Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#18051 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by chengaba »

Romeo 80 wrote:
triconja wrote:Raje, sad da spustim nesta poraj auta da otkljucam auto i haj da uzmem kad zmija, jebo je caca, al me prepade. Gledam kad slipic, eee, al sve me prati. I udjem ja u auto kad mi noge pocese drhtat, breco. :lol: :lol: :lol: .

Malo falilo da me poskok ujede, da je bio namjesto slipica, garant i bi :D
Image

Juče sam ovo uslikao na Koševskom Brdu. Koja bi ovo zmija mogla biti?! :D :-)

Ovo je smukulja (Coronella austriaca). Opasna koliko je opasan i obični gušter. Ne ozljeđujte zmije, to je jedino što tamani miševe okolo (pored mačaka, ali one uglavnom dobiju konzervu pa se ulijene :)... Pa poslije će biti mišja gripa, otkud?!?
User avatar
Romeo 80
Posts: 4373
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#18052 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Romeo 80 »

:thumbup: Nikad zmiju nisam ubio i ne kontam (da bude u duhu teme) potrebu prosječnog balkanca da je ubije čim je vidi?! :? Razumijem strah, ali kad su zmije u pitanju čini mi se da u psihi našeg naroda to poprima psihopatske razmjere.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#18053 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bodkin »

medvjed23 wrote:
invincible1921 wrote: srede se trebe ko da su posle na maturu, haljine, sminka stikle, likovi kosulje odijela, lupa ceca,dara,seka..
ja ovo ne kontam, urbanu odjeću na seljačkom derneku.. ništa ni protiv sela ni protiv grada, samo mi upada u oči nesklad..
Ne postoji ni jedno ni drugo. Tj postoji ako je dernek doslovno na selu
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#18054 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by detroit-mercy »

Bodkin wrote:
medvjed23 wrote:
invincible1921 wrote: srede se trebe ko da su posle na maturu, haljine, sminka stikle, likovi kosulje odijela, lupa ceca,dara,seka..
ja ovo ne kontam, urbanu odjeću na seljačkom derneku.. ništa ni protiv sela ni protiv grada, samo mi upada u oči nesklad..
Ne postoji ni jedno ni drugo. Tj postoji ako je dernek doslovno na selu
Sad da FGRovci pocnu cuclat nargilu, to be bila coolest stvar ever :mrgreen: .
U moje vrijeme smo u nargilu stancali samo vutru i cuclali, u ta doba bilo cool imati nargilu :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58726
Joined: 03/08/2010 19:04

#18055 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

ne kontam razmisljanja vegana,konkretno nemoj tjerati pcelu ili komarca koja ti leti oko djeteta,kao imaju i pčela i komarac pravo na život,treba valjda osoba pustiti pčelu da joj izbode dijete
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#18056 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Melo15 »

invincible1921 wrote:I pored hiljadu stvari o kojima bi mogao pisat, moram spomenuti jednu koja mi prednjaci. Ne kontam nargilu...

Ljudi puse cigare jer izazivaju ovinosti (ponekad kao poslije jela i uzitak), travu jer im bude pihihi hahah, opijaju se da se opuste ili sta vec, a nargilu puse zbog...? Ne izaziva ovisnost, nema psihodelicne efekte :? :?

Nevjerovatno mi je da znam bruku ljudi koji ne puse cigare, travu, ne drogiraju se, ne piju,,ali zato dudlaju nargilu? Valjda ono eto ne radim poroke, ali sam ti sav prelud pusim shisu...po meni iskreno hoce da se "je.bu da im ne udje...

U vezi nargile sta mi jos nije jasno, hajd ako ti nargila predstavlja neki ceif trebao bi otici negdje orijentalna muzka flovi golovi jastuci tipa Dibek sto je prije , a ne srede se trebe ko da su posle na maturu, haljine, sminka stikle, likovi kosulje odijela, lupa ceca,dara,seka,buba,jala, ku.rci palci,,,a oni svi tako sredji u tom ambijentu sjede piju carobni caj i puse nargilu :lol: :lol: :lol: to mi je cak i komicno vidjeti.. :lol: :lol:
Ne pusim, rijetko kad popijem, ali nargilu iz nekog ceifa eto, uz kafu, vise preslo u naviku jer kad sjedim na kafi ode kafa kroz minutu :mrgreen: Doduse i ja ne kontam ove sto se sminkaju da izadju ispusit nargilu, to bi mi se tacno usralo u ceif da ja moram sat vremena provesti kako bi se spremio da izadjem i ispusim nargilu, radije cu je kod kuce onda raspaliti...A ako nekom sto sjedi sa mnom bas smeta, onda je ne moram ni pusiti. Nikotina ima, ali cini mi se ovako na 1kg da ima mozda 30g, moze se praviti i od caja, samo ko pravi okus da istrese ono iz kesice :mrgreen:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#18057 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by invincible1921 »

Kad smo vec kod kafica moze li neko objasniti zasto bi iko iakda narucio SAMO flasiranu vodu :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#18058 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by cendlerbing »

medvjed23 wrote:
invincible1921 wrote: srede se trebe ko da su posle na maturu, haljine, sminka stikle, likovi kosulje odijela, lupa ceca,dara,seka..
ja ovo ne kontam, urbanu odjeću na seljačkom derneku.. ništa ni protiv sela ni protiv grada, samo mi upada u oči nesklad..
ne kontam ovo krme na međedovom avataru :?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#18059 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

Jebo ti nargilu bez hasisa, to je isto ko pusit cigaru na gas masku. Sta kae prije se po sarajevu pusila nargila normala, begi begovi pusili hasis po vazda, a cim kmetovi uzese crijeva u usta nama postalo seljakljuk :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#18060 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote: ja ovo ne kontam, urbanu odjeću na seljačkom derneku.. ništa ni protiv sela ni protiv grada, samo mi upada u oči nesklad..
ne kontam ovo krme na međedovom avataru :?
More bit da je to ono sto je u korijenu obrve, nake baje sto zive :lol: :lol: :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#18061 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by cendlerbing »

Trico, dobro te opisa zipo na temi đe se utisci o drugima ostavljaju :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#18062 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Trico, dobro te opisa zipo na temi đe se utisci o drugima ostavljaju :lol:
Ha? Kakvi, ja se mijesam samo u par stvari, ne diram religiju ni sport a bogami ni auta ni laserom, i jos dosta podforuma, jedino sta gledam je razne diskusije i ljis nekad :lol: :lol: :lol:
User avatar
medvjed23
Posts: 26815
Joined: 16/07/2010 13:49

#18063 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by medvjed23 »

cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote:
invincible1921 wrote: srede se trebe ko da su posle na maturu, haljine, sminka stikle, likovi kosulje odijela, lupa ceca,dara,seka..
ja ovo ne kontam, urbanu odjeću na seljačkom derneku.. ništa ni protiv sela ni protiv grada, samo mi upada u oči nesklad..
ne kontam ovo krme na međedovom avataru :?
Tardigrades (/ˈtɑːrdɪˌɡreɪd/; also known colloquially as water bears, or moss piglets) are water-dwelling, eight-legged, segmented micro-animals.

Tardigrades are one of the few groups of species that are capable of suspending their metabolism (see cryptobiosis). Many species of tardigrade can survive in a dehydrated state up to five years, or in exceptional cases longer. Depending on the environment, they may enter this state via anhydrobiosis, cryobiosis, osmobiosis, or anoxybiosis. While in this state, their metabolism lowers to less than 0.01% of normal...

ovi su zajebali i pande..
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#18064 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by saale »

OdaKLE LJUDIMA ovoliko vremena da seru po ovom KLIXU, mi smo shampioni u pametovanju, posrat se na sve zivo, prosipanja iz supljeg u prazno, KO SU BA OVI LJUDI???
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#18065 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Zejnep »

saale wrote:OdaKLE LJUDIMA ovoliko vremena da seru po ovom KLIXU, mi smo shampioni u pametovanju, posrat se na sve zivo, prosipanja iz supljeg u prazno, KO SU BA OVI LJUDI???

Post godine :D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#18066 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by male_okice »

nismo ni bolji ni gori od svih ostalih ljudi/nacija na planeti :zzzz:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#18067 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Zejnep wrote:
saale wrote:OdaKLE LJUDIMA ovoliko vremena da seru po ovom KLIXU, mi smo shampioni u pametovanju, posrat se na sve zivo, prosipanja iz supljeg u prazno, KO SU BA OVI LJUDI???

Post godine :D
Ko ima preko 15.000 postova to su akademici, naučnici, stručnjaci i bilo ko da ima manje postova ili bude tek registrovani korisnik je samo obični smrtnik.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18068 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ExNihilo »

saale wrote:OdaKLE LJUDIMA ovoliko vremena da seru po ovom KLIXU, mi smo shampioni u pametovanju, posrat se na sve zivo, prosipanja iz supljeg u prazno, KO SU BA OVI LJUDI???
Prijatelju stari, ispričat ću ti priču...
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#18069 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bodkin »

Zavisi od postova. Jednorecenicni forumasi mogu za 15 min nakucati 20 postova ako ima tema. 10 dana je 200 postova. Mjesec dana, 600 postova. Za godinu, preko 7k i to sve sa 15 minuta dnevno :D
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#18070 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pizarro »

treba uvesti da se komentari mogu lajkati i ispod broja postova pise koliko se lajkova dobilo :D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#18071 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nadzorna_ploca »

Blago se vama.. :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18072 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ExNihilo »

Čovjek je mislio na portal, ne forum.
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#18073 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by djevojka bez imena »

Ove sto vječno kukaju na vrijeme, teško kad je hladno, teško kad pada, ne pada, teško kad je vruće :twisted:
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#18074 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by saale »

ExNihilo wrote:Čovjek je mislio na portal, ne forum.
:izet:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#18075 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Nikle mi psilocybin gljive dje sam posijo paradajz i nakrho djubriva kravljeg hahahahahaha!
Ima da se bogu najebem majke!
Post Reply