Odlucio sam da se tetoviram

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
DolinaCupova
Posts: 32
Joined: 20/12/2012 18:06
Location: GRBAVICA

#1 Odlucio sam da se tetoviram

Post by DolinaCupova »

Pozz svima. Jos uvijek razmisljam da li se istetovirati ili ne, ali odluka je 80% da, slika ispod - takva tetovaza je moja zelja. Otprilike ta velicina, toliki detalji samo motiv nesto drugaciji.

Koja je cijena ove tetovaze dole otprilike? Imam nekih para pa sam to mislio vjerovatno na proljece uraditi kad budem isao kod sestre u Dresden u Njemacku, jer je tamo kvalitetnije, ali i skuplje. Da li se vama svidja ovaj stil, ne racunajte motiv, posto ce moj biti drugaciji.


Image
Image


Hvala.
User avatar
dry county
Posts: 147
Joined: 20/01/2013 12:04

#2 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by dry county »

Fali ti još 20 % :-D
User avatar
AsmirVD
Posts: 137
Joined: 08/12/2012 20:48
Location: Upplands Väsby, SE

#3 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by AsmirVD »

Sat tetoviranja ti je 60-100 eura, kod renomiranih majstora sat vremena ide i do 250 e, pa vidi, po tome se rade ove kompleksnije tetovaze...

Rodjak je radio tetovazu preko cijelih ledja, bosanski ratni grb i neki tekst ne znam sad napamet, bas profi izgleda, izaslo ga 530 eura, s tim da je znao tog covjeka sto pravi tetovaze i radio je to ovdje u svedskoj gdje je podosta skupo.
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#4 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by sorted »

Sto se tice cijene, oderace te momacki u Njemackoj, a pojedini majstori u BiH ne zaostaju nista kvalitetom.

Taj primjer sto zelis, meni se licno ne svidja, previse brate. :roll: Inace meni je najvaznije kod tetovaze da ima neko znacenje, a dosta manje i jednostavnije znaju djelovat mocno ako se urade na pravom mjestu.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#5 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by shiljak »

o kojem mjestu nam govoriš :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by P308 »

Nemoj! Sta ces kad ostaris i sva ti se koza opusti :D
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#7 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by crnoplavo »

DolinaCupova wrote:Odlucio sam da se tetoviram
DolinaCupova wrote: Pozz razmisljam da li se istetovirati ili ne....

:-)
DolinaCupova wrote:

Hvala.
Nema na cemu
User avatar
Allen__
Posts: 72
Joined: 02/12/2012 23:53

#8 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by Allen__ »

DolinaCupova wrote:Pozz svima. Jos uvijek razmisljam da li se istetovirati ili ne, ali odluka je 80% da, slika ispod - takva tetovaza je moja zelja. Otprilike ta velicina, toliki detalji samo motiv nesto drugaciji.

Koja je cijena ove tetovaze dole otprilike? Imam nekih para pa sam to mislio vjerovatno na proljece uraditi kad budem isao kod sestre u Dresden u Njemacku, jer je tamo kvalitetnije, ali i skuplje. Da li se vama svidja ovaj stil, ne racunajte motiv, posto ce moj biti drugaciji.


Image
Image


Hvala.
jadna ti pamet i oni s kim si.
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#9 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by sorted »

shiljak wrote:o kojem mjestu nam govoriš :D
Ima onih koje nisu za svacije oci. Te imaju poseban čar(dugo a). :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by Logovan »

Allen__ wrote: jadna ti pamet i oni s kim si.
Šta ti njemu imaš ovo govoriti? :roll: On ako je odlučio da se istetovira onda je to njegova stvar a ne tvoja, moja ili šta ja znam čija. Ako mu ne možeš pomoći nekako, oko cijene ili stila tetovaže ili nećeg trećeg oko ovog onda ne laprdaj Boga ti.
User avatar
AsmirVD
Posts: 137
Joined: 08/12/2012 20:48
Location: Upplands Väsby, SE

#11 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by AsmirVD »

Ako ti sta znaci pitao sam tatu majstora.. Ovaj rad je izuzetno visoke kvalitete, odakle ti uopste ove slike, ko je ovo radio?

Ako hoces da bude ovako pazljivo, ova dubina boja, ovoliko nijansi i sve to.. nema sanse da ide ispod 1000 eura.

Nema sanse da bi to sebi ikad radio, ali ako neko voli, ako je srecan sa ovim na ruci, postujem! 8-)
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#12 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by Mustafapasa »

Cisti sejtanluk, nemas pametnijeg i boljeg posla
amebr
Posts: 288
Joined: 05/12/2012 13:49

#13 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by amebr »

Dobro razmisli šta želiš...Poslije j***** nema kajanja..... :skoljka:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#14 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Po meni je glupo imati tetovaže koje su "vidljive" ( plažu ne računam ) :D , mogu te zajebati za posao. Ponosni sam vlasnik dva komaTa :D Naravno, nisam se pokajao. Uskoro planiram treću, isto tako "nevidljivu" kada obučem majicu kratkih rukava i bermude :-D

Što se tiče tetoviranja vani, po meni, to je glup potez, preskupo. Kod nas, u Sarajevu, imaš odlične majstore. Bitno je da imaju kvalitetnu boju.

Ako te zanima, javi se, momak je sa Juga, provjeren, ako ti nešto znači :D

Ovi što filozofiraju o tetovažama, fulili su temu, koga zanima mišljenje osobe koja ne zna o čemu priča ? :skoljka:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#15 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by pirmin »

sorted wrote:Sto se tice cijene, oderace te momacki u Njemackoj, a pojedini majstori u BiH ne zaostaju nista kvalitetom.
Ovo treba podvuci!

Ja cu raditi u BL.
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#16 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by shiny »

Ova sa slike je cool, izgleda kvalitetno, ali veoma skupo, posebno ako uzmes u obzir ove boje...
I ako u Njemačkoj budeš radio, nemoj misliti otišao vani pa mora da je super, jer i tamo imaš majstora koji rade bolje i majstora koji "fušere", pa se i tamo raspitaj koji je bolji.
User avatar
DolinaCupova
Posts: 32
Joined: 20/12/2012 18:06
Location: GRBAVICA

#17 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by DolinaCupova »

Koje majstore kod nas u Sarajevu preporucujete? Cuo sam promjenjive odgovore, od onih koji ih bas kude, do velikih pohvala. (sarajevo tattoo studio-stup, tattoo Paja).

Rekao sam da bih radio vani posto bi dio para dodala sestra.. finansije su mi najvaznija stavka kod ovoga. :D

@AsmirVD raspitao sam se i po ovom i slicnom sablonu bi mogli raditi i u SA, ova slika je od nekog ja mislim danskog ili njemackog majstora.. znam da je kvalitetno, al taj lik ubi sa cijenama.


PS: Nisam otvorio temu da li je dobro raditi tetovazu ili ne.. pitam za savjet druge vrste, manite se.
tony montana
Posts: 212
Joined: 30/11/2012 21:07

#18 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by tony montana »

Moj ti je savjet ako si se baš odlučio,onda nađi dobrog majstora,i nemoj štediti pare kod ovakvih stvari.I po meni bi ti bilo bolje da tetovaža ide od ramena pa do lakta. 8-)
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#19 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by saga »

DolinaCupova wrote:Koje majstore kod nas u Sarajevu preporucujete? Cuo sam promjenjive odgovore, od onih koji ih bas kude, do velikih pohvala. (sarajevo tattoo studio-stup, tattoo Paja).
Fino nađeš njihove site-ove, otvoriš galerije, pregledaš slike... i vidiš čiji ti uradci i stil najviše odgovoraju :)
napalhame
Posts: 132
Joined: 05/03/2006 14:08
Location: Sarajevo

#20 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by napalhame »

http://www.facebook.com/TattooElySTUDIO

nema bolji u drzavi od ovog momka u Zenici sto radi... a cijena :D :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#21 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by Logovan »

napalhame wrote:http://www.facebook.com/TattooElySTUDIO

nema bolji u drzavi od ovog momka u Zenici sto radi... a cijena :D :bih:
Vidi se po broju prijatelja kakav je sa tetoviranjem. :D
Only1
Posts: 267
Joined: 30/06/2010 23:48

#22 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by Only1 »

sad zamisili kad budes imao 50 godina i tu tetovazu na ruci :-)
kikicca
Posts: 49
Joined: 31/03/2008 15:23

#23 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by kikicca »

Jooj, što ne mogu ovih dušebrižnika, isto kao da će njih neko tetovirati. Slika govori 1000 riječi :lol:

http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... ation.jpg/
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#24 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by shiny »

tony montana wrote:Moj ti je savjet ako si se baš odlučio,onda nađi dobrog majstora,i nemoj štediti pare kod ovakvih stvari.I po meni bi ti bilo bolje da tetovaža ide od ramena pa do lakta. 8-)
Ovo sam i ja htjela maloprije napisati, pa se predomsilih... ili idi do lakta, ili idi skroz do ovog zgloba prije sake. Ova na slici izgleda bas polovicno, ni tam ni vam
User avatar
moskri_loco_pajdoman
Posts: 186
Joined: 09/07/2012 11:45

#25 Re: Odlucio sam da se tetoviram

Post by moskri_loco_pajdoman »

sviđa mi se tetovaža reko cijele ruke ;) uradi :thumbup:
Post Reply