Prijetnja smrcu!?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

futurista
Posts: 84
Joined: 18/06/2013 11:31

#26 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by futurista »

imal ba kakav pravni savjet? cujte ba vazda je stoka hodala po tudjim njivama ali nekada se komsije nisu zbog toga fatale za vrat...doslo neko cudno vrijeme
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2113
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica

#27 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by JOINT_1921 »

Treba vama hepek i Đipalo Junuz jer se komsija natakario na tebe sto tvoja stoka ulazi u njegovu djetelinu...
futurista
Posts: 84
Joined: 18/06/2013 11:31

#28 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by futurista »

u tome i jeste problem sto njive nisu dobro ogradjene... pa stoka moze da ulazi...ali jeli to razlog dase kosmiji prijeti smrcu? jebem ti zivot
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muha_sa »

fatality wrote:ovaj stevo, tvoj komsija cija stoka ulazi u tvoje imanje, da nije mozda rodom iz Gornje Bučike ?
:thumbup:

mislim da jest--i to iz centra Gornje Bučike.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muha_sa »

futurista wrote:imal ba kakav pravni savjet? cujte ba vazda je stoka hodala po tudjim njivama ali nekada se komsije nisu zbog toga fatale za vrat...doslo neko cudno vrijeme
nema starih komšija :-) došle neke nove.
dje li su stare komšije :?
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#31 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muniza »

Ne znam druže, nekad je bolje zube pokazati i ostati pri tome. Ako mu odeš na vrata izvinjavati se automatski se ponovo stavljaš u podređenu poziciju.
Vjeruj mi ovako si bar malo respekta zaradio jer da je htio/smio on bi to napravio onog momenta kada si ga pljunuo, očito nije navikao da mu se neko suprostavi i zbunjen je.
E sad s druge strane, živjeti u strahu da će se komšo jednog dana uz par deca brlje ohrabriti nije lako.

Ja ti preporučujem neki pokušaj kontakta ali u njegovoj ravni, znači bez da mu nešto podilaziš poklonima i to.
Mala čuturica rakije i malo meze negdje na ledini i moglo bi se izgladiti. Samo ne nosi puno rakije da ga ne napije :D
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#32 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by archi_a »

Ebiga, znaci i taj sto ti prijeti je srbin. Bas si peh. Da je Bosnjak, mogao si potegnuti vitalni nacionalni interes. Mogao si pozvati medije iz pisija i dati izjavu kako si ti kao srbin ugrozen, ono-ovo. :D Nista, ovako ti valja trpiti. Ipak je pravo i pravda u pitanju. Pozz
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#33 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by Ljakan »

mozda hoce covjek na islam da pređe pa mu smetaju krmci :lol:
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#34 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by fatality »

ma ja bih tog komsiju žikkkkk (ovo "žikkkk" brzo procitati kako bi efekat bio jaci)
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#35 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by Objektivni navijac »

futurista wrote:dobro bre ljudi ako su moje svinje napravile stestu ja cu istu da platim...ne bjezim od toga...nego ajdeda se vi psotavvite na moje mjesto gajite dakle stoku na selu... i stoka vam 'zaluta' kod kosmije... i 'doleti ' kosmija da vam prijeti da ce vas prebit... zbog toga pa zar je to komsijiski? zbog cegA JA NSIAM TAKO otisoa na kosmijski prag recimo od komsije mi steve cije koze 20-ak godina ulaze u moju njiivu i nikda ga zbog toga nisam napoa... jesma li treba da ga 'fatamn mza vrat' zbog toga? neko me je pitao jel mi kosmija srbijn jeste klao i jaa...znam znam 'srpska posla'...;) ali je stavars vakako ozbiljna ...jos uvijek nsima dobio odgovor kome se obratit...
Trolas :D
Ali nema veze,ionako je dosadno na poslu :D
Svinje nemoj pustati da okolo hodaju,mogu fasovati kakvu bolescinu a i prave zijan a sto je jos vaznije rasipaju energiju ,umjesto da se debljaju. Znaci bacas hranu,odnosno pare. Nego svinje u sto manji svinjac,da sto manje hodaju,da se brze ugoje. :D
Odnose sa komsilukom moras odrzavati na duzem vremenskom periodu. Imati dobar odnos sa komsijama uvijek,pa ne bi dolazilo do ovakvih situacija.
Mozes se obratiti vlastima ali bolje nemoj,nije ljudski :D
I jos jedan savjet : Nemoj piti sam sa racunarom,pozovi komsiju :D :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#36 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muha_sa »

ne trola--cini vam se :D
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#37 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by fatality »

a nije muslimanima dzaba svinja zabranjena. Evo covjeku ce svinja glave doci.

Po koji put u historiji se ovo desava, o ljudi opametite se i dodjite na pravi put !
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#38 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by Zatamnjena stakla »

ništa, pojasni svinjama da ne ulaze na tuđu njivu
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#39 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by Ljakan »

dresiraj ih :lol:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#40 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by Zatamnjena stakla »

fatality wrote:a nije muslimanima dzaba svinja zabranjena. Evo covjeku ce svinja glave doci.

Po koji put u historiji se ovo desava, o ljudi opametite se i dodjite na pravi put !
:lol:
futurista
Posts: 84
Joined: 18/06/2013 11:31

#41 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by futurista »

ote="muniza"]Ne znam druže, nekad je bolje zube pokazati i ostati pri tome. Ako mu odeš na vrata izvinjavati se automatski se ponovo stavljaš u podređenu poziciju.
Vjeruj mi ovako si bar malo respekta zaradio jer da je htio/smio on bi to napravio onog momenta kada si ga pljunuo, očito nije navikao da mu se neko suprostavi i zbunjen je.
E sad s druge strane, živjeti u strahu da će se komšo jednog dana uz par deca brlje ohrabriti nije lako.

Ja ti preporučujem neki pokušaj kontakta ali u njegovoj ravni, znači bez da mu nešto podilaziš poklonima i to.
Mala čuturica rakije i malo meze negdje na ledini i moglo bi se izgladiti. Samo ne nosi puno rakije da ga ne napije :D[/quote]
e .. u tome i jeste problem...tog mog kosmiju( doselio u moje selo) nikada u zivotu niko nije pljunuo u facu jedino ja.. i opet bih taman da mi spuca metak u celo opet bih ga pljunuo, sa velikim zadovoljstvom! ;) necu s eja nikoem izvinjavat... samo s emoram pazit taj covjek je lolakni siledzija prije 30 godina mozda ... 'zbo'.. je nozem covjeka dvometrasa...on dana sima oko 55 taj moj kosm ija ja imam 44 god... visi sma od nejga bar 5 cm...ali je on ipak jaci ima vrat kao bik ...;) hvala ti na svajetu muniza...ali sa takvim covjekom nemoguc je bilo kakav kontakt...( skorpija u horoskopu) oni bi smaoda se ratuje i da biju... ja sma ( vodolija) i volim slobodu a nisma ni kukavica ono jeste da nosim sjekiru...al hebiga moram
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#42 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by zvrk »

futurista wrote:imal ba kakav pravni savjet? cujte ba vazda je stoka hodala po tudjim njivama ali nekada se komsije nisu zbog toga fatale za vrat...doslo neko cudno vrijeme

kod nas seljak napasao krave na komsijinoj njivi, a komsija u americi od rata. i ovaj cuo i nazvao ga da mu kaze da ne pusca krave u njegovo :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#43 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by pakica_ »

turi struju u zice :lol: :lol: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#44 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muha_sa »

:lol: :lol: :lol:

jebla te sjekira ako samo nju imaš :lol:

veliš komšo škorpija u horoskopu, zajeban nakav lik :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#45 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muha_sa »

zvrk wrote:
futurista wrote:imal ba kakav pravni savjet? cujte ba vazda je stoka hodala po tudjim njivama ali nekada se komsije nisu zbog toga fatale za vrat...doslo neko cudno vrijeme

kod nas seljak napasao krave na komsijinoj njivi, a komsija u americi od rata. i ovaj cuo i nazvao ga da mu kaze da ne pusca krave u njegovo :D
jel na skajp il na obicni kucni telefon :?
futurista
Posts: 84
Joined: 18/06/2013 11:31

#46 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by futurista »

muha_sa wrote::lol: :lol: :lol:

jebla te sjekira ako samo nju imaš :lol:

veliš komšo škorpija u horoskopu, zajeban nakav lik :lol:
jes vala muha jebena skorpija... mi voldije s asvima mozemo osim sa skorpijama...mora da si ti ti skorpion? ;)
sokkia
Posts: 2777
Joined: 23/08/2010 15:19

#47 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by sokkia »

:(
da mogu rješio bi svoje probleme :?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#48 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by pakica_ »

User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#49 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by muha_sa »

futurista wrote:
muha_sa wrote::lol: :lol: :lol:

jebla te sjekira ako samo nju imaš :lol:

veliš komšo škorpija u horoskopu, zajeban nakav lik :lol:
jes vala muha jebena skorpija... mi voldije s asvima mozemo osim sa skorpijama...mora da si ti ti skorpion? ;)
ja sam u horoskopu bubamara :lol:

neg, jebeš forum--virnider kroz prozor da nisu opet ošle u komšinu njivu :-) ne do im bog dragi :-)
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#50 Re: Prijetnja smrcu!?

Post by x_lecter »

Futurista je morao biti ubiven
Post Reply