LGBT aktivisti uništavaju grad !

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#201 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by karanana »

a sto mi straighteri hocemo da ga zavlacimo analno?
u svima nama chuchi gej.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#202 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by dječak sa šibicama »

SaraFina wrote:
Obezbjedjenje u Beču bude minimalno.


Opća ludnica po nekim dijelovima nastupi kad prolaze. Veselje naravno.
Vi ste vec skuhane zabe, preobraceni... mi se necemo dati LGBT pokretu i manipulacijama, dole LGBT! :D
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#203 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by vade_mecum »

nakon GRAS-a, KK Bosne, ZOI 84, Zemaljskog muzeja, (nastaviti spisak) i svega sto predstavlja simbol Sarajeva trazenje osnovnih ljudski prava predstavlja unistavanje Sarajeva onda jedino sto mogu reci je: LGBTovci, samo nastavite unistavati grad!
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#204 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by ludacha »

Sve je to donekle u redu...sta me briga tko je kakve orijentacije. Sto bi se reklo, sebi je, nije meni. Dakle necija seksualna orijentacija ne utjece na mene ni najmanje.

No billboard " imas li muda reci mi to.." je apsolutno neprihvatljiv.
Zar je uopce dozvoljeno oglasavati nesto rijecju "muda"? Tu nema cenzure, jel? Ne samo da je jako vulgaran, i jako neugodan za procitati i nama odraslima, no i djeca znaju citati. Jel ih takvom rjecniku trebamo uciti?

Stoga, ni najmanje ne podrzavam organizatora ni kampanju. Vulgarnost nije nacin...
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#205 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

ludacha wrote:Sve je to donekle u redu...sta me briga tko je kakve orijentacije. Sto bi se reklo, sebi je, nije meni. Dakle necija seksualna orijentacija ne utjece na mene ni najmanje.

No billboard " imas li muda reci mi to.." je apsolutno neprihvatljiv.
Zar je uopce dozvoljeno oglasavati nesto rijecju "muda"? Tu nema cenzure, jel? Ne samo da je jako vulgaran, i jako neugodan za procitati i nama odraslima, no i djeca znaju citati. Jel ih takvom rjecniku trebamo uciti?

Stoga, ni najmanje ne podrzavam organizatora ni kampanju. Vulgarnost nije nacin...
:oops:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#206 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by karanana »

ludacha wrote:Sve je to donekle u redu...sta me briga tko je kakve orijentacije. Sto bi se reklo, sebi je, nije meni. Dakle necija seksualna orijentacija ne utjece na mene ni najmanje.

No billboard " imas li muda reci mi to.." je apsolutno neprihvatljiv.
Zar je uopce dozvoljeno oglasavati nesto rijecju "muda"? Tu nema cenzure, jel? Ne samo da je jako vulgaran, i jako neugodan za procitati i nama odraslima, no i djeca znaju citati. Jel ih takvom rjecniku trebamo uciti?

Stoga, ni najmanje ne podrzavam organizatora ni kampanju. Vulgarnost nije nacin...
ok, o ovome mozemo razgovarati ali ne u kontekstu kako je pocela tema da je to povezano sa penetracijom geyeva u nase drustvo.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#207 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by dječak sa šibicama »

ludacha wrote: No billboard " imas li muda reci mi to.." je apsolutno neprihvatljiv.
Zar je uopce dozvoljeno oglasavati nesto rijecju "muda"? Tu nema cenzure, jel? Ne samo da je jako vulgaran, i jako neugodan za procitati i nama odraslima, no i djeca znaju citati. Jel ih takvom rjecniku trebamo uciti?

Stoga, ni najmanje ne podrzavam organizatora ni kampanju. Vulgarnost nije nacin...
Sve bi to bilo na mjestu, da izraz "muda" prosjecno sarajevsko dijete ne cuje svakog dana po nekoliko desetina ili stotina puta... sa mamom i tatom u autu, u autobusu, u kinu, na pijaci, u granapu, u setnji, u restoranu, od "napases mi se muda " preko "picka ti materina" do "jebem ti mater u picku".

Tako da... malo smo si licemjerni.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#208 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

dječak sa šibicama wrote:
ludacha wrote: No billboard " imas li muda reci mi to.." je apsolutno neprihvatljiv.
Zar je uopce dozvoljeno oglasavati nesto rijecju "muda"? Tu nema cenzure, jel? Ne samo da je jako vulgaran, i jako neugodan za procitati i nama odraslima, no i djeca znaju citati. Jel ih takvom rjecniku trebamo uciti?

Stoga, ni najmanje ne podrzavam organizatora ni kampanju. Vulgarnost nije nacin...
Sve bi to bilo na mjestu, da izraz "muda" prosjecno sarajevsko dijete ne cuje svakog dana po nekoliko desetina ili stotina puta... sa mamom i tatom u autu, u autobusu, u kinu, na pijaci, u granapu, u setnji, u restoranu, od "napases mi se muda " preko "picka ti materina" do "jebem ti mater u picku".

Tako da... malo smo si licemjerni.
Zaboravio si još i:
- popuši mi kurčinu
- naližeš mi se pičke
- jebo ti ja mater u šupak
itd, itd...
:kravata:
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#209 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by Margita81 »

Odavno nista normalnije i sa jasnom pozitivnom porukom i ne vidjeh na reklamama. I primjenljivo je svakako i u sirem kontekstu. Ograniceni tunel mozgovi imaju ocito problem sa tim al neka ih bar ponekad nesto zulja pa makar. :p
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#210 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by amiliana »

L u c i f e r wrote:
amiliana wrote:A ne smeta SDA sve ove godine a smeta gay parada
SDA - Strejteri Depiliranog Anusa :?
Pa eto nesmeta sto SDA godinama krade i zaposljava preko stele a smeta gay parada, i opet glasate za iste da se SDA pita ne bi bilo gay parade a mi bi bili zadnja rupa na svirali jer Bakiru nije u cilju da BIH bude evropska drzava.
Last edited by amiliana on 21/12/2014 22:42, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#211 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by dječak sa šibicama »

Mozda je najaktualnije "picka im materina, vidi kakav su jumbo plakat stavili, cuj muda, pa jebo ih otac ocin da ih jebo, moje dijete ovo mora citati, pu majku vam jebem" :oops:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#212 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by uglavnomja »

L u c i f e r wrote:
dječak sa šibicama wrote:
ludacha wrote: No billboard " imas li muda reci mi to.." je apsolutno neprihvatljiv.
Zar je uopce dozvoljeno oglasavati nesto rijecju "muda"? Tu nema cenzure, jel? Ne samo da je jako vulgaran, i jako neugodan za procitati i nama odraslima, no i djeca znaju citati. Jel ih takvom rjecniku trebamo uciti?

Stoga, ni najmanje ne podrzavam organizatora ni kampanju. Vulgarnost nije nacin...
Sve bi to bilo na mjestu, da izraz "muda" prosjecno sarajevsko dijete ne cuje svakog dana po nekoliko desetina ili stotina puta... sa mamom i tatom u autu, u autobusu, u kinu, na pijaci, u granapu, u setnji, u restoranu, od "napases mi se muda " preko "picka ti materina" do "jebem ti mater u picku".

Tako da... malo smo si licemjerni.
Zaboravio si još i:
- popuši mi kurčinu
- naližeš mi se pičke
- jebo ti ja mater u šupak
itd, itd...
:kravata:
:oops:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#213 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

amiliana wrote:
L u c i f e r wrote:
amiliana wrote:A ne smeta SDA sve ove godine a smeta gay parada
SDA - Strejteri Depiliranog Anusa :?
Pa eto nesmeta sto SDA godinama krade i zaposljava preko stele a smeta gay parada, i opet glasate za iste da se SDA pita ne bi bilo gay parade a mi bi bili zadnja rupa na svirali jer Bakiru nije u cilju da BIH bude evropska drzava.
Izvini molim te, promijeni lice iz prvog lica množine u treće lice množine... :-)
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#214 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

uglavnomja wrote:
L u c i f e r wrote:
dječak sa šibicama wrote: Sve bi to bilo na mjestu, da izraz "muda" prosjecno sarajevsko dijete ne cuje svakog dana po nekoliko desetina ili stotina puta... sa mamom i tatom u autu, u autobusu, u kinu, na pijaci, u granapu, u setnji, u restoranu, od "napases mi se muda " preko "picka ti materina" do "jebem ti mater u picku".

Tako da... malo smo si licemjerni.
Zaboravio si još i:
- popuši mi kurčinu
- naližeš mi se pičke
- jebo ti ja mater u šupak
itd, itd...
:kravata:
:oops:
Ja osova... :oops:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#215 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by karanana »

ovo popushi mi kurchinu zvuci tako gej.

cuj ima i nalizes mi se pichke. nisam to cuo.
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#216 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by ludacha »

Ja nisam tipicno sarajevsko dijete i u mom komsiluku se ne cuju takvi izrazi.

Kampanja se ne odvija samo u sarajevu, nego vjerojatno i diljem zemlje. U mostaru sam vidjela plakat, i to samo ovaj.

Na kraju krajeva, cak i da svako toliko dijete od xy osobe cuje vulgarne rijeci i pocne in oonavljati, hoces li ga potapsati i reci, tako je sine/kceri, sve je to u redu, samo nastavi...

Jer se ovakom javnom komunikacijom porucuje da je takvo izrazavanje sasvim u redu i prihvatljivo
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#217 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

karanana wrote:ovo popushi mi kurchinu zvuci tako gej.

cuj ima i nalizes mi se pichke. nisam to cuo.
A tako bi rado ha...? :D
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#218 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by ludacha »

dječak sa šibicama wrote:Mozda je najaktualnije "picka im materina, vidi kakav su jumbo plakat stavili, cuj muda, pa jebo ih otac ocin da ih jebo, moje dijete ovo mora citati, pu majku vam jebem" :oops:
Mozda vi kuci imate taj nivo komunikacije, stoga ne sudi spram sobom
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#219 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by SaraFina »

dječak sa šibicama wrote:
SaraFina wrote:
Obezbjedjenje u Beču bude minimalno.


Opća ludnica po nekim dijelovima nastupi kad prolaze. Veselje naravno.
Vi ste vec skuhane zabe, preobraceni... mi se necemo dati LGBT pokretu i manipulacijama, dole LGBT! :D

:D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#220 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by uglavnomja »

slazem se sa ludachom, mudima nije mjesto na plakatima :oops:


glumimo najvece prostake i primitivce. eno neko stavio u srbiji isti plakat, pise petlja umjesto muda.

cinjenica je da svi psuju, ali to nije razlog da muda vise sa zidova i bandera :run:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58736
Joined: 03/08/2010 19:04

#221 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by kakavdanakneiskustvu »

još nije tema zaključana,svaka čast
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#222 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by dječak sa šibicama »

Razvodnjavas bijes revoltiranog naroda prema LGBT pokretu :twisted: pusti sad muda, sta cemo sa HBO i tajnim planom doticne misteriozne tv kuce (vjerovatno Soros stoji iza svega :twisted: ) o uvodjenju pederluka u nase moralno neokaljane mahale i sokake, ha? :twisted:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#223 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

ludacha wrote:Ja nisam tipicno sarajevsko dijete i u mom komsiluku se ne cuju takvi izrazi.

Kampanja se ne odvija samo u sarajevu, nego vjerojatno i diljem zemlje. U mostaru sam vidjela plakat, i to samo ovaj.

Na kraju krajeva, cak i da svako toliko dijete od xy osobe cuje vulgarne rijeci i pocne in oonavljati, hoces li ga potapsati i reci, tako je sine/kceri, sve je to u redu, samo nastavi...

Jer se ovakom javnom komunikacijom porucuje da je takvo izrazavanje sasvim u redu i prihvatljivo
E pa u tome je onda problem...

U Sarajevu je sad najpopularija psovka: popuši mi klitoris! :oops:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#224 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by karanana »

L u c i f e r wrote:
karanana wrote:ovo popushi mi kurchinu zvuci tako gej.

cuj ima i nalizes mi se pichke. nisam to cuo.
A tako bi rado ha...? :D
pa naravno. ali kakav sam peh, meni govore samo ono gej prvo. niko ovu zensku verziju.


a stvarno zasto je u srbiji drugacije napisano?
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#225 Re: LGBT aktivisti uništavaju grad !

Post by L u c i f e r »

kakavdanakneiskustvu wrote:još nije tema zaključana,svaka čast
Dok ima, neka klima... :izet:

:evil:
Locked