Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33776 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Hakiz wrote: 07/08/2022 15:22
moonca wrote: 07/08/2022 15:17 To je slichno kao da policija zaustavlja goste iz bara. pitala sam policajca . zashto to ne rade.... i da, ne smiju... . to nazivaju sluchaj namamljivanja...

Pa neće te zaustaviti u Porcheu i pitati otkud ti. Kao što sam rekao, napravi se background provjera, ako je sve uredu i ne zna se da je provjera urađena, ne ide se dalje. Tek ako je nešto sumnjivo u toj provjeri, kopa se dublje i poziva ljude na informativne razgovore.
:shock:
U kojoj to drzavi postoji, kao legalna opcija.. to je target. bez razloga.... :zoka:
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#33777 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

moonca wrote: 07/08/2022 15:26
Hakiz wrote: 07/08/2022 15:22

Pa neće te zaustaviti u Porcheu i pitati otkud ti. Kao što sam rekao, napravi se background provjera, ako je sve uredu i ne zna se da je provjera urađena, ne ide se dalje. Tek ako je nešto sumnjivo u toj provjeri, kopa se dublje i poziva ljude na informativne razgovore.
:shock:
U kojoj to drzavi postoji, kao legalna opcija.. to je target. bez razloga.... :zoka:
Postoji, sjećam se da sam čitao članak da tako rade u Nizozemskoj. Nije target, kao što je napušten kofer na aerodromu razlog za provjeru tako je i skup auto u siromašnom naselju razlog za provjeru.

Mislim da nisi dobro pročitala. Neće te zaustaviti. Zapisaće ti tablice auta i kada se vrate u stanicu izvršiti provjeru. Ako je sve OK nećeš znati da su te provjeravali.
Last edited by Hakiz on 07/08/2022 15:31, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33778 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Hakiz wrote: 07/08/2022 15:29
moonca wrote: 07/08/2022 15:26
:shock:
U kojoj to drzavi postoji, kao legalna opcija.. to je target. bez razloga.... :zoka:
Postoji, sjećam se da sam čitao članak da tako rade u Nizozemskoj. Nije target, kao što je napušten kofer na aerodromu razlog za provjeru tako je i skup auto u siromašnom naselju razlog za provjeru.
citao chlanak.. :lol: :oops: aj bezibre.
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#33779 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

moonca wrote: 07/08/2022 15:30
Hakiz wrote: 07/08/2022 15:29

Postoji, sjećam se da sam čitao članak da tako rade u Nizozemskoj. Nije target, kao što je napušten kofer na aerodromu razlog za provjeru tako je i skup auto u siromašnom naselju razlog za provjeru.
citao chlanak.. :lol: :oops: aj bezibre.
Da, misliš da je svaki članak laž?

Ako mi ne vjeruješ, pitaj, googlaj, vidjećeš da je to praksa.
snijeg_led
Posts: 6746
Joined: 08/12/2019 21:35

#33780 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by snijeg_led »

Mislim da je htio da kaze da se kod nas barem treba uvesti jedna vrsta policijske drzave, barem na neko vrijeme.

Ali sigirno je da u svijetu gdje postoji vladavina prava i zakona, zaustavljanje i legitimisanje na ulici ili u saobracaju nije praksa niti je zakonito ako ne postoji sumnja.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33781 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Hakiz wrote: 07/08/2022 15:36
moonca wrote: 07/08/2022 15:30

citao chlanak.. :lol: :oops: aj bezibre.
Da, misliš da je svaki članak laž?

Ako mi ne vjeruješ, pitaj, googlaj, vidjećeš da je to praksa.
Samo poreska .. te moze tako shto pitati. ako br ne 'shtimaju'.. na kraju godine...ostalo je sve . diskriminacija.. :-)
snijeg_led
Posts: 6746
Joined: 08/12/2019 21:35

#33782 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by snijeg_led »

Hakiz wrote: 07/08/2022 15:00
snijeg_led wrote: 06/08/2022 23:43

Mislim da nemas pravo nikoga nikada zvati na neki razgovor i pitati odakle mu pare. Ako nemas neki dokaz da je prekrsio zakon i nezakonito stekao.

Tako je barem u demokratskim zemljama na zapadu, to se zove licna sloboda.
Ima.

Policajac si, hodaš ulicom u siromašnom naselju i vidiš skup auto. Provjeriš registaciju, vidiš registrovan na ime osobe koja živi u siromašnom naselju. To je indikacija na osnovu koje dobiješ nalog za provjeru njegovih finansija. I vidiš da radi za platu od 1.500 Eura, a auto košta 200.000. Provjeriš da nije dobio na nekoj lutriji, vidiš nije. Naravno da ga imaš pravo zvati na razgovor. Kao što neko reče, ako osoba može dokazati legalno porijeklo novca ili automobila, izviniš joj se. Ako ne može, onda pokreneš krivičnu istragu protiv te osobe.

U zemlji u kojoj je prosječna plata 1.000 KM, treba provjeriti sve automobile skuplje od 100.000 KM, ma i 50.000. Ima bogatih ljudi koji legalno zarađuju toliko da ih mogu kupiti. Takvog eliminišeš iz dalje istrage. One koji ne zarađuju toliko, provjeravaš dalje, da nisu dobili na lutiji, da nisu dobili nasljedstvo i slično. Ako ni to nije, pitaš ih odakle im imovina za koju nemaju legalno pokriće. Dobili na poklon? Pitaš one koji su poklonili, provjeriš i njih odakle njima toliko da mogu poklanjati aute od 100.000.

To i jeste poenta kontrole novčanih tokova. Recimo, dobitak do 3.000 KM u Lutriji BiH možeš dobiti u gotovini na ruke u poslovnici Lutrije. Sve veće dobitke ti Lutrija isplaćuje isključivo na račun u banci. Pa, radiš zvanično za 1.000 KM, kupiš novi Porche, neko te provjeri i vidi da ti je na račun uplaćeno iz Lutrije, novac ti je legalan, nisi kriminalac. Ako nema potvrde o toj uplati, otkud ti novac za skup auto, prodaješ drogu, švercaš organima, ubijaš za mafiju, otkud ti? Naravno da će te zvati i pitati.
Sta se ceka? :wink:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#33783 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Spit_fire »

moonca wrote: 07/08/2022 15:26
Hakiz wrote: 07/08/2022 15:22

Pa neće te zaustaviti u Porcheu i pitati otkud ti. Kao što sam rekao, napravi se background provjera, ako je sve uredu i ne zna se da je provjera urađena, ne ide se dalje. Tek ako je nešto sumnjivo u toj provjeri, kopa se dublje i poziva ljude na informativne razgovore.
:shock:
U kojoj to drzavi postoji, kao legalna opcija.. to je target. bez razloga.... :zoka:
U svakoj...al doslovno svakoj....isto ko sto te policajac moze zaustavit kad hoce i pitat za licnu kartu isto takoo moze uzet da provjeri poreznu karticu imovinsko stanje i ostalo :-) ne vjerujem sta pisete

Jel ti znas da ako se identitet ne moze utvrdit na licu mjesta da bez ikakvog daljneg razgovara ima pravo da te odvede u stanicu dok ga ne utvrde?

Vec sam pisao, nece te prasinar sa lizalom pitat nista mimo saobracajnih propisa al tvoji podaci idu na dalju obradu...ako je sve ok neces ni saznat da si provjeravan ..ako nisu dobices poziv ili ako su bas u qrcu pokucace ti sipa..

Kako vi tacno zamisljate da policija uopste dolazi do saznanja ili do osnovane sumnje, kako se istrage pokrecu itd? Gledaju u kasike, zovu tarote .. :-) Sta vi zamisljate da je citav sigurnosi aparat sastavljen od onih drotova sto ih vidjate po kladarama..
Hakiz
Posts: 40521
Joined: 30/07/2015 20:01

#33784 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 08/08/2022 00:09
Hakiz wrote: 07/08/2022 15:00

Ima.

Policajac si, hodaš ulicom u siromašnom naselju i vidiš skup auto. Provjeriš registaciju, vidiš registrovan na ime osobe koja živi u siromašnom naselju. To je indikacija na osnovu koje dobiješ nalog za provjeru njegovih finansija. I vidiš da radi za platu od 1.500 Eura, a auto košta 200.000. Provjeriš da nije dobio na nekoj lutriji, vidiš nije. Naravno da ga imaš pravo zvati na razgovor. Kao što neko reče, ako osoba može dokazati legalno porijeklo novca ili automobila, izviniš joj se. Ako ne može, onda pokreneš krivičnu istragu protiv te osobe.

U zemlji u kojoj je prosječna plata 1.000 KM, treba provjeriti sve automobile skuplje od 100.000 KM, ma i 50.000. Ima bogatih ljudi koji legalno zarađuju toliko da ih mogu kupiti. Takvog eliminišeš iz dalje istrage. One koji ne zarađuju toliko, provjeravaš dalje, da nisu dobili na lutiji, da nisu dobili nasljedstvo i slično. Ako ni to nije, pitaš ih odakle im imovina za koju nemaju legalno pokriće. Dobili na poklon? Pitaš one koji su poklonili, provjeriš i njih odakle njima toliko da mogu poklanjati aute od 100.000.

To i jeste poenta kontrole novčanih tokova. Recimo, dobitak do 3.000 KM u Lutriji BiH možeš dobiti u gotovini na ruke u poslovnici Lutrije. Sve veće dobitke ti Lutrija isplaćuje isključivo na račun u banci. Pa, radiš zvanično za 1.000 KM, kupiš novi Porche, neko te provjeri i vidi da ti je na račun uplaćeno iz Lutrije, novac ti je legalan, nisi kriminalac. Ako nema potvrde o toj uplati, otkud ti novac za skup auto, prodaješ drogu, švercaš organima, ubijaš za mafiju, otkud ti? Naravno da će te zvati i pitati.
Sta se ceka? :wink:
Godot :P
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33785 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Spit_fire wrote: 08/08/2022 00:30
moonca wrote: 07/08/2022 15:26
:shock:
U kojoj to drzavi postoji, kao legalna opcija.. to je target. bez razloga.... :zoka:
U svakoj...al doslovno svakoj....isto ko sto te policajac moze zaustavit kad hoce i pitat za licnu kartu isto takoo moze uzet da provjeri poreznu karticu imovinsko stanje i ostalo :-) ne vjerujem sta pisete

Jel ti znas da ako se identitet ne moze utvrdit na licu mjesta da bez ikakvog daljneg razgovara ima pravo da te odvede u stanicu dok ga ne utvrde?

Vec sam pisao, nece te prasinar sa lizalom pitat nista mimo saobracajnih propisa al tvoji podaci idu na dalju obradu...ako je sve ok neces ni saznat da si provjeravan ..ako nisu dobices poziv ili ako su bas u qrcu pokucace ti sipa..

Kako vi tacno zamisljate da policija uopste dolazi do saznanja ili do osnovane sumnje, kako se istrage pokrecu itd? Gledaju u kasike, zovu tarote .. :-) Sta vi zamisljate da je citav sigurnosi aparat sastavljen od onih drotova sto ih vidjate po kladarama..
:wink: samo se zabavljaju. kobajagi 🤭 imaju sve podatke naravno. kad smo chipovani..
snijeg_led
Posts: 6746
Joined: 08/12/2019 21:35

#33786 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by snijeg_led »

Hoće li nas pokupiti i sa foruma, mislim sipa ? 🙈
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11077
Joined: 15/01/2010 18:31

#33787 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Jack Be Nimble »

Spit_fire wrote: 08/08/2022 00:30

U svakoj...al doslovno svakoj....isto ko sto te policajac moze zaustavit kad hoce i pitat za licnu kartu isto takoo moze uzet da provjeri poreznu karticu imovinsko stanje i ostalo :-) ne vjerujem sta pisete

Jel ti znas da ako se identitet ne moze utvrdit na licu mjesta da bez ikakvog daljneg razgovara ima pravo da te odvede u stanicu dok ga ne utvrde?
U Americi te ne mogu zaustaviti bez razloga. Da li mogu naci neki glupi razlog da te zaustave (npr nisi presao ulicu na pjesackom) , naravno, ali tek tako da te zaustave na ulici i traze licnu ne mogu. Prije su to radili u NY, ali vise ne. Ali Amerika nema licne, tako da nema ni zakona da drzavljanin mora imati u dzepu "licnu".

Mogu te zadrzati da ti utvrde indentitet ako misle da si pocinio neki zlocin. Mene je murija zaustivala prije 20 godina, jer sam su ganjali nekog u plavoj jakni koji je obio kucu u tom naselju gdje sam se ja nasao u plavoj jakni. Nisam imao vozacke, sto ja najblize licnoj u Americi, htjeli su me zadrzati ali samo zapisali ime i moju adresu.

Informacije vezane za porez su privatne i bez sudskog naloga ne mogu to traziti. To isto vrijedi za imovinu bez sudskog naloga ne moras im nista dokazati, niti oni mogu uci u tvoju kucu/stan.
DonieBrasco
Posts: 15495
Joined: 31/08/2016 16:09

#33788 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by DonieBrasco »

Image
Image

Sta je sa ljudima i nacinom drzanja tefona, pricanja preko zvucnika u javnosti ?

Gledam po gradu i po zatvorenim prostorima ljudi drze telefone kao na slikama iznad doslovno, zvucnik upaljen i tako telefoniraju. Svako cuje razgovor, od bezlenih poziva, do bas raznih stvari.

Hoda kobiletina Titovom prica sa jaranicom, ova sa druge linije vrsiti deres se, neka se treca porodila ova sva ushicena, ova prva sto drzi telefon ispred sebe se smije i njoj drago, ona se dere da je ova druga cuje.

Lik u kaficu sjedi na zvucnik sa kolegom, ovaj sa druge strane "daj treba one ugovore, ceka nekoga yebem im mater kasne, neko pogrijesio datum na dokumentu..."

Jesu li retardiran ne shvatam. staviti telefon uz uho ako treba u opcijama pojacati zvuk ili na tipke sa strane. :?
detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#33789 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by detroit-mercy »

Spit_fire wrote: 08/08/2022 00:30
moonca wrote: 07/08/2022 15:26
:shock:
U kojoj to drzavi postoji, kao legalna opcija.. to je target. bez razloga.... :zoka:
U svakoj...al doslovno svakoj....isto ko sto te policajac moze zaustavit kad hoce i pitat za licnu kartu isto takoo moze uzet da provjeri poreznu karticu imovinsko stanje i ostalo :-) ne vjerujem sta pisete

Jel ti znas da ako se identitet ne moze utvrdit na licu mjesta da bez ikakvog daljneg razgovara ima pravo da te odvede u stanicu dok ga ne utvrde?

Vec sam pisao, nece te prasinar sa lizalom pitat nista mimo saobracajnih propisa al tvoji podaci idu na dalju obradu...ako je sve ok neces ni saznat da si provjeravan ..ako nisu dobices poziv ili ako su bas u qrcu pokucace ti sipa..

Kako vi tacno zamisljate da policija uopste dolazi do saznanja ili do osnovane sumnje, kako se istrage pokrecu itd? Gledaju u kasike, zovu tarote .. :-) Sta vi zamisljate da je citav sigurnosi aparat sastavljen od onih drotova sto ih vidjate po kladarama..
Eki, policajac ti provjerava poreznu karticu, predpostavljam da tu poreznu nosas sa sobom u dzepu :mrgreen:.
Nigdje veze, poreskoj se mogu upalit red flags i onda poreska moze da pocne da trkelja po tvojim racunima ali poreska nije policija :skoljka:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#33790 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Spit_fire »

detroit-mercy wrote: 24/08/2022 20:55
Spit_fire wrote: 08/08/2022 00:30

U svakoj...al doslovno svakoj....isto ko sto te policajac moze zaustavit kad hoce i pitat za licnu kartu isto takoo moze uzet da provjeri poreznu karticu imovinsko stanje i ostalo :-) ne vjerujem sta pisete

Jel ti znas da ako se identitet ne moze utvrdit na licu mjesta da bez ikakvog daljneg razgovara ima pravo da te odvede u stanicu dok ga ne utvrde?

Vec sam pisao, nece te prasinar sa lizalom pitat nista mimo saobracajnih propisa al tvoji podaci idu na dalju obradu...ako je sve ok neces ni saznat da si provjeravan ..ako nisu dobices poziv ili ako su bas u qrcu pokucace ti sipa..

Kako vi tacno zamisljate da policija uopste dolazi do saznanja ili do osnovane sumnje, kako se istrage pokrecu itd? Gledaju u kasike, zovu tarote .. :-) Sta vi zamisljate da je citav sigurnosi aparat sastavljen od onih drotova sto ih vidjate po kladarama..
Eki, policajac ti provjerava poreznu karticu, predpostavljam da tu poreznu nosas sa sobom u dzepu :mrgreen:.
Nigdje veze, poreskoj se mogu upalit red flags i onda poreska moze da pocne da trkelja po tvojim racunima ali poreska nije policija :skoljka:
Ma procitaj ostale postove, nece ti naravno prasinar to provjeravat..
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#33791 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by shmizlica »

DonieBrasco wrote: 24/08/2022 20:22 Image
Image

Sta je sa ljudima i nacinom drzanja tefona, pricanja preko zvucnika u javnosti ?

Gledam po gradu i po zatvorenim prostorima ljudi drze telefone kao na slikama iznad doslovno, zvucnik upaljen i tako telefoniraju. Svako cuje razgovor, od bezlenih poziva, do bas raznih stvari.

Hoda kobiletina Titovom prica sa jaranicom, ova sa druge linije vrsiti deres se, neka se treca porodila ova sva ushicena, ova prva sto drzi telefon ispred sebe se smije i njoj drago, ona se dere da je ova druga cuje.

Lik u kaficu sjedi na zvucnik sa kolegom, ovaj sa druge strane "daj treba one ugovore, ceka nekoga yebem im mater kasne, neko pogrijesio datum na dokumentu..."

Jesu li retardiran ne shvatam. staviti telefon uz uho ako treba u opcijama pojacati zvuk ili na tipke sa strane. :?
i meni ovo van pameti, valjda ljudi kontaju da su zanimljivi nekome, šta li
User avatar
nepass1
Posts: 9693
Joined: 06/07/2017 07:35

#33792 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by nepass1 »

Vise se zijanim kad u autu vidim da ovako prica na telefon.
funeral blues
Posts: 1765
Joined: 08/02/2011 11:15

#33793 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by funeral blues »

What color is your Bugatti?

Na svaki moguću i nemoguću temu, eto mudre replike.
Čim neki oblik života ovo izgovori/napiše tući ga dok se ne upiša
User avatar
vjeshalica
Posts: 17210
Joined: 31/03/2019 14:56

#33794 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

Jack Be Nimble wrote: 08/08/2022 07:34
Spit_fire wrote: 08/08/2022 00:30

U svakoj...al doslovno svakoj....isto ko sto te policajac moze zaustavit kad hoce i pitat za licnu kartu isto takoo moze uzet da provjeri poreznu karticu imovinsko stanje i ostalo :-) ne vjerujem sta pisete

Jel ti znas da ako se identitet ne moze utvrdit na licu mjesta da bez ikakvog daljneg razgovara ima pravo da te odvede u stanicu dok ga ne utvrde?
U Americi te ne mogu zaustaviti bez razloga. Da li mogu naci neki glupi razlog da te zaustave (npr nisi presao ulicu na pjesackom) , naravno, ali tek tako da te zaustave na ulici i traze licnu ne mogu. Prije su to radili u NY, ali vise ne. Ali Amerika nema licne, tako da nema ni zakona da drzavljanin mora imati u dzepu "licnu".

Mogu te zadrzati da ti utvrde indentitet ako misle da si pocinio neki zlocin. Mene je murija zaustivala prije 20 godina, jer sam su ganjali nekog u plavoj jakni koji je obio kucu u tom naselju gdje sam se ja nasao u plavoj jakni. Nisam imao vozacke, sto ja najblize licnoj u Americi, htjeli su me zadrzati ali samo zapisali ime i moju adresu.

Informacije vezane za porez su privatne i bez sudskog naloga ne mogu to traziti. To isto vrijedi za imovinu bez sudskog naloga ne moras im nista dokazati, niti oni mogu uci u tvoju kucu/stan.
Zato se u AmeriKi mores vozat bez vozacke dugo vremena ili sa ucrvanim lešom u gepeku. Komsija drot i znam da ta prica bez razloga ne pije vode. Ne moras imati prekrsaj neposrednim opazanjem da bi imao razlog da te zaustavi. Kako ces pjana covjeka ili sa potjernice skuziti? Ne mora pjan sarati imas ljudi "kofol drze" se da prodju neopazeno i desi se tako. Bez vozacke,neregistrovan,sa tudjim tablama,ukradeno auto.
Imas dosta tih primjera tako da ta prica opcenito,nevezano za tvoj upis ne pije vode.
User avatar
Vam
Posts: 4023
Joined: 26/08/2022 22:59

#33795 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Vam »

Ne kontam skinny jeans, muskarac svojevoljno to sam sebi uradi... ili jos gore one vrecaste, ne znam ni kako se zovu, izgledas kao da si se usro...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#33796 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Spit_fire »

vjeshalica wrote: 31/08/2022 15:12
Jack Be Nimble wrote: 08/08/2022 07:34

U Americi te ne mogu zaustaviti bez razloga. Da li mogu naci neki glupi razlog da te zaustave (npr nisi presao ulicu na pjesackom) , naravno, ali tek tako da te zaustave na ulici i traze licnu ne mogu. Prije su to radili u NY, ali vise ne. Ali Amerika nema licne, tako da nema ni zakona da drzavljanin mora imati u dzepu "licnu".

Mogu te zadrzati da ti utvrde indentitet ako misle da si pocinio neki zlocin. Mene je murija zaustivala prije 20 godina, jer sam su ganjali nekog u plavoj jakni koji je obio kucu u tom naselju gdje sam se ja nasao u plavoj jakni. Nisam imao vozacke, sto ja najblize licnoj u Americi, htjeli su me zadrzati ali samo zapisali ime i moju adresu.

Informacije vezane za porez su privatne i bez sudskog naloga ne mogu to traziti. To isto vrijedi za imovinu bez sudskog naloga ne moras im nista dokazati, niti oni mogu uci u tvoju kucu/stan.
Zato se u AmeriKi mores vozat bez vozacke dugo vremena ili sa ucrvanim lešom u gepeku. Komsija drot i znam da ta prica bez razloga ne pije vode. Ne moras imati prekrsaj neposrednim opazanjem da bi imao razlog da te zaustavi. Kako ces pjana covjeka ili sa potjernice skuziti? Ne mora pjan sarati imas ljudi "kofol drze" se da prodju neopazeno i desi se tako. Bez vozacke,neregistrovan,sa tudjim tablama,ukradeno auto.
Imas dosta tih primjera tako da ta prica opcenito,nevezano za tvoj upis ne pije vode.
Ma gluposti ba...da se hoce za mjesec dana bi mogli procjerit bar 50 sumnjivih i to sve u okviru zakona i to sve da doticni nisu ni svjesni da ih se provjerava.

Cuj ne smiju te zaustavit bez razloga, AL DOSLOVNO KAO PJESAKA TE MOZE ZAUSTAVIT KAD HOCE I REC DAJ LICNU :lol: da ne kazem kao vozaca
User avatar
vjeshalica
Posts: 17210
Joined: 31/03/2019 14:56

#33797 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

Znaci mores u gepeku les, 20 granata ili 20kg heroina i policija ne moze ako vidi da si ono saobracajno ispravan...mozda kod nas...jbg
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33798 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

id=18315181 wrote:31/08/2022 15:48 AL DOSLOVNO KAO PJESAKA TE MOZE ZAUSTAVIT KAD HOCE I REC DAJ LICNU :lol:
.. da, ako si sreche da lichish na nekog ' gospodina'.. 8)
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#33799 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Spit_fire »

Ne kontam ovu famu oko dzejle ramovic :shock: nit je nesto popularna ko pjevacicq, nit je sklona nekoj golotinji skandalima pa da kazes da se ljudi lijepe radi toga...a iskreno subjektivno misljenje je i da je apsolutno bezevze treba..klasik kao i milion drugih, ne bi je skonto da prodje pored mene nit se okreno :?

Ne kontam u cemu je fazon da sedmicno bude clanak o njoj.,,haj o njoj al njenok familiji :-)
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#33800 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by n+1 »

Kardashianke za Bošnju. Htio sam dodati "...s Ali Expressa", ali su i originalne s Ali Expressa.
Post Reply