Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Hendrix
Posts: 4102
Joined: 27/02/2004 00:00

#31651 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hendrix »

nekome wrote: 06/11/2021 02:14 Anti Greta Thunberg komentari

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/gret ... /komentari

Da ironija bude veca, druge najvece poplave pogodile BiH a jos nije prestalo padati a gledaj komentara.
Ma samo vidis zasto je ovaj prostor gdje jest sto se tice neke globalne situacije u svijetu... supak svijeta nastanjen isfrustriranim ljudima koji jedne minute pisu "poplava je bozije davanje...boj se boga!" a onda na drugu vijest pisu "ovu gretu treba dobro j**** da se okani gluposti".

Sve je to sveukupno jedan jad, mi smo narod koji rijeke koristi kao deponije ali je sve to valjda bozije davanje jel...i da mi kao skontamo sta Greta prica. Svaki drugi komentar je rjesenje problema nekim seksom...to je balkansko rjesenje.

Pobozni ljudi koji u Greti vide seks simbol, uzas mozga.
Last edited by Hendrix on 06/11/2021 22:17, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65973
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31652 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Nije problem u onome sta prica nego ko prica. Ne sporeci to sto si napisao.
no_sikiriki
Posts: 17112
Joined: 11/12/2012 13:21

#31653 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Hendrix wrote: 06/11/2021 22:15
nekome wrote: 06/11/2021 02:14 Anti Greta Thunberg komentari

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/gret ... /komentari

Da ironija bude veca, druge najvece poplave pogodile BiH a jos nije prestalo padati a gledaj komentara.
Ma samo vidis zasto je ovaj prostor gdje jest sto se tice neke globalne situacije u svijetu... supak svijeta nastanjen isfrustriranim ljudima koji jedne minute pisu "poplava je bozije davanje...boj se boga!" a onda na drugu vijest pisu "ovu gretu treba dobro j**** da se okani gluposti".

Sve je to sveukupno jedan jad, mi smo narod koji rijeke koristi kao deponije ali je sve to valjda bozije davanje jel...i da mi kao skontamo sta Greta prica. Svaki drugi komentar je rjesenje problema nekim seksom...to je balkansko rjesenje.

Pobozni ljudi koji u Greti vide seks simbol, uzas mozga.
:thumbup:
no_sikiriki
Posts: 17112
Joined: 11/12/2012 13:21

#31654 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Ljude koji su do juče pili pivu i radili šta su htjeli, pa im nešto sinulo i "došli tobe", pa sad okolo vaze i koga interesuje i koga ne interesuje o tome šta i kako treba živjeti i šta je pravilan način života. I svaka druga im odjednom "Allaha mi", uz prigodne slike po FB/Insta za Ramazan, dzumu i sve vjersko. I sve je u nekim ekstremima. Dok vjernici koji su to bili cijeli život ne nameću drugima svoj način života niti osjećaju potrebu da konstantno vaze nešto o svojoj vjeri/načinu života.
Last edited by no_sikiriki on 07/11/2021 13:13, edited 1 time in total.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31655 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Raigor Stonehoof »

Eno hana horseface hadziavdagic pocela o tome kako ce alah kazniti gresnike i slicne nebuloze :lol:
no_sikiriki
Posts: 17112
Joined: 11/12/2012 13:21

#31656 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Raigor Stonehoof wrote: 07/11/2021 12:55 Eno hana horseface hadziavdagic pocela o tome kako ce alah kazniti gresnike i slicne nebuloze :lol:
tell me you're joking :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65973
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31657 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Raigor Stonehoof wrote: 07/11/2021 12:55 Eno hana horseface hadziavdagic pocela o tome kako ce alah kazniti gresnike i slicne nebuloze :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#31658 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Hana je velika vjernica, skoro ko Hanka i njena cerka kad ih havaz uslikava na plazi u Zaostrogu a one se zagrnule svilenim salom jer moral <3
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#31659 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sydnor »

Raigor Stonehoof wrote: 07/11/2021 12:55 Eno hana horseface hadziavdagic pocela o tome kako ce alah kazniti gresnike i slicne nebuloze :lol:
Image
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31660 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Raigor Stonehoof »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 12:57
Raigor Stonehoof wrote: 07/11/2021 12:55 Eno hana horseface hadziavdagic pocela o tome kako ce alah kazniti gresnike i slicne nebuloze :lol:
tell me you're joking :lol:
Image

:D

a ovo je pricala u komentarima FB na jedan od clanaka o poplavljanju sejinog restorana
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#31661 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

Sve u svoje vrijeme... radi ko sat.... :oops: lijepa Hana :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31662 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Raigor Stonehoof »

moonca wrote: 07/11/2021 13:40 Sve u svoje vrijeme... radi ko sat.... :oops: lijepa Hana :thumbup:
Pa dobro, konji su lijepe zivotinje sto jes jes.
BiBi911
Posts: 2883
Joined: 09/12/2018 17:47

#31663 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by BiBi911 »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 11:51 Ljude koji su do juče pili pivu i radili šta su htjeli, pa im nešto sinulo i "došli tobe", pa sad okolo vaze i koga interesuje i koga ne interesuje o tome šta i kako treba živjeti i šta je pravilan način života. I svaka druga im odjednom "Allaha mi", uz prigodne slike po FB/Insta za Ramazan, dzumu i sve vjersko. I sve je u nekim ekstremima. Dok vjernici koji su to bili cijeli život ne nameću drugima svoj način života niti osjećaju potrebu da konstantno vaze nešto o svojoj vjeri/načinu života.

Imao sam ti ja takvog druga (zvali ga patka, taj se jednom toliko unistio da je zamalo glavu zijaniio na jablanickom jer su ga patke napale, I ostao patka)... danas je tome suprugi deka na glowi, ne izlazi iz dzamije, moja mama nas cuvala u ratu nece da se pozdravi sa njom jer je zeMsko, a caca mu do "92 bio teska komunjara I cim je prva granaTla pala skratio pantole I pustio bradu....
no_sikiriki
Posts: 17112
Joined: 11/12/2012 13:21

#31664 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

BiBi911 wrote: 07/11/2021 13:54
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 11:51 Ljude koji su do juče pili pivu i radili šta su htjeli, pa im nešto sinulo i "došli tobe", pa sad okolo vaze i koga interesuje i koga ne interesuje o tome šta i kako treba živjeti i šta je pravilan način života. I svaka druga im odjednom "Allaha mi", uz prigodne slike po FB/Insta za Ramazan, dzumu i sve vjersko. I sve je u nekim ekstremima. Dok vjernici koji su to bili cijeli život ne nameću drugima svoj način života niti osjećaju potrebu da konstantno vaze nešto o svojoj vjeri/načinu života.

Imao sam ti ja takvog druga (zvali ga patka, taj se jednom toliko unistio da je zamalo glavu zijaniio na jablanickom jer su ga patke napale, I ostao patka)... danas je tome suprugi deka na glowi, ne izlazi iz dzamije, moja mama nas cuvala u ratu nece da se pozdravi sa njom jer je zeMsko, a caca mu do "92 bio teska komunjara I cim je prva granaTla pala skratio pantole I pustio bradu....
Ma nek radi ko šta hoće, ne smeta meni ako se neko mijenja u životu, svi imamo pravo na to, ali peglati druge ljude, to je već druga priča. Čuj neće da ti pozdravi mamu, to je stvarno bolest.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#31665 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Pa eno ga onaj Handzic, sad se zove Abdulah rodjeno ime mu je Chen, otac bio teska komunjara i djeci dao imena po kineskim poslovnim partnerima, Chi i Chen. Znaju ga raja na KB.

Sad je terorista, osudjeni. Sta se u njegovoj glavi dogodilo, tesko je reci.
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#31666 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ljubicasti limun »

Raigor Stonehoof wrote: 07/11/2021 13:34
Image

:D

a ovo je pricala u komentarima FB na jedan od clanaka o poplavljanju sejinog restorana
Baska i zvjezdice ima po dzemperu. :D Hurija s Kobilje glave.
Al sto je nazanimljivije. Hana svr*ava na negativnu paznju koju dobija.
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#31667 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dystopia »

Raigor Stonehoof wrote: 07/11/2021 13:34
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 12:57

tell me you're joking :lol:
Image

:D

a ovo je pricala u komentarima FB na jedan od clanaka o poplavljanju sejinog restorana
:shock: Pa ovo joj je realno najljepše izdanje. Marama joj sakrije oblik i veličinu glave.
no_sikiriki
Posts: 17112
Joined: 11/12/2012 13:21

#31668 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

Da je prezadovoljna kako je protekao rođendanski provod, Hana je pokazala i putem Instagram storija, gdje je sumirala utiske. Ona je uz fotografiju postavila zanimljiv opis koji je privukao veliku pažnju.

– I tako je došao dašak svjetskih metropola u Sarajevo. Da nije mene čekao bi moj grad na to barem još 20 godina – napisala je Hana uz fotografiju.


Što se mene tiče, sad mogu umrijeti sretna. Zbog Hanči :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#31669 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Zakljucujem da je Hana kao i njen "decko" Deen, prenapredna prekul za Sarajevo, ona je sest koraka ispred ucmale sredine.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#31670 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nierika »

BiBi911 wrote: 07/11/2021 13:54
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 11:51 Ljude koji su do juče pili pivu i radili šta su htjeli, pa im nešto sinulo i "došli tobe", pa sad okolo vaze i koga interesuje i koga ne interesuje o tome šta i kako treba živjeti i šta je pravilan način života. I svaka druga im odjednom "Allaha mi", uz prigodne slike po FB/Insta za Ramazan, dzumu i sve vjersko. I sve je u nekim ekstremima. Dok vjernici koji su to bili cijeli život ne nameću drugima svoj način života niti osjećaju potrebu da konstantno vaze nešto o svojoj vjeri/načinu života.

Imao sam ti ja takvog druga (zvali ga patka, taj se jednom toliko unistio da je zamalo glavu zijaniio na jablanickom jer su ga patke napale, I ostao patka)... danas je tome suprugi deka na glowi, ne izlazi iz dzamije, moja mama nas cuvala u ratu nece da se pozdravi sa njom jer je zeMsko, a caca mu do "92 bio teska komunjara I cim je prva granaTla pala skratio pantole I pustio bradu....
Iz krajnosti u krajnost. Tako to i bude. :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 19465
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#31671 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by mk ultra »

no_sikiriki wrote: 07/11/2021 11:51 Ljude koji su do juče pili pivu i radili šta su htjeli, pa im nešto sinulo i "došli tobe", pa sad okolo vaze i koga interesuje i koga ne interesuje o tome šta i kako treba živjeti i šta je pravilan način života. I svaka druga im odjednom "Allaha mi", uz prigodne slike po FB/Insta za Ramazan, dzumu i sve vjersko. I sve je u nekim ekstremima. Dok vjernici koji su to bili cijeli život ne nameću drugima svoj način života niti osjećaju potrebu da konstantno vaze nešto o svojoj vjeri/načinu života.
pa vidi, imao je Zukorlić jedno dobro predavanje u vezi toga

kako bi ti da se ljudi ponašaju?

sa stanovišta islama, samo Allah daje uputu i On bira ko će biti vjernik a ko neće. pokušat ću naći Zukorlićev govor vezano za to, ali ugl je u fazonu da ljudi ne mogu toliko utjecati na druge da im prenesu vjeru, a da ovi koji su tek krenuli sa tim znaju biti agresivni u svom nametanju.

to ti je otprilike neki ovdašnji sindrom da islama nema u BiH bez SDA... nije istina. islama ima dokle bude trebalo.

pio zajebavao se, svašta radio
i sad se nešto promijenilo, ima volju za vjerom.
kako bi ti da se on ponaša?
no_sikiriki
Posts: 17112
Joined: 11/12/2012 13:21

#31672 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by no_sikiriki »

mk ultra wrote: 08/11/2021 09:16
no_sikiriki wrote: 07/11/2021 11:51 Ljude koji su do juče pili pivu i radili šta su htjeli, pa im nešto sinulo i "došli tobe", pa sad okolo vaze i koga interesuje i koga ne interesuje o tome šta i kako treba živjeti i šta je pravilan način života. I svaka druga im odjednom "Allaha mi", uz prigodne slike po FB/Insta za Ramazan, dzumu i sve vjersko. I sve je u nekim ekstremima. Dok vjernici koji su to bili cijeli život ne nameću drugima svoj način života niti osjećaju potrebu da konstantno vaze nešto o svojoj vjeri/načinu života.
pa vidi, imao je Zukorlić jedno dobro predavanje u vezi toga

kako bi ti da se ljudi ponašaju?

sa stanovišta islama, samo Allah daje uputu i On bira ko će biti vjernik a ko neće. pokušat ću naći Zukorlićev govor vezano za to, ali ugl je u fazonu da ljudi ne mogu toliko utjecati na druge da im prenesu vjeru, a da ovi koji su tek krenuli sa tim znaju biti agresivni u svom nametanju.

to ti je otprilike neki ovdašnji sindrom da islama nema u BiH bez SDA... nije istina. islama ima dokle bude trebalo.

pio zajebavao se, svašta radio
i sad se nešto promijenilo, ima volju za vjerom.
kako bi ti da se on ponaša?
kao sto sam vec negdje ranije napisala, nije problem u tome sto se neko promijenio, jer svi imamo pravo na to, ali pametovati drugim ljudima, sto se mene tice, ne bismo trebali. od nameta nema selameta. vjera je licna stvar.
imam sasvim dovoljno prijatelja koji su vjernici od pocetka svog zivota i nikad mi nisu nista nametali, dok ovi "novopeceni" osjecaju veliku potrebu za tim, sto smatram neprikladnim.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31673 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Raigor Stonehoof »

Imam ja u blizoj familiji jednog takvog

Kad se presaltao sviju je tusio do te mjere da smo ga izbjegavat poceli

Mene je posebno "na zub" uzeo, zna da sam ateist, a svako malo me pozivao na nekakva dzamijska druzenja

Nije bilo recenice da se alah ne spomene. To nekakve sure nekakvi citati hadisi, sta bi od normalnog covjeka

Kasnije se primirio, valjda vidio da je rastjerao sve s tim, sad ode otklanja i to je to, ne tushi
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#31674 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Impressum »

Raigor Stonehoof wrote: 08/11/2021 10:00 Imam ja u blizoj familiji jednog takvog
ih ti samo jednog
ja tri

iz istih razloga se sada vidjamo samo na dzenazama
izbjegavam ih u sirem luku

steta bili su fini momci
nasa djeca se sigurno nece druziti
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#31675 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Donnie Smith »

Ludilo sa zdravom hranom, problem je što danas kuham grah, juče sarmu, a chia sjemenke ne volim vidjeti ni na slici i ona Danira Šabić mi piči po živcima, debela, a promoviše zdravu hranu i rovi po dječijim torbama i mrljavi po užinama i stiče popularost po IG pljujući po tuđim obrocima, pa onda odeš kod nje na radionicu da učiš o zobenim pahuljicama kako su bitne pa platu joj ostaviš.
Ukinuli su joj IG, uskoro će i FB i akobogda, neće moći ni prismrditi školama. Ono se učiteljicom zove. Fuj.
Post Reply