Terorizam u Parizu!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
sinuhe
Posts: 11484
Joined: 03/06/2011 11:33

#2026 Re: Terorizam u Parizu!

Post by sinuhe »

Pustite policiju da radi svoj posao.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2027 Re: Terorizam u Parizu!

Post by nosara »

sinuhe wrote:Pustite policiju da radi svoj posao.
Ove sto su ih cuvali...? Hajd' dobro...
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2028 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Idemedosumom »

OldMayor wrote:
Idemedosumom wrote:Slika koju sam postavio itekako ima veze s temom. Da su teroristi ubili neke druge ljude u francuskoj, recimo neke pekare tamo ili nasumične putnike u metrou, ne bi se o tome toliko pričalo. Pošto su ubijeni oni koji ismijavaju i na odvratan način vrijeđaju vjeru, eh to je sada nešto posebno bitno za "pojedince".

JER TO JE SLOBODA GOVORA. Da se možeš sa svetinjama šprdati, i 2 milijarde ljudi s jednom karikaturom uvrijediti. Međutim, o holokaustu se ne smije ništa pisati, crtati. Iako postoje argumenti koji pobijaju određene "činjenice" u vezi s holokaustom. Ne, ne, za to se može u zatvor otići. Šuti.

Dakle radi se o holokaustu, ne o židovima općenito, niti o judeizmu.
Iz sata u sat, iz dana u dan poredis dvije neuporedive stvari.

Jebemu jel toliko tesko razlikovati dokazani genocid od religije?!?!?

Saffovska analogija.
:-)
Ti očito ne razumiješ o čemu se radi. Ako je sloboda govora, onda treba da bude sloboda da se govori SVE. O religiji, o geografiji, o politici, o historiji...

Dakle ipak se radi o selektivnoj slobodi govora.

A onaj manki agnostik što je napisao da sam retardiran je prijavljen. Takav jezik ostavi za svoje ukućane.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2029 Re: Terorizam u Parizu!

Post by muha_sa »

McMoy wrote:Nikako ne mogu da shvatim zbog čega se na ovom forumu, raznim BH portalima i u ostalim medijima digla ovolika galama oko ovog događaja?!
Koliko sam ja iz svega toga upratio, nekakva 2 ili 3 francuska državljanina upali u tamo neki satirični list i ubili 10 novinara plus 2 policajca. Opet francuske građane, odnosno državljane.
I sad tu dvojicu francuskih državljana ganja francuska policija s namjerom da ih uhapsi i da im se sudi po fancuskim zakonima.
Nešto baš ne vjerujem da su ta dvojica jako traženih francuza ikad, bar turistički, posjetili BiH, a kamoli da imaju druge bilo kakve smislene veze sa nama i našom državom.
Još manje shvatam nečiju potrebu da se prilično snishodljivo pravda, ograđuje, cvili, samo zbog toga što je eto taj neko musliman?!
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa dvojicom Čečena koje drže odgovornim za bostonski masakar?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa talačkom krizom u Sidneyu od prije neki dan?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa pokoljem u Parizu?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa bilo kojim incidentom, događajem, masakrom, terorističkim aktom i sl. na bilo kojoj tački ove planete ukoliko počinioc ili počinioci nisu državljani BiH ili se taj događaj nije desio u BiH.

Stvoreno je izgleda pravilo da se moramo osjećati krivim što uopšte postojimo na ovom komadiću teritorije evropskog kontinenta, što smo se drznuli da se odbranimo u posljednjem ratu i što se izjašnjavamo kao Bošnjaci ili Bosanci a ime nam je prepoznato kao muslimansko, pa bili mi vjernici ili ne.
Možda mi je promaklo, ali se ne sjećam da se npr. Toni Cetinski ograđivao od masakra koji počini već spominjani Breivik, jer su, Bože moj, obojica kršćani.
Isto tako, ne sjećam se da se bilo ko od ličnosti iz javnog života neke dominantno protestantske države ikada ogradio od nekog masakra civila na svadbi počinjenih nekim „pametnim“ američkim DRON-om.

Onaj koji po funkciji koju obnaša ima pravo da nešto kaže u ime ovdašnjih muslimana, uvaženi reisu-l-ulema Husein ef. Kavazović, rekao je o ovom događaju na krajnje primjeren i dostojanstven način ono što bi svaki Bošnjak musliman trebao da kaže o ovom događaju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/reisu-l- ... /150108044

I na kraju, na ovom forumu je po ko zna koji put iskorištena i ova situacija da se stigmatizira jedan cijeli narod, poziva na linč određene skupine ljudi, kao i da se vrijeđaju nečija vjerska osjećanja.

Ali hajd', svakako je to sad IN!
postavio pitanje i sam si odgovorio.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#2030 Re: Terorizam u Parizu!

Post by agnostic_front »

Idemedosumom wrote:A onaj manki agnostik što je napisao da sam retardiran je prijavljen. Takav jezik ostavi za svoje ukućane.
Gdje sam napisao da si retardiran?
User avatar
hrasno38
Posts: 31474
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2031 Re: Terorizam u Parizu!

Post by hrasno38 »

emigrazione wrote:Jao jutra :lol:
Lik iz Srebrenice mi pokusava objasniti nekakve finte kako je ovo sve izrezirano...kada je zavrsio i kada sam ga poceo ubjedjivati da mu je 30-tak clanova familije, u stvari zivo i zdravo i da se kriju negdje po Srbiji, strecnu se, ko biva nije mu pravo :lol:
Kako su ljudi glupi i bezobrazni to je nevjerovatno
hahahahah kralju!sta se sve ne moze cuti od ljudi.....
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2032 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Bodkin »

skafiskafsnjak wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Žestoko i hrabro ali u sridu.
Onako kako jeste.

Pa vala, necu da se izvinjavam ... ako se izvinim, postajem kao ti idioti sto su ubili . Necu da se poistovjecujem.

Osudjujem ali se nemam za sta izviniti
Pa sto koje pm trazite od srba i hrvata da se izvinjavau i pravdaju za zlocine pocinjene?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2033 Re: Terorizam u Parizu!

Post by nosara »

Francuski ministar policije Bernar Kaznev potvrdio je da su braća bila pod nadzorom, ali da nije postojao element koji bi nagovestio da planiraju napad.

Policijski izvor za AFP potvrdio je da Šerif nije putovao u inostranstvo i da braća nisu praćena kao "mete koje bi mogle da krenu u akciju".


Dakle NISU bili pod lupom, ali su ipak identificirani i locirani za par sati... :-)

Ah, da... Zaboravih na licnu kartu... :D
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#2034 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Walther »

OldMayor wrote:Iz sata u sat, iz dana u dan poredis dvije neuporedive stvari. Jebemu jel toliko tesko razlikovati dokazani genocid od religije?!?!?
Saffovska analogija.
:-)
To su itekako uporedive stvari. Govorimo o pravu na misljenje koje je (kazu) 100% u uvijek. Btw, ko to bira koja tema je uporediva in koja nije uporediva? Pod koju grupu bi padala objava uvredljivih karikatura Srba ili Bosnjaka?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2035 Re: Terorizam u Parizu!

Post by skafiskafsnjak »

Bodkin wrote:
Pa sto koje pm trazite od srba i hrvata da se izvinjavau i pravdaju za zlocine pocinjene?

Trazim od onih koji su ih pocinili i onih koji se poistovjecuju sa onima sto su ucinili tj. onima kojima je Mladic heroj.

Ja se ne poistovjecujem sa ovim idiotima u Francuskoj . Oni su obicni ludjaci i fanatici , a ne vjernici . Istinski vjernik nkada ono ne bi uciinio ....
NE samo Musliman ... ni Katolik ni Pravoslavac..
The BEN10
Posts: 7570
Joined: 19/09/2011 09:03

#2036 Re: Terorizam u Parizu!

Post by The BEN10 »

nosara wrote:Francuski ministar policije Bernar Kaznev potvrdio je da su braća bila pod nadzorom, ali da nije postojao element koji bi nagovestio da planiraju napad.

Policijski izvor za AFP potvrdio je da Šerif nije putovao u inostranstvo i da braća nisu praćena kao "mete koje bi mogle da krenu u akciju".


Dakle NISU bili pod lupom, ali su ipak identificirani i locirani za par sati... :-)

Ah, da... Zaboravih na licnu kartu... :D
Ma pišaj ličnu kartu, da sutradan sa bacačem raketa i kalašima ne orobiše benzinsku haman da bi utekli 90000 policajaca i vojsci koji su u potjeri. :-)
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#2037 Re: Terorizam u Parizu!

Post by alanx »

90,000 policajaca i vojnika ne mogu da uhvate 2 terorista...
Sta bi bilo da je 20 terorista...Moro bi se NATO ukljucit?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2038 Re: Terorizam u Parizu!

Post by VjecitiStudent »

skafiskafsnjak wrote:
Bodkin wrote:
Pa sto koje pm trazite od srba i hrvata da se izvinjavau i pravdaju za zlocine pocinjene?

Trazim od onih koji su ih pocinili i onih koji se poistovjecuju sa onima sto su ucinili tj. onima kojima je Mladic heroj.

Ja se ne poistovjecujem sa ovim idiotima u Francuskoj . Oni su obicni ludjaci i fanatici , a ne vjernici . Istinski vjernik nkada ono ne bi uciinio ....
NE samo Musliman ... ni Katolik ni Pravoslavac..
Svi oni koji su napisali "ali" u svojim komentarima masakra u Parizu su se itekakako identifikovali sa počiniocima, baš kao i svi oni koji napišu "žao mi srebreničana, ali ...".
saimidin
Posts: 2796
Joined: 20/05/2011 17:53

#2039 Re: Terorizam u Parizu!

Post by saimidin »

muha_sa wrote:
McMoy wrote:Nikako ne mogu da shvatim zbog čega se na ovom forumu, raznim BH portalima i u ostalim medijima digla ovolika galama oko ovog događaja?!
Koliko sam ja iz svega toga upratio, nekakva 2 ili 3 francuska državljanina upali u tamo neki satirični list i ubili 10 novinara plus 2 policajca. Opet francuske građane, odnosno državljane.
I sad tu dvojicu francuskih državljana ganja francuska policija s namjerom da ih uhapsi i da im se sudi po fancuskim zakonima.
Nešto baš ne vjerujem da su ta dvojica jako traženih francuza ikad, bar turistički, posjetili BiH, a kamoli da imaju druge bilo kakve smislene veze sa nama i našom državom.
Još manje shvatam nečiju potrebu da se prilično snishodljivo pravda, ograđuje, cvili, samo zbog toga što je eto taj neko musliman?!
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa dvojicom Čečena koje drže odgovornim za bostonski masakar?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa talačkom krizom u Sidneyu od prije neki dan?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa pokoljem u Parizu?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa bilo kojim incidentom, događajem, masakrom, terorističkim aktom i sl. na bilo kojoj tački ove planete ukoliko počinioc ili počinioci nisu državljani BiH ili se taj događaj nije desio u BiH.

Stvoreno je izgleda pravilo da se moramo osjećati krivim što uopšte postojimo na ovom komadiću teritorije evropskog kontinenta, što smo se drznuli da se odbranimo u posljednjem ratu i što se izjašnjavamo kao Bošnjaci ili Bosanci a ime nam je prepoznato kao muslimansko, pa bili mi vjernici ili ne.
Možda mi je promaklo, ali se ne sjećam da se npr. Toni Cetinski ograđivao od masakra koji počini već spominjani Breivik, jer su, Bože moj, obojica kršćani.
Isto tako, ne sjećam se da se bilo ko od ličnosti iz javnog života neke dominantno protestantske države ikada ogradio od nekog masakra civila na svadbi počinjenih nekim „pametnim“ američkim DRON-om.

Onaj koji po funkciji koju obnaša ima pravo da nešto kaže u ime ovdašnjih muslimana, uvaženi reisu-l-ulema Husein ef. Kavazović, rekao je o ovom događaju na krajnje primjeren i dostojanstven način ono što bi svaki Bošnjak musliman trebao da kaže o ovom događaju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/reisu-l- ... /150108044

I na kraju, na ovom forumu je po ko zna koji put iskorištena i ova situacija da se stigmatizira jedan cijeli narod, poziva na linč određene skupine ljudi, kao i da se vrijeđaju nečija vjerska osjećanja.

Ali hajd', svakako je to sad IN!
postavio pitanje i sam si odgovorio.
:thumbup:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2040 Re: Terorizam u Parizu!

Post by nosara »

alanx wrote:90,000 policajaca i vojnika ne mogu da uhvate 2 terorista...
Sta bi bilo da je 20 terorista...Moro bi se NATO ukljucit?
Ne, zvali bi Ruse... nato je placipicka... :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#2041 Re: Terorizam u Parizu!

Post by condy »

McMoy wrote:Nikako ne mogu da shvatim zbog čega se na ovom forumu, raznim BH portalima i u ostalim medijima digla ovolika galama oko ovog događaja?!

Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa dvojicom Čečena koje drže odgovornim za bostonski masakar?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa talačkom krizom u Sidneyu od prije neki dan?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa pokoljem u Parizu?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa bilo kojim incidentom, događajem, masakrom, terorističkim aktom i sl. na bilo kojoj tački ove planete ukoliko počinioc ili počinioci nisu državljani BiH ili se taj događaj nije desio u BiH.

!
Koliko mi je poznato, bosanski državljani muslimani, mislim da se oni ne smatraju Bošnjacima, su u značajnom broju otišli u Siriju, i tamo ratuju zbog čega već. Značajan broj bh. državljana muslimana, ima ista ideološka shvatanja kao i ovi teroristi koji su napravili pokolj u Francuskoj. Protiv njihovog ideologa i vođe vodi se krivični postupak pred Sudom BiH, a zbog njih je izmijenjen državni krivični zakon. U toku je postupak i protiv onih terorista iz Bugojna. Zbog toga ne stoji ta priča, kave to veze ima sa nama....
sumirprimus
Posts: 81630
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2042 Re: Terorizam u Parizu!

Post by sumirprimus »

agnostic_front wrote:
Idemedosumom wrote:A onaj manki agnostik što je napisao da sam retardiran je prijavljen. Takav jezik ostavi za svoje ukućane.
Gdje sam napisao da si retardiran?
:D :skoljka: zemjo otvor se...
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#2043 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Walther »

VjecitiStudent wrote:
skafiskafsnjak wrote:
Bodkin wrote:
Pa sto koje pm trazite od srba i hrvata da se izvinjavau i pravdaju za zlocine pocinjene?

Trazim od onih koji su ih pocinili i onih koji se poistovjecuju sa onima sto su ucinili tj. onima kojima je Mladic heroj.

Ja se ne poistovjecujem sa ovim idiotima u Francuskoj . Oni su obicni ludjaci i fanatici , a ne vjernici . Istinski vjernik nkada ono ne bi uciinio ....
NE samo Musliman ... ni Katolik ni Pravoslavac..
Svi oni koji su napisali "ali" u svojim komentarima masakra u Parizu su se itekakako identifikovali sa počiniocima, baš kao i svi oni koji napišu "žao mi srebreničana, ali ...".
Sto je naravno notorna glupost... Srebrenicani za razliku od nekih nisu trazili "reakciju". Oni jesu planski trazili "reakciju". Porediti takve stvari je ...
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2044 Re: Terorizam u Parizu!

Post by almirony »

Bodkin wrote:
Pa sto koje pm trazite od srba i hrvata da se izvinjavau i pravdaju za zlocine pocinjene?
:thumbup:

licemjerje jarane, licemjerje, drugačiji aršini kad je iz tvog plemena itd..

hajmo ne vidjeti balvan u svom oku :sad:
User avatar
Obskurni
Posts: 795
Joined: 17/10/2011 09:19

#2045 Re: Terorizam u Parizu!

Post by Obskurni »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Obskurni wrote:Kad sutra ovako neko zapuca ovdje u Sarajevu radi nepokrivenih žena ili katedrale, hocete li i tada pisati, "Žao mi je žrtava, ali..."
:D
U Sarajevu se ni u ratu nije pucalo ne samo po katedrali već i ostalim crkvama. Odnosno grješeim, oni koji su pucali po crkvama, džamijama i gradu su davno još 1992. porušili sve što je bilo drugačije i što se nije uklapalo u njihov svijet jednog naroda u jednoj velikoj državi. Takvi danas pišu takve stupidne komentare. U Sarajevu kao i u ostalim gradovima širom svijeta može da se desi sranje ali smo dokazali da smo ostali ljudi i u najtežim trenutcima i iskušenjima za razliku od nekih komšija nam. Zato se poklopi.
Nakon što jedan bradonja iz sela siđe da puca po ambasadi SAD, ja ne bih bio tako siguran da se nešto i gore ne bi moglo desiti. Nisi shvatio poentu onog gore očigledno.
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#2046 Re: Terorizam u Parizu!

Post by bosan »

McMoy wrote:Nikako ne mogu da shvatim zbog čega se na ovom forumu, raznim BH portalima i u ostalim medijima digla ovolika galama oko ovog događaja?!
Koliko sam ja iz svega toga upratio, nekakva 2 ili 3 francuska državljanina upali u tamo neki satirični list i ubili 10 novinara plus 2 policajca. Opet francuske građane, odnosno državljane.
I sad tu dvojicu francuskih državljana ganja francuska policija s namjerom da ih uhapsi i da im se sudi po fancuskim zakonima.
Nešto baš ne vjerujem da su ta dvojica jako traženih francuza ikad, bar turistički, posjetili BiH, a kamoli da imaju druge bilo kakve smislene veze sa nama i našom državom.
Još manje shvatam nečiju potrebu da se prilično snishodljivo pravda, ograđuje, cvili, samo zbog toga što je eto taj neko musliman?!
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa dvojicom Čečena koje drže odgovornim za bostonski masakar?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa talačkom krizom u Sidneyu od prije neki dan?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa pokoljem u Parizu?
Kakve veze bilo koji Bošnjak musliman ima sa bilo kojim incidentom, događajem, masakrom, terorističkim aktom i sl. na bilo kojoj tački ove planete ukoliko počinioc ili počinioci nisu državljani BiH ili se taj događaj nije desio u BiH.

Stvoreno je izgleda pravilo da se moramo osjećati krivim što uopšte postojimo na ovom komadiću teritorije evropskog kontinenta, što smo se drznuli da se odbranimo u posljednjem ratu i što se izjašnjavamo kao Bošnjaci ili Bosanci a ime nam je prepoznato kao muslimansko, pa bili mi vjernici ili ne.
Možda mi je promaklo, ali se ne sjećam da se npr. Toni Cetinski ograđivao od masakra koji počini već spominjani Breivik, jer su, Bože moj, obojica kršćani.
Isto tako, ne sjećam se da se bilo ko od ličnosti iz javnog života neke dominantno protestantske države ikada ogradio od nekog masakra civila na svadbi počinjenih nekim „pametnim“ američkim DRON-om.

Onaj koji po funkciji koju obnaša ima pravo da nešto kaže u ime ovdašnjih muslimana, uvaženi reisu-l-ulema Husein ef. Kavazović, rekao je o ovom događaju na krajnje primjeren i dostojanstven način ono što bi svaki Bošnjak musliman trebao da kaže o ovom događaju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/reisu-l- ... /150108044

I na kraju, na ovom forumu je po ko zna koji put iskorištena i ova situacija da se stigmatizira jedan cijeli narod, poziva na linč određene skupine ljudi, kao i da se vrijeđaju nečija vjerska osjećanja.
Ali hajd', svakako je to sad IN!
Konacno nesto pametno na ovom forumu.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2047 Re: Terorizam u Parizu!

Post by nosara »

Na kraju svega ce bit ustostrucen budzet za "odbranu i sigurnost"... I ogranicavanje sloboda obicnog pucanstva, pride... :zzzz:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2048 Re: Terorizam u Parizu!

Post by VjecitiStudent »

Walther wrote:
OldMayor wrote:Iz sata u sat, iz dana u dan poredis dvije neuporedive stvari. Jebemu jel toliko tesko razlikovati dokazani genocid od religije?!?!?
Saffovska analogija.
:-)
To su itekako uporedive stvari. Govorimo o pravu na misljenje koje je (kazu) 100% u uvijek. Btw, ko to bira koja tema je uporediva in koja nije uporediva? Pod koju grupu bi padala objava uvredljivih karikatura Srba ili Bosnjaka?
Srećom, ima zemalja koje nemaju problema sa pravom na mišljenje.
Badawi’s trial began in June 2012 in a Jeddah District Court and was rife with irregularities.

According to his lawyer, the original trial judge was replaced by another judge who had previously advocated that Badawi be punished for apostasy. His lawyer has contested the judge’s impartiality in the case.

The charges against Badawi relate to a number of articles, including one he wrote about Valentine’s Day – the celebration of which is prohibited in Saudi Arabia.

He was accused of ridiculing Saudi Arabia’s Commission on the Promotion of Virtue and Prevention of Vice – also known as the religious police – in the conclusion of his article: “Congratulations to us for the Commission on the Promotion of Virtue for teaching us virtue and for its eagerness to ensure that all members of the Saudi public are among the people of paradise”.

The charges against Badawi also mention his failure to remove articles by other people on his website – including one insinuating that the al-Imam Mohamed ibn Saud University had become “a den for terrorists”.
http://www.amnesty.org/en/news/saudi-ar ... 2012-12-24
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#2049 Re: Terorizam u Parizu!

Post by OldMayor »

nosara wrote:Francuski ministar policije Bernar Kaznev potvrdio je da su braća bila pod nadzorom, ali da nije postojao element koji bi nagovestio da planiraju napad.

Policijski izvor za AFP potvrdio je da Šerif nije putovao u inostranstvo i da braća nisu praćena kao "mete koje bi mogle da krenu u akciju".


Dakle NISU bili pod lupom, ali su ipak identificirani i locirani za par sati... :-)

Ah, da... Zaboravih na licnu kartu... :D
Ponavljam i tebi.

Procitaj ovo
http://www.otvoreno.ba/regije/sarajevo/ ... i-sarajevu

Pa ovo
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... ji-i-iraku

Uporedi malo neka imena. Ako ti je mrsko, evo reci cu ti ja, dosta imena koja se gore spominju i prate su vec poodavno u Siriji.

Sutra da maskirani lik ovako nesto uradi u Sarajevu, skontalo bi se ko je u roku od 2-3h.

To sto vecina vas o policiji zna samo iz viceva, sta cu vam ja. ;-)
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#2050 Re: Terorizam u Parizu!

Post by mali_balon »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Obskurni wrote:Kad sutra ovako neko zapuca ovdje u Sarajevu radi nepokrivenih žena ili katedrale, hocete li i tada pisati, "Žao mi je žrtava, ali..."
:D
U Sarajevu se ni u ratu nije pucalo ne samo po katedrali već i ostalim crkvama. Odnosno grješeim, oni koji su pucali po crkvama, džamijama i gradu su davno još 1992. porušili sve što je bilo drugačije i što se nije uklapalo u njihov svijet jednog naroda u jednoj velikoj državi. Takvi danas pišu takve stupidne komentare. U Sarajevu kao i u ostalim gradovima širom svijeta može da se desi sranje ali smo dokazali da smo ostali ljudi i u najtežim trenutcima i iskušenjima za razliku od nekih komšija nam. Zato se poklopi.

U Sarajevu u ratu nisi imao bradatih spodoba, osim onih oko Sarajeva. U Sarajevu si prije nekoliko godina imao pokusaj preuzimanja careve dzamije od strane bradatih spodoba perdovdjenih Jusufom Barčićem, mislim da se komentar obskurnog odnosio na njih.
Post Reply