TOP LISTA NARDEALISTA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#26

Post by MRAVOJED »

a kad su lafo dijelili pozive za mobilizaciju, uđu u haustor, a raja iskače kroz prozore....kad se onda nisam ukočio nikad neću
Jaskor
Posts: 107
Joined: 16/09/2004 18:46
Location: Teska industrija u provinciji

#27 Voda komsija...

Post by Jaskor »

Ovdje imamo par poziva za rezervni sastav milicije i par poziva za rezervni sastva JNA! Sada cemo vidjeti kako ce Sakib reagovati...

Pumpadzija ispade! Pa sta cu ti ja, ponovo u red...
zgembo adislić
Posts: 259
Joined: 14/01/2003 00:00
Contact:

#28

Post by zgembo adislić »

Pumpadžija, pumpaš moj..pa ispade mi :D
jel vazi jos onaj dogovor..dva bubrega dva amortizera :D
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#29

Post by r_faruk »

ha ne zadrzavaj se ha na trinaestom, ha vidjeces ga sutra u skoli :D
ofsajd
Posts: 48
Joined: 19/01/2005 00:46

#30

Post by ofsajd »

a kad Djuro ode u neku firmu gdje su zaposlili "zive kipove" :D
i onda pita onog lika "kuda dalje, druze Tekovina, kuda dalje?"
a lik mu govori, pa evo mozemo tu ispred mojih vrata
A djuro, "bojim se da se nismo najbolje razumjeli..."
:D

ili kad ga pita (ili nekog drugog zaboravio sam), "je li sad pet do dvanest ste tice...a lik mu odgovara "pa evo kod mene je 10 do 2...
:D
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#31

Post by artzy »

Uvala borova.
vidi_vidi_vidi
Posts: 248
Joined: 28/11/2004 18:26

#32

Post by vidi_vidi_vidi »

ofsajd wrote:a kad Djuro ode u neku firmu gdje su zaposlili "zive kipove" :D
... i dok intervjuise druga Tekovinu, preplasenog pogleda se okrene prema jednom od kipova koji stoji sa podignutom rukom i kukuruzom u ruci, pa onda prema drugu Tekovini i kaze:"Boga mi ce me ovaj mlatnuti po glavi." :D
zgembo adislić
Posts: 259
Joined: 14/01/2003 00:00
Contact:

#33

Post by zgembo adislić »

Direktor Ibro Tekovina..Direktor..to mi je mrak..kako naglasi..a jos krvavi je prethodnik drug Asim Bod..."ovu disketu smo dobili na sajmu intra moderna i spengflongso" :D :-)
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#34

Post by sunday_morning »

Murat Sabanovic wrote:a ima i ona gdje nele imitira muhameda cengica
generalni strajk rudara
pa kaze
para nema do daljnjega necemo odstupiti od strajka gladju

a sad cemo na sendvice pa opet na ulice...............................
''nema smisla, mi se guramo u taxiju po dvojica, trojica (kroz nos) a oni imaju sovj VOZ..heejj..vooooz''

tvornica nicega...i ta je sega :D

ili ona kada Nele ide od kuce do kuce ''nagradna igra, kome cemo danas zaplijeniti televizor..'' :D

rat, puca na sve strane, u kuci otac i sin protiv mame i sina...student prava ''zaglavio na trecoj'' cini mi se.. ''danas smo zauzeli veskuhinju, 12 sprat, lift smo vec stavili pod kontrolu, a u planu je i.... koridor - jel' tako Denza - tako je tata''
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#35

Post by sunday_morning »

a Minka i Reuf sa onom carapom na glavi i ogrtacima :lol:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#36

Post by Zox »

Kad student prelazi liniju razgranicenja u stanu.
Dokle?
Do wc-a.
Koliko ostajes?
Ama minutu!
Ok, ali nemoj ko prosli put po dasci da pisas!
verbal
Posts: 527
Joined: 26/01/2004 00:00

#37

Post by verbal »

Hapa je meni booog :D
macchia_velija
Posts: 82
Joined: 30/12/2004 00:27
Location: Stgt DC-City

#38

Post by macchia_velija »

imena??

koja??
macchia_velija
Posts: 82
Joined: 30/12/2004 00:27
Location: Stgt DC-City

#39

Post by macchia_velija »

...


ja bih al ne znam...

... kada je nema vise milicije, nego nova vlast...

ili onaj skec kada ispitivaju koje komunista
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#40

Post by Murat Sabanovic »

skec hrkljus je isto dobar

udri se bekane udri se bekane
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#41

Post by Qler »

za ovi eksperimenat nam je potreban globus crne gor... ,ovaj globus svijeta :D:D:D:D:D:D

nuto ga, ka'no, ka'no soko sivi, ka'no oni Sejo, oni Sejo Bukva :D:D:D:D


Put do gorazda za 80 dana?! Cito cika Ahmo, citooo!! :D

Da li i vi zelite mozda da jedete jagnjetinu, ili mozda sedmodnevni aranzman u oficirskom stanu :D BANDA HAME HAPICA :D

LEZI KERU!!! Zeno citaj :D


i ima ih jos mnogo, da ne nabrajam :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#42

Post by _MaYa_ »

r_faruk wrote:.......................hmh, dje lubenica, dje lubenica, molim, kaje, dje lubenica, dje lubenica, jesi to kaje meni reko dje lubenica, eno ti je iza ormara gdje si je i ostavio, haj' sad, vadi kospe, vadi kospe, IZVADIO KOSPE, IZVADIO KOSPE, a jel, a sto nisi i mene cek'o da zajedno vadimo kospe, haj sad, hm ha, ispade, hm ha, ispade, pa jel moguce da tebi svaki put hm ha, ispadne a meni hm ha, ne ispadne, jest kaje.................PAZI LIJEVO, ENOGA DESNO, ODOZDO, hajd sad, spustaj , spustaj, jesi spustio?, jesam, vuci tamo, vuci vamo :x, stani!, sta je?, zaglavilo se, sta? zaglavilo se, :x , vuci tamo, vuci vamo, vuci tamo, vuci vamo......... puce zica................. i tako su oni morali da poduzmu te sporazume


Zgembo Adislic u dnevniku :-)
ma upravo taj dio ja znam na pamet, makar sam sve djelove djelimicno ponavljala, ali :) da vidimo cija mama crnu vunu prede, mojamama? :) mmm dobro mi je kad se mijenja vlast...ti stariji...

e sjecam se onog studenta "referendum, referendumom se izjasnjava da li se za da ili se za ne " kad niko nece da ga ispita " djeda mraze haj me ispitaj" :lol:

stara shes dva, ma jel igro dzemidzic, on je 4(i koje) dao go s gola na go jel i sad go s gola na go :) :lol: :) e te su granice bile strava...dobro dosli u autonomnu pokrajinu br.10 koja je ustanovljena...:)

dobar mi je nele kao cengic...makar mi je ona stvar s sahbazom sva bila glupa al ja sebojala sahvbaza ko djete...

e svidja mi se kad onaj tip zaroni :)

ima toga dosta...

:lol: a dobar mi je onaj dio kad onaj mjenja pare i na kraju ostane bez iceg il ono :) kad ovaj hoce da izgleda mladji "gospodjo izgledam li ja vama malo mladje" :) "ama ne izgledaaaaate"

hehe il fabrika nema nicega, ovaj se satra objasnjavajuci, a onaj ga puce po glavi kao muha...

e to je ono ostalo u glavi jos od rata...aaaa sad kadbi pogledala, a ne znam...lose bi mi bilo :)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#43

Post by _MaYa_ »

MRAVOJED wrote:a kad su lafo dijelili pozive za mobilizaciju, uđu u haustor, a raja iskače kroz prozore....kad se onda nisam ukočio nikad neću
hehe ja sam sakib, samo sam sadsakiba...paaa dobro sakiba sta cemo sad....paaaaamozemo popiti kaficu, moze moze, samo molim te nemoj progovarat...

il kad djuro, stara daj mi ono moje...:) ja sam nesposoban...aaaaa najjace kad se nele okrene i ono nabigne kameri laf skrivena...:)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#44

Post by _MaYa_ »

:lol: aaa najace je brate kad dovede profesora u studijo, "profesore, vi ste tolko nekulturni ja sam otjerala djecu na spavanje" :roll: baba je jaka :) i sve te scene kad pozivi traju :D profesore nesto mi noga ustekla...hehe pogledaj je profesora 17 godina oca mi...

aaa i ono kad traze prevodioca da odu na kafu :) samo je to malo zalosno...jer :) u zagrebu kad kazes daj mi kafu, pomislis da ti stvarno treba prevodioc...

eto nemoguce je izdvojiti - upravu ste

_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#45

Post by _MaYa_ »

Minnela wrote:a sjecate li se ono u slasticarni, " tata, pa ovo je coca colja" :)

ili ono selo veselo,
-" kako se zove selo"
-" veselo"
-" ma veselo i tebi i meni i svima nama , ali kako se zove selo"
:lol: a veselo se selo zove...haha a tip brije s curom ako se sjecam...ma to je kad se idu omlecivati :)
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#46

Post by r_faruk »

..........iza sedam minskih poja, iza sedam rovova, iza sedam barikada zivjela sarajevska pepeljuga...................

.............. svi skecevi sa Zgembom Adislicem......... su najjaci

- cija majka crnu vunu prede?, moja majka?, moja majka uopste dzemper ne nosi, nikad dzempera nije obukla,

- cija majka jutros nije tri puta ustala?

- cija majka nije konzerve izvrtala?


.............. popa Mila jovovica, gdje se ne govori turski vise................ kad hinu biraju..............



........... zepa smo sashlepali dva betonska zida............... nuklearne elektrana krko, kaze nele: a koliko vi proizvodite struje

odgovara mu ovaj: pa mi ne proizvodimo struju, nego specijalne konzerve za vojsku,

nele: a gdje bacate nuklearni otpa?

odgovara ovaj: pa nije to nuklearni otpod to su ovi laki metal koje mozete naci ispred svake kuce, u svakom dvoristu - mangan, kobalt, stroncij, iridijum, hiper mangan, uranij..............



ma svaki je skec jak maximalno................., ali ratni su jaki pravo........
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#47

Post by Zox »

U ratu su na radiju fakat bili jaki.
Ono sa informacijama je zakon.
"Ja bih trebao kod amidze na vratnik, pa me interesuje ko je dezurni na jevrejskom"
"Od cetnika, dezurni je Ljuban"
"Joooj, opet Ljuban"
ofsajd
Posts: 48
Joined: 19/01/2005 00:46

#48

Post by ofsajd »

Zox wrote:U ratu su na radiju fakat bili jaki.
Ono sa informacijama je zakon.
"Ja bih trebao kod amidze na vratnik, pa me interesuje ko je dezurni na jevrejskom"
"Od cetnika, dezurni je Ljuban"
"Joooj, opet Ljuban"
:D

ili ono, "riza, makaroni vazda na hastalu, daj bona corbe da idem na halu"

:D
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#49

Post by sunday_morning »

hahaha..ratni su bili fakat dobri..takmicenje sa kanisterima :lol:

ili Sarajevska pepljuga: kad dodje onaj UnTroforac i pita cija je kaljacica :lol: a mati ce: ''Ismeta draga, isti je onaj sto ti ga je hodza prepiso''

pa kad Ismeta mora ''docarat'' spicu Dnevnika

legendarna je: ''mah, zatrudnim ja jedno po dva po tri mjeseca, nije mi prvi put'' :lol:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#50

Post by Zox »

To je sve sa tv-a, prikazano i u miru.
Ali ovi ratni sa RADIJA... Kad se samo sjetim, ja pedalam, dinama proizvodi struju a stari snima nadrealiste :D
Post Reply