Terorizam u Parizu!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2176 Re: Terorizam u Parizu!

Post by The 51st State »

ne pratim odkako su objavili da su ovi izgubili licne karte ili kreditne kartice, otad mi je jasno da je neka zamrsena prica u pozadini, kakva nemam pojma, ono levati isplanirau hladno egzekuciju cijele redakcije i onda ostave dokumente u autu, de ba.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2177 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Havatar »

hladan.preminger wrote:
Havatar wrote: To ono kad su mundjosi granatirali Sarajevo tri godine :?: Vi sta zadnji koji imaju pravo da priate o zapadnoj evropi i miroljubivosti.
Ko smo mi pizda ti materina bezobrazna?

Ja sam protjeran iz svoje kuce od strane četničkih bradonja i bio 4 godine pod opsadom i granatama. Djed mi bio u logoru samo zato sto se zvoe Muhamed. Familija ostala bez igdje icega. Sve zapaljeno. I opet se vratili i napravili se nanovo. I nakon toga mi treba neki drugi debil sa bradom uređivati društvo u kojem zivim.
Zato mi nemojte vi pobjegulje auslenderske drzati predavanje o tome kako je bilo u ratu i nakon rata u BiH.
Koristis izrae mundjosi , na drugim temama podrzavas treci entitet i sad bi da mi prodajes ublehe :roll:
BlackPool
Posts: 133
Joined: 21/11/2010 19:37

#2178 Re: Terorizam u Parizu!

Post by BlackPool »

filosofman wrote:SMIRITE STRASTI...

Prati vas SIPA i OSA!

Šalji dalje...

nabijem na kurac i SIPU i OSU

salji dalje :thumbup:
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#2179 Re: Terorizam u Parizu!

Post by hladan.preminger »

Havatar wrote:
hladan.preminger wrote:
Havatar wrote: To ono kad su mundjosi granatirali Sarajevo tri godine :?: Vi sta zadnji koji imaju pravo da priate o zapadnoj evropi i miroljubivosti.
Ko smo mi pizda ti materina bezobrazna?

Ja sam protjeran iz svoje kuce od strane četničkih bradonja i bio 4 godine pod opsadom i granatama. Djed mi bio u logoru samo zato sto se zvoe Muhamed. Familija ostala bez igdje icega. Sve zapaljeno. I opet se vratili i napravili se nanovo. I nakon toga mi treba neki drugi debil sa bradom uređivati društvo u kojem zivim.
Zato mi nemojte vi pobjegulje auslenderske drzati predavanje o tome kako je bilo u ratu i nakon rata u BiH.
Koristis izrae mundjosi , na drugim temama podrzavas treci entitet i sad bi da mi prodajes ublehe :roll:
Gjde ja podrazav bilo kakav 3. entitet idiotu?
Last edited by hladan.preminger on 09/01/2015 13:02, edited 1 time in total.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#2180 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Ripicipi »

Havatar wrote:
hladan.preminger wrote:
Havatar wrote: To ono kad su mundjosi granatirali Sarajevo tri godine :?: Vi sta zadnji koji imaju pravo da priate o zapadnoj evropi i miroljubivosti.
Ko smo mi pizda ti materina bezobrazna?

Ja sam protjeran iz svoje kuce od strane četničkih bradonja i bio 4 godine pod opsadom i granatama. Djed mi bio u logoru samo zato sto se zvoe Muhamed. Familija ostala bez igdje icega. Sve zapaljeno. I opet se vratili i napravili se nanovo. I nakon toga mi treba neki drugi debil sa bradom uređivati društvo u kojem zivim.
Zato mi nemojte vi pobjegulje auslenderske drzati predavanje o tome kako je bilo u ratu i nakon rata u BiH.
Koristis izrae mundjosi , na drugim temama podrzavas treci entitet i sad bi da mi prodajes ublehe :roll:
Pobjeguljo, prestani ljudima lijepiti epitete iako ne znas ni ko su, a ni sta su prosli u ovom ratu.
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#2181 Re: Terorizam u Parizu!

Post by alanx »

madner wrote:Ma vjernici su pizde, nije ni cudo da je Francuska krenula naprijed tek kada im je rekla da njihova praznovjerovanja nisu bitna za drzavu.
Image
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#2182 Re: Terorizam u Parizu!

Post by filosofman »

POTJERA UŽIVO:

Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2183 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Bodkin »

hladan.preminger wrote:
Havatar wrote: To ono kad su mundjosi granatirali Sarajevo tri godine :?: Vi sta zadnji koji imaju pravo da priate o zapadnoj evropi i miroljubivosti.
Ko smo mi pizda ti materina bezobrazna?

Ja sam protjeran iz svoje kuce od strane četničkih bradonja i bio 4 godine pod opsadom i granatama. Djed mi bio u logoru samo zato sto se zvoe Muhamed. Familija ostala bez igdje icega. Sve zapaljeno. I opet se vratili i napravili se nanovo. I nakon toga mi treba neki drugi debil sa bradom uređivati društvo u kojem zivim.
Zato mi nemojte vi pobjegulje auslenderske drzati predavanje o tome kako je bilo u ratu i nakon rata u BiH.
Bezveze si ban popio zbog najveceg trola na forumu
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#2184 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Stjui »

AcaLukas wrote:
Stjui wrote:
uglavnomja wrote:sta ovo prica le penovka?

hoce provjeru i reduciranje dvojnog drzavljanstva

francuska je u ratu protiv islamskog fundamentalizma ...
:lol: pa nedavno su istima bili zračna podrška u libiji.
Vidim gotivis .......
vidim gotiviš of topik.nego,šta ti veliš,je li krajnje licemjerno od gospođe le pen da prducka o nekakvom ratu protiv fundamentalizma,imajući u vidu da je francuska nedavno obezbijedila zračnu podršku za te iste fundamentaliste u libiji?
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#2185 Re: Terorizam u Parizu!

Post by hladan.preminger »

Bodkin wrote:
hladan.preminger wrote:
Havatar wrote: To ono kad su mundjosi granatirali Sarajevo tri godine :?: Vi sta zadnji koji imaju pravo da priate o zapadnoj evropi i miroljubivosti.
Ko smo mi pizda ti materina bezobrazna?

Ja sam protjeran iz svoje kuce od strane četničkih bradonja i bio 4 godine pod opsadom i granatama. Djed mi bio u logoru samo zato sto se zvoe Muhamed. Familija ostala bez igdje icega. Sve zapaljeno. I opet se vratili i napravili se nanovo. I nakon toga mi treba neki drugi debil sa bradom uređivati društvo u kojem zivim.
Zato mi nemojte vi pobjegulje auslenderske drzati predavanje o tome kako je bilo u ratu i nakon rata u BiH.
Bezveze si ban popio zbog najveceg trola na forumu

Nije to nista. Na privatnim porukama mi drugi debil oca u zemlji naziva pedofilom.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#2186 Re: Terorizam u Parizu!

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#2187 Re: Terorizam u Parizu!

Post by alanx »

Teroristi su jutro prije napada ovo gledali intenzivno:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#2188 Re: Terorizam u Parizu!

Post by 5 0 5 »

Stjui wrote: vidim gotiviš of topik.nego,šta ti veliš,je li krajnje licemjerno od gospođe le pen da prducka o nekakvom ratu protiv fundamentalizma,imajući u vidu da je francuska nedavno obezbijedila zračnu podršku za te iste fundamentaliste u libiji?
aaaaaaaaaaj, zemljo otvori se. pa gdja le pen je fasist. fasist! za nju nema kaloricnijeg rucka od ove situacije. sta ocekujes od fasiste da kaze? uhvatimo se svi za ruke i pjevajmo pjesmu mira.
BlackPool
Posts: 133
Joined: 21/11/2010 19:37

#2189 Re: Terorizam u Parizu!

Post by BlackPool »

User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2190 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Havatar »

Wednesday, 7 September 2011
Mobile phone ad featuring a winking Jesus banned by Advertising Standards Authority
An ad for mobile phone company Phones 4 U which featured a winking Jesus giving the thumbs-up to "miraculous deals" on phones has been banned by the Advertising Standards Authority. 98 people submitted complaints about the ads, which were published in newspapers during the Easter period this year, and the ASA have ruled that they must not appear again:
"The ASA noted that Phones 4 U had not intended to cause any offence and we welcomed their explanation that the ads had been withdrawn following the receipt of negative feedback. We noted that the ads featured a cartoon-like graphical illustration of Jesus Christ, the central figure of Christianity, and the Sacred Heart, a sacred symbol central to the Christian faith. We considered that, although the ads were intended to be light-hearted and humorous, their depiction of Jesus winking and holding a thumbs-up sign, with the text "Miraculous" deals during Easter, the Christian Holy Week which celebrated Christ's resurrection, gave the impression that they were mocking and belittling core Christian beliefs. We therefore concluded that the ads were disrespectful to the Christian faith and were likely to cause serious offence, particularly to Christians."
In responding to the ASA, Phones 4 U, which withdrew the ads following the complaints, pointed out that they were "not intended to be disrespectful of the Christian faith" and were meant to present a "light-hearted, positive and contemporary image of Christianity relevant to the Easter weekend". However, "with the benefit of hindsight, they understood and regretted any offence the ads had caused to some Christians and they apologised to anyone who was offended by the ads".
User avatar
victory
Posts: 2197
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#2191 Re: Terorizam u Parizu!

Post by victory »

Teoreticarima pupahavicastih zavjera i SAFFistickih basni, i umjesto sto se izruguju zrtvama zlocina i organima vlasti u Francuskoj, bilo bi bolje da pocnu pospremati vlastitu avliju.
Security experts and intelligence officials say around 400 Bosnians have joined the wars raging in foreign battlefields in recent years, including some 160 in the last several months.

A number have been reportedly killed in fighting or in suicide-bombing missions.


http://www.balkaninsight.com/en/article ... er-attacks
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2192 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Susjedi Hrvati tolerantni samo onako kako to oni "europejski" znaju biti, na braniku Evrope i bijelog čovjeka, par komentara sa forum.hr: :roll:
A zašto bi se Bugarska, Rumunjska itd brinule o Romima. Kakve oni ima poveznice s Europom? Da li se ti osjećaš s njima povezan? Ja ne, nimalo makar im neki činovnički apartčik udari žig da imaju hrvatsko državljanstvo.

Njihova domovina je Indija i mislim da bi se tamo sasvim dobro snašli, te ne bi utjecali na društvenu dinamiku same Indije jer ta zemlja ima 1,3 mlijarde stanovnika, a Roma je u Europi oko 30 milijuna. Dakle brzo bi se utopili i živjeli bi sa svojim rođacima.
Nemojmo zaboraviti za što su se generacije naših predaka borile. Oni koji su se predali su postali sjena čestitog čovjeka, a nalaze se u susjednoj državi. kakvi su vidi se i ovdje na ovoj temi. Ne kaže se uzalud "Poturica je gori od Turčina."

Ako je Turčin bio u bjelačkoj krvi do lakta, onda je Poturica bio u bjelačkoj krvi do ramena da se dokaže svom gospodaru kao poslušno pseto što i jest!
User avatar
AcaLukas
Posts: 835
Joined: 09/09/2014 20:25

#2193 Re: Terorizam u Parizu!

Post by AcaLukas »

Stjui wrote: vidim gotiviš of topik.nego,šta ti veliš,je li krajnje licemjerno od gospođe le pen da prducka o nekakvom ratu protiv fundamentalizma,imajući u vidu da je francuska nedavno obezbijedila zračnu podršku za te iste fundamentaliste u libiji?
Pitanje je bilo ozbiljno posto vidim da pravdas ubistva jer su crtali poslanika. S obzirom da gledas Family Guy gdje u svakoj trecoj epizodi ismijavaju Boga ili nekog poslanika mozda bi se i ti trebao prijaviti da ti dadnu serijatsku kaznu. Ili mozda jedan od onih novopeceni muslimana koji pljuju i prijete Kavazovicu dok slobodno vrijeme provode uz alkohol, family guy i Grand/ZMBT? :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2194 Re: Terorizam u Parizu!

Post by VjecitiStudent »

havatari razni, pripazite malo
French news site Numerama reports that the Interior Ministry is watching social networks closely, and warns that anyone writing messages glorifying this weeks terror attacks risks up to seven years jail.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#2195 Re: Terorizam u Parizu!

Post by sha_ba »

opet pucnjava u Parizu, sad javljaju
User avatar
AcaLukas
Posts: 835
Joined: 09/09/2014 20:25

#2196 Re: Terorizam u Parizu!

Post by AcaLukas »

filosofman wrote:SMIRITE STRASTI...

Prati vas SIPA i OSA!

Šalji dalje...
Cesto citam komentare na vijestiummeta pa vam mogu postaviti ranking listu njihovi neprijatelja:

1. Siti (Mislim da su prvi jer je Iran jedina prijetna Saudijskoj Arabiji, ali s obzirom da ih nema u BiH idemo automatski na broj 2.)
2. Saffovci (oni ce prvo najebati, iako su i jedni i drugi u pet deka)
3. Muslimani IZ (hodza jedan je vec izboden, Kavazovicu se ozbiljno prijeti)
4. Kjafirski bosnjaci
5. Agnostici i ateisti

Tako su neki ovdje sigurni do daljneg.
BlackPool
Posts: 133
Joined: 21/11/2010 19:37

#2197 Re: Terorizam u Parizu!

Post by BlackPool »

victory wrote:Teoreticarima pupahavicastih zavjera i SAFFistickih basni, i umjesto sto se izruguju zrtvama zlocina i organima vlasti u Francuskoj, bilo bi bolje da pocnu pospremati vlastitu avliju.
Security experts and intelligence officials say around 400 Bosnians have joined the wars raging in foreign battlefields in recent years, including some 160 in the last several months.

A number have been reportedly killed in fighting or in suicide-bombing missions.


http://www.balkaninsight.com/en/article ... er-attacks
Koga boli kurac za vehabijama?
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#2198 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Mustang1 »

Ja sve cekam da se gospodin pojavi i sve nas spasi

Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2199 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Chmoljo »

Banned user for reason “trolanje”
» Havatar

trajno.

ne šalji mailove i ne moli za povratak.

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» hladan.preminger

mjesec
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2200 Re: Terorizam u Parizu!

Post by It_is_a_Leclerc »

Dirljiva hutba prof. Kavazovića pročitana diljem BiH danas. Kakva šamarčina vehabitima i relativizatorima zločina, pljuska od koje se crvene obrazi Saff-ovcima koji su se satrali da nas ubijede kako nije ispravno čestitati blagdan komšiji. Posebno mi se svidjelo citiranje Kur'ana koji proklinje ubice i nasilnike. "I kad im se kaže - Ne pravite nered na Zemlji, oni odgovaraju - Mi samo red uspostavljamo".

Reis Kavazović bi, da u ovoj zemlji postoji kakav orden za promociju suživota, zasigurno dobio jedan.
Post Reply