susret sa pedofilom?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#1 susret sa pedofilom?

Post by vivace »

interesuje me da li ste imali blizak susret sa pedofilom,da li vas je neko sexualno gnjavio i td..po nekim statistikama u srbiji je svaka treca devojcica bila maltretirana u svom zivotu...kako vi i u koje doba ste bili malteretirano.to moze biti i kasnije u zivotu.
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#2 Re: susret sa pedofilom?

Post by vivace »

nema jos nikog na temi. mozda nisam dobro objasnila ILI LJUDI MISLE DA NISU BILI ZLOSTAVLJANI ili im nije ugodno da pisu o tome.,pa sta vas briga ,ovde je anonimnost . najgore je cutanje, a bas danas vidim da na nasoj skupstini prepravljaju zakon o tome.
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3 Re: susret sa pedofilom?

Post by Truba »

mislim da je to sve prenapuhano... uvijek je toga bilo i uvijek će biti samo danas pod uticajem medija ispade svi zlostavljani u djetinjstvu
svako milovanje po kosi zslostavljanje

ne volim sresti dijete na ulici i krivo ga pogledati da ne bi bilo zlostavljanje :roll:

hm ovako kad se sjetim bilo je zlostavljanja iste generacije ali to nije pedofilija :?
drpanje štipanje i tako to :cry:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#4 Re: susret sa pedofilom?

Post by JoseMujica »

nisam nikada...srećom sam ružan pa mi se nikad nisu kacili pacijenti
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#5 Re: susret sa pedofilom?

Post by Sezam »

Sjecam se tema na ovom forumu od prije nekoliko godina (mislim da se radilo o bludu nad dvanaestogodisnjakinjom), gdje se par likova iskazalo komentarima: mora da ga je izazivala, sama je to trazila i slicno... :x

Dakle, pedofili posjecuju ovaj forum, ostale forume, facebook, diskutuju o ovom ili onom, vidjas ih u svakodnevnom zivotu...tako da sam sigurno i sam sretao takve. Sto se mene tice, cim posumnjam u nekoga, meni je to dovoljno da zahlade odnosi. Kao otac, bolje da se kajem sto sam u nekoga sumnjao, nego sto nisam.
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#6 Re: susret sa pedofilom?

Post by vivace »

pa reci dalje, kako, sta... evo ja CU PRVA...namene je nasrnuo profesor muzike, kao svidela sam mu se ,pa ne moze me ozeniti, jer sam jos mala...ja imala 13 godina...ali me voli,i hoce spavati sa mnom i sve u tom stilu...kao on ce niti nezan,pa kad vec nije doslo do tog cina jos, doci ce uskoro,a bolje je da mi prvi bude nezan i dobar a on je bas takav itd i td...
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#7 Re: susret sa pedofilom?

Post by sinuhe »

Kad sam imao oko 5,6 godina tinejdzeri iz zgrade su mi dali dildo da se igram. Ja mislio raketa :D
Drzite djecu dalje od tinejdzera tih najgorih ljudi.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#8 Re: susret sa pedofilom?

Post by Sezam »

@vivace

Nemam ti sta reci, meni se nikad tako nesto nije desilo. Kazem samo da su takvi ljudi oko nas i da ih srecemo u svakodnevnom zivotu, ne znajuci za njihovu bolest/nastranost.
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#9 Re: susret sa pedofilom?

Post by zambaklija »

vivace wrote:pa reci dalje, kako, sta... evo ja CU PRVA...namene je nasrnuo profesor muzike, kao svidela sam mu se ,pa ne moze me ozeniti, jer sam jos mala...ja imala 13 godina...ali me voli,i hoce spavati sa mnom i sve u tom stilu...kao on ce niti nezan,pa kad vec nije doslo do tog cina jos, doci ce uskoro,a bolje je da mi prvi bude nezan i dobar a on je bas takav itd i td...
:shock: :shock: i ša je bilo dalje :shock: :shock: :shock: :shock:
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#10 Re: susret sa pedofilom?

Post by vivace »

ja nisam smela da kazem mami i tati,jer tata bi ga prebio,a mama mi ne bi verovala ,jer je on u njihovim ocima bio bozanstvo...tako da sam cutala i tonula u samu sebe. plakala i tako to. bilo mi je strasno. odveli me posle psihijatru .sve je u redu ,samo me je malo depresija uhvatila,ali ni tad nisam rekla psiholozima,a oni su bili dovoljno neuki da ne pomisle da imam realne probleme.jos je on rekao da ako kazem nekom,on ce da ide u zatvor. i ja naravno nikom nisam rekla. debil.
User avatar
Ludzak
Posts: 5482
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#11 Re: susret sa pedofilom?

Post by Ludzak »

Mislim da je ta statistika netocna. Cuujj svaka treca osoba... :roll:
kojetou
Posts: 289
Joined: 02/02/2013 18:44

#12 Re: susret sa pedofilom?

Post by kojetou »

Dobro je da ne zivite u Holandiji. Ovdje su pedofili probali da osnuju demokratsku pedofilsku partiju. Sud im je to cak prvo i bio dopustio.

Gledao sam te likove na televiziji u nekoj raspravi kada su mu rekli:"Ti si nenormalan cim nevidis da to nije u redu kako ti razmisljas."

A on ce na to.... "To vase razmisljanje je tako zaostalo razmisljanje." :lol:
User avatar
irfo_sa
Posts: 20
Joined: 11/03/2012 15:55

#13 Re: susret sa pedofilom?

Post by irfo_sa »

Ja vidjem svaki dan na socijalnom i vilsonovom onog cicu bez oka,ceka i kada vidi mladjeg momka ode za njim i pocne da prica svakakve stvari o :dance: dok ga ne skontaju pa ga marsnu ili cak i prebiju sto se desilo vise puta... :-)
User avatar
vazi
Posts: 8817
Joined: 07/04/2010 15:31

#14 Re: susret sa pedofilom?

Post by vazi »

toga je uvijek bilo samo, bar se meni cini, prije nisu tako olako prelazili na djelo

sjecam se kad sam bila klinka guzve u septembru u knjizarama, uvijek bi se nadji neki debel koji se parkira iza i pocne da gura :x

prije se cesto znalo ko je takav, imali smo npr jednog voajera u srednjoj koji je stalno bio pored naseg igralista gdje smo radili fizicko po lijepom vremenu, on mantil nikad nije skido :lol: , uvijek ruke u dzepovima :-? , ali svi smo znali da ima problema , uvijek smo bili u grupama i niko ga se nesto nije plasio...

Danas je zlo sto su to cesto odgajatelji, fratri, ma sve drustvene kategorije ....pa nit ih mozes na vrijeme prepoznati niti sto preventivno uciniti
User avatar
Ziogu
Posts: 84
Joined: 03/03/2013 15:57

#16 Re: susret sa pedofilom?

Post by Ziogu »

Kolko ono po zakonu curica treba imati godina i da je mlatnem, a da ne odgovaram za pedofiliju? Cini mi se 14 ili tako nesto?
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#17 Re: susret sa pedofilom?

Post by respo »

razmjenimo iskustva :D
User avatar
Ziogu
Posts: 84
Joined: 03/03/2013 15:57

#18 Re: susret sa pedofilom?

Post by Ziogu »

haha ... ako mala od 15-16 godina kaze da hoce da joj ga slozim, sto joj ga ne bih slozio? :D
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#19 Re: susret sa pedofilom?

Post by theTruePath »

Ziogu wrote:Kolko ono po zakonu curica treba imati godina i da je mlatnem, a da ne odgovaram za pedofiliju? Cini mi se 14 ili tako nesto?
15
User avatar
Ziogu
Posts: 84
Joined: 03/03/2013 15:57

#20 Re: susret sa pedofilom?

Post by Ziogu »

mjera
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#21 Re: susret sa pedofilom?

Post by respo »

14
User avatar
Ziogu
Posts: 84
Joined: 03/03/2013 15:57

#22 Re: susret sa pedofilom?

Post by Ziogu »

treba se boriti da obore granicu na 12 ... kad mogu pederi djecu usvajat, mogu i ja taslacit piletinu
User avatar
HardCore
Posts: 2373
Joined: 17/05/2011 21:46

#23 Re: susret sa pedofilom?

Post by HardCore »

slozi me seljacinoo hahaha
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#24 Re: susret sa pedofilom?

Post by BlueBlood »

Ziogu wrote:Kolko ono po zakonu curica treba imati godina i da je mlatnem, a da ne odgovaram za pedofiliju? Cini mi se 14 ili tako nesto?

po tvom avataru ti nemozes odgovarati za pedofiliju, udri sve sto ti padne pod ruku :mrgreen:
User avatar
Ziogu
Posts: 84
Joined: 03/03/2013 15:57

#25 Re: susret sa pedofilom?

Post by Ziogu »

ovo je iz mjadjiJeh dana ... :D
Post Reply