VF-Korea

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

extra_safe
Posts: 8
Joined: 01/08/2007 00:37

#76 Re: VF-Korea

Post by extra_safe »

Joj dobra tema fakat su katastrofa i to nigdje veze.Pizza im jeste fakat sirova ja predzadnji put kad sam kupio pizzu rastezalo mi se tjesto u ustima ko kad sam bio mali pa jeo sirovo tjesto od pite jos tad sam shvatio da nije to to,zadnji put opet se zeznem i rekao sam vise pizza tamo ni slucajno.Orhideja na dobrinji je kafe pizzerija al jedna od najboljih po meni u gradu.Dalje svabe su tamo normalna pojava u Vf-u bivsem a sada Konzumu najmanje 2-3 puta su zurno preletili po podu ljudi samo pomicu noge.Vrapci ulaze kao normalne domace zivotinje ko park prirode.A neljubaznos je ono tipa recimo>
prodavacica A kupac B
A izvolite
B jel to vec toplo
A probajte pa ako ne bude podgrijat cu
B mozete li odmah podgrijati
A blijed pogled i upitnik iznad glave IQ manji od 20
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#77 Re: VF-Korea

Post by shin »

Dena wrote:Jucer nakon duzeg vremena odem jesti u VF.....Veeeeelika greska!
1. Kao prvo uzmem pitu i dobijem 2-3 dana staru sirnicu (bajatu i suhu) i krompirusu, koja se razvalci kad je rezes.....Izvadila noz iz nje, kad ono neki koncici se rastezu za njim....
2. Dodjem na kasu i cekam 5 minuta da kasirka zavrsi pus-pauzu.....Stoji vani, pusi i gleda kroz prozor nas 5-6 kako stojimo na kasi i cekamo......i onda udje unutra pogleda nas i kaze "Boze sacuvaj, sta je ovo"?!
3. Nadjem sto i taman da sjednem preleti mi mali zohar preko stola i ode negdje ispod...
:shock: 4. Ostavim sve to i odem gore na kafu, jer mi onako pristojno izgleda. Narucim i onu finu cokoladnu tortu i dobijem zaledjeni komad zaljepljen za tanjir....Sacekam 10-tak minuta i probam, kad ono starija od sirnice....
5. I za kraj izleti mis tamo iz drva pokraj kamina i ode iza secije. Zovnem konobara i pitam ga zna li da ima misa u kafani, on se nasjesi, slegne ramenima i ode?! :shock:

E sad, zvati sanitarnu, samo bi uvalila radnike koji tamo rade....Nista od toga :roll:
Sto se mene tice nece me vidjeti zadugo, a i Vama ostalima savjetujem da dobro pazite sta tamo jedete i gdje sjedate (da ne bude Pomidorino part II)

Otici u VF da jedes pitu? :lol: Pored 200 pitara u gradu ti otisla sminkat se po VF-u sa 200gr sirnice. I nek nije valjala :lol:


To je isto kao da si Pizzu trazila kod Gojka.
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#78 Re: VF-Korea

Post by sinergija »

Ja sam taj problem u sa VF rijesio cim je preaso u vlasnistvo KONZUMA.
ja sam manijak kada kupujem jer kupujem samo domace i u domacim radnjama (gdje znam da su vlasnici nasi ljudi). ne zelim da i djelic mog novca na koji mogu da uticem ostavljam strancima.
ne kupujem ni u mercatoru.
User avatar
zgembo_sa
Posts: 2393
Joined: 10/03/2008 20:50

#79 Re: VF-Korea

Post by zgembo_sa »

A gdje kupujes pa da bas nista ne ide strancima :D
User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#80 Re: VF-Korea

Post by maki_celo »

zgembo_sa wrote:A gdje kupujes pa da bas nista ne ide strancima :D
puni granapi domacih proizvoda,
ja prvo procitam ko je proizvodjac artikla koji mi treba.prvo potrazim bosanski proizvod pa ako nema bosanski onda trazim austrijski.

a pita se jede kuci ili na carsiji nikako ne u VF-u ili mercatoru :D
User avatar
zgembo_sa
Posts: 2393
Joined: 10/03/2008 20:50

#81 Re: VF-Korea

Post by zgembo_sa »

Za pitu se slazem, ali vjeruj da nije moguce da kupujes samo domace, jednostavno nema sve domace, pa i ono za sta pise da je domace vjerovatno je djelomicno iz uvoza ili je firma u vlasnistvu stranaca. Samo se zavaravamo da kao stitimo domacu privredu...
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#82 Re: VF-Korea

Post by sinergija »

zgembo_sa wrote:A gdje kupujes pa da bas nista ne ide strancima :D
kada kupujem gledam da kupim domace proizvode. i meni je jasno da smo preplavljeni stranim proizvodima, ali i kada njih kupujem rekao sam da kupujem u domacim radnjama.
ako vec moram platiti strani ili domaci proizvod onda to radim kod nasih ljudi. bar ona zarada na kraju ili marza ostaje u BiH ne ide u SLO (Merkator), CRO (Konzum) itd...

mislim da je jasno, bar na nesto mogu uticati ja kao jedinka. Kamo srece da nas je vise.
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#83 Re: VF-Korea

Post by Dr.Mr.Fr. »

up teme, opet se neko otrovao :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#84 Re: VF-Korea

Post by karanana »

Dr.Mr.Fr. wrote:up teme, opet se neko otrovao :thumbup:
u ovom novom? kada? ko?
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#85 Re: VF-Korea

Post by Dr.Mr.Fr. »

karanana wrote:
Dr.Mr.Fr. wrote:up teme, opet se neko otrovao :thumbup:
u ovom novom? kada? ko?

pa jarane sada si dao komentar na toj temi :lol:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 4#p6501334
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#86 Re: VF-Korea

Post by karanana »

Dr.Mr.Fr. wrote:
karanana wrote:
Dr.Mr.Fr. wrote:up teme, opet se neko otrovao :thumbup:
u ovom novom? kada? ko?

pa jarane sada si dao komentar na toj temi :lol:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 4#p6501334
pa gdje pise da se neko otrovao?
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#87 Re: VF-Korea

Post by Dr.Mr.Fr. »

karanana wrote:
Dr.Mr.Fr. wrote:
karanana wrote:
u ovom novom? kada? ko?

pa jarane sada si dao komentar na toj temi :lol:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 4#p6501334
pa gdje pise da se neko otrovao?

Karanana covjece šta ti je danas :shock: prvi post na istoj temi :
felichi wrote:jutros sam se otrovao u restoranu vf koreja. drugi put u zivotu! 2006.god mislio sam
necu prezivjeti koliko sam povracao. nisam naucio lekciju.
jutros kontam da nesto brzinski doruckujem, nema guzve, itd.itd. sada se ne mogu ustati sa solje.

ne jedite u vf-u!!!!!!
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#88 Re: VF-Korea

Post by karanana »

pa vidi datum posta.
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#89 Re: VF-Korea

Post by Dr.Mr.Fr. »

što jest, jest...u pravu si :D
Post Reply