Masakar u Parizu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Umalo popisivac
Posts: 1485
Joined: 27/09/2013 16:53

#276 Re: Masakar u Parizu

Post by Umalo popisivac »

luckylaka wrote:
sinuhe wrote:Tesko je priznati da je islam u krizi a islamske zemlje u ratu. Nema to ko ni da osudi.
Islam u krizi a Katolicanstvo I Praavoslavosvenstvo u procvatu :-) Al u qrcu.Sav svijet je otisao helac i. ovo na dobro nikako nece izaci.
Je, sve je to isto. Svecenici se inace raznose bombama i na misama vrbuju ljude za terorizam. :-)
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#277 Re: Masakar u Parizu

Post by FreakyStyley »

Umalo popisivac wrote:
luckylaka wrote:
sinuhe wrote:Tesko je priznati da je islam u krizi a islamske zemlje u ratu. Nema to ko ni da osudi.
Islam u krizi a Katolicanstvo I Praavoslavosvenstvo u procvatu :-) Al u qrcu.Sav svijet je otisao helac i. ovo na dobro nikako nece izaci.
Je, sve je to isto. Svecenici se inace raznose bombama i na misama vrbuju ljude za terorizam. :-)
Nepotrebno kolutas ocima.

Ako vjerujes u neku od izmisljenih bajki, nebitno da li se radi o grimovim, andersenovim, islamu, katolicanstvu, pravoslavlju...limitiran si. Jbg.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#278 Re: Masakar u Parizu

Post by It_is_a_Leclerc »

Ima li išta na ovom dunjaluku da se desilo, da uključuje muslimane, a da nije smislila CIA i Mossad da podmetnu i obezvrijede muslimane ?

Samo pitam.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#279 Re: Masakar u Parizu

Post by S4mpion »

Kikibombona wrote:A sto se tice religije, nije mi tesko jos jednom ponoviti.

Sta drustvo negativno ima od religija?

ubistva
podjele
netrepeljivost
mrznju
indokrtrinaciju
itd
itd
itd

Ista pozitivno za za sve ljude ovog svijeta, za drustvo?

Apsolutno nista!

Davno prevazidjena pustinjska prica.... Nekada je bila od koristi, vise ne. Sada je sinonim za smrt, siromastvo, zaostalost, podjele..... Sve najgore i bas nista pozitivno.
Čuj podjele, hajmo promijenit ugao gledanja:

Religija ujedinjuje ljude? Zašto to ne spomenuti? :zoka:
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#280 Re: Masakar u Parizu

Post by hrasno38 »

LSD wrote:vehabije, kao ni onaj umobolni ISIS (ili kako vec) nemaju veze sa din-islamom :!: ...to je importovana sekta, smišljena negdje u laboratorijama CIA-e ili Mosada

ali glupani ne kontaju neke stvar, vec uvijek to pripisuju nekakvom "vjerskom fanatizmu" :facepalm: foluška koja odavno šljaka
Pa nisu CIA i Mosad nametnuli kamenovanje zena u islamskim zemljama ili jos gore javno ubijanje zato sto ih je silovao neki nadrogirani zaostali umobolnik. I to je druze jedan od malih kamencica mozaika tumacenja Islama kod bradonja. Koja to sura u Islamu kaze da je zena malte ne ravna kucnom ljubimcu pa otidji malo do pojedinih zemalja gdje su ovakvi na vlasti pa vidi koji je odnos prema zeni. Najlakse je napisati neko je drugi to nametnuo a po obicaju to bude CIA, KGB i slicne ustanove za prevaspitavanja. To je jednostavno ideologija koja zivi na tim prostorima puno prije i CIE i BIE i ne prihvata apsolutno nikakve promjene niti diskutovanje da li tako pise u svetim knjigama. Njima (muskarcima) tako odgovara (jer se zene nista ne pitaju) i najjednostavnije glume bogove.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#281 Re: Masakar u Parizu

Post by Zviz »

Sreca Francuska ima nuklearno, ja da sam predsjednik ja bi je bacio rodjenom ocu na glavu kad bi znao da stoji iza vakog nesto.

Nebitno ko ovo radio, muslimani, zidovi, katolici, otrodoksi, budisti, lokalni poglavari mikro relogija ili ko vec. Ovo ide u stetu normalnom covjeku, musilmanu koji ce od danas jos teze dolaziti do svojih prava, ili trazenja posla, registovanja i sl. Ovo samo ide u korist nacionalizmu, mrznji i sl. Ovo ide u korist ljudima koji djele misljenja Hitlera i sl. njemu. Le Pen ce na sljedecim izborima ne da zavalada, nego da progna ljude u more, jer su samo muslimani, a vecina je normalna. Ljudi napuste da navijaju za neki klub kad vidie da je vrag odnje salu i da oni koji upravljau istim prave probleme. A kad je vjera u pitanju ljudi se boje sta ce ih cekati poslje smrti ono ovo. Ni jedan covjek nije duzan nikome da polaze racune, jer ga niko nije pitao da bude na ovom svijetu ako tako hocete, pa ne znam zbog cega se toliko i boje ti ukrznjeni vjernici. Kad budu Njemci hodali od haustora do haustora i vadili iz stanova Muhamede, Ibrahime i sl. i na neku njivu u neki hangar da cekaju na plin. Sve se ponavlja. To je sljedeci prizor. Sve sam pogodio, od cijena benzina u nebu, do ekonomske krize, pa i do tog. Do 2023 necete moci prepoznati Europu po nekim pitanjima. A sutra ce u znaku solidarnosti brojne medijske kuce crtati profete sa ekskrementima u ustima. Kad dialog i razumjevanje umre, tad tek pocinje rat!
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#282 Re: Masakar u Parizu

Post by Pol_Pot »

Umalo popisivac wrote:
luckylaka wrote:
sinuhe wrote:Tesko je priznati da je islam u krizi a islamske zemlje u ratu. Nema to ko ni da osudi.
Islam u krizi a Katolicanstvo I Praavoslavosvenstvo u procvatu :-) Al u qrcu.Sav svijet je otisao helac i. ovo na dobro nikako nece izaci.
Je, sve je to isto. Svecenici se inace raznose bombama i na misama vrbuju ljude za terorizam. :-)
Pa srpski i hrvatski su vrbovali ljude za agresiju na Bosnu i blagosiljali puške i bili duhovne vođe zločina. Ima snimaka koliko hoćeš, potraži.
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#283 Re: Masakar u Parizu

Post by luckylaka »

Umalo popisivac wrote:
luckylaka wrote:
sinuhe wrote:Tesko je priznati da je islam u krizi a islamske zemlje u ratu. Nema to ko ni da osudi.
Islam u krizi a Katolicanstvo I Praavoslavosvenstvo u procvatu :-) Al u qrcu.Sav svijet je otisao helac i. ovo na dobro nikako nece izaci.
Je, sve je to isto. Svecenici se inace raznose bombama i na misama vrbuju ljude za terorizam. :-)
Ne raznose bombama all,,raznose,,curice i djecake od desetak godina. Jeli to zlocin
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#284 Re: Masakar u Parizu

Post by Kikibombona »

trcicu trceci wrote: Zamjena teza, religije se zloupotrebljavaju ali one u svojojem programu imaju najplemenitiji cilj, i to svaka religija bez izuzetaka, Judeizam donekle zahvaljujuci mitu o Svetoj zemlji ne moze da izgradi konacan cilj, a to je postovanje razlicitosti. Zahvaljujuci religijama ima reda u svijetu, da nema njih svak bi radio sta mu je volja.
Uvijek se ubijalo u ime religija, pa i one koje su obozavale vise bogova, su vrsili nevjerovatne zlocine i blud iako je to bilo protivno.
Svaka religija se moze TUMACITI na milion nacina. Zbog toga imamo milion sekti, milion tumacenja, milion....

I religije sada znace nered na zemlji, bas zato sto ih ima milion. Kod nas je recimo religija glavni raspirator mrznje.

Nista tu pozitivno nema, nista sto treba danasnjem drustvu. Vidis kako je Evropu krenulo od kada su Vatikan nabili nogom.

E krenut ce i BI kada ummet potpuno marginalizuju.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#285 Re: Masakar u Parizu

Post by spinel_ »

It_is_a_Leclerc wrote:Ima li išta na ovom dunjaluku da se desilo, da uključuje muslimane, a da nije smislila CIA i Mossad da podmetnu i obezvrijede muslimane ?

Samo pitam.

to dvoje upravlja svijetom kako njima odgovara...
User avatar
AcaLukas
Posts: 835
Joined: 09/09/2014 20:25

#286 Re: Masakar u Parizu

Post by AcaLukas »

Facebook-stranica bolesnika s vijesti ummeta

https://www.facebook.com/vijesti.ummeta.1?fref=ts

Procitajte komentare i onda jos jednom recite da vehabizam nije opasnost u BiH.
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#287 Re: Masakar u Parizu

Post by LSD »

hrasno38 wrote:
LSD wrote:vehabije, kao ni onaj umobolni ISIS (ili kako vec) nemaju veze sa din-islamom :!: ...to je importovana sekta, smišljena negdje u laboratorijama CIA-e ili Mosada

ali glupani ne kontaju neke stvar, vec uvijek to pripisuju nekakvom "vjerskom fanatizmu" :facepalm: foluška koja odavno šljaka
Pa nisu CIA i Mosad nametnuli kamenovanje zena u islamskim zemljama ili jos gore javno ubijanje zato sto ih je silovao neki nadrogirani zaostali umobolnik. I to je druze jedan od malih kamencica mozaika tumacenja Islama kod bradonja. Koja to sura u Islamu kaze da je zena malte ne ravna kucnom ljubimcu pa otidji malo do pojedinih zemalja gdje su ovakvi na vlasti pa vidi koji je odnos prema zeni. Najlakse je napisati neko je drugi to nametnuo a po obicaju to bude CIA, KGB i slicne ustanove za prevaspitavanja. To je jednostavno ideologija koja zivi na tim prostorima puno prije i CIE i BIE i ne prihvata apsolutno nikakve promjene niti diskutovanje da li tako pise u svetim knjigama. Njima (muskarcima) tako odgovara (jer se zene nista ne pitaju) i najjednostavnije glume bogove.
jok, garant je to Poslanik isticao u svojim hadisima, samo još nismo našli takav jedan :wink: a vjerovatno ima i neka sura u Kur'anu koja to propisuje, samo još ne znamo koja je :wink:


eto, ja samo navedoh dva osnovna izvora islama :wink: pa ti sad vidi odakle te pojave
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#288 Re: Masakar u Parizu

Post by FreakyStyley »

luckylaka wrote: Ne raznose bombama all,,raznose,,curice i djecake od desetak godina. Jeli to zlocin
Bravo Laki, dobro pitanje.
User avatar
Tomi110
Posts: 363
Joined: 20/09/2014 15:33
Location: Na moru

#289 Re: Masakar u Parizu

Post by Tomi110 »

Kinesko prkno wrote:Cilj je da Evropa drhti od ovakvog Islama sto religioznim fanaticima daje vjetar u ledja a i broj pristalica ce se povecavati.Masa ljudi dolazi iz podrucja zahvacenih ratom i dovoljno je 10 osoba od 100000 da izazovu isti efekat.Gledam ove gradice po Skandinaviji od 10000-20000 stanovnika ,pa to 10 sposobno-naoruzanih ljudi u sat vremena moze pobiti bez nekih velikih problema.Mislim da ce odgovor Evrope biti zesci nego sto se to moze ocekivati.

Ajmo sad svi stat na loptu, mene zanima zašto najradikalniji Islam dolazi baš iz zemalja zapadne Europe, kako to da zemlje koje se hvale demokracijom, sekularnim društvom, socijalnom pravdom itd, stvaraju najgore ekstremiste. Da li su stvarno te zemlje demokratične, ravnopravne prema svim svojim građanima bez obzira na boju kože, vjeru, socijalni background? ili su možda dale previše slobode koje imigranti različitog socijalnog backgrounda iskorištavaju.
Umalo popisivac
Posts: 1485
Joined: 27/09/2013 16:53

#290 Re: Masakar u Parizu

Post by Umalo popisivac »

Umalo popisivac wrote:
luckylaka wrote:
sinuhe wrote: Islam u krizi a Katolicanstvo I Praavoslavosvenstvo u procvatu :-) Al u qrcu.Sav svijet je otisao helac i. ovo na dobro nikako nece izaci.
Je, sve je to isto. Svecenici se inace raznose bombama i na misama vrbuju ljude za terorizam. :-)
Ne raznose bombama all,,raznose,,curice i djecake od desetak godina. Jeli to zlocin

haha. eto to je isto. A ako iko raznosi djecu i curice to su oni dole muslimani gdje starac od pedeset godina jebe djevocicu od 10 koju je "ugovorio2+" s njenim ocem. I ti nekom nesto govoris. Pa sam ti je prorok imao seksualne odnose sa djetetom. Halo, baa!!!
Last edited by Umalo popisivac on 07/01/2015 16:47, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#291 Re: Masakar u Parizu

Post by hrasno38 »

Pol_Pot wrote:Pa srpski i hrvatski su vrbovali ljude za agresiju na Bosnu i blagosiljali puške i bili duhovne vođe zločina. Ima snimaka koliko hoćeš, potraži.
Jah nema govora to je istina kao sto je i istina da ne cuh u ratu Cerica da je osudio Cacu i njegova zvjerstva nad civilima grada Sarajeva. U cemu je razlika....
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#292 Re: Masakar u Parizu

Post by FreakyStyley »

Umalo popisivac wrote:
haha. eto to je isto. A ako iko raznosi djecu i curice to su oni dole muslimani gdje starac od pedeset godina jebe djevocicu od 10 koju je "ugovorio2+" s njenim ocem. I ti nekom nesto govoris. Pa sam ti je prorok imao seksualne odnose sa djetetom. Halo, baa!!!
Izvinjavam se sto se ubacujem u raspravu, ali stvarno gluposti pises. Samo cu ti ponovit ovo sto ti vec napisah:

Ako vjerujes u neku od izmisljenih bajki, nebitno da li se radi o grimovim, andersenovim, islamu, katolicanstvu, pravoslavlju...limitiran si. Jbg.

Pozzz
User avatar
AcaLukas
Posts: 835
Joined: 09/09/2014 20:25

#293 Re: Masakar u Parizu

Post by AcaLukas »

Panzer_Daddy wrote:Image
Jesul i oni crtali Muhameda? Ili ipak im smetaju ovozemaljski zakoni drzave? Podsjeti me na onog primitivca iz Tuzle koji nije priznavao ovozemaljske saobracajne znakove pa sehidi u borbi protiv semafora.
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#294 Re: Masakar u Parizu

Post by hrasno38 »

FreakyStyley wrote:
luckylaka wrote: Ne raznose bombama all,,raznose,,curice i djecake od desetak godina. Jeli to zlocin
Bravo Laki, dobro pitanje.
Aha a ta bolest inace je nepoznata u Islamu!!!!!! I vrlo dobra usporedba pedofilija i masovno ubijanje!!! Bas onako priblizno isto.
User avatar
astala_vistala
Posts: 1423
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#295 Re: Masakar u Parizu

Post by astala_vistala »

Klasicna False Flag doktrina,pravis problem,pronalazis rijesenje,klasicni primjer kako zastrasiti i pod izgovorm straha uvesti nove zakone ili imati alibi za neke druge korake,konkretno obracun sa imigrantima i azilantima,njemacka je vec na nogama..
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#296 Re: Masakar u Parizu

Post by amiliana »

spinel_ wrote:
amiliana wrote:
Odlaze jednako kao i bradonje ti si naveo za Bosnu,nekima cak ne smetaju vehabije ali smetaju drugi narodi u Bosni, i da pronasla sam se jer druge vjere i nemam nista protiv drugih i protiv sam podjela.

izvini..ali ja nemam sta ni protiv koga..........
.....normalnog, ko god on bio
Ali cinjenica sta se desava i oni govore o islamu, islam je lijepa vjera koja definise ljubav, mir i toleranciju kao i svaka druga vjera kao i moja vjera, tvoja i druge vjere,a ne ubijanje i sl.To nijedna vjera ne dopusta tako da ovo je samo blacenje vjere i nista drugo od strane bradonja.
kopijas34
Posts: 208
Joined: 02/03/2014 16:24

#297 Re: Masakar u Parizu

Post by kopijas34 »

AcaLukas wrote:Facebook-stranica bolesnika s vijesti ummeta

https://www.facebook.com/vijesti.ummeta.1?fref=ts

Procitajte komentare i onda jos jednom recite da vehabizam nije opasnost u BiH.
Koji bolesnici su ove Vehabije. Treba njih skolniti iz BiH.
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#298 Re: Masakar u Parizu

Post by luckylaka »

Zviz wrote:Sreca Francuska ima nuklearno, ja da sam predsjednik ja bi je bacio rodjenom ocu na glavu kad bi znao da stoji iza vakog nesto.

Nebitno ko ovo radio, muslimani, zidovi, katolici, otrodoksi, budisti, lokalni poglavari mikro relogija ili ko vec. Ovo ide u stetu normalnom covjeku, musilmanu koji ce od danas jos teze dolaziti do svojih prava, ili trazenja posla, registovanja i sl. Ovo samo ide u korist nacionalizmu, mrznji i sl. Ovo ide u korist ljudima koji djele misljenja Hitlera i sl. njemu. Le Pen ce na sljedecim izborima ne da zavalada, nego da progna ljude u more, jer su samo muslimani, a vecina je normalna. Ljudi napuste da navijaju za neki klub kad vidie da je vrag odnje salu i da oni koji upravljau istim prave probleme. A kad je vjera u pitanju ljudi se boje sta ce ih cekati poslje smrti ono ovo. Ni jedan covjek nije duzan nikome da polaze racune, jer ga niko nije pitao da bude na ovom svijetu ako tako hocete, pa ne znam zbog cega se toliko i boje ti ukrznjeni vjernici. Kad budu Njemci hodali od haustora do haustora i vadili iz stanova Muhamede, Ibrahime i sl. i na neku njivu u neki hangar da cekaju na plin. Sve se ponavlja. To je sljedeci prizor. Sve sam pogodio, od cijena benzina u nebu, do ekonomske krize, pa i do tog. Do 2023 necete moci prepoznati Europu po nekim pitanjima. A sutra ce u znaku solidarnosti brojne medijske kuce crtati profete sa ekskrementima u ustima. Kad dialog i razumjevanje umre, tad tek pocinje rat!
Daj ima li iko da makne ovog provokatora sa Romanije ili ja treba da popusim ban da bi zajedno otisli :oops:
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#299 Re: Masakar u Parizu

Post by Pol_Pot »

hrasno38 wrote:
Pol_Pot wrote:Pa srpski i hrvatski su vrbovali ljude za agresiju na Bosnu i blagosiljali puške i bili duhovne vođe zločina. Ima snimaka koliko hoćeš, potraži.
Jah nema govora to je istina kao sto je i istina da ne cuh u ratu Cerica da je osudio Cacu i njegova zvjerstva nad civilima grada Sarajeva. U cemu je razlika....
Nema razlike, Cerić je isti kreten. Jel to njega uzimamo kao mjerilo bilo čega?
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11527
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#300 Re: Masakar u Parizu

Post by japin_mutapi »

Kikibombona wrote:A sto se tice religije, nije mi tesko jos jednom ponoviti.

ubistva
podjele
netrepeljivost
mrznju
indokrtrinaciju
itd
itd
itd

Ista pozitivno za za sve ljude ovog svijeta, za drustvo?

Apsolutno nista!
hitler-lenjin-staljin-mao ce tung-pol pot-dinastija kim iz bolje koreje-čang kaj šek-zapadni imperijalizam zbog kojeg su ubijene stotine miliona ljudi u africi aziji i americi-robovlasništvo evrposkih zemalja i izrabljivanje i otimanje resursa-fažizam nacizam komunizam

dobar opis :thumbup:
Locked