Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#24576 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by normala brate »

Ne zanimaju me te brojke pricamo o 26 danasnjih kojih nema u vijestima, al' ima par o Sali..

Dakle suma sumarum više vrijedi Sala koji ganja loptu po zelenom pašnjaku od vojnika u afganistanu jel tako?
Hakiz
Posts: 40531
Joined: 30/07/2015 20:01

#24577 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

normala brate wrote:Ne zanimaju me te brojke pricamo o 26 danasnjih kojih nema u vijestima, al' ima par o Sali..

Dakle suma sumarum više vrijedi Sala koji ganja loptu po zelenom pašnjaku od vojnika u afganistanu jel tako?
Pa, vrijedi. Pitaj bilo kojeg knjigovođu.
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#24578 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by normala brate »

Hakiz wrote:
normala brate wrote:Ne zanimaju me te brojke pricamo o 26 danasnjih kojih nema u vijestima, al' ima par o Sali..

Dakle suma sumarum više vrijedi Sala koji ganja loptu po zelenom pašnjaku od vojnika u afganistanu jel tako?
Pa, vrijedi. Pitaj bilo kojeg knjigovođu.
I to što kazes. :thumbup: :D
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#24579 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

normala brate wrote:
I to što kazes. :thumbup: :D
A sto vrijedi vise afganistanac od josea koji je poginuo u saobracajki kod Buenos Airesa ?
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#24580 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by normala brate »

славянин wrote:
normala brate wrote:
I to što kazes. :thumbup: :D
A sto vrijedi vise afganistanac od josea koji je poginuo u saobracajki kod Buenos Airesa ?

Ne jedan njih 26, 1 ti dođe ko muha što je udariš dok spavaš zar ne?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#24581 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

normala brate wrote:
Ne jedan njih 26, 1 ti dođe ko muha što je udariš dok spavaš zar ne?
a 33 000 Meksikanaca sto su ubijeni u 2018 ???
https://www.cnn.com/2019/01/22/americas ... index.html

Znam ja za takav lazni moral... jedino to spominjes jer su afganci muslimani :wink: da se ne lazemo djaba.
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#24582 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by normala brate »

славянин wrote:
normala brate wrote:
Ne jedan njih 26, 1 ti dođe ko muha što je udariš dok spavaš zar ne?
a 33 000 Meksikanaca sto su ubijeni u 2018 ???
https://www.cnn.com/2019/01/22/americas ... index.html

Znam ja za takav lazni moral... jedino to spominjes jer su afganci muslimani :wink: da se ne lazemo djaba.
Ne, ja mrzim religije spominjem ih jer su oni današnja tema i ne nisu muslimani poginuli vec NATO i slicni vojnici talibani napali bazu.

I pusti mi se vracanja na staru pricu koliko je umrlo u godini u mjesecu pricamo danas i pricamo o tamo nekakvom sali fali kali koji je dobio 150 članaka.

Što opet nemam ništa protiv jer kao sto vidiš nisam ja pisao vec drugi momak.

Ja samo tebe pitao vrijedi li njegov zivot više i ti si rekao da vrijedi..

Predpostavljam sad kad si vidio da nisu muslimani prljavi kako ih ti nazivaš poginuli onda možda Salin zivot i ne vrijedi koliko i ovih 26 ili se i dalje drzis toga da vrijedi?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#24583 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by славянин »

Svijet cuje vijesti koje ga interesuju.. taj fudbaler poznat bla bla fanovi ovi oni.Bio dobar ovakav onakav ,instagrami,facebook.. sto je on vrjedniji od nekog vojnika,hirurga,vatrogasca ? Pa zato jer je poznat i 100 mil ljudi zna za njega uzor je loze se na fudbal itd. Dali je to ispravno.. naravno da ne - moral je davno pokleknuo pred plasticnim sisama.
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#24584 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by normala brate »

славянин wrote:Svijet cuje vijesti koje ga interesuju.. taj fudbaler poznat bla bla fanovi ovi oni.Bio dobar ovakav onakav ,instagrami,facebook.. sto je on vrjedniji od nekog vojnika,hirurga,vatrogasca ? Pa zato jer je poznat i 100 mil ljudi zna za njega uzor je loze se na fudbal itd. Dali je to ispravno.. naravno da ne - moral je davno pokleknuo pred plasticnim sisama.

Naravno i da se razumijemo nemam ja cijenu na ljudski život što se mene tice ko god, sve dok nije neko moj.

Inace drug mi je baš trenutno u Afganistanu uvijek postoji ta mogucnost da je mozda njegova baza napadnuta, al' nije sad se cuo.
User avatar
nepass1
Posts: 9697
Joined: 06/07/2017 07:35

#24585 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by nepass1 »

mali_balon wrote:
normala brate wrote:
mali_balon wrote:A to su ove sto pjevaju sa puno trilera :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: fuj kaka

Šta ja znam visim na ovom internetu pa eto kao znam ih sve,
volio bi da sam na tvom mjestu :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemoj majke ti sad bi gledao na ftv trecerazredni film sa segalom slisusao metallicu orion pio ovu 155 godina sarajevsku jeo k cips papriku i dopisivao se na forumo dok normalan svijet spava ili negdje partija :lol: :lol: :lol: :lol:
uuuu stara dobra vremena, zajebah se pa se ozenih. sad nema ni pive ni cipsa
i da mahno bih jk samo tako
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#24586 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sanjarko »

Negdje tamo te ceka. :mrgreen:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#24587 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sanjarko »

Salje ti subliminalne poruke. :lol:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#24588 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zrakomlat »

Legenda kaže da se cura udala i nikad nije sherovala linkove za nagradne igre. Ne kontam ove.

Maloprije jedna dijeli tj sheruje nagradnu igru neke palacinkare, za palacinke za dvoje, ali u skroz drugom gradu :lol:
Došle bi je te dvije besplatne porcije 30 maraka goriva :D
tap3ah75
Posts: 5995
Joined: 07/09/2009 14:14

#24589 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by tap3ah75 »

zrakomlat wrote:Legenda kaže da se cura udala i nikad nije sherovala linkove za nagradne igre. Ne kontam ove.

Maloprije jedna dijeli tj sheruje nagradnu igru neke palacinkare, za palacinke za dvoje, ali u skroz drugom gradu :lol:
Došle bi je te dvije besplatne porcije 30 maraka goriva :D
Što?
I ja igram nagradne igre iz SA i ZE.

Pa kad ubodem nešto "sitno" .... spakujem gospoju i sebe ... ako su palačinci onda i djecu povedemo.
Nikom od njih ništa ne govorim .... samo kažem .... "Oblačite se ... danas idemo na palačinke u drugi grad"
:lol:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#24590 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zrakomlat »

tap3ah75 wrote:
zrakomlat wrote:Legenda kaže da se cura udala i nikad nije sherovala linkove za nagradne igre. Ne kontam ove.

Maloprije jedna dijeli tj sheruje nagradnu igru neke palacinkare, za palacinke za dvoje, ali u skroz drugom gradu :lol:
Došle bi je te dvije besplatne porcije 30 maraka goriva :D
Što?
I ja igram nagradne igre iz SA i ZE.

Pa kad ubodem nešto "sitno" .... spakujem gospoju i sebe ... ako su palačinci onda i djecu povedemo.
Nikom od njih ništa ne govorim .... samo kažem .... "Oblačite se ... danas idemo na palačinke u drugi grad"
:lol:
doduse, zavisi iz kojeg ugla gledas, tako vec ima smisla :D

a nisam nikad igrao fb nagradne igre, mozda zato ne kontam ove sto stalno sheruju. Sretno, i da nekad ubodes kakvu opasnu nagradu :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24591 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by plain vanilla »

tap3ah75 wrote:
zrakomlat wrote:Legenda kaže da se cura udala i nikad nije sherovala linkove za nagradne igre. Ne kontam ove.

Maloprije jedna dijeli tj sheruje nagradnu igru neke palacinkare, za palacinke za dvoje, ali u skroz drugom gradu :lol:
Došle bi je te dvije besplatne porcije 30 maraka goriva :D
Što?
I ja igram nagradne igre iz SA i ZE.

Pa kad ubodem nešto "sitno" .... spakujem gospoju i sebe ... ako su palačinci onda i djecu povedemo.
Nikom od njih ništa ne govorim .... samo kažem .... "Oblačite se ... danas idemo na palačinke u drugi grad"
:lol:
:thumbup: :lol:
elcaliente
Posts: 4573
Joined: 13/06/2012 15:52

#24592 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by elcaliente »

normala brate wrote:Ne zanimaju me te brojke pricamo o 26 danasnjih kojih nema u vijestima, al' ima par o Sali..

Dakle suma sumarum više vrijedi Sala koji ganja loptu po zelenom pašnjaku od vojnika u afganistanu jel tako?
Treba usporediti trzisnu vrijednost Sale i tih vojnika.
Ako su bili marinci onda kostaju oko 1,2 miliona dolara, jer njihova obuka kosta milion i eto penzija oko 200 milja.
User avatar
Logovan
Posts: 94390
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24593 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Logovan »

tap3ah75 wrote: Pa kad ubodem nešto "sitno" .... spakujem gospoju i sebe ... ako su palačinci onda i djecu povedemo.
Nikom od njih ništa ne govorim .... samo kažem .... "Oblačite se ... danas idemo na palačinke u drugi grad"
:lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#24594 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

ne kontam ovo valentinovo vise i hajku oko toga. i snizenja neka sa poklonima, cemu sad snizenje u sport visionu za valentinovo? sta imaju patike sa ljubavlju? ili deke, ili dzezve ili sta vec. :roll: :-) :-) :-)
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#24595 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Xavier1 »

male_okice wrote:ne kontam ovo valentinovo vise i hajku oko toga. i snizenja neka sa poklonima, cemu sad snizenje u sport visionu za valentinovo? sta imaju patike sa ljubavlju? ili deke, ili dzezve ili sta vec. :roll: :-) :-) :-)
Vidi se da nisi zaljubljena. :zoka:
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#24596 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

nisam zaljubljena, ja volim jednu osobu vec dugo i u tome postoji velika razlika. :)
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#24597 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pizarro »

male_okice wrote:ne kontam ovo valentinovo vise i hajku oko toga. i snizenja neka sa poklonima, cemu sad snizenje u sport visionu za valentinovo? sta imaju patike sa ljubavlju? ili deke, ili dzezve ili sta vec. :roll: :-) :-) :-)
pa ako voljena osoba treba malo smrsati, poklonis joj za valentinovo npr. patike za trcanje.
zar nije logicno :-D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#24598 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

pizarro wrote:
male_okice wrote:ne kontam ovo valentinovo vise i hajku oko toga. i snizenja neka sa poklonima, cemu sad snizenje u sport visionu za valentinovo? sta imaju patike sa ljubavlju? ili deke, ili dzezve ili sta vec. :roll: :-) :-) :-)
pa ako voljena osoba treba malo smrsati, poklonis joj za valentinovo npr. patike za trcanje.
zar nije logicno :-D

kupujem ja njemu i gace, i carape i patike i trenerke nebitno koji je datum :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#24599 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by phillie »

male_okice wrote:ne kontam ovo valentinovo vise i hajku oko toga. i snizenja neka sa poklonima, cemu sad snizenje u sport visionu za valentinovo? sta imaju patike sa ljubavlju? ili deke, ili dzezve ili sta vec. :roll: :-) :-) :-)
Romanticar a la Ted Mosby bi rekao: "Super, napravicu piknik u prirodi" :D naravno bosanski Ted Mosby
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#24600 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by vjesticanametli »

phillie wrote:
male_okice wrote:ne kontam ovo valentinovo vise i hajku oko toga. i snizenja neka sa poklonima, cemu sad snizenje u sport visionu za valentinovo? sta imaju patike sa ljubavlju? ili deke, ili dzezve ili sta vec. :roll: :-) :-) :-)
Romanticar a la Ted Mosby bi rekao: "Super, napravicu piknik u prirodi" :D naravno bosanski Ted Mosby
on okrece janje u bosni :lol: kakvo trcanje
Post Reply