Vidoviti Klesar i saradnici

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#1 Vidoviti Klesar i saradnici

Post by Klesar Tadija Tegoba »

Bas mi je drago mi da vam se mogu obratiti ovim povodom.
Ja sam pored klesarstva nedavno zavrsio i prestiznu skolu vidovnjastva http://psychicschool.com/. Zbog toga sam ja prvi i jedini klesar vidovnjak na svijetu. O meni su pisali Arka, Kleopatra, vidovita Dzemila http://www.vidovitadzemila.com i Azira.

Posto je trenutno u toku besplatna akcija pod nazivom "Vidovnjastvom protiv siromastva vidovnjaka i saradnika", pozivam vas sve da na ovoj temi posaljete opis vaseg problema i eventualno sliku vase wc solje, prljavog vesa, noktiju ili nekog drugog intimnog dijela vaseg inventara.
Moja malenkost i moji saradnici, koje ovim putem POZIVAM da se prikljuce ovoj jedinstvenoj humanitarnoj akciji, cemo sa zadovoljstvom ustanoviti sta je uzrok vasih problema te izraditi vasu super-natalnu kartu te detaljnu kartu vasih sretnih zvijezda i izloziti strategiju kako da izadjete iz nezavidne zivotne situacije uz sto vecu stetu za vas i vasu okolinu.

Mozda se pitate, kako se ovo sve finansira? Vi ne placate nista..., ali za svaki post koji posaljete cu ja i moji saradnici dobiti 1 KM od drzavnog ministarstva za zdravstvo i mentalnu higijenu.

Nespokojno i sa neskrivenim nasladjivanjem cekamo na vase zivotne probleme kako bi ih do kraja razotkrili, raskopali i opet zakopali kako bi vasi problemi konacno i zauvijek pocivali u Internetskim bespucima.

SRDACNO VAS,
VIDOVITI KLESAR I SARADNICI
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2

Post by mIRCerka »

Postovani,
Imam problem, skripi mi desno koljeno kad idem niz basamake, jesu li sihre u pitanju?
evo slike koljena, izvinite, bila sam na njivi pa je malo poprljavo...
Image
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#3

Post by horns&drums »

Postovani,

imam problem. Kad mi se digne ide mi gore, nekad atako da mi zamal' oko ne izbije ( vidi sliku)

Sta da radim?

Image
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4

Post by mIRCerka »

horns&drums wrote:Postovani,

imam problem. Kad mi se digne ide mi gore, nekad atako da mi zamal' oko ne izbije ( vidi sliku)

Sta da radim?
probudi se, samo sanjas :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#5

Post by horns&drums »

sta mi ti pricas, noga ti ko stablo bukve :D:D:D:D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#6

Post by ztluhcs »

horns&drums wrote:sta mi ti pricas, noga ti ko stablo bukve :D:D:D:D
Tebi èuna ko ekserèiæ za lajsnice... :)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#7

Post by horns&drums »

Bjezi ba glava ti ko mladunce od palme :D:D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#8

Post by mIRCerka »

Postovani Tadija,
mislim da je neko bacio sihire na forum.
Nabildana_Baba
Posts: 215
Joined: 28/07/2004 21:35

#9 Re: Vidoviti Klesar i saradnici

Post by Nabildana_Baba »

Klesar Tadija Tegoba wrote:Bas mi je drago mi da vam se mogu obratiti ovim povodom.
Ja sam pored klesarstva nedavno zavrsio i prestiznu skolu vidovnjastva http://psychicschool.com/. Zbog toga sam ja prvi i jedini klesar vidovnjak na svijetu. O meni su pisali Arka, Kleopatra, vidovita Dzemila http://www.vidovitadzemila.com i Azira.

Posto je trenutno u toku besplatna akcija pod nazivom "Vidovnjastvom protiv siromastva vidovnjaka i saradnika", pozivam vas sve da na ovoj temi posaljete opis vaseg problema i eventualno sliku vase wc solje, prljavog vesa, noktiju ili nekog drugog intimnog dijela vaseg inventara.
Moja malenkost i moji saradnici, koje ovim putem POZIVAM da se prikljuce ovoj jedinstvenoj humanitarnoj akciji, cemo sa zadovoljstvom ustanoviti sta je uzrok vasih problema te izraditi vasu super-natalnu kartu te detaljnu kartu vasih sretnih zvijezda i izloziti strategiju kako da izadjete iz nezavidne zivotne situacije uz sto vecu stetu za vas i vasu okolinu.

Mozda se pitate, kako se ovo sve finansira? Vi ne placate nista..., ali za svaki post koji posaljete cu ja i moji saradnici dobiti 1 KM od drzavnog ministarstva za zdravstvo i mentalnu higijenu.
Nespokojno i sa neskrivenim nasladjivanjem cekamo na vase zivotne probleme kako bi ih do kraja razotkrili, raskopali i opet zakopali kako bi vasi problemi konacno i zauvijek pocivali u Internetskim bespucima.

SRDACNO VAS,
VIDOVITI KLESAR I SARADNICI
Ljudi, ne nasjedajte! Ovaj laze! Znam jer ministarstvo zdravstva na drzavnom nivou ne postoji :lol: :D :lol:
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#10

Post by Klesar Tadija Tegoba »

mIRCerka wrote:Postovani,
Imam problem, skripi mi desno koljeno kad idem niz basamake, jesu li sihre u pitanju?
evo slike koljena, izvinite, bila sam na njivi pa je malo poprljavo...
Image
Draga Mircerko,
vidim da ste skloni teskom fizickom radu, mada ste u osnovnoj skoli cesto izbjegavali casove fizickog.
Dobro je da ste se bas meni obratili. Rijec je o sihrama i to najvecim. Vidim zenu crnih ociju i plave kose sa kojom ste se upoznali prije par mjeseci i koja vam je stavila sihru ispod basamaka.
Ja cu vam rado prodati nove nanule sa zastitom od sihri, pa stepenice niti koljeno vise nece skripati.

PS.
Vidim i da vam se izvukla zica na carapi, pa eto, mozete od mene dobiti uz nanule i gratis carape.
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#11

Post by Klesar Tadija Tegoba »

horns&drums wrote:Postovani,

imam problem. Kad mi se digne ide mi gore, nekad atako da mi zamal' oko ne izbije ( vidi sliku)

Sta da radim?

Image
Postovani,
vi zaista imate veliki problem. Ja bih vam preporucio da na taj problem stavite tijesan nakurnjak, te isti potopite u BMB95 i zapalite u zgradi predsjednistva.
Ovim cete ne samo rijesiti svoj problem nego cete postici da ce u ovoj drzavi u predsjednistvu biti jedan k**** manje.
fuse
Posts: 86
Joined: 25/04/2005 08:44

#12

Post by fuse »

Pošto si ti vidoviti klesar, da li to znaci da gatas i u nadgrobne spomenike. Naime, mene živo interesuje kako mi je familija na onom svijetu i jesul' me se uzelili. Jel im fali sta? I samo bih htio da ih selamim preko tebe ako moze.

PS
Novac nije problem, radi se o cca 10 grobova.
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#13

Post by Klesar Tadija Tegoba »

fuse wrote:Pošto si ti vidoviti klesar, da li to znaci da gatas i u nadgrobne spomenike. Naime, mene živo interesuje kako mi je familija na onom svijetu i jesul' me se uzelili. Jel im fali sta? I samo bih htio da ih selamim preko tebe ako moze.

PS
Novac nije problem, radi se o cca 10 grobova.
Ma svaka cast, opet ste na pravom mjestu.
Ja sam naime u svom postdiplomskog radu narocito obradio problem paranormalnih pojava koje se manifestuju u okolini grobnih mjesta. Uza specijalnost su nisani i ostale vrste nadgrobnih spomenika.
E ovako, tvoji su super i drago im je da si ti ostao na ovom svijetu jer im je tamo ljepse bez tebe. Selam nece da prime jer si im se nesto zamjerio. NE VIDIM VISE.
Da bih mogao kvalitetno rijesiti ovaj problem medjusvjetovne komunikacije, trebao bi mi donijeti te nadgrobne spomenike, pa cemo vidjeti sta se da uraditi.
Mozete li danas popodne ostaviti nisane na ceki kako bi ih preuzeo?
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#14

Post by horns&drums »

Dragi Tadija,

konacno pravi covjek za sve sto nas tisti. Vasa kolumna je odlicna.


Opet bih vas nesto zamolio.

Naime imam kod kuce macku koja je rodjena sa dva penisa. Stara oce da pravi burek. Pitanje glasi: Da l' da zavrsi u bureku ili da je iznajmim cirkusu?


Srdacno vas,

H&D
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#15

Post by Klesar Tadija Tegoba »

horns&drums wrote:Dragi Tadija,
konacno pravi covjek za sve sto nas tisti. Vasa kolumna je odlicna.


Opet bih vas nesto zamolio.

Naime imam kod kuce macku koja je rodjena sa dva penisa. Stara oce da pravi burek. Pitanje glasi: Da l' da zavrsi u bureku ili da je iznajmim cirkusu?


Srdacno vas,

H&D
Odsjecite oba, te ih pokiselite u raso i popijte ujutro nataste. Ukoliko ste vaseg miljenika (skakavca) podvrgli maloprije preporucenoj kuri benzinom, ovo ce mu dodatno pomoci da dobije preplanuli ten.

Burek ne preporucujem, zato sto vasa druga cakra lose reaguje na burek.
mukkii
Posts: 101
Joined: 20/04/2005 20:31
Location: Sarajevo

#16 Re: Vidoviti Klesar i saradnici

Post by mukkii »

Klesar Tadija Tegoba wrote: Ja sam pored klesarstva nedavno zavrsio i prestiznu skolu vidovnjastva http://psychicschool.com/.
haha :D :D haha :D haha :-) al skolu vidovnjastva :-) e svasta. pa zar i to postoji. :D cuj uce te kako da postanes vidovnjak :D :D :lol: :lol: a ima mi jos boje, gledo sam negdje na tv, zena prodaje za 50$ (49,99$) kasetu sa hipnozom za ljecenje raka (naravno u ameriKi, gdje drugo) :D :D :lol: :lol: pa ti reci da se u americi ne moze svako obogatit. Idemo prodavat kospice od jabuke :-D
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#17 Re: Vidoviti Klesar i saradnici

Post by Klesar Tadija Tegoba »

mukkii wrote:
Klesar Tadija Tegoba wrote: Ja sam pored klesarstva nedavno zavrsio i prestiznu skolu vidovnjastva http://psychicschool.com/.
haha :D :D haha :D haha :-) al skolu vidovnjastva :-) e svasta. pa zar i to postoji. :D cuj uce te kako da postanes vidovnjak :D :D :lol: :lol: a ima mi jos boje, gledo sam negdje na tv, zena prodaje za 50$ (49,99$) kasetu sa hipnozom za ljecenje raka (naravno u ameriKi, gdje drugo) :D :D :lol: :lol: pa ti reci da se u americi ne moze svako obogatit. Idemo prodavat kospice od jabuke :-D
Gospodine Mukkii, molim vas da se ne sprdate sa mnom.
Ovaj topic je samo za ozbiljne.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18 Re: Vidoviti Klesar i saradnici

Post by mIRCerka »

Klesar Tadija Tegoba wrote:
mukkii wrote:
Klesar Tadija Tegoba wrote: Ja sam pored klesarstva nedavno zavrsio i prestiznu skolu vidovnjastva http://psychicschool.com/.
haha :D :D haha :D haha :-) al skolu vidovnjastva :-) e svasta. pa zar i to postoji. :D cuj uce te kako da postanes vidovnjak :D :D :lol: :lol: a ima mi jos boje, gledo sam negdje na tv, zena prodaje za 50$ (49,99$) kasetu sa hipnozom za ljecenje raka (naravno u ameriKi, gdje drugo) :D :D :lol: :lol: pa ti reci da se u americi ne moze svako obogatit. Idemo prodavat kospice od jabuke :-D
Gospodine Mukkii, molim vas da se ne sprdate sa mnom.
Ovaj topic je samo za ozbiljne.
Azira mi rece da je mukkiiju bivsa treba sa vojnickog svezala boxerice sa svojim zimskim gacama i polila ih kokosijom krvlju... ograJiso je, nemojte mu zamjeriti.
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#19

Post by Klesar Tadija Tegoba »

Ma znam, nisam htio da ga povrijedim. Jadan decko, cime se danas ljudi ne bave.
Crna magija je od 12.05.2006 u znaku Balvana.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20

Post by mIRCerka »

Klesar Tadija Tegoba wrote:Ma znam, nisam htio da ga povrijedim. Jadan decko, cime se danas ljudi ne bave.
Crna magija je od 12.05.2006 u znaku Balvana.
UUUU, lose nam se pise. Nego, postovani, samo jos jedno pitanje, ko mi krade ves sa strika?
Sifra: mIRCi
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#21

Post by Klesar Tadija Tegoba »

Ajdin Seferovic, JMB: 2202992321139, neosudjivan.
Decko stavlja vas donji ves na glavu i prepada drugu djecu glumeci djeda mraza.
Ubuduce obratite paznju da se detaljno i redovno depilirate kao i na komsinicu, ne zeli vam dobro...
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#22 Re: Vidoviti Klesar i saradnici

Post by zena21 »

mIRCerka wrote:
Klesar Tadija Tegoba wrote:
mukkii wrote: haha :D :D haha :D haha :-) al skolu vidovnjastva :-) e svasta. pa zar i to postoji. :D cuj uce te kako da postanes vidovnjak :D :D :lol: :lol: a ima mi jos boje, gledo sam negdje na tv, zena prodaje za 50$ (49,99$) kasetu sa hipnozom za ljecenje raka (naravno u ameriKi, gdje drugo) :D :D :lol: :lol: pa ti reci da se u americi ne moze svako obogatit. Idemo prodavat kospice od jabuke :-D
Gospodine Mukkii, molim vas da se ne sprdate sa mnom.
Ovaj topic je samo za ozbiljne.
Azira mi rece da je mukkiiju bivsa treba sa vojnickog svezala boxerice sa svojim zimskim gacama i polila ih kokosijom krvlju... ograJiso je, nemojte mu zamjeriti.

Recel Azira koja joj je kasika to otkrila :lol: :lol: :lol:
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#23 Re: Vidoviti Klesar i saradnici

Post by Klesar Tadija Tegoba »

zena21 wrote:
mIRCerka wrote:
Klesar Tadija Tegoba wrote: Gospodine Mukkii, molim vas da se ne sprdate sa mnom.
Ovaj topic je samo za ozbiljne.
Azira mi rece da je mukkiiju bivsa treba sa vojnickog svezala boxerice sa svojim zimskim gacama i polila ih kokosijom krvlju... ograJiso je, nemojte mu zamjeriti.

Recel Azira koja joj je kasika to otkrila :lol: :lol: :lol:
Bila je to ova kasika Image
Ja imam isti servis :)
Medjutim....
Moram priznati da intonacija vaseg smijeha odaje sklonost ka povremenom koristenju biljnih preparata. Iskoristicu ovu priliku da vas sve zamolim da ubuduce kada dolazite u moju ordinaciju ne koristite nikakve psihostimulanse kao i da ne donosite kafu i kocku secer.
Meni je najveca nagrada cinjenica da cu vam pruziti pomoc.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#24

Post by horns&drums »

Imam veliki problem i molim Vas za iskreni savjet.

Vec pola godine zena mi se cudno ponasa. Kad god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobilnim telefonom, primljene poruke odmah brise i ne dozvoljava mi da ih citam. Kada izadje u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa drugaricama koje ja ne poznajem. Ne koristi svoja kola, vec uzima taksi. Na povratku kuci, navodni taksista je ne ostavlja ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu.

Posto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju, ili je neko drugi dovozi kuci.
Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoja kola u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija" i skriven iza njih, sam se uvjerim u to.

Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza kola, primijetio sam da mi se pojavila rdja na zadnjem desnom blatobranu.

Dakle, treba mi Vas savjet:
da li da zamijenim kompletan blatobran novim, ili je dovoljno da sastruzem rđu, premazem blatobran špric kitom i sve to lijepo prelakiram.
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#25

Post by FortunaBela »

Imam i ja jedno pitanje....

Oko mog dragog se motaju i Lisac i Gir, a evo sad i Husnija šta da radim... :roll:
Post Reply