-) :-) :-) :-) )

Ta teza ''ja išao na more'' je dno dna.

Šta sad moja djeca trebaju reći : Eh dok su bili na vlasti Ivanić, Izetbegović i Čović išlo se i na more !!! :D :D :D
Isao si na drzavni racun za vrijema Tita, placen odmor, danas nemas ni uzinu placenu a kamol sta vise. :D
ni onda nisi imao uzinu placenu. roditelji placali ako zelis da imas uzinu. gdje si ti zivio?
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#33 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Ljakan »

Zviz wrote:
Ljakan wrote:
Zviz wrote:TITO dragi, gdje su ona vremena kad si bio samo ti "elita"? Jeli zna ko odgovoriti. Sta je danas ne ferca kao nekada.
jesi se to naduvo pa mrtve prizivas?

Jok satro litar konjaka... i 4 koluta sira. Jbga nije vise bilo bijelog vina i to se popilo umjesto vode. Bilo svecano.
pa si sad nas naso zajebavat jel? :D

uzdravlje.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#34 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

Ljakan wrote:

Jok satro litar konjaka... i 4 koluta sira. Jbga nije vise bilo bijelog vina i to se popilo umjesto vode. Bilo svecano.
pa si sad nas naso zajebavat jel? :D

uzdravlje.[/quote]


Hvala.

Evo zena mi zaspala na kaucu, valjda ceka da je nosim u krevet. A na TV igra film sa Mel Gibsonom...
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#35 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by ZOCH »

Zvize majstore, hajd nas prestani handrit vise sa svojim stanjima, ima i u svedskoj a i ovdje doktora... Jedan dan radis i zaradjujes u svedskoj, drugi dan si na onim mikrocentima, jedva kraj sa krajem... Jel vas stvarno puca tolika sjebanost u zdrav mozak da vise ne znate ko ste, sta se... Eurosmijeh je makar pokusavo biti duhovit... Cekaj ba, mozda ste isti likovi :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#36 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

belfy wrote: ni onda nisi imao uzinu placenu. roditelji placali ako zelis da imas uzinu. gdje si ti zivio?
Dobro u skoli. Kazem na poslu, bili su bonovi :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#37 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

ZOCH wrote:Zvize majstore, hajd nas prestani handrit vise sa svojim stanjima, ima i u svedskoj a i ovdje doktora... Jedan dan radis i zaradjujes u svedskoj, drugi dan si na onim mikrocentima, jedva kraj sa krajem... Jel vas stvarno puca tolika sjebanost u zdrav mozak da vise ne znate ko ste, sta se... Eurosmijeh je makar pokusavo biti duhovit... Cekaj ba, mozda ste isti likovi :D

Kakva Svedska braco mila, tamo se covjek ni cestito nemoze relaksirati, moras uzeti tiket sa brojem i cekati u redu da kupis alkohol, ko na salteru u kakvoj opcini u BiH pa umjesto sledeci proziva, vamo cujes ting tang zvuk i onda neko na salteru vikne broj. Znas li da tamo cugu ne prodaju u obicnim trgovinama osim vode od 2,8%, to nije vise standard, to ke KAFEZ sto bi rekao Sojic.
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#38 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by zmajadaH »

Zviz wrote:
zmajadaH wrote:
KatarinaKosaca wrote: Postoji generacija koju i Tito i njegovi samo podjsećaju na gelere. Ako su ih preživjeli. Usporedba glupa.. Imal ko šta pametano ( Samo čekam nekog da se pojavi sa tezom , Ja išo na more :-) :-) :-) :-) )

Ta teza ''ja išao na more'' je dno dna.

Šta sad moja djeca trebaju reći : Eh dok su bili na vlasti Ivanić, Izetbegović i Čović išlo se i na more !!! :D :D :D
Isao si na drzavni racun za vrijema Tita, placen odmor, danas nemas ni uzinu placenu a kamol sta vise. :D
Ma koji si ti ? Parmak ili rođak ? Nikako da se izjasniš !

Ja nikad nisam išao na državni račun na more. Ma nisam ni do Ilidže. U školi su mi roditelji plaćali užinu, pazi ovo isto kao ja danas svojima .

To ako si ti išao guzovače kao i ove sadašnje budžetlije na more, izlete itd pa sad nema više je tema neke druge emisije.

Znam dosta primjera mojih vršnjaka iz škole čiji su roditelji jedva spajali kraja sa krajem dok su u isto vrijeme nečiji roditelji pravili višespratnice u Neumu.Paralela sa sadašjim Poljinama itd .....
Sve u svemu oko sebe haman cijeli život vidim šupke koji su se oslovljavali sa druže a sada gospodine.
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#39 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by ZOCH »

Zviz wrote:
ZOCH wrote:Zvize majstore, hajd nas prestani handrit vise sa svojim stanjima, ima i u svedskoj a i ovdje doktora... Jedan dan radis i zaradjujes u svedskoj, drugi dan si na onim mikrocentima, jedva kraj sa krajem... Jel vas stvarno puca tolika sjebanost u zdrav mozak da vise ne znate ko ste, sta se... Eurosmijeh je makar pokusavo biti duhovit... Cekaj ba, mozda ste isti likovi :D

Kakva Svedska braco mila, tamo se covjek ni cestito nemoze relaksirati, moras uzeti tiket sa brojem i cekati u redu da kupis alkohol, ko na salteru u kakvoj opcini u BiH pa umjesto sledeci proziva, vamo cujes ting tang zvuk i onda neko na salteru vikne broj. Znas li da tamo cugu ne prodaju u obicnim trgovinama osim vode od 2,8%, to nije vise standard, to ke KAFEZ sto bi rekao Sojic.
Jako je lose biti trol, ali je puno gore biti sprdnja na forumu..,. A ti si to care uspio. Ja zaista mislim da ti treba pomoci. Ima ovih filantropa, mozda ti se kakav psiholog javi, mozda ti se prociste cakre... Cak i da se sprdas sa forumom u ovoj mjeri je toliko bolesno. Trolas sam sebe...
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#40 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Ljakan »

Zviz wrote: Hvala.
Evo zena mi zaspala na kaucu, valjda ceka da je nosim u krevet. A na TV igra film sa Mel Gibsonom...
I kaze ozeni se,jest da mi konjak onda bude najbolji prijatelj a vodka prijateljica.
Neka hvala.Zivio tito i partizani.
Za dom spremni :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#41 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

Nemojte ljudi dok je TITO bio bilo je rahatluka na sve strane. Zajebavalo se i dorbo se zivilo. Vecina. SDA vec 20 i kusur godina obecaje zlatne kasike za kusanje juhe od koke. Pa do sada je, da je Bangaldes imao ambicija da posalje raketu u svembir, bi je poslao. Gdje su te zlatne kasike? Neki dan rece Bakir bitno je da glava nije bolesna po pitanju SDA stranke. Covjek puko, oca mi, skrojz na skrojz. I jos kaze da je bitno, jer sebe vidi kao glavnu stranke, da glava nije bolesna. Tito je bar imo stila, oko sebe moto sve zvijezde svijeta, ma ovi danas nebi znali se snaci oko kurve a kamol sta vec. Isli u Prag na neke dogovore, isli ganjali kurvetine, pa ni to nisu znali. Tito pricao vise jezika, sta ovi danas, jedva njih 7 natuca tri rijeci engelskog. I oni su elita, ja elite i p.m. braco mila. Jao raspada boze dragi, na atome, ovdje nema vise nista od njihovih obecanja. Zar nevidite ljudi samo obecavaju sebi u dzep. Kod Tite je bar bilo zimskog i ljetnog odmora a nova godina se obavezno docekivala uz muziku.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#42 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

ZOCH wrote:
Jako je lose biti trol, ali je puno gore biti sprdnja na forumu..,. A ti si to care uspio. Ja zaista mislim da ti treba pomoci. Ima ovih filantropa, mozda ti se kakav psiholog javi, mozda ti se prociste cakre... Cak i da se sprdas sa forumom u ovoj mjeri je toliko bolesno. Trolas sam sebe...
Jel to stenografises lezeci?
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#43 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by ZOCH »

Zviz wrote:Nemojte ljudi dok je TITO bio bilo je rahatluka na sve strane. Zajebavalo se i dorbo se zivilo. Vecina. SDA vec 20 i kusur godina obecaje zlatne kasike za kusanje juhe od koke. Pa do sada je, da je Bangaldes imao ambicija da posalje raketu u svembir, bi je poslao. Gdje su te zlatne kasike? Neki dan rece Bakir bitno je da glava nije bolesna po pitanju SDA stranke. Covjek puko, oca mi, skrojz na skrojz. I jos kaze da je bitno, jer sebe vidi kao glavnu stranke, da glava nije bolesna. Tito je bar imo stila, oko sebe moto sve zvijezde svijeta, ma ovi danas nebi znali se snaci oko kurve a kamol sta vec. Isli u Prag na neke dogovore, isli ganjali kurvetine, pa ni to nisu znali. Tito pricao vise jezika, sta ovi danas, jedva njih 7 natuca tri rijeci engelskog. I oni su elita, ja elite i p.m. braco mila. Jao raspada boze dragi, na atome, ovdje nema vise nista od njihovih obecanja. Zar nevidite ljudi samo obecavaju sebi u dzep. Kod Tite je bar bilo zimskog i ljetnog odmora a nova godina se obavezno docekivala uz muziku.
Ti si care popio jelde ? de reci da si popio :?
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#44 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by zmajadaH »

Zviz wrote:Nemojte ljudi dok je TITO bio bilo je rahatluka na sve strane. Zajebavalo se i dorbo se zivilo. Vecina. Kod Tite je bar bilo zimskog i ljetnog odmora a nova godina se obavezno docekivala uz muziku.

Da si koji put provirio nos iz mamine i tatine krletke možda bi vidio malo drugačiju sliku.

I daj reci koji si ti !
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#45 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

zmajadaH wrote:
Znam dosta primjera mojih vršnjaka iz škole čiji su roditelji jedva spajali kraja sa krajem dok su u isto vrijeme nečiji roditelji pravili višespratnice u Neumu.Paralela sa sadašjim Poljinama itd .....
Sve u svemu oko sebe haman cijeli život vidim šupke koji su se oslovljavali sa druže a sada gospodine.

Pa nisi iz neke vukojebine Sipraga, Banovica pa da si jaho konja po kamenjaru do najblizeg mjestica. U jugi su odmori bili placeni. Uzinu su roditelji placali koji su mogli, bar je u moje doba tako bilo. Samo sto nisi maogao na drzavni racun dobiti od slonove kosti zube! Sta mozes danas... citati sta ja pisem.
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#46 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by ZOCH »

Zao mi ljudskih zivota, ako ovaj rokne kakvu bombu ili zapali stan (makar ova bosanska verzija, eto ti jos 30 tema)... Fakat mi zao covjeka...
Pardon, LJUDI mi zao
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#47 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by zmajadaH »

Zviz wrote:
zmajadaH wrote:
Znam dosta primjera mojih vršnjaka iz škole čiji su roditelji jedva spajali kraja sa krajem dok su u isto vrijeme nečiji roditelji pravili višespratnice u Neumu.Paralela sa sadašjim Poljinama itd .....
Sve u svemu oko sebe haman cijeli život vidim šupke koji su se oslovljavali sa druže a sada gospodine.

Pa nisi iz neke vukojebine Sipraga, Banovica pa da si jaho konja po kamenjaru do najblizeg mjestica. U jugi su odmori bili placeni. Uzinu su roditelji placali koji su mogli, bar je u moje doba tako bilo. Samo sto nisi maogao na drzavni racun dobiti od slonove kosti zube! Sta mozes danas... citati sta ja pisem.
Koji obrat jbt.Kakve vukojebine, Banovići i konji ? Koji si ti PARMAK ili rođak ?
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#48 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by ZOCH »

treba ukinuti onaj mediamarket i kompjutere od 100 maraka majke mi... :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#49 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by Zviz »

ZOCH wrote:
Zviz wrote:Nemojte ljudi dok je TITO bio bilo je rahatluka na sve strane. Zajebavalo se i dorbo se zivilo. Vecina. SDA vec 20 i kusur godina obecaje zlatne kasike za kusanje juhe od koke. Pa do sada je, da je Bangaldes imao ambicija da posalje raketu u svembir, bi je poslao. Gdje su te zlatne kasike? Neki dan rece Bakir bitno je da glava nije bolesna po pitanju SDA stranke. Covjek puko, oca mi, skrojz na skrojz. I jos kaze da je bitno, jer sebe vidi kao glavnu stranke, da glava nije bolesna. Tito je bar imo stila, oko sebe moto sve zvijezde svijeta, ma ovi danas nebi znali se snaci oko kurve a kamol sta vec. Isli u Prag na neke dogovore, isli ganjali kurvetine, pa ni to nisu znali. Tito pricao vise jezika, sta ovi danas, jedva njih 7 natuca tri rijeci engelskog. I oni su elita, ja elite i p.m. braco mila. Jao raspada boze dragi, na atome, ovdje nema vise nista od njihovih obecanja. Zar nevidite ljudi samo obecavaju sebi u dzep. Kod Tite je bar bilo zimskog i ljetnog odmora a nova godina se obavezno docekivala uz muziku.
Ti si care popio jelde ? de reci da si popio :?
Jok ba igrao 18 rupa čelendž golf u crnom mraku. Kad nemate sta da kazete jer pogadja istina onda da nisam ono da nisam ovo... pa zar nevidite da je BiH propala godre od Grcke. Sta se to desilo u zadnjig 20 godina, sta dobro, aja pojedina riba kupila Q7, pokoji izido kucu ako je zbriso, vecina zivi od sadake rodbine. Ko ima posao baca kapu u zrak o veselja. Omlaidna se udeje i zeni za papire samo da zbrisu. Zanatliej po 20 ih dijeli 70m2 stancin negdje u Kazakstanu i sl. Po glavi stanovnika u BiH najvise rezervnih dijelova za Golfa 2 i zaposlenih u admninistracijama drzave BiH. Profesori pustaju studente prolaznom stim sto koliko uspuju da nabodu na sestar to je polozilo a ostali hajte ponovite.
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#50 Re: TITO, gdje su vremena kad si bio samo ti "elita"...

Post by ZOCH »

Zviz wrote:
ZOCH wrote:
Zviz wrote:Nemojte ljudi dok je TITO bio bilo je rahatluka na sve strane. Zajebavalo se i dorbo se zivilo. Vecina. SDA vec 20 i kusur godina obecaje zlatne kasike za kusanje juhe od koke. Pa do sada je, da je Bangaldes imao ambicija da posalje raketu u svembir, bi je poslao. Gdje su te zlatne kasike? Neki dan rece Bakir bitno je da glava nije bolesna po pitanju SDA stranke. Covjek puko, oca mi, skrojz na skrojz. I jos kaze da je bitno, jer sebe vidi kao glavnu stranke, da glava nije bolesna. Tito je bar imo stila, oko sebe moto sve zvijezde svijeta, ma ovi danas nebi znali se snaci oko kurve a kamol sta vec. Isli u Prag na neke dogovore, isli ganjali kurvetine, pa ni to nisu znali. Tito pricao vise jezika, sta ovi danas, jedva njih 7 natuca tri rijeci engelskog. I oni su elita, ja elite i p.m. braco mila. Jao raspada boze dragi, na atome, ovdje nema vise nista od njihovih obecanja. Zar nevidite ljudi samo obecavaju sebi u dzep. Kod Tite je bar bilo zimskog i ljetnog odmora a nova godina se obavezno docekivala uz muziku.
Ti si care popio jelde ? de reci da si popio :?
Jok ba igrao 18 rupa čelendž golf u crnom mraku. Kad nemate sta da kazete jer pogadja istina onda da nisam ono da nisam ovo... pa zar nevidite da je BiH propala godre od Grcke. Sta se to desilo u zadnjig 20 godina, sta dobro, aja pojedina riba kupila Q7, pokoji izido kucu ako je zbriso, vecina zivi od sadake rodbine. Ko ima posao baca kapu u zrak o veselja. Omlaidna se udeje i zeni za papire samo da zbrisu. Zanatliej po 20 ih dijeli 70m2 stancin negdje u Kazakstanu i sl. Po glavi stanovnika u BiH najvise rezervnih dijelova za Golfa 2 i zaposlenih u admninistracijama drzave BiH. Profesori pustaju studente prolaznom stim sto koliko uspuju da nabodu na sestar to je polozilo a ostali hajte ponovite.
Nije dobar lik sekunde majke mi, mozdani, jal pjanska, haj znaj ?

Post Reply