Vidjeti buducnos laz ili ne?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
mrza

Vidjeti buducnos laz ili ne?

Post by mrza » 29/04/2012 16:05

Pozz forumasi, Juce sam izasao sa jednim gospodinom upoznao nas je zajednicki prijatlj koji je takodje bio s nama, i slucajno smo se dotakli teme jel neko mozda isao kod prorocice, hodze... da mu prorekne neke stvari, kaze mi prijatelj, on je prosle godine u januaru isao kod neke zene i ona mu je prorekla da ce mu otac umrijeti do kraja juna i stvarno, ocu su mu amputirali nogu i zbog neke infekcije otac mu je umro oko sredine juna, sav sam se najezio,

isti slucaj, imam sestru koja je cijeli zivot gluhonijema sad ima 26 godina, i roditelji su mi dok je ona jos bila dijete vodili u zagreb, njemacku, italiju na operacije ali nista nije pomoglo, mama je cula za jenu zenu koja joj moze pomoci "prorok" i otisla je kod nje, kad je dosla na vrata zena je rekla da je nemoze primiti i da dodje drugi put, ona je pocela da place i pocela govoriti da je ocajna i da dolazi iz visegrada (tu j ona zivjela prije nego je dosla u Sa.) i zena je pusti, kad je usla u kucu zena joj je rekla zasto je dosla, i da joj moze pomoci, i da mi je sestra gluhonijema, a moja stara joj nista nije rekla.
Kaze ja joj mogu pomoci ali necu jer si mi slagala da si dosla visegrada :sad: .

I dok sam sjedio s tim covjekom, on mi je rekao kakva je moja energija, i da je veoma pozitivna, ali da u mojoj kuci nije tolika sreca kao sto je bila prosle godine,pitao sam ga zasto, i na stolu u kaficu mi je bukvalno nacrtao moju kucu stavio je kutiju od cigareta da bude kao kuca i poco a pitanjima dali ti je sa ove strane saht, dali ti je sa ove strane komsija koji je malo iznad tvoje kuce, kaze pogledaj u saht veoma je moguce da je neko bacio neke sihre, ali fkt sve je pogodio, jes da saht jos nisam provjeravao, ali fkt. sam se najezio dok sam sjedio s njim.

Zanima me kakva vi imte misljenja o tome i mislite li da je to istina.. :D

stetoskop

Re: Vidjeti buducnos laz ili ne?

Post by stetoskop » 30/04/2012 11:18

Treba izbjegavati te ljude, ili su varalice ili sihribazi.
Po islamu strogo zabranjeno.

amko76

Post by amko76 » 30/04/2012 12:03

Može, kako da ne, naročito ovaj :

super.nova

Post by super.nova » 30/04/2012 12:17

Sejtanska posla!
Cula sam da kad pocnes da slusas te "vidovnjake" sejtan tu uplete svoje prste i zato pogadjaju...

dječak sa šibicama
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Post by dječak sa šibicama » 30/04/2012 12:23

Buducnost "proroci" ne mogu vidjeti, ali proslost da, po nekim tezama "dark side" im pomaze da vide proslost covjeka, demoni ili sta vec, kako ih ko zove... i na tom principu naivnog covjeka navuku, kaze ti nesto iz tvoje proslosti, i kako onda da mu ne vjerujes ostalo sto ce ti reci.

fortaleza
Been thanked: 1 time

Post by fortaleza » 30/04/2012 13:32

super.nova wrote:Sejtanska posla!
Cula sam da kad pocnes da slusas te "vidovnjake" sejtan tu uplete svoje prste i zato pogadjaju...
umirem... :lol:

Chisum

Post by Chisum » 30/04/2012 13:38

Ma to su sve neki heavy metalci, majku li im jebem.

fatamorgana

Post by fatamorgana » 30/04/2012 13:43

stetoskop wrote:Treba izbjegavati te ljude, ili su varalice ili sihribazi.
A tek po zakonu, :D

Edin H.
Has thanked: 19 times

Post by Edin H. » 30/04/2012 13:51

fatamorgana wrote:

Koje zemlje?

Normalno da sve znaju unaprijed, da ne mogu ne bi ih onoliko bilo na nasim televizijama :oops:

Premda istina ne vidjam nesto u zadnje NAJBOLJEGA - Milana Vidovnjaka :skoljka:

fatamorgana

Post by fatamorgana » 30/04/2012 13:54

Edin H. wrote:
fatamorgana wrote:

Koje zemlje?
Iran garant ....

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 30/04/2012 14:38

Čuvajte se sihirbaza i morskih pasa!
H. KreŠevljaković,Sarajevo u doba okupacije Bosne, 1878,str. 10. b. Neobične pojave, zemljotresi, komete, iznenadne grmljavine,pojave epidemije ili najezde buba i crva, po narodnom vjerovanju predznaci su krupnih događaja ili velikih narodnihnesreća wrote:
85. Predskazanje iz 1878.
Upravo pred okupaciju Bosne i Hercegovine, uljeto 1878. godine, u Sarajevu su se, govrilo se, pojavili čudnovati crvi na drveću, koji su uništili svo lišćena šljivama i zerdelijama. Toliko su se bili namnožilida su po baštama i po travi počeli ispredati paučinu,tako da je drveće od te paučine izgledalo kao da jeobeharalo. Počeli su ispredati paučinu i po avlijama,sačacima, divhanama i sofama, pa su neki moraliostaviti svoje kuće i preseliti na druga mjesta. Neštoslično se događa u pet stotina godina jednom, a imapojava, poput ove, da se dešavaju jedanput u hiljadugodina.Derviš-efendija Goraždak, jedan od velikih protivnika Austrijanaca i zagovornik otpora „Švapskoj"okupaciji, protumačio je narodu ovu pojavu kaopredznak velike nesreće kojoj se niko ne nada: da će„Švabo" pobijediti. I svi su se po Sarajevu bili uplašili.
Bojim se da ako se pojavi masovna ataka kakvih insekata da bi PreCednik Sunčanog entiteta mogao hajrovati. GLuho bilo!

Edin H.
Has thanked: 19 times

Post by Edin H. » 01/05/2012 00:48

Izasla karta Chelsea :D

Tufna

Post by Tufna » 02/05/2012 00:44

ne vjerujem takvim ljudima i u njihove navodne sposobnosti. ali iz očaja i jada spremni smo sve isprobati, i ako je potrebno još više od toga. i baš smo tu ranjivi, i upravo to iskoriste zlikovci. najbolje se držati podalje od takvih poslova, ako je ikako moguće.

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 02/05/2012 01:02

Zapravo, ja volim kada mi crna mačka koja mi pređe od preko-puta gata u fildžan nakon ispijene kafe i tako predviđa budućnost.

Post Reply