Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Bloo
Globalna šefica

#15951 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bloo » 28/03/2018 12:37

Jimmy McNulty wrote:Jest da se već pisalo o ovome, ali ove ultra slim fit farmerke, leviske i te zafrkancije kunem se Bogom nikada neću skonttat. Na muškima jelde... danas gledam u busu jedan hairlija oko 190 cm, najmanje stotinjak kila... obukao te, čovječe one su njega upele ko helanke kakve, još neka bijela majica uz tijelo preko stomačine :-) Što momci to sebi rade :roll:
ne kontam ni ja to na zenskima...sa ili bez stomaka...

Rockefeller

#15952 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Rockefeller » 28/03/2018 12:41

Ja nosim takve. Nidje veze fura svako svoj fazon.

annoy

#15953 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy » 28/03/2018 12:45

Ja se odvikla od nosenja bilo kakvih drugih hlaca koje nisu skinny
Rijetko kad naiđem na neke drugacijeg kroja da mi lijepo izgledaju :| (na zenama)
Last edited by annoy on 28/03/2018 12:49, edited 1 time in total.

Njanjavi

#15954 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi » 28/03/2018 12:48

Ja sam bio protiv slim fit-a dok ih nisam probo.
Mislim nisu taj extremni slim ko helanke, gore su normala samo malo uze dole.
Ljepse patike vidjet kad nisu do pola pokrivene, plus elastina ima pa je osjecaj ko da trenerku nosim.
Slim fit mi je sad zakon!

moonca

#15955 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca » 28/03/2018 12:49

Jimmy McNulty wrote:Jest da se već pisalo o ovome, ali ove ultra slim fit farmerke, leviske i te zafrkancije kunem se Bogom nikada neću skonttat. Na muškima jelde... danas gledam u busu jedan hairlija oko 190 cm, najmanje stotinjak kila... obukao te, čovječe one su njega upele ko helanke kakve, još neka bijela majica uz tijelo preko stomačine :-) Što momci to sebi rade :roll:
Interesantno, vecina 'punijih' oba pola se vecinom oblace u pripijenu odjecu. :-)

corei3

#15956 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by corei3 » 28/03/2018 12:52

Ev ja sam malo puniji i sve gledam da mi je sto sire odnosno komotno. Punije osobe da nekazem debele a da oblače usku odjeću nikad neću shvatiti

Jimmy McNulty
Čiča Gliša

#15957 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Jimmy McNulty » 28/03/2018 12:53

Rockefeller wrote:Ja nosim takve. Nidje veze fura svako svoj fazon.
annoy wrote:Ja se odvikla od nosenja bilo kakvih drugih hlaca koje nisu skinny
Rijetko kad naiđem na neke drugacijeg kroja da mi lijepo izgledaju :|
Da ne bude da sam hejter... imam i ja skinny i slim fit farmerke koje mi lijepo stoje i na visinu i na višak kila koji imam, ali model koji odgovara mojim nogama, visini i kilama... ovako nešto npr
Image
Image

Problem je što raja sebi ne prilagodi pa hoda ovako:
Image
Image
Image

E ovo ne kontam :(

MaD_ProfessoR

#15958 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MaD_ProfessoR » 28/03/2018 12:54

Bloo wrote:
još manje kontam da nemaju koga da im kaže; de, ne stoji ti to, haj probaj nešto drugo, možda bi ti ovaj model više odgovarao :?

moonca

#15959 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca » 28/03/2018 12:55

Ovaj sa kavicom je :-) :oops:

moonca

#15960 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca » 28/03/2018 12:57

MaD_ProfessoR wrote:
Bloo wrote:
još manje kontam da nemaju koga da im kaže; de, ne stoji ti to, haj probaj nešto drugo, možda bi ti ovaj model više odgovarao :?
Ima, ali ljubomora - puste ga da ga drugi ismijavaju ILI ako ukazes na to- opet si ljubomoran.

Niko ne voli kritiku na izgled, ponasanje--to se moze primjetiti i na forumima - atributima/outfitima/ kuvanju - nista ne kritikovati, inace si 'prozvan'. :-)

kakavdanakneiskustvu

#15961 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu » 28/03/2018 12:58

Jimmy McNulty wrote:
annoy wrote:Ja se odvikla od nosenja bilo kakvih drugih hlaca koje nisu skinny
Rijetko kad naiđem na neke drugacijeg kroja da mi lijepo izgledaju :|
Da ne bude da sam hejter... imam i ja skinny i slim fit farmerke koje mi lijepo stoje i na visinu i na višak kila koji imam, ali model koji odgovara mojim nogama, visini i kilama... ovako nešto npr
Image
Image

Problem je što raja sebi ne prilagodi pa hoda ovako:

Image
Image

E ovo ne kontam :(
:lol:

Rockefeller

#15962 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Rockefeller » 28/03/2018 13:02

Ovo je vec katatrofa ali meni je svejedno fakat.

Dobro je sto prilagodis sebi jer to je ok, normala.

annoy

#15963 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy » 28/03/2018 13:02

Jimmy McNulty wrote:
Image
Image
Ma ja to za zene.
Na muskima su mi skinny hlace uzas.
Recimo ove su mi lijepe, al sve uze od toga mi se ne sviđa

MaD_ProfessoR

#15964 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MaD_ProfessoR » 28/03/2018 13:02

moonca wrote:
Ima, ali ljubomora - puste ga da ga drugi ismijavaju ILI ako ukazes na to- opet si ljubomoran.

Niko ne voli kritiku na izgled, ponasanje--to se moze primjetiti i na forumima - atributima/outfitima/ kuvanju - nista ne kritikovati, inace si 'prozvan'. :-)
nekada nije ni do čega osim do pakovanja "kritike"; ako ti neko na lijep, blag i sugestivan način ukaže na nedostatak i kako ga poboljšati, velike su šanse da ćeš ga poslušati, al ako ti se kaže "ja šta će ti to, vid' te kakav si, prikaza, smiješan si ba, jel bilo tak'ih muških" i sl. skoro uvijek će doći do kontraefekta .

moonca

#15965 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca » 28/03/2018 13:05

MaD_ProfessoR wrote:
moonca wrote:

nekada nije ni do čega osim do pakovanja "kritike"; ako ti neko na lijep, blag i sugestivan način ukaže na nedostatak i kako ga poboljšati, velike su šanse da ćeš ga poslušati, al ako ti se kaže "ja šta će ti to, vid' te kakav si, prikaza, smiješan si ba, jel bilo tak'ih muških" i sl. skoro uvijek će doći do kontraefekta .
U pravi si, ali iz mog bogatog iskusta kritika- cak ni najblizi je ne prime na-havla sto si mi ukazala na to'.
Zahvalan mi je poznanik kada mu kazem -imas ostateke spinata medju zubima, ili otvoren ti je slic :-) -mada je to hrabrost nekome reci. :oops: :lol:

annoy

#15966 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy » 28/03/2018 13:08

MaD_ProfessoR wrote:
moonca wrote:

Da, stvar je takta, jedno je konstruktivna kritika a drugo "vidi mu glave", a cesto ljudi i nepozvano kritiziraju, pogotovo na nekoj opustenoj temi koja je za zajebanciju vise nego za ozbiljan kriticki pristup, kvariti atmosferu nepozvanim kritiziranjem je glupo. Ne znam zapravo otkud uopce potreba za kritickim sagledavanjem forumasa i njihovih slika osim ako nije bas takva tema gdje se objektivno sagledava i kritizira ili ako to netko izricito trazi

moonca

#15967 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by moonca » 28/03/2018 13:11

Pohvaliti :thumbup: :sretan:
Ne pohvaliti :sad:
Kritikovati :twisted:

Image

MaD_ProfessoR

#15968 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MaD_ProfessoR » 28/03/2018 13:13

moonca wrote:
MaD_ProfessoR wrote:
moonca wrote:

U pravi si, ali iz mog bogatog iskusta kritika- cak ni najblizi je ne prime na-havla sto si mi ukazala na to'.
Zahvalan mi je poznanik kada mu kazem -imas ostateke spinata medju zubima, ili otvoren ti je slic :-) -mada je to hrabrost nekome reci. :oops: :lol:
mene najeli nekakvog crnog rižota pa me poslali u granap po piće (iako sam najstariji :D ), usput sreo 20ak ljudi, pozdravljao ih blagonaklono, sve sa osmijehom od uha do uha, u granapu prodavačica pobjegla, kontala nekakav manijak, dovela sina da me usluži , imao sam osjećaj da drži samčmaricu pod pultom mrgreen:
kad sam se vratio rekli mi; eee, imaš nešto crno po zubima i kliberili se napušeni :mrgreen:

annoy

#15969 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy » 28/03/2018 13:20

Nedavno sam tako hodala preko pola grada zamusana -jela sam sladoled od cokolade i zaboravila da se uvijek zasvinjim kao malo dijete pa se nisam dobro obrisala. Kad sam dosla kuci imala sam sta za vidit :D al stas, umijes se i ides dalje :D

annoy

#15970 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy » 28/03/2018 13:31

Jednom sam u vlaku vidjela da nekoj zeni po kosi hoda poveci pauk (imala je dosta gustu i dugu kosu), i posto se panicno bojim pauka sam se skamenila i nisam nista rekla i zena je izasla. Tu minutu sam se premisljala dal da joj kazem ili ne, ali buduci da nisam bila u stanju tog pauka joj i maknut s glave pretpostavila sam da bolje da ne govorim jer bi jadna zena sigurno pocela histerizirat i bacat se po vlaku (barem bi ja to napravila :| ). Jadna. Nadam se da je dobro :oops:

Al nije mi isto nekome ukazat da ima blitvu na zubu ili clankonosca na glavi ili nesto slicno, i s druge strane nepozvano komentirat neciji izgled ili nesto drugo sto me se uopce ne tice

pizarro

#15971 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pizarro » 28/03/2018 13:43

annoy wrote:Nedavno sam tako hodala preko pola grada zamusana -jela sam sladoled od cokolade i zaboravila da se uvijek zasvinjim kao malo dijete pa se nisam dobro obrisala. Kad sam dosla kuci imala sam sta za vidit :D al stas, umijes se i ides dalje :D
a nisi nista primjetila da li te mozda ljudi onako malo cudno gledaju? :D

MaD_ProfessoR

#15972 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MaD_ProfessoR » 28/03/2018 13:46

annoy wrote:Jednom sam u vlaku vidjela da nekoj zeni po kosi hoda poveci pauk (imala je dosta gustu i dugu kosu), i posto se panicno bojim pauka sam se skamenila i nisam nista rekla i zena je izasla. Tu minutu sam se premisljala dal da joj kazem ili ne, ali buduci da nisam bila u stanju tog pauka joj i maknut s glave pretpostavila sam da bolje da ne govorim jer bi jadna zena sigurno pocela histerizirat i bacat se po vlaku (barem bi ja to napravila :| ). Jadna. Nadam se da je dobro :oops:

Al nije mi isto nekome ukazat da ima blitvu na zubu ili clankonosca na glavi ili nesto slicno, i s druge strane nepozvano komentirat neciji izgled ili nesto drugo sto me se uopce ne tice
trebala si je ćutke novinama ili knjigom po glavi, pa onda joj objasnit smrtno ozbiljnu situaciju :mrgreen:

zavezata-vreca

#15973 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by zavezata-vreca » 28/03/2018 13:48

pederu !!!!

seln

#15974 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by seln » 28/03/2018 13:56

Njanjavi wrote:Samo da ispravim, dan blizerianu porasla snaga za 20% poslije intravenoznog tretmana, a ono sa zubarom nije 17 doza lidokaina vec 25, root canal radio, i zacjelilo mu sutradan odmah ;)
Njegove rjeci, lik nema razloga da laze pred tolikim narodom :)
Taj lik je muska Kim kardan ili kako se vec vabi.
On ne radi nista drugo osim sto laze o sebi.

pizarro

#15975 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pizarro » 28/03/2018 14:09

prof. dr. dr. dr. med. habil dan bilzerian :D

Post Reply