Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#32001 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Velkoski wrote: 13/12/2021 23:33 Image

dobro, je l' realno ovo?

:lol:
Nemoj tako.

Ona je odbila Zagreb zbog Sarajeva.

U Sarajevu se osjeca kao kod kuce, jer...

pazi sad....








Vec ima.......



OMILJENU CEVABDZINICU :lol: :lol:


Valjda zvijezdi nema niko da objasni da nije 1996. da pale ovakvi uvlakacki fazoni i da je Sarajevo puno vise od jebenog cevapa. :skoljka:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17155
Joined: 31/03/2019 14:56

#32002 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

foxlife wrote: 17/12/2021 13:37
vjeshalica wrote: 13/12/2021 21:05

Ceca je cetnicki kult 90tih. Ceca je persona koja je nastala angazmanom njenog supruga Arkana koji je u nju 90tih ulagao ogromne svote novca, ratni zlocinac i prijeratni kriminalac,a sve je pocelo od nepopravljivog delinkventa. Ceca budi te mitoloske osjecaje klanja,podsjeca na vrijeme kad su proljevali krv,ona je za njih Bog i to se nikad nece promjeniti. Doduse ima ljudi koje ta spodoba kriminalno cetnicka ne zanima.
ceca je toliki cetnicki kult da je u ratu ona odjekivala iz rovova sa obe strane
toliko i o nama i o ceci i o kultovima sa svih strana
Ona je u cetnicki kult, a nas je kult glupost.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32003 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by foxlife »

vjeshalica wrote: 17/12/2021 17:15
foxlife wrote: 17/12/2021 13:37

ceca je toliki cetnicki kult da je u ratu ona odjekivala iz rovova sa obe strane
toliko i o nama i o ceci i o kultovima sa svih strana
Ona je u cetnicki kult, a nas je kult glupost.
poenta je samo da je mnogi slusaju i ovdje i kladim se da bi napunila kosevo da sutra dodje bez obzira na sve vezano za arkana i sl
kazem ti kad su u ratu u rovovima sa obe strane pustane njene pjesme ne treba nista vise pricati
zanimljivost jedna jedina "patriotska" pjesma koja je pustana na obe strane je tifina grbavica
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#32004 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by malocvijece »

crveni_makovi wrote: 12/12/2021 10:31
ajdamo wrote: 11/12/2021 13:15 Uh Ceca

Meni najviše smeta kad vidim da šehidsko dijete na fb objavi Cecinu pjesmu,a Arkanovi jarani mu/joj ubili roditelja/e.
Ima raznoraznih na prvu, pa i na drugu i treću čudnih pojava. Ko se bavi čitanjem dokumenata sa suđenja za ratne zločine zna naići na primjere silovanih djevojčica koje su se kasnije udale za tipove koji su ih kao dvanaestogodišnje djevojčice silovali npr. u nekom Bratuncu i danas s tim likovima žive npr. negdje u Srbiji.
Nema zapravo takvih primjera.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32005 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by foxlife »

malocvijece wrote: 17/12/2021 17:19
crveni_makovi wrote: 12/12/2021 10:31
Ima raznoraznih na prvu, pa i na drugu i treću čudnih pojava. Ko se bavi čitanjem dokumenata sa suđenja za ratne zločine zna naići na primjere silovanih djevojčica koje su se kasnije udale za tipove koji su ih kao dvanaestogodišnje djevojčice silovali npr. u nekom Bratuncu i danas s tim likovima žive npr. negdje u Srbiji.
Nema zapravo takvih primjera.
takvih primjera ima al ne znam da li ima tih slucajeva vezano za nas rat i silovanih djevojcica u ratu na nasim prostorima
al kao sto rekoh da ima takvih primjera ima i to je uglavnom tamo amerika i sl
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#32006 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ljubicasti limun »

zrakomlat wrote: 15/12/2021 17:17 Image
Image

E ovo nikad neću skontati a "popularno" je među fb pučanstvom.
:lol:

Hyundai BiH :D
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#32007 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by crveni_makovi »

malocvijece wrote: 17/12/2021 17:19
crveni_makovi wrote: 12/12/2021 10:31
Ima raznoraznih na prvu, pa i na drugu i treću čudnih pojava. Ko se bavi čitanjem dokumenata sa suđenja za ratne zločine zna naići na primjere silovanih djevojčica koje su se kasnije udale za tipove koji su ih kao dvanaestogodišnje djevojčice silovali npr. u nekom Bratuncu i danas s tim likovima žive npr. negdje u Srbiji.
Nema zapravo takvih primjera.
Ako ti tako kažeš onda nema. Zna ko zna da ima.
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#32008 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by malocvijece »

crveni_makovi wrote: 17/12/2021 18:48
malocvijece wrote: 17/12/2021 17:19

Nema zapravo takvih primjera.
Ako ti tako kažeš onda nema. Zna ko zna da ima.
Gdje u dokumentima za suđenje ratnim zločincima ima? Transkripti iz Haaga su u velikom broju postavljeni na internet.
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#32009 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by malocvijece »

foxlife wrote: 17/12/2021 17:24
malocvijece wrote: 17/12/2021 17:19

Nema zapravo takvih primjera.
takvih primjera ima al ne znam da li ima tih slucajeva vezano za nas rat i silovanih djevojcica u ratu na nasim prostorima
al kao sto rekoh da ima takvih primjera ima i to je uglavnom tamo amerika i sl
Ne mislim na Ameriku.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32010 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by foxlife »

malocvijece wrote: 17/12/2021 19:29
foxlife wrote: 17/12/2021 17:24

takvih primjera ima al ne znam da li ima tih slucajeva vezano za nas rat i silovanih djevojcica u ratu na nasim prostorima
al kao sto rekoh da ima takvih primjera ima i to je uglavnom tamo amerika i sl
Ne mislim na Ameriku.
ok ja samo kazem da ima slucajeva generalno za bih i vezano za rat u bih ne znam jer me nikad to nije interesovalo niti sam istrazivao ne kazem ni da ima ni da nema
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#32011 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by crveni_makovi »

malocvijece wrote: 17/12/2021 19:28
crveni_makovi wrote: 17/12/2021 18:48

Ako ti tako kažeš onda nema. Zna ko zna da ima.
Gdje u dokumentima za suđenje ratnim zločincima ima? Transkripti iz Haaga su u velikom broju postavljeni na internet.
U pravu si. Nema u javno dostupnim dokumentima. Moj lapsus po pitanju javno dostupnih informacija. Ne bih dalje o tome. Reći ćemo da nema takvih primjera.
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#32012 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ljubicasti limun »

ne znam da li je bilo takvih primjera na nasim prostorima, ali je generalno bilo da se silovane djevojcice i mlade zene udaju za silovatelja. u nekim kulturama je to cak bilo i prisilno tj. one su bile ili jesu i sad primorane udati se za silovatelja. vjerovatno je i bilo slucajeva da su silovane zene na neki jacin zavoljele silovatelja ili zlostavljaca. poznat je, recimo, slucaj Natasche Kampusch. iako je Priklopilu na kraju pobjegla, psiholozi su utvrdili da jeste postojala neka emotivna veza. to je razumljivo ponasanje zrtve da sebe spasi, no, ipak ostaje patoloski.

kao i slusanje Cece. Ceca jeste cetnicki kult i sljam najgore vrste, kao i oni koji su je doveli tu, koji je odrzavaju i oni koji su joj fanovi. to sto Bosnjaci slusaju Cecu, a znam za takvih primjera hebet, cak i pripadnice nove bosnjacke elite koje imaju snazan sda-ovski (sandzacki) background i ljetuju po Dubajiu, dovoljno govori o njima.

glupo je relativizirati slusanje Cece jer se tamo negdje silovane zene udaju za silovatelja. ovdje je patologija cak i gora jer silovana zena to radi iz straha i da bi prezivjela dok za slusanje Cece nema drugog objasnjena doli perverznog ulojenog krkanluka.
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#32013 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by crveni_makovi »

ljubicasti limun wrote: 17/12/2021 19:51
glupo je relativizirati slusanje Cece jer se tamo negdje silovane zene udaju za silovatelja. ovdje je patologija cak i gora jer silovana zena to radi iz straha i da bi prezivjela dok za slusanje Cece nema drugog objasnjena doli perverznog ulojenog krkanluka.
Ne relativizujem ni jedno ni drugo.
Ne (do)tiče me se. Imam kolegicu koja je religiozna i udata za religioznog muškarca koji je izbjegao iz Podrinja. Odgajaju djecu u duhu Islama.
Otac njenog muža je ubijen u ratu i dugo godina su mu tražili posmrtne ostatke. Ne znam kako se ponašala ranije ali tokom proteklih pet godina otkako radim s njom je iskazivala neobičnu strast prema muškarcima iz Srbije i isključivo komunicirala s njima preko raznih aplikacija. Niko je ništa nije pitao, sama bi uzbuđeno i vragolasto pričala kako satima ugodno razgovara s njima, pa i u kupatilu kasno noću dok suprug i djeca spavaju. Jednom prilikom kad smo poslom bili u BG napustila je nasu grupu i otisla nekom liku prenociti u njegovom stanu. Vratila se ujutro u 8. Mi je nista nismo pitali.
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1201
Joined: 27/10/2021 22:23

#32014 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ljubicasti limun »

crveni_makovi wrote: 17/12/2021 20:17
ljubicasti limun wrote: 17/12/2021 19:51
glupo je relativizirati slusanje Cece jer se tamo negdje silovane zene udaju za silovatelja. ovdje je patologija cak i gora jer silovana zena to radi iz straha i da bi prezivjela dok za slusanje Cece nema drugog objasnjena doli perverznog ulojenog krkanluka.
Ne relativizujem ni jedno ni drugo.
Ne (do)tiče me se. Imam kolegicu koja je religiozna i udata za religioznog muškarca koji je izbjegao iz Podrinja. Odgajaju djecu u duhu Islama.
Otac njenog muža je ubijen u ratu i dugo godina su mu tražili posmrtne ostatke. Ne znam kako se ponašala ranije ali tokom proteklih pet godina otkako radim s njom je iskazivala neobičnu strast prema muškarcima iz Srbije i isključivo komunicirala s njima preko raznih aplikacija. Niko je ništa nije pitao, sama bi uzbuđeno i vragolasto pričala kako satima ugodno razgovara s njima, pa i u kupatilu kasno noću dok suprug i djeca spavaju. Jednom prilikom kad smo poslom bili u BG napustila je nasu grupu i otisla nekom liku prenociti u njegovom stanu. Vratila se ujutro u 8. Mi je nista nismo pitali.
Strasno.
Blacknwhite
Posts: 310
Joined: 16/09/2020 09:11

#32015 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Blacknwhite »

crveni_makovi wrote: 17/12/2021 20:17
Ne relativizujem ni jedno ni drugo.
Ne (do)tiče me se. Imam kolegicu koja je religiozna i udata za religioznog muškarca koji je izbjegao iz Podrinja. Odgajaju djecu u duhu Islama.
Otac njenog muža je ubijen u ratu i dugo godina su mu tražili posmrtne ostatke. Ne znam kako se ponašala ranije ali tokom proteklih pet godina otkako radim s njom je iskazivala neobičnu strast prema muškarcima iz Srbije i isključivo komunicirala s njima preko raznih aplikacija. Niko je ništa nije pitao, sama bi uzbuđeno i vragolasto pričala kako satima ugodno razgovara s njima, pa i u kupatilu kasno noću dok suprug i djeca spavaju. Jednom prilikom kad smo poslom bili u BG napustila je nasu grupu i otisla nekom liku prenociti u njegovom stanu. Vratila se ujutro u 8. Mi je nista nismo pitali.
:( Sto je najgore, znam u kakvom svijetu zivimo, a opet me sokira kad cujem za ovakve stvari i da ovakvi ljudi postoje.
User avatar
avetinja
Posts: 31426
Joined: 19/07/2014 13:31

#32016 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by avetinja »

Kada smo se već dotakli Cece i komšija, ima jedna stvar koja mi nije jasna na ovom portalu, a to je konstantno objavljivanje vijesti iz Srbije. Uredno se prati je li Partizan pobijedio Kolubaru, je li Stanković ufatio nekog igrača sa pljoskom u štucnama, šta rade i od čega žive modeli iz Srbije, šta je Vučić rekao što je palo toliko snijega i slično. Po cijeli dan samo vijesti iz Srbije. Još na to treba dodati 3-4 članka samo o Dodiku i 7-8 članaka o komentarisanju Dodika od strane domaćih političara, EU, SAD, VB, Rusije. Isto kada je virus tek počeo pa su prenosili stanje iz svake zemlje jedno 2-3 mjeseca. Sada su malo ofalili sa tim pa se ufatili ovoga.
zigzag
Posts: 5712
Joined: 18/04/2014 11:26

#32017 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zigzag »

Nije to ništa koliko Beč protežiraju. Neko je ovdje austrijski igrač.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#32018 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by foxlife »

jbg kad mi nemamo nekih zanimljivih vijesti i nemamo tih poznatih kao u srbiji
vece su trziste vise imaju uspjesnih ljudi itd i zato se oslanjaju na takve vijesti koji je fudbaler tamo popio sa kojom starletom i sve nabrojano gore
nama su glavne zvijezde nekakve mace diskrecije a i one odu u beograd da rade i zive fudbalera sto imamo sve su rang kantonalne lige a poznatih sportista sto imamo su dzeko pjanic i .... ovo ostalo buranija po trecerazrednim klubovima europe
politicare da ne nabrajam ima i toliko da mozemo pola njemacke snadbjevati sa administracijom al niko se ne izdvaja ni da je karizmatican ni da je neki uspjesan ambiciozan a posebno nemamo poziciju premijera drzave koja je najveca moguca pozicija kao u srbiji
kod nas kolo vode predsjednici stranaka a ne premijeri i sl
i zato se sve kopira sa srpskih portala kanala it malo manje sa hrvatskih jer smo uvijek bili vise okrenuti srbiji na zalost ili na radost zavisno od ugla gledanja
User avatar
vjeshalica
Posts: 17155
Joined: 31/03/2019 14:56

#32019 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

To je sve nazor okretanje jer mediji to rade putem diktata i uputa svjesno, to potenciranje zute stampe i tog svijeta.
Tako se unistava nacija.

Imamo mi domacih sadrzaja koje mozemo svaki dan prezentovati i raditi na razvoju drustva, nego da citamo clanke o Dzumhuru splavaru i njegovoj splavarki iz Beograda ili sto je nekakva pevaljka uratila botoks picke i slicno....to je sadrzaj za debilnu sirotinju da se pokaze da se bez icega moze uspjeti u zivotu tako im se razvija poimanje svijeta oko sebe...dakle atraktivna starleta Ajfon je bitnija da se prezentira javnosti nego neko dijete obrazovano koje postize rezultate i slicno....
User avatar
vjeshalica
Posts: 17155
Joined: 31/03/2019 14:56

#32020 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

crveni_makovi wrote: 17/12/2021 18:48
malocvijece wrote: 17/12/2021 17:19

Nema zapravo takvih primjera.
Ako ti tako kažeš onda nema. Zna ko zna da ima.
Jebo taj odgovor,navedi primjer konkretan u kojem se to navodi.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#32021 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by YouAreMyDestiny »

Znam jednu, što sada živi u Šapcu, udata je za sina od ratnog zločinca koji je silovao.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17155
Joined: 31/03/2019 14:56

#32022 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjeshalica »

klix wrote: 18/12/2021 23:03 Znam jednu, što sada živi u Šapcu, udata je za sina od ratnog zločinca koji je silovao.
Nije udata za silovatelja, ta tvoja osoba iz fikcije o kojoj pricas.
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#32023 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by crveni_makovi »

vjeshalica wrote: 18/12/2021 22:22
crveni_makovi wrote: 17/12/2021 18:48

Ako ti tako kažeš onda nema. Zna ko zna da ima.
Jebo taj odgovor,navedi primjer konkretan u kojem se to navodi.
A zadaj se u istraživanje, otiđi koji put do Tuzle, poslušaj svjedočenja preživjelih iz iste kuće strave i užasa pa ti možda neko i ispriča. A možda i ne ako dođeš s psom koji puno laje i reži.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#32024 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by YouAreMyDestiny »

vjeshalica wrote: 18/12/2021 23:27
klix wrote: 18/12/2021 23:03 Znam jednu, što sada živi u Šapcu, udata je za sina od ratnog zločinca koji je silovao.
Nije udata za silovatelja, ta tvoja osoba iz fikcije o kojoj pricas.
Tebi je fikcija sve, što se ne uklapa u tvoju stvarnost. Šta ću ti ja 🤷‍♀️
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#32025 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by YouAreMyDestiny »

crveni_makovi wrote: 19/12/2021 00:02
vjeshalica wrote: 18/12/2021 22:22
Jebo taj odgovor,navedi primjer konkretan u kojem se to navodi.
A zadaj se u istraživanje, otiđi koji put do Tuzle, poslušaj svjedočenja preživjelih iz iste kuće strave i užasa pa ti možda neko i ispriča. A možda i ne ako dođeš s psom koji puno laje i reži.
Previše tražiš, ne može to ona.
Post Reply