Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#126 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Sarajevski_Marlboro »

nije samo barloti, pustali su i onom u centru grada i to se orilo, ne znam kako se zove preko puta U2, dje se pokriju dekama i sjede vani kad je zima, jel vanilla il tako nes...

sve 95 godiste pjevaju cecine , da raskinem sa njom :lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#127 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by dezurni_ucenik »

Standardna podjela muzike na folk i Bacha. :lol: :lol: :lol:
Vaduz
Posts: 188
Joined: 01/05/2014 11:52

#128 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Vaduz »

koja je verzija PHP i Mysql baze u cece, apache/nginx, Curl??
vazna
Posts: 512
Joined: 19/10/2012 22:56

#129 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by vazna »

dezurni_ucenik wrote: Djevojcice,ako znam nazive nekih pjesama,ne mora znaciti da je slusam.Isto ko sto i ti vjerovatno znas za Metallicu pa je ne slusas.
Kao prvo nisam djevojcica nego djecak :lol: , a smijem se kladiti da znas makar jos dvadesetak pjesama Cece. A kako ti znas da ja ne slusam Metalilicu?
Last edited by vazna on 03/08/2014 20:52, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#130 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by supercali »

Sarajevski_Marlboro wrote:nije samo barloti, pustali su i onom u centru grada i to se orilo, ne znam kako se zove preko puta U2, dje se pokriju dekama i sjede vani kad je zima, jel vanilla il tako nes...

sve 95 godiste pjevaju cecine , da raskinem sa njom :lol:
ma barloti sam pomenuo jer mi je prvi pao na pamet
pa bio je onaj crni labud ili kako vec znaci kod katedrale u ferhadiji
onda cini mi se onaj downtown isto ne zazire od pjevaljki i slicno
mada jeu centru to rjedje
sto dalje to veca koncentracija kafica sa ovom muzikom
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#131 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by dezurni_ucenik »

Aha,slusas Metalllicu. :-)
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#132 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Better Man »

Vaduz wrote:
Better Man wrote:Cecu i sve na taj fazon mogu slušati samo retardirane osobe bez ikakvog smisla za umjetnost. Imam sreću što moje društvo, prijatelji si prijateljice u operisani od Cece i svega sličnog i mjesta gdje mi izlazimo takvu muziku nije moguće čuti. Zato nama nikad neće svirati veličine poput Nicka Cavea, Manic Street Preachers, Pearl Jam, Soundgarden i da ne nabrajam dalje. Mi smo jedno primitivno i zaostalo društvo,a to se vidi kroz politiku i stalno biranje onih koji su nas opljačkali, umjesto da glasamo protiv njih za sva vremena. I zato nismo ništa drugo zaslužili nego da nam sviraju Cece i ostalo smeče na taj fazon.
Mislim da se s tobom ne slaže 99% stanovništa :arrow:
To me ni najmanje ne tangira. Boli mene briga da li će se neko složiti s ovim što sam napisao. Bitno je da sam ja i moje društvo operisani od tog smeča. I boli nas briga da li ćemo za većinu biti čudaci, jer bolje biti čudak, ali imati svoj stav, stav i živjeti u svom svjetu, svjetu u kojem smo učeni da je pravda, poštenje i čist obraz nešto najsvetije i da je to najveće bogatstvo za čovjeka i da svoj um gradimo na pravim muzičkim vrijednostima i drugim kulturnim vrijednostima,a ne otpadom kao što je Ceca i sve slično na taj fazon.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#133 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by supercali »

vazna wrote:
dezurni_ucenik wrote: Djevojcice,ako znam nazive nekih pjesama,ne mora znaciti da je slusam.Isto ko sto i ti vjerovatno znas za Metallicu pa je ne slusas.
Kao prvo nisam djevojcica nego djecak :lol: , a smijem se kladiti da znas makar jos dvadesetak pjesama Cece. A kako ti znas da ja ne slusam Metalilicu?
kao sto rekoh svako od nas zna ove standardne pjesme pjevaljki bez obzira sto ih ne slusa
kao sto ljudi znaju gangam stajl onda california love i slicne koje su poznate
isto me nerviraju i oni koji kao pjevaju wild wild west i onda samo masu glavom jer ne znaju ostali tekst i kao slusaju rep i slicno
Korisnica_
Posts: 163
Joined: 27/07/2014 11:34

#134 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Korisnica_ »

Vaduz wrote: Mislim da se s tobom ne slaže 99% stanovništa :arrow:
I treba biti ponosan na to.

Pogledaj na sta lice tvoja zemlja, tvoje drustvo, pa se pitaj jesu li stanovnici ljudi cije misljenje trebamo respektirati. Zemlja nam je ovakva kakva jeste upravo zbog stanovnistva.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#135 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by muha_sa »

ovo je umjetnost :thumbup:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_M6hUEwb0nA [/youtube]
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#136 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by supercali »

better man da te pitam nesto kad bi se otvorio onaj famozni cd shop koji si oduvjek zelio u sa
kakvo bi imao misljenje da u njemu stoje i naslovi ovih pjevaljki pored tvojih muzickih uzora?
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#137 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Anestezija »

Ovo treba forsirat više 8)
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#138 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by muha_sa »

Anestezija wrote: Ovo treba forsirat više 8)
jebeš to pored ove poezije.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1MK4o6MOrpk [/youtube]
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#139 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Klavikula »

dezurni_ucenik wrote:
Klavikula wrote:neki dan Ilidzom proso, Ceca udara i ne prestaje :D

inace, ne znam ko mi vise ide na kurac, oni kojima je Ceca idol ili oni koji je mrze iskljucivo zbog Arkana. po pravilu ovi prvi su zesci papci, a ovi drugi picajzle bez presedana :D

Kren'o ja jednom na Terme .Prolazim pored onog kafica kod tram.stanice.Pici Prince-Purple Rain.Navece se kuci vracam kad Ceca odvaljuje. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilidza raj za Cecine fanove :lol: :lol:

mada i u centru ima Cece. kolegica mi pricala, u Djulaginom dvoru vrhunski dernek :D takodjer, Ceca odvaljuje :D
Vaduz
Posts: 188
Joined: 01/05/2014 11:52

#140 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Vaduz »

Korisnica_ wrote:
Vaduz wrote: Mislim da se s tobom ne slaže 99% stanovništa :arrow:
I treba biti ponosan na to.

Pogledaj na sta lice tvoja zemlja, tvoje drustvo, pa se pitaj jesu li stanovnici ljudi cije misljenje trebamo respektirati. Zemlja nam je ovakva kakva jeste upravo zbog stanovnistva.
nije moje da mjenjam pamet teleće glave, gradska raja je izumrla, ostali su komanči
gidra
Posts: 3574
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#141 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by gidra »

Klavikula wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Klavikula wrote:neki dan Ilidzom proso, Ceca udara i ne prestaje :D

inace, ne znam ko mi vise ide na kurac, oni kojima je Ceca idol ili oni koji je mrze iskljucivo zbog Arkana. po pravilu ovi prvi su zesci papci, a ovi drugi picajzle bez presedana :D

Kren'o ja jednom na Terme .Prolazim pored onog kafica kod tram.stanice.Pici Prince-Purple Rain.Navece se kuci vracam kad Ceca odvaljuje. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilidza raj za Cecine fanove :lol: :lol:

mada i u centru ima Cece. kolegica mi pricala, u Djulaginom dvoru vrhunski dernek :D takodjer, Ceca odvaljuje :D
Jah eto na Ilidži ima a u Centru nema...
Downtown, Cyborg u Štrosmajerovoj, pa Jež, na Čaršiji: Pirati i ona kafana pored Pirata, Red mislim da se zove, pa Đulagin Dvor itd.
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#142 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Sarajevski_Marlboro »

Korisnica_ wrote:
Vaduz wrote: Mislim da se s tobom ne slaže 99% stanovništa :arrow:
I treba biti ponosan na to.

Pogledaj na sta lice tvoja zemlja, tvoje drustvo, pa se pitaj jesu li stanovnici ljudi cije misljenje trebamo respektirati. Zemlja nam je ovakva kakva jeste upravo zbog stanovnistva.
Ali je u isto vrijeme porazavajuce to sto ipak postoji samo mali broj onih koji se ne zele uklopiti u vecinu i ono sto vecina radi. Nije to samo muzika, to je mnogo vise od toga. Muzika koju slusaju ih samo jos vise obiljezava, upotpunjuje tu sliku.
Problem je sto se ljudi koji nisu takvi zatvore u svoje mikrosvjetove, i ne vide ko sve danas ima pravo glasa, i kako glas takve osobe vrijedi isto kao i njegov, i kako je takvih milion naspram 1000.
A znam ih masu koji su digli ruke i ne vide da se ista moze promijeniti pa jednostavno zatvaraju oci pred svime.

Protiv ovoga se treba borit :D obrazovanjem ili bar opismenjavanjem :D

drzava s ovakvom omladinom ne treba brinut za svoju buducnost :lol: :lol:
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#143 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Klavikula »

gidra wrote:
Klavikula wrote: Ilidza raj za Cecine fanove :lol: :lol:

mada i u centru ima Cece. kolegica mi pricala, u Djulaginom dvoru vrhunski dernek :D takodjer, Ceca odvaljuje :D
Jah eto na Ilidži ima a u Centru nema...
Downtown, Cyborg u Štrosmajerovoj, pa Jež, na Čaršiji: Pirati i ona kafana pored Pirata, Red mislim da se zove, pa Đulagin Dvor itd.
ne zalazim na ta mjesta pa nisam znao.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#144 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by supercali »

ne trebaju se brinuti za buducnost nego za sadasnjost
buducnost necemo ni doziviti :D


nego dobro gidra napomenu zaboravio sam jez pirat i onaj pored za djulagin nisam nesto upoznat jer ne idem tamo a niti prolazim
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#145 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by supercali »

Klavikula wrote:
gidra wrote:
Klavikula wrote: Ilidza raj za Cecine fanove :lol: :lol:

mada i u centru ima Cece. kolegica mi pricala, u Djulaginom dvoru vrhunski dernek :D takodjer, Ceca odvaljuje :D
Jah eto na Ilidži ima a u Centru nema...
Downtown, Cyborg u Štrosmajerovoj, pa Jež, na Čaršiji: Pirati i ona kafana pored Pirata, Red mislim da se zove, pa Đulagin Dvor itd.
ne zalazim na ta mjesta pa nisam znao.
e jbg sada ne zalazim ni ja al prodjem pored pirata i tog drugog jez je uvucen pa ne prolazim dirketno ispred da bi cuo zvuke al prodjem onom ulicom
User avatar
trambusek88
Posts: 4808
Joined: 03/10/2009 23:51

#146 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by trambusek88 »

muha_sa wrote:nic Ceca--samo Mikica.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lqJ8p_4P9Bk [/youtube]
Ova joj je najjača :D
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#147 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Klavikula »

supercali wrote:
Klavikula wrote: ne zalazim na ta mjesta pa nisam znao.
e jbg sada ne zalazim ni ja al prodjem pored pirata i tog drugog jez je uvucen pa ne prolazim dirketno ispred da bi cuo zvuke al prodjem onom ulicom
jbg ti, jos ce ispasti da Klavikula ne zna Cecinu najpopularniju pjesmu :D


ne moze sijelo proci bez ovoga :D
Vaduz
Posts: 188
Joined: 01/05/2014 11:52

#148 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Vaduz »

samo pero deformero i niko više

User avatar
Sijalica koja gori
Posts: 226
Joined: 06/04/2013 19:35

#149 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by Sijalica koja gori »

Inače sam operisana od "pjevača" poput Cece i hrpa sličnih njoj ali ne volim kod našeg naroda dvoličnost kao npr. Dan žalosti u BiH 11.07. a iste osobe koje idu na tu dženazu, putom slušaju Cecu i još hrpa takvih pjevača koji su isti financirali agresiju. Ja nemam ništa protiv osoba koje slušaju takvu muziku ali sam ogorčena na osobe koje "žale" a na isti dan Cecine pjesme su glavne.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#150 Re: Slušate Cecu ? Pitanje za vas

Post by muha_sa »

meni je ova vrh :thumbup:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZGOMFjW4dpU [/youtube]
Locked