Bivši pušaći: Šta vi delate?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#751 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

danas ravno godinu i po kako ne duVanim :-D
Dinka1
Posts: 30
Joined: 22/04/2016 15:19

#752 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by Dinka1 »

spreca wrote:danas ravno godinu i po kako ne duVanim :-D
Čestitam :thumbup:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#753 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by shmizlica »

bole me leđa između plećki, ma ubiše :cry:

nije od nepušenja, nego čisto da se požalim negdje :mrgreen:

i onda čisto da se malo hvalim, znači, mada mi je u prošlosti posao često bio okidač :mrgreen: mogu reći da sam i njega čvokom odbacila, prošlih dana, stres, napetost, cile i mile :mrgreen: al mi cigar ne dođe u ruke :) malo kroz glavu prođe, al je to bila neka epizodna misao na koju nisam baš obraćala pažnju :)
u biti se osjećam kao da nikad i nisam pušila :-D

i kad se sad sjetim svojih kikseva, opisanih ovdje :D čisto mi smiješno i zabavno dođe :)

i ima duže da ne dimanim, nisam baš datum pribilježila....duže nego spreča :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#754 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

shmizlica wrote:bole me leđa između plećki, ma ubiše :cry:

nije od nepušenja, nego čisto da se požalim negdje :mrgreen:

i onda čisto da se malo hvalim, znači, mada mi je u prošlosti posao često bio okidač :mrgreen: mogu reći da sam i njega čvokom odbacila, prošlih dana, stres, napetost, cile i mile :mrgreen: al mi cigar ne dođe u ruke :) malo kroz glavu prođe, al je to bila neka epizodna misao na koju nisam baš obraćala pažnju :)
u biti se osjećam kao da nikad i nisam pušila :-D

i kad se sad sjetim svojih kikseva, opisanih ovdje :D čisto mi smiješno i zabavno dođe :)

i ima duže da ne dimanim, nisam baš datum pribilježila....duže nego spreča :mrgreen:
da ,bol u ledima nebi trebao da ima veze sa time :oops: :lol: :lol: .........ja samo mogu reci svaka cast svakome ko je bacio tu kaku/cigarete...........ja nebih mogao , vec sam pisao da to nije bilo bas svojom voljom....kako ono kazu to je bilo nesto kao neka "sudbina".......ali mogu reci da se sad osjecam nekako mladje......vazno za zene je da ce imati kozu lica puuuuuno mladju nego sa nekim kremama na koje zene puno daju .......a bol u ledjima ti je vezana sa poslom koji radis...odnosno sjedis
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#755 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by shmizlica »

znam da je od posla i sjedenja :repetirana: moram neke vježbe.....jogu :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#756 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

shmizlica wrote:znam da je od posla i sjedenja :repetirana: moram neke vježbe.....jogu :mrgreen:
probaj vratilo...ako nista drugo bar neko vrijeme visiti na vratilu
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#757 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by shmizlica »

spreca wrote: probaj vratilo...ako nista drugo bar neko vrijeme visiti na vratilu
:hm:

e to mi nije palo na pamet :chmoljava:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#758 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

shmizlica wrote:
spreca wrote: probaj vratilo...ako nista drugo bar neko vrijeme visiti na vratilu
:hm:

e to mi nije palo na pamet :chmoljava:
treba вкяфеш ruke apsolutno od polozaja na poslu....znaci uzdignute......recimo kao kad bi ih meni oko vrata drzala :oops: :lol: :lol:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#759 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by shmizlica »

spreca wrote: treba вкяфеш ruke apsolutno od polozaja na poslu....znaci uzdignute......recimo kao kad bi ih meni oko vrata drzala :oops: :lol: :lol:
:shock: :?

misliš da si viši :strik: :mrgreen:

nego, nije ovo tema bolovi u leđima :mrgreen: :run:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#760 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

shmizlica wrote:
spreca wrote: treba drzati ruke apsolutno od polozaja na poslu....znaci uzdignute......recimo kao kad bi ih meni oko vrata drzala :oops: :lol: :lol:
:shock: :?

misliš da si viši :strik: :mrgreen:

nego, nije ovo tema bolovi u leđima :mrgreen: :run:
jesam
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#761 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by shmizlica »

:mastakazes:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#762 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by zrakomlat »

spreca wrote:danas ravno godinu i po kako ne duVanim :-D
Ništa je to, meni danas 11 dana 8-) :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#763 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

zrakomlat wrote:
spreca wrote:danas ravno godinu i po kako ne duVanim :-D
Ništa je to, meni danas 11 dana 8-) :lol:
:lol: :lol: :lol: ma vzno je da si ti rjesio baciti to sranje ...iduce godine u ova dob imaces godinu i 11 dana ne pusackog staza....samo izdrzi :thumbup:
User avatar
Montana
Posts: 5446
Joined: 03/09/2008 01:56
Location: cuba

#764 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by Montana »

filozofija wrote:Šta vi delate?
Evo,čekamo da opet počnemo.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#765 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by arzuhal »

Prest'o sam brojat godine...Bio je 10. novembar, 8 AM, poslije šolje kahve ugasih je u pepeljari i rekoh:"Ehet...". Bilo još pola kutije ostalo. To sam poslije neđe bacio, sasušile se...

Ima jedno 4 godine, meščini...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#766 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

arzuhal wrote:Prest'o sam brojat godine...Bio je 10. novembar, 8 AM, poslije šolje kahve ugasih je u pepeljari i rekoh:"Ehet...". Bilo još pola kutije ostalo. To sam poslije neđe bacio, sasušile se...

Ima jedno 4 godine, meščini...
:thumbup:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#767 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by arzuhal »

spreca wrote:
arzuhal wrote:Prest'o sam brojat godine...Bio je 10. novembar, 8 AM, poslije šolje kahve ugasih je u pepeljari i rekoh:"Ehet...". Bilo još pola kutije ostalo. To sam poslije neđe bacio, sasušile se...

Ima jedno 4 godine, meščini...
:thumbup:
Poslije toga, nemalo, počnem disati negdje iz koljena, otprilike...Odem u amazonsku prašumu, šetam i to, pa udahnem punim plućima, s oba plućna krila: pola onih ptica i majmunčića popada s drveća, valjda toliko zraka uzmem da njima ne ostane...Čovječe...
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#768 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by zrakomlat »

spreca wrote:
zrakomlat wrote:
spreca wrote:danas ravno godinu i po kako ne duVanim :-D
Ništa je to, meni danas 11 dana 8-) :lol:
:lol: :lol: :lol: ma vzno je da si ti rjesio baciti to sranje ...iduce godine u ova dob imaces godinu i 11 dana ne pusackog staza....samo izdrzi :thumbup:
Fala fala :thumbup:

Sad za sad pravo dobro ide, iznenadjujuce, obzirom da sam nekih 14-15 g konzumirao. Ne fale mi uopste ko potreba, samo kao navika u odredjenim djelovima dana al prodje i to brzo.
arzuhal wrote:Prest'o sam brojat godine...Bio je 10. novembar, 8 AM, poslije šolje kahve ugasih je u pepeljari i rekoh:"Ehet...". Bilo još pola kutije ostalo. To sam poslije neđe bacio, sasušile se...

Ima jedno 4 godine, meščini...
:thumbup:
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#769 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by omar little »

evo, sjedim, gledam utakmicu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#770 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

arzuhal wrote:
spreca wrote:
arzuhal wrote:Prest'o sam brojat godine...Bio je 10. novembar, 8 AM, poslije šolje kahve ugasih je u pepeljari i rekoh:"Ehet...". Bilo još pola kutije ostalo. To sam poslije neđe bacio, sasušile se...

Ima jedno 4 godine, meščini...
:thumbup:
Poslije toga, nemalo, počnem disati negdje iz koljena, otprilike...Odem u amazonsku prašumu, šetam i to, pa udahnem punim plućima, s oba plućna krila: pola onih ptica i majmunčića popada s drveća, valjda toliko zraka uzmem da njima ne ostane...Čovječe...
zato oni koji nisu bili pusaci nece nikad saznati kakva je to razlika :lol: :lol: :lol: ....salim se .....a kako smo se fraerski osjecali kad smo pocinjali...mada ja nikad nisam imo problema sa disanjem/plucima niti sam kad kasljao....osim kad se prehladim
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#771 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by arzuhal »

spreca wrote: zato oni koji nisu bili pusaci nece nikad saznati kakva je to razlika :lol: :lol: :lol: ....salim se .....a kako smo se fraerski osjecali kad smo pocinjali...mada ja nikad nisam imo problema sa disanjem/plucima niti sam kad kasljao....osim kad se prehladim
Ja sam pođahkad znao hraknut u kadu, ono izjutra kad sazrije, i nemoš ti to više ni špahtlom sastrugat, pa ostavimo tako da stoji...
Jes', frajerluk...Djecu ba samo treba mlatit, ništa više...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#772 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

zrakomlat wrote: Fala fala :thumbup:

Sad za sad pravo dobro ide, iznenadjujuce, obzirom da sam nekih 14-15 g konzumirao. Ne fale mi uopste ko potreba, samo kao navika u odredjenim djelovima dana al prodje i to brzo.
mozda i bude neke krize ali ne popustaj.....ipak je to posle nekog vremena sasvim drugi osjecaj
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#773 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by arzuhal »

Kada kriza naiđe, izađi, istuci kera...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#774 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

arzuhal wrote:
spreca wrote: zato oni koji nisu bili pusaci nece nikad saznati kakva je to razlika :lol: :lol: :lol: ....salim se .....a kako smo se fraerski osjecali kad smo pocinjali...mada ja nikad nisam imo problema sa disanjem/plucima niti sam kad kasljao....osim kad se prehladim
Ja sam pođahkad znao hraknut u kadu, ono izjutra kad sazrije, i nemoš ti to više ni špahtlom sastrugat, pa ostavimo tako da stoji...
Jes', frajerluk...Djecu ba samo treba mlatit, ništa više...
sta djeca znaju...naravno osim mlacenja moze i razgovor ponekad pomaze.....ti si onda dobro bio "fasovo"od duhana
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#775 Re: Bivši pušaći: Šta vi delate?

Post by spreca »

arzuhal wrote:Kada kriza naiđe, izađi, istuci kera...
nemoj cuku...nego zenu....ona ce svakako napraviti neki belaj ranije ili kasnije :lol: :lol: :lol:
Post Reply