Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#8151 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by uglavnomja »

broj dva wrote:Ne kontam reality tv, nastranu sto je skoro sve namjesteno i lazno nego je i dosadno i poglupo.

:thumbup:

:cry:


i ne kontam 10000000 emisija i kanala sa kuhanjem ... :roll:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#8152 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Klitemnestraaa »

Cherry-Cherry wrote:Ne kontam ovu popularnu psihologiju i yt klipove kako biti srećan, riznica duhovnosti isl... Je li neko stvarno slijedi sve one upute, je li kome dalo rezultate?
Bez zajebancije, meni je pomoglo. Ima super metoda i potice te na razmisljanje i da se pocnes mijenjati. Ja, ima dosta prevaranata koji prodaju suplju, ali tipa actualized.org meni je super. A sve je besplatno na youtube-u, tako da nema on nikakve direktne profiti od mene kao mene niti ja ikome ista placam. Ja, kuzim da se tako reklamira, ali nj je kanal sasvim besplatan i meni je dosta pomogao. Prva stvar koju sam promijenila je pocela sam vjezbati i zdravo se hraniti (uz to sam skinula visak kila). Eh onda sam normalno bila vise samopouzdanija i pocela sam se rjesavati negativnosti u zivotu, prvo bivseg koji me u zdrav mozak hebavo, onda stav prema okolini promijenila. Sad skupljam materijal sto se meditiranja tice, cula sam da to fakat pomaze.

Meni su super njegovi videi o dejtanju i seksu; privlancnosti; meditaciji; upravljanju emocijama; depresiji i psihickim bolestima. Bez one suplje idi i prosetaj i proci ce te, garant je od vremena, vec objasnjava kako psihologija radi i sta covjek moze da uradi da promijeni stanje u kojem se nalazi, tj. da rijesi problem. A sad, na tebi je hoces li pokusati neke od nj metoda (ne mislim tipa da platis nesh i ta sranja, vec ovako u svakodnevnici daje ti savjete da svoj navike promijenis itd.) ili ce ti sve na jedno uho uci na drugo izaci. Ima i forum njegov na istom web-u (actualized.org) i besplatno se uclanis i tako pricas s ljudima, meni su par puta stvarno pomogli kad sam bas sjebana bila, a moja okolina u fazonu "ne misli na gluposti ili na hljeb si poslije aksama stala", ljudi dijele price, daju savjete, i podrska smo jedni drugima.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8153 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Da mi je jednom u zivotu ovde uc i procitat da meteor nesto konta :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8154 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Klitemnestraaa wrote:
Cherry-Cherry wrote:Ne kontam ovu popularnu psihologiju i yt klipove kako biti srećan, riznica duhovnosti isl... Je li neko stvarno slijedi sve one upute, je li kome dalo rezultate?
Bez zajebancije, meni je pomoglo. Ima super metoda i potice te na razmisljanje i da se pocnes mijenjati. Ja, ima dosta prevaranata koji prodaju suplju, ali tipa actualized.org meni je super. A sve je besplatno na youtube-u, tako da nema on nikakve direktne profiti od mene kao mene niti ja ikome ista placam. Ja, kuzim da se tako reklamira, ali nj je kanal sasvim besplatan i meni je dosta pomogao. Prva stvar koju sam promijenila je pocela sam vjezbati i zdravo se hraniti (uz to sam skinula visak kila). Eh onda sam normalno bila vise samopouzdanija i pocela sam se rjesavati negativnosti u zivotu, prvo bivseg koji me u zdrav mozak hebavo, onda stav prema okolini promijenila. Sad skupljam materijal sto se meditiranja tice, cula sam da to fakat pomaze.

Meni su super njegovi videi o dejtanju i seksu; privlancnosti; meditaciji; upravljanju emocijama; depresiji i psihickim bolestima. Bez one suplje idi i prosetaj i proci ce te, garant je od vremena, vec objasnjava kako psihologija radi i sta covjek moze da uradi da promijeni stanje u kojem se nalazi, tj. da rijesi problem. A sad, na tebi je hoces li pokusati neke od nj metoda (ne mislim tipa da platis nesh i ta sranja, vec ovako u svakodnevnici daje ti savjete da svoj navike promijenis itd.) ili ce ti sve na jedno uho uci na drugo izaci. Ima i forum njegov na istom web-u (actualized.org) i besplatno se uclanis i tako pricas s ljudima, meni su par puta stvarno pomogli kad sam bas sjebana bila, a moja okolina u fazonu "ne misli na gluposti ili na hljeb si poslije aksama stala", ljudi dijele price, daju savjete, i podrska smo jedni drugima.
:lol: :lol: :lol:
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#8155 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by meteorit135531 »

Ne kontam riječ REVIZIJA. U zadnjih sedam dana sam toliko puta čuo tu riječ da mi sad čak rijec sarajevski krezavi REVIZOR djeluje previše privlačno...
Sjetih se sada one kontrole na Otoci.. poredala se ta ekipa sarajevskih eminentnih stručnjaka za kontrolu i reviziju tramvajskih karata i na ulazu u tramvaj gleda me taj sarajevski revizor. Dapače , imao je sve zube.. jest da su fejk i da je totalna proteza na obje vilice, ali barem je imao zube.. što je zapravo , mnogo pohvalno. :thumbup:

Ali ne ide ti buraz crna kapa sa NIKE znakom sa izlizanom plavom košuljom i crvenom PVC jaknom.. idi kod nekog modnog gurua na savjetovanje..
Gleda mi iskaznicu i vidi kupon za nezaposlene od 12 KM i krenu, sasvim neočekivano :
Nezaposlen. Joj , znam da je teško ovoj omladini.. nema ovdje posla.. hvataj se ti neke vani.. (valjda je mislio na neku vaginu) :P
Hajde sva sreća pa mu proteza nije spala.. haj šutio sam i kliknuo glavom... ali dobri čovječe , čemu komentari ? :roll:
Tvoji filozofski pogledi na socio ekonomsku situaciju u BIH ? Valjda , doza neke profesionalnosti se očekuje..
Nisam ti ja haver iz kruga preduzeca sto je s tobom u noćnoj smjeni krao gorivo iz kombija.. :)
A onda u Zagrebu kontrola karata.. Dobar dan , uzela mi REVIZORKA kartu, stavila u mašinu , očitala, vratila je i zahvalila se.. druga dimenzija pristupa i ophođenja sa korisnikom usluge.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#8156 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Klitemnestraaa wrote:
Cherry-Cherry wrote:Ne kontam ovu popularnu psihologiju i yt klipove kako biti srećan, riznica duhovnosti isl... Je li neko stvarno slijedi sve one upute, je li kome dalo rezultate?
Bez zajebancije, meni je pomoglo. Ima super metoda i potice te na razmisljanje i da se pocnes mijenjati. Ja, ima dosta prevaranata koji prodaju suplju, ali tipa actualized.org meni je super. A sve je besplatno na youtube-u, tako da nema on nikakve direktne profiti od mene kao mene niti ja ikome ista placam. Ja, kuzim da se tako reklamira, ali nj je kanal sasvim besplatan i meni je dosta pomogao. Prva stvar koju sam promijenila je pocela sam vjezbati i zdravo se hraniti (uz to sam skinula visak kila). Eh onda sam normalno bila vise samopouzdanija i pocela sam se rjesavati negativnosti u zivotu, prvo bivseg koji me u zdrav mozak hebavo, onda stav prema okolini promijenila. Sad skupljam materijal sto se meditiranja tice, cula sam da to fakat pomaze.

Meni su super njegovi videi o dejtanju i seksu; privlancnosti; meditaciji; upravljanju emocijama; depresiji i psihickim bolestima. Bez one suplje idi i prosetaj i proci ce te, garant je od vremena, vec objasnjava kako psihologija radi i sta covjek moze da uradi da promijeni stanje u kojem se nalazi, tj. da rijesi problem. A sad, na tebi je hoces li pokusati neke od nj metoda (ne mislim tipa da platis nesh i ta sranja, vec ovako u svakodnevnici daje ti savjete da svoj navike promijenis itd.) ili ce ti sve na jedno uho uci na drugo izaci. Ima i forum njegov na istom web-u (actualized.org) i besplatno se uclanis i tako pricas s ljudima, meni su par puta stvarno pomogli kad sam bas sjebana bila, a moja okolina u fazonu "ne misli na gluposti ili na hljeb si poslije aksama stala", ljudi dijele price, daju savjete, i podrska smo jedni drugima.
Čitala sam dosta o Ani Bučević, evo baš danas sam gledala na yt izazov 30 dana... Ne znam... Vidim ima puno pozitivnih komentara :zoka:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#8157 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Klitemnestraaa »

Ne znam, te njene nisam probala niti sam ikad za nju cula.

Ja sam probala NoFap, tj. izazov da ne.. erm... masturbiram.. :oops: Mislim da je super stvar za ljude koje su u vezi, to kad se sretne ima da se ko zecici danonocno tucaju, a za nas forever alone ne znam bas u cemu mi je pomoglo, sem u tome sto sam prestala misliti o seksu sasvim.

Probala sam razbiti ovisnost o seceru, 7 dana sam jela samo masti i meso (keto dijeta) i crkla sam koliko sam zivcana bila bez secera prva 2-3 dana.. Nakon toga se navikla i upitala se koji klinac uopce zderem cokoladurine kad se samo debljam i nicim moje tijelo ne hrane sem secerom.

Probala sam da iskljucim TV u potpnosti iz zivota i to mi je najbolja odluka.

Probala sam da se natjeram da se socijaliziram, iako me mrzi ljudima okruzenom biti, i to mi je isto pomoglo.

Probala sam da redovno vjezbam i tu sam naviku stvorila.

Probala sam da meditiram, e u tom jos nisam bas uspjesna, tako-tako ide, ali je isto super stvar za uciti.
MedGirl
Posts: 50
Joined: 14/01/2017 19:45

#8158 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MedGirl »

Ja ne konta psihu muskarca od 26 godina koji pored svoje djevojke ima potrebu da se dopisuje s djevojkama od 18.
Ne kontam i gotovo.

Ne kontam ljude koji pricaju da ne uce, a svi znamo da uce. Sta imas od toga sto lazes? Eto to mi nikad nece biti jasno. Ne kontam da li time zele sebe da predstave pametnijim kako bez ucenja sve mogu poloziti ili sta vec. Ne kontam i je*es ga!
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#8159 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MyTao »

Klitemnestraaa wrote:Ne znam, te njene nisam probala niti sam ikad za nju cula.

Ja sam probala NoFap, tj. izazov da ne.. erm... masturbiram.. :oops: Mislim da je super stvar za ljude koje su u vezi, to kad se sretne ima da se ko zecici danonocno tucaju, a za nas forever alone ne znam bas u cemu mi je pomoglo, sem u tome sto sam prestala misliti o seksu sasvim.

Probala sam razbiti ovisnost o seceru, 7 dana sam jela samo masti i meso (keto dijeta) i crkla sam koliko sam zivcana bila bez secera prva 2-3 dana.. Nakon toga se navikla i upitala se koji klinac uopce zderem cokoladurine kad se samo debljam i nicim moje tijelo ne hrane sem secerom.

Probala sam da iskljucim TV u potpnosti iz zivota i to mi je najbolja odluka.

Probala sam da se natjeram da se socijaliziram, iako me mrzi ljudima okruzenom biti, i to mi je isto pomoglo.

Probala sam da redovno vjezbam i tu sam naviku stvorila.

Probala sam da meditiram, e u tom jos nisam bas uspjesna, tako-tako ide, ali je isto super stvar za uciti.

:thumbup:

Konacno neko ko ne kuka :)
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#8160 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by meteorit135531 »

Ne kontam ovisnosti.. kaže frajer : Ja sam nervozan jer nisam zapalio.. kaže , traži mi organizam.. kaže frajer ja bez toga ne mogu.. :roll:
kaže ne mogu bez kafe, ne mogu bez para , ne mogu bez mobitela , ne mogu bez auta ,
ne mogu bez ljubavi, ne mogu bez fejsbucenja, ne mogu bez klađenja , ne mogu bez droge.. bez trave , bez igle, bez teretane, bez muzike, i bez seksa ..

Možeš brate bez svega.. samo ne možeš vode, hrane (iako ne moraš svaki dan jesti ) , zraka i izvora toplote. To su cetiri stavke koje su potrebne ljudskom organizmu da bi živio.samo sto te frajeru još niko nije bacio u bunar sa vodom , da ti prvi komšija bude pacov Maks iz ilidzanske kanalizacije , pa da ne vidiš ni sunca ni mjeseca.. :thumbup:

Mog 'o bi ti i bez Drine Jedine, i bez bicepsa , i bez tricepsa, i bez buljenja u 36 double D's, i bez žutog i bez bijelog , i bez Audija A8 3.0 TDI (Vozio ga dedo Hans do tržnice i nazad samo vikendom , prvi vlasnik ). Itd Itd

Bez svega se može. Sve je do čovjeka i njegovih apetita. Ljudi na jednom ostrvu u Indiji žive i u 21 vijeku love zivotinje kopljem i strijelom .

Može se i bez slobode. Ljudi žive doživotno u zatvoru , pa opet zive.
Mi ljudi smo dali sebi previše za pravo. Jede nas moderan način života ( sto klix voli reći , stresan način života) :)

U Bosni se jedino bez budžeta ne može.
Sve ostalo je relativno.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#8161 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ho oponopono »

...danas neću napisati ništa...Image
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#8162 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Nepass »

Cherry-Cherry wrote:Ne kontam nadrndane ljude, kojima sve smeta i svemu nađu manu. Od vremena pa nadalje. Ne valja kad je kiša, ne valja snijeg, joj da hoće ljeto, dođe ljeto e onda ne valja jer je vruće, nema nikad ništa na televiziji, smeta komšija, smetaju djeca u parku, smetaju cuke, niko ne zna voziti kako treba ... Ma joj... Takvim ljudima kad pričaš o nečemu novom, recimo pojavilo se nešto novo na tržištu, odmah stotinu mana nađu a nisu ni probali, u startu su skeptični... Dajte, ljudi, šta vam je? Zvuči ocrtano, ali zaista kakve su ti misli, takav ti je život :-D Ništa vam ne valja, jer vi ne valjate. :-D
Zaljubite se :kiselavoda: život je odmah ljepši :srce: :srce: :igrac:
Smetaju komsije, smetaju djeca, smetaju i cuki, naravno da gotovo niko ne zna voziti. Ovo ostalo ne smeta.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8163 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Jebem ti drzavu u kojoj su izmetbegovic i covic exelencije :lol:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#8164 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Klitemnestraaa »

Ne kontam tzv savjetnike za odabir karijere.
Znaci, sta god da studiras odgovor je: sta's bolan od toga? Nego, upisi ti medicinu, od toga ti uvijek posla ima. :-)
Pa haveru moj, kad je to tako lako sto je ti nisi zavrsio? To uglavnom potjece od taksista, majstora, komsija koji su i srednju na guzove zavrsili.
Ako nije medicina onda je EFT rjesenje svakog problema u zivotu.
E onda, diploma i djubre nikad nisu izdali, kako vec ide. :-) Samo ti zavrsi, nek je papira, lako cemo kasnije. :-)
Jarane, socijalizam prije 20 i kusur godina zavrsio, neki su fakat u nekoj vremenskoj kapsuli zaglavili koja putuje kroz Jugu pa opet ono socijalisticko shvatanje, ne mrdaj ti guzovima, drzava ce ti naci posao. :-) :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8165 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam tolike tersove na ovoj temi :mrgreen:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8166 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Klitemnestraaa wrote:Ne kontam tzv savjetnike za odabir karijere.
Znaci, sta god da studiras odgovor je: sta's bolan od toga?
Nego, upisi ti medicinu, od toga ti uvijek posla ima. :-)
Pa haveru moj, kad je to tako lako sto je ti nisi zavrsio? To uglavnom potjece od taksista, majstora, komsija koji su i srednju na guzove zavrsili.
Ako nije medicina onda je EFT rjesenje svakog problema u zivotu.
E onda, diploma i djubre nikad nisu izdali, kako vec ide. :-) Samo ti zavrsi, nek je papira, lako cemo kasnije. :-)
Jarane, socijalizam prije 20 i kusur godina zavrsio, neki su fakat u nekoj vremenskoj kapsuli zaglavili koja putuje kroz Jugu pa opet ono socijalisticko shvatanje, ne mrdaj ti guzovima, drzava ce ti naci posao. :-) :-)
Identicna situacija x puta, doduse meni su to x puta trubili za crteze.
Kao cudno sto crtam a ne zaradjujem od toga, ja levat svi oni pametni :lol:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#8167 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Ne kontam modne gurue i blogerke.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8168 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Sta ih imas kontat, nije to nuklearna fizika jpote :roll:
Hakiz
Posts: 40369
Joined: 30/07/2015 20:01

#8169 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

Njanjavi wrote:Sta ih imas kontat, nije to nuklearna fizika jpote :roll:
Ja kontam njih. Ne kontam one koji ih prate.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#8170 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MyTao »

Vi puno toga ne kontate... mislim da trebate vidjeti nekog po tom pitanju, neko ko moze pomoci.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8171 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote:Vi puno toga ne kontate... mislim da trebate vidjeti nekog po tom pitanju, neko ko moze pomoci.
Nedeljom, na autopijacu....ima jeftino kontalica...
A mozda ima i na piku, ko ce ga znati :?
Hakiz
Posts: 40369
Joined: 30/07/2015 20:01

#8172 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Hakiz »

MyTao wrote:Vi puno toga ne kontate... mislim da trebate vidjeti nekog po tom pitanju, neko ko moze pomoci.
Al' što ovakve likove ne kontam, tek je to čudo.
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#8173 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by meteorit135531 »

:P Ne kontam još jednu stvar. Vjerojatno i zadnju koju baš ne kontam. :roll:
To je licemjerstvo naših ljudi. Naših Bosancerosa. Onda kad je bila ona frka sa Novalicevom kćerkom u vezi njenog zaposlenja u toj nekoj agenciji za istraživanje Ništa koja je locirana u Niodaklevcima. Za mene je Sarajevo pojam Niodaklevaca, da se razumijemo. :)

Pa Internet i portali su danima brujali i selektivno ujedali i napadali te političare koji imaju moć da zapošljavaju svoje "ljude". Onoga koga oni hoće.

Pa ako gledamo drugu stranu medalje , svi ti stranacki uhljebi su ljudi , Bosanci, Sarajlije... za posredovanje , šibicarenje utjecajem, de ti poguraj onog mog.. znaš , ja ću ti na tenderu završiti ono što sam ti obećao.. dajem ti svoju casnu sarajevsku riječ kako to kod nas već ide.. :oops:

Onih 500 radnika viška u Grasu, 400 u Vodovodu, 300 stručnih saradnika u Elektroprivredi sto hlade jaja na radijatorima od 11 do 16.. oni su produkt dvostrane strane korupcije.. aj brate.. zaposli mi sestrica, završio elektro energetsku vrlo dobar bio u četvrtom.. mora i on osnovati porodicu i živjeti.. :-)
Pa onda u 3 kuverte po 5 milja maraka..
I zaposli se sestric na neodređeno u EP BiH.
Da mi je čuti negdje da je neki Osman iz Pofalica odbio da ubaci svog potomka na državne jasne i da ujutro onako sav kremljiv, vampirskog izgleda otvorim klix i da pročitam da je Osman radi nekog većeg "zajedničkog " dobra odlučio da svog sina ostavi na birou , ili da radi u Aspeku na istovaru pereca.. ipak Osman, Sarajlija iz Pofalica ima istančan osjećaj i emotivnu iskru za zajedničko dobro i nije želio da učestvuje u koruptivnim radnjama. Uzdigao se Osman iznad toga.. Možda Osman je prikriveni Hans, tajni agent iz Berlina? :?

Dajte molim vas. Budimo realni, kao sto Kazo veli .

Nije samo Zukic Amir korumpiran, nije samo Bake korumpiran. Korumpirani smo svi. I ja i ti , i ti sto sad sjediš u stanu na Dobrinji i čitaš ovo.. i ti sto ovo citas ugodno naslonjena na beton Stupske petlje .
nema ovdje napretka.. sve dok budemo lizali i širili guzne otvore da bi radili u šalter šali Općine Stari Grad i dok nam bude vrhunac života da dva puta godišnje odemo u Makarsku.. 8-) i dok budemo lajali na političare i krivili druge za vlastite propuste i neuspjehe..dok ne budemo slijedili Frenkijevu pjesmu Pokreni se.. možemo samo maštati o nekim boljim danima i da Sarajevo osvoji LP na penale protiv Barselone 4:2, Messi pucao preko prečke..

Jbg, biće bolje jednog dana. Hajmo lajati na političare i pitati se sto su korumpirani i hoće li ovdje u ovoj državi od 51 129 km2 ikad biti bolje. :run:

Sretan dan nezavisnosti! :bih:

P.S. Osman iz Pofalica je izmišljeni lik i plod fikcije i sve sličnosti sa stvarnim osobama su slučajne.
Mada imam osjećaj da je on preruseni tajni agenta iz Berlina.
Odjava i pozdrav. :thumbup:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#8174 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Klitemnestraaa »

Ja ne kontam koja je svrha onoj lika na autobusnoj u Sarajevu koji stoji na onoj kapiji na ulazu. :-) Znaci, uzmem kartu i bar kod prislonim i udjem. Jok, nesposobni smo za toga. On uzme moju kartu, otkuca i vrati nazad. Jarane, za to vrijeme mogla sam tri otkucati. :-)
Kad prilazim uvijek kazem "mogu i sama", ono mi je znaci mentalna uvreda da nisam sposobna sama kod otkucati. Tamo onaj jedan lesinar sjedi i nadgleda, kao prodaje kartu samo za prolaz pored, a iza nega jos 10 lesinara loce kafurinu. :-) :shock: :shock:
Dosla ja u Svicarsku, odem u prodavnicu i kupim sok, ja na kasu - kad nema kasiruse. :? :shock: Ja ono wtf, kaze mi jedan Svicarac sto je bio sa mnom, to su brze kase, sama otkucas kad imas samo jednu stvar, platis u aparat koliko je to i to je to.
Pa jarane to da kod nas ima svi bi isli na brze kase - da nista ne plate, a dzabane dobiju. Rekoh pa kako vam niko nista ne ukrade, kaze sto bi neko ukrao? :? :? :?
Al' jok, bitno je njek je njegov posao da tamo stoji skupa sa lesinarom nr.2 i haman ha nista ne radi, sem sto nanosi mentalne uvrede svojim opisom posla smatrajuci nas nesposobnima da sami kod otkucamo. :-) :-)
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#8175 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by meteorit135531 »

Klitemnestraaa wrote:Ja ne kontam koja je svrha onoj lika na autobusnoj u Sarajevu koji stoji na onoj kapiji na ulazu. :-) Znaci, uzmem kartu i bar kod prislonim i udjem. Jok, nesposobni smo za toga. On uzme moju kartu, otkuca i vrati nazad. Jarane, za to vrijeme mogla sam tri otkucati. :-)
Kad prilazim uvijek kazem "mogu i sama", ono mi je znaci mentalna uvreda da nisam sposobna sama kod otkucati. Tamo onaj jedan lesinar sjedi i nadgleda, kao prodaje kartu samo za prolaz pored, a iza nega jos 10 lesinara loce kafurinu. :-) :shock: :shock:
Dosla ja u Svicarsku, odem u prodavnicu i kupim sok, ja na kasu - kad nema kasiruse. :? :shock: Ja ono wtf, kaze mi jedan Svicarac sto je bio sa mnom, to su brze kase, sama otkucas kad imas samo jednu stvar, platis u aparat koliko je to i to je to.
Pa jarane to da kod nas ima svi bi isli na brze kase - da nista ne plate, a dzabane dobiju. Rekoh pa kako vam niko nista ne ukrade, kaze sto bi neko ukrao? :? :? :?
Al' jok, bitno je njek je njegov posao da tamo stoji skupa sa lesinarom nr.2 i haman ha nista ne radi, sem sto nanosi mentalne uvrede svojim opisom posla smatrajuci nas nesposobnima da sami kod otkucamo. :-) :-)
Kvotat ću cijeli post. Ta dvojica su ništa u usporedbi sa Domom Zdravlja Stari Grad. Na ulazu i u portirnici radi ih petero. Dva muškarca i tri žene. Svi izgledom sliče. Oni nemaju opis posla. U koje god doba dana da dođeš , uvijek ih je petero unutra. Puše napolju , vrte se ispred.. nekad pitaju treba li ti Šta ? Ništa , apsolutno ne rade.
Ta dvojica sa stanice barem nešto izmišljaju da rade , barem maskiraju svoju suvišnost, dok
ovih petero ljudi samo sjede u sobi , puse, i prosipaju iz šupljeg u prazno.. e ako to nije onaj pravi opis UHLJEBA u Bosni , onda ne znam Šta je.
Post Reply