Bihamk i Psi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
gomago
Posts: 25
Joined: 02/02/2013 11:06
Location: Izbrisan nalog

#1 Bihamk i Psi

Post by gomago »

Nisam ni znao da se Bihamk bavi proizvodnjom i prodajom pasa rase šarplaninac.
Kako drugačije shvatiti kad se u njihovom prostoru na Poligonu Butmir koji je i ograđen nalazi ni manje ni više nego oko 50 odraslih pasa šarplaninaca, i redovno se hrane od lica po nazivu Fadil, nit se plaća porez za to nit išta ja ne znam šta ove inspekcije rade, od laveža i zavijanja svu noć spavanja nema.
Druga stvar ti psi često provale ogradu pa izađu van kruga i nimalo nije prijatno, usput tu ima i policija kućicu kojoj svakako odgovara da može spavat po čitavu noć jer imaju tolike pse koji ih čuvaju.
Naša posla i nikom ništa, mediji ništa o tome ni riječi da nazovu direktora da mu postave koje pitanje ma ništa.
svemirska_vjeverica
Posts: 311
Joined: 11/12/2011 22:32
Location: Donji Cevljanovici
Contact:

#2 Re: Bihamk i Psi

Post by svemirska_vjeverica »

gomago wrote:Nisam ni znao da se Bihamk bavi proizvodnjom i prodajom pasa rase šarplaninac.
Kako drugačije shvatiti kad se u njihovom prostoru na Poligonu Butmir koji je i ograđen nalazi ni manje ni više nego oko 50 odraslih pasa šarplaninaca, i redovno se hrane od lica po nazivu Fadil, nit se plaća porez za to nit išta ja ne znam šta ove inspekcije rade, od laveža i zavijanja svu noć spavanja nema.
Druga stvar ti psi često provale ogradu pa izađu van kruga i nimalo nije prijatno, usput tu ima i policija kućicu kojoj svakako odgovara da može spavat po čitavu noć jer imaju tolike pse koji ih čuvaju.
Naša posla i nikom ništa, mediji ništa o tome ni riječi da nazovu direktora da mu postave koje pitanje ma ništa.
Nazovi direktora pa ga pitaj
User avatar
malawi
Posts: 152
Joined: 18/06/2011 17:29

#3 Re: Bihamk i Psi

Post by malawi »

Bilo je nedavno na nekoj radio stanici, kad su neku zenu prepali. Policija koristi poligon i oni su nadlezni.
Post Reply