Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31376 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by foxlife »

realno koja je razlika izmedju ove slika dina sa crncem i kad vidis one brude sto pokazuju misice pa njih 3-5-10 na slici ili uz dudlalicu i sl
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31377 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

hadzinicasa wrote: 04/10/2021 22:51 Ne kontam.
Osudjivati nepotizam - potpis k‘o kuca, uvlaciti necuju seksualnu orjentaciju u to, ismijavati se i smisljati doskocice - neukusno u najmanju ruku.
Bas ne kontam.
Principijelno-da.

U konkretnom slucaju ne. Ipak se radi o personi koja se godibama nametala u javnom prostoru.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#31378 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by hadzinicasa »

_BataZiv_0809 wrote: 05/10/2021 09:27
hadzinicasa wrote: 04/10/2021 22:51 Ne kontam.
Osudjivati nepotizam - potpis k‘o kuca, uvlaciti necuju seksualnu orjentaciju u to, ismijavati se i smisljati doskocice - neukusno u najmanju ruku.
Bas ne kontam.
Principijelno-da.

U konkretnom slucaju ne. Ipak se radi o personi koja se godibama nametala u javnom prostoru.
znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#31379 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Project Sejuani »

_BataZiv_0809 wrote: 27/09/2021 11:12 https://www.klix.ba/vijesti/bih/hostert ... /210927043

Ona ce u BUNDESTAGU (skupstini druge drzave) raditi na prosperitetu BiH.

Pa prestanite lagati ovaj napaceni narod! Nemate to pravo!
Ko naš bake kad je sa tetkom merkelicom 50 minuta vodio raspravu o tome jel bilo legitimno da erdoganu zabrani predizborne skupove u njemačkoj. :-) :-) :-)

to je ta logika vjerovatno, mislim klix novinari i njihova logika.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#31380 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Tempo »

hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35
_BataZiv_0809 wrote: 05/10/2021 09:27

Principijelno-da.

U konkretnom slucaju ne. Ipak se radi o personi koja se godibama nametala u javnom prostoru.
znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
Fuad je lik i djelo koje treba zajebavat do kraja svijeta.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#31381 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Project Sejuani »

hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35
_BataZiv_0809 wrote: 05/10/2021 09:27

Principijelno-da.

U konkretnom slucaju ne. Ipak se radi o personi koja se godibama nametala u javnom prostoru.
znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
Znaš šta mene iritira kod ovakvkih stvari. To što se pedere stavlja u nekakav poseban koš kao to su najsavršenija bića koja postoje na svijetu a heteroseksualci najgore gnjide i naravno homofobi po defaultu. Jbt pa i pedera imaš svih vrsta i boja i karaktera ko ovih drugih to ako je peder ne znači da je dobar čovjek. kad se našališ na temu pederluka odma homofobija, ne smiješ se ni zajebavat. Mislim ono, onaj ko ne zna da se šali i na svoj račun je egocentrični kreten a vjerujem da svi pederi nisu takvi i da ne shvataju sve zajebancije kao homofobiju. Al brate vi što ste najglasniji povodom ovakvih stvari garant jeste.
izvrsni direktor
Posts: 9023
Joined: 20/12/2018 16:11

#31382 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by izvrsni direktor »

hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35
_BataZiv_0809 wrote: 05/10/2021 09:27

Principijelno-da.

U konkretnom slucaju ne. Ipak se radi o personi koja se godibama nametala u javnom prostoru.
znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
Nije uredu ismijavati nekog zbog seksualne orjentacije, ali jeste uredu ismijavati diiiina zbog svega, jer on je to sam izazvao a i zasluzio, izmedju ostalog i muzenjem budzeta
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31383 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35 znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
To je sad vec izvrtanje teze. Persona je takodjer malogradjanin kome je stalo da sve svoje eksponira. Cemu kukanje kad dobije malogradjanski odgovor?
Nierika
Posts: 4079
Joined: 17/03/2020 00:41

#31384 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nierika »

Na temu Deena i te ekipe, Hana Hadžiavdagić je prošle godine radila tv show Ja, blogerica o društvenim mrežama i mladima. :D Zamisao mi je okej bila, ostatak onako.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#31385 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by hadzinicasa »

_BataZiv_0809 wrote: 05/10/2021 09:56
hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35 znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
To je sad vec izvrtanje teze. Persona je takodjer malogradjanin kome je stalo da sve svoje eksponira. Cemu kukanje kad dobije malogradjanski odgovor?
nije izvrtanje teze.
ako mene pitas o deenovoj personi, smatram njegovo eksponiranje degutantnim, njegov izgled i ponasanje odbojnim, smatram njega polusvijetom. no to ne znaci da moja reakcija na njega treba biti personifikacija onoga sto mi kod njega smeta. naprotiv, pobogu.
a mislim da covjekovu seksualnu orjentaciju treba ostaviti njemu i da je nadasve ruzno pokusati degradirati neciju licnost kroz nju. on sebe sam degradira ovim sto sam napisala u prvoj recenici. ima tu dosta materijala i previse.
kao sto je previse i pisanja o nekom takvom uostalom, mislim da dobija paznju koju nicim nije zasluzio, evo od mene prve, stocerec - svi smo mi mahalasi u dusi :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#31386 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by hadzinicasa »

izvrsni direktor wrote: 05/10/2021 09:49
hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35

znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
Nije uredu ismijavati nekog zbog seksualne orjentacije, ali jeste uredu ismijavati diiiina zbog svega, jer on je to sam izazvao a i zasluzio, izmedju ostalog i muzenjem budzeta
nije u redu ismijavati nekoga zbog seksualne orjentacije.
tu stavis tacku :D

(sve sto dolazi prije "ali" je s***e. :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#31387 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by hadzinicasa »

Project Sejuani wrote: 05/10/2021 09:45
hadzinicasa wrote: 05/10/2021 09:35

znaci ako je neko javna licnost, ok je vrijedjati ga, ok je shaming, ok je podsmijevati se njegovoj seksualnoj orjentaciji? pa cemo pravdati vlastitu malogradjanstinu, fobije i nepristojnost time sto je osoba jel' javna, odlucila se kretati pred "okom" javnosti, pa imamo carte blanche za pljuvanje?
po principu: "halo pisac, napisel' se sta?"
Znaš šta mene iritira kod ovakvkih stvari. To što se pedere stavlja u nekakav poseban koš kao to su najsavršenija bića koja postoje na svijetu a heteroseksualci najgore gnjide i naravno homofobi po defaultu. Jbt pa i pedera imaš svih vrsta i boja i karaktera ko ovih drugih to ako je peder ne znači da je dobar čovjek. kad se našališ na temu pederluka odma homofobija, ne smiješ se ni zajebavat. Mislim ono, onaj ko ne zna da se šali i na svoj račun je egocentrični kreten a vjerujem da svi pederi nisu takvi i da ne shvataju sve zajebancije kao homofobiju. Al brate vi što ste najglasniji povodom ovakvih stvari garant jeste.
"mi"
<3
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31388 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

hadzinicasa wrote: 05/10/2021 10:20

nije izvrtanje teze.
ako mene pitas o deenovoj personi, smatram njegovo eksponiranje degutantnim, njegov izgled i ponasanje odbojnim, smatram njega polusvijetom. no to ne znaci da moja reakcija na njega treba biti personifikacija onoga sto mi kod njega smeta. naprotiv, pobogu.
a mislim da covjekovu seksualnu orjentaciju treba ostaviti njemu i da je nadasve ruzno pokusati degradirati neciju licnost kroz nju. on sebe sam degradira ovim sto sam napisala u prvoj recenici. ima tu dosta materijala i previse.
kao sto je previse i pisanja o nekom takvom uostalom, mislim da dobija paznju koju nicim nije zasluzio, evo od mene prve, stocerec - svi smo mi mahalasi u dusi :lol:
Pa ja ne vidim da mu iko degradira licnost. Frajer je javno potvrdio ono sto svi manje vise znamo 25 godina. I to najvecim mogucim klisejem na Balkanu, peder pa ga jos guzi čamuga. :D

Naravno da je smijesno :lol:
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#31389 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Project Sejuani »

Mene živo interesuje kako vi sa tolikom sigurnošću znate da je on taj koji prima? Aaaaaaa!? :D :D :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#31390 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by saint_mirad »

Project Sejuani wrote: 05/10/2021 10:50 Mene živo interesuje kako vi sa tolikom sigurnošću znate da je on taj koji prima? Aaaaaaa!?
ima čehru furundžije. :D
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#31391 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Project Sejuani »

saint_mirad wrote: 05/10/2021 10:51
Project Sejuani wrote: 05/10/2021 10:50 Mene živo interesuje kako vi sa tolikom sigurnošću znate da je on taj koji prima? Aaaaaaa!?
ima čehru furundžije. :D
Ma sumnjivi ste vi meni skroz, mislim obojica na onoj fotki meni liče na nekoga ko daje, a koliko sam upoznat u 99% i pederi se dijele na one koji daju i koji primaju, malo je onih koji vole oboje.

Ovu sam informaciju saznao sad u subotu (na litri dobre kruške) slušajući kad mi je rođo prepričavao svoje događaje iz crvenog distrikta. :D

Ja sam mislio da se mijenjaju ono malo jedan pa malo drugi. :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#31392 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by foxlife »

ma gluposti sta me briga jel prima jel daje

ok se malo zezati ono ovdje skino mrak sa ociju a u americi mu pao mrak na oci
crno mu se pise
deen se odrekao djevojackog i uzeo prezime ugljesa

al to kako sta se zamaraju izgleda oni samo koi bi volili da probaju
User avatar
Said
Posts: 140
Joined: 31/08/2006 02:25
Location: Sarajevo

#31393 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Said »

homofobe
izvrsni direktor
Posts: 9023
Joined: 20/12/2018 16:11

#31394 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by izvrsni direktor »

_BataZiv_0809 wrote: 05/10/2021 10:24
hadzinicasa wrote: 05/10/2021 10:20

nije izvrtanje teze.
ako mene pitas o deenovoj personi, smatram njegovo eksponiranje degutantnim, njegov izgled i ponasanje odbojnim, smatram njega polusvijetom. no to ne znaci da moja reakcija na njega treba biti personifikacija onoga sto mi kod njega smeta. naprotiv, pobogu.
a mislim da covjekovu seksualnu orjentaciju treba ostaviti njemu i da je nadasve ruzno pokusati degradirati neciju licnost kroz nju. on sebe sam degradira ovim sto sam napisala u prvoj recenici. ima tu dosta materijala i previse.
kao sto je previse i pisanja o nekom takvom uostalom, mislim da dobija paznju koju nicim nije zasluzio, evo od mene prve, stocerec - svi smo mi mahalasi u dusi :lol:
Pa ja ne vidim da mu iko degradira licnost. Frajer je javno potvrdio ono sto svi manje vise znamo 25 godina. I to najvecim mogucim klisejem na Balkanu, peder pa ga jos guzi čamuga. :D

Naravno da je smijesno :lol:
:D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31395 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Raigor Stonehoof »

Blacked.com :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#31396 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by tramvajtrojka »

koji vrag je bitna kcerka od tonci huljica kad i sam tonci je propao kao njegova tambura
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#31397 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Ova nova fora gdje neki likovi oglasavaju jako jeftine nekretnine, kuca na Vracama 30 milja, 5 dunuma zemlje na Ilidzi 25 milja maraka, prvo mi je bilo cudno kako je tako jeftino a onda citam komentare... kazu, fora je da naplacuju posjetu ili pregled nekretnine 30 km po osobi, a da je upitno prodaju li oni to uopce :D jel moguce to.
DonieBrasco
Posts: 15046
Joined: 31/08/2016 16:09

#31398 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by DonieBrasco »

Prodajes nesto i naplatis potencijalnom kupcu sto dođe da vidi sta mu prodajes, kakvo je stanje ?

:lol:
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#31399 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

dječak sa šibicama wrote: 06/10/2021 11:22 Ova nova fora gdje neki likovi oglasavaju jako jeftine nekretnine, kuca na Vracama 30 milja, 5 dunuma zemlje na Ilidzi 25 milja maraka, prvo mi je bilo cudno kako je tako jeftino a onda citam komentare... kazu, fora je da naplacuju posjetu ili pregled nekretnine 30 km po osobi, a da je upitno prodaju li oni to uopce :D jel moguce to.
Dođeš i kažeš, neću ni gledati, evo 30 milja, daj odmah.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#31400 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca »

:lol: ..svasta
Post Reply