Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#176 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by insomnia78 »

E cuj kratka [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#177 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by HAVANA »

Cuj uska i kratka.Kakva je onda siroka i duboka? :cry:

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#178 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by Velkoski »

Fudo387 wrote: Pa budi sama, koga boli qrac.
Tebi ne treba musko, partner, muz, vec neko da mu se skijas po zivcima.
Image
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#179 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by animals »

HAVANA wrote:Cuj uska i kratka.Kakva je onda siroka i duboka? :cry:

Image
Idi na temu MILF i pogledaj zadnju stranicu..
vidjeces siroku i duboku :D
ko kanjon Colorado :D
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#181 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by exliberal-ex »

Klitemnestraaa wrote:Ukoliko je stvar zajednickog i obostranog dogovora onda OK, ali ocekivanje muska da djevojka/zena za njim sve u kuci radi (cisti, pere, pegla, kuha..) samo zato jer je ona zensko (aka sluga) mi nema smisla.
Pogotovo sto "muski poslovi" ne oduzimaju toliko vremena koliko "zenski". Ipak stojim iza toga da svako treba znati, umjeti i imati naviku brinuti se za sebe, pa u partnerstvu kako se ko dogovori.

A sto se teme tice, skrenuli smo s nje davno, u sustini neko je par postova prije mog pisao o tome kako se zene integriraju na Zapadu i veze nasa zena i stranac rade dok obnute se skoro uvijek raspadnu pa sam elaborirala zasto iz moje perspektive i zasto ja kao pojedinka ne bih vise bila s nasim.
U sustini to je i smisao braka, obostrano razumjevanje i pomaganje. Problem je djelimicno u nasem drustvu i u tom patrijahalnom pogledu i odgoju. Meni je majka bila domacica, znaci da je bila kuci pazila na djecu i odrzavala kucu dok je stari radio. Ok to mogu da razumijem da je postojala podjela na muske/zenske poslove ali u sadasnjem drustvu gdje obadvoje rade raspodjela poslova je izgubila na toj vaznosti, mislim ja kao musko nebi sebi dozvolio da nisam u stanju napravit rucak, oprat ves ili pospremit kucu...to mozda nece biti na nivou kako bi moja bolja polovina uradila ali nebi zivio u smetljarniku niti bi bio ko svinja zapusten.Isto tako nebi dopustio iz postovanja prema njoj da ja dodjem kuci i sjedim dok ona cisti radi...i ona je radila cijeli dan, donijela platu ko i ja...mogu pomoc u necem, ako nista barem usisat :wink:...isto tako ona mora znat gdje se sipa tecnost za brisace ili kako da napumpa gumu, naspe gorivo...( ja znam nasu curu koja nikad nije nasula gorivo uvijek ide tamo gdje ima radnik i on joj naspe, ajde barem vozi za razliku od nekih koje nemogu ni da poloze nego cekaju muzeve da ih voze... :koluta: )
Kao sto rekoh dosta tog dolazi iz kucnog odgoja, mnogo muskih je odgajano kao nije tebi mjesto u kuhinji sramota je da ti upalis masinu za pranje vesa ili da usisas...dosta zena je bilo omalozavano od muskih pa su svoje kcerke odgajale da neprizanju muskarce i onda dolazis u situaciju gdje muskarci traze zene koje ce biti ko njihove majke a zene traze princeve koji ce ih drzat ko malo vode na dlanu.....
Kao sto rece i sama otisli smo od teme.....ja sam sa "strankinjom" i dosad je sve ok.....

ps
samo prijateljski savjet, posto ti mogu otac biti , nemoj pravit gresku sto je dosta nasih cura/zena napravilo na zapadu....traze da imaju maksimalnu slobodu, nikakvu odgovornost a u isto vrijeme traze nase muskarca koji ce je pazit ko princezu a zauzvrat dobit skoro pa nista od nje....vazno je imat svoje ja ali ako nadjes nekog do koga ti je stalo....za uspjesan brak/vezu kompromis je najvaznija rijec
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#182 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by prog321 »

Dzaba ti plata ako se udebljaš i poružniš , pogotovo poslije porodjaja.
Uspješna veza je kada žena uvijek izgleda bolje od muža. A plata je samo bonus :-D
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#183 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by exliberal-ex »

prog321 wrote:Dzaba ti plata ako se udebljaš i poružniš , pogotovo poslije porodjaja.
Uspješna veza je kada žena uvijek izgleda bolje od muža. A plata je samo bonus :-D

Znaci tebi je vaznije kako izgleda od kako te pazi, kako se odnosi sa djecom, kako pazi kuci...jebes manekenku ako ce te jebavat
Nekazem da treba da bude ko zadnja rospija ali ....nepazimo se ni mi, i nama naraste stomak
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#184 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by prog321 »

Sve po zaslugi naravno. Ako je muškarac grob ne može očekivati manekenku. Bitno je samo da žena izgleda bolje od njega za par nijansi.
Veze gdje je muško ljepše teško opstaju :-D
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#185 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by missko »

Ma bitno je da ti svalerka izgleda bolje od zene, onda ti mozda i oprosti ako kad sazna, a ako izgleda losije ili tu negdje nece nikad oprostit onda si najebo

Gesendet von meinem SM-G935F
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#186 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by prog321 »

Ovdje pričamo o osobi koja je opsesivna o vlastitom novcu i kao da joj toj daje sigurnost u vezi.
Dzaba sve ako zaružni previše. Muž će onda svoju platu toj švalerki nosit.
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#187 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustv

Post by hrle1976 »

Musko je gradje take kako jeste, moze biti sa stomakom, dlakav, bradav pa ako treba i po ledjima jer je musko. Zena kad je debela to isto nako pokipljelo tjesto. Zena uvjek treba da izgleda mnogo bolje od muskarca. Koji je naravno musko. Nemislim na ove manekene majcine gejeve.

I kakvo kuhnje, to je muski posao. Jebat musko koje nezna skuhati. Da nisu svi najbolji kuhari sveta zene? Cak u hebenoj Somaliji muskarci kuhaju.

Zenin posao je da devera oko djece. I da skupa s muzem uradi nesto oko kuce ili pokuci, da eto opere ves vise zbog djece. A da muza cini kraljem u drustvu a debela zena pokraj muskarca nije nikakv znak da je on uspjesan vec da je smotan je tuca takvu foku.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#188 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustv

Post by exliberal-ex »

hrle1976 wrote:Musko je gradje take kako jeste, moze biti sa stomakom, dlakav, bradav pa ako treba i po ledjima jer je musko. Zena kad je debela to isto nako pokipljelo tjesto. Zena uvjek treba da izgleda mnogo bolje od muskarca. Koji je naravno musko. Nemislim na ove manekene majcine gejeve.

I kakvo kuhnje, to je muski posao. Jebat musko koje nezna skuhati. Da nisu svi najbolji kuhari sveta zene? Cak u hebenoj Somaliji muskarci kuhaju.

Zenin posao je da devera oko djece. I da skupa s muzem uradi nesto oko kuce ili pokuci, da eto opere ves vise zbog djece. A da muza cini kraljem u drustvu a debela zena pokraj muskarca nije nikakv znak da je on uspjesan vec da je smotan je tuca takvu foku.

Cek malo...moja je sad okrugla...nije takva bila ni kad smo se zabavljali ni kad smo se uzeli...ali pobrkalo se nesto kod nekih zlijezda i sad se malo zaokruglila....jel to dokaz da sam ja smotan, jel to treba da je otjeram i da ozenim neku koja je mrsava....koliko ti godina imas, da mi je vidjet tvoju hamumu ili jos uvijek pljujes u desnicu majku.... tito dragi sta sve necu procitat ovdje
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#189 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by prog321 »

Možda si ti žensko u vezi.
Logično je da bolje izgledaš :-D
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#190 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by beobasket »

Dankinje su teske ko tuc. Nadljudski zivci su potrebni.
broj dva
Posts: 4536
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#191 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by broj dva »

:run:
beobasket wrote:Dankinje su teske ko tuc. Nadljudski zivci su potrebni.
---
Nakon par godina braka to vrjedi za sve zene bez obzira na naciju.
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#192 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by beobasket »

broj dva wrote::run:
beobasket wrote:Dankinje su teske ko tuc. Nadljudski zivci su potrebni.
---
Nakon par godina braka to vrjedi za sve zene bez obzira na naciju.

Problem je sto kod Dankinja taj nivo nakon par godina je od prvog dana. Dosta nasih je ozenilo Dankinju ali tako isto su prije ili kasnje sami predali zahtjev za razvod. Dankinje imaju muske gene u mozgu. Ona trazi od tebe da budes zena u zajednici.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#193 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by mad_max_ba »

beobasket wrote:
broj dva wrote::run:
beobasket wrote:Dankinje su teske ko tuc. Nadljudski zivci su potrebni.
---
Nakon par godina braka to vrjedi za sve zene bez obzira na naciju.

Problem je sto kod Dankinja taj nivo nakon par godina je od prvog dana. Dosta nasih je ozenilo Dankinju ali tako isto su prije ili kasnje sami predali zahtjev za razvod. Dankinje imaju muske gene u mozgu. Ona trazi od tebe da budes zena u zajednici.
traži svaka....
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#194 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by Connaisseur Karlin »

beobasket wrote:
Problem je sto kod Dankinja taj nivo nakon par godina je od prvog dana. Dosta nasih je ozenilo Dankinju ali tako isto su prije ili kasnje sami predali zahtjev za razvod. Dankinje imaju muske gene u mozgu. Ona trazi od tebe da budes zena u zajednici.
Kako?
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#195 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by fatamorgana »

Connaisseur Karlin wrote:
beobasket wrote:
Problem je sto kod Dankinja taj nivo nakon par godina je od prvog dana. Dosta nasih je ozenilo Dankinju ali tako isto su prije ili kasnje sami predali zahtjev za razvod. Dankinje imaju muske gene u mozgu. Ona trazi od tebe da budes zena u zajednici.
Kako?
Pa handri ona njega! :lol: :sax:
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#196 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by beobasket »

Connaisseur Karlin wrote:
beobasket wrote:
Problem je sto kod Dankinja taj nivo nakon par godina je od prvog dana. Dosta nasih je ozenilo Dankinju ali tako isto su prije ili kasnje sami predali zahtjev za razvod. Dankinje imaju muske gene u mozgu. Ona trazi od tebe da budes zena u zajednici.
Kako?
Cuj, kako. Ljepo, ona okom ti skokom. Prvo sto moras sazvakati kao prosjecan Balkanac jeste njeno liberalno uzivanje u paznji drugih muskaraca. Nocni provodi, alkohol, prijateljice i zenska putovanja. Broj dva: njene pare su njene! U nekom od brojnih istrazivanja su zakljucili da svega 23% Dankinja je voljno preci preko svoji zahtjeva do suprotnog spola. Kompromisa nema, radje sama je nesto sto ces cuti. Glavni faktor je kuca, putovanja (redovna) i slicne stvari koje kostaju debelo. Dankinje su od celika dok muskarci od jajetove ljuske. U odnosu on dobije zdravlje, bolju ekonomiju, zadovoljstvo a ona dobija hype samo ako je med i mljeko po njenom. Inace Dankinje mogu kao kornjace dugo ziviti same. Neki haj-ho recept je cesto u kino, skupa kuhati, restoran bar jednom u mjesecu, cvjece, ciscenje po kuci, putovanje, paznju/ljubav... Ja vako kazem; ona hoce dvije stvari avanture i da moze pozitivno te pohvaliti u svom krugu, kako si (njena) poslusna sluga. Naravno izuzetaka ima kako onih koje nisu prohtjevne tako isto kako neke jos vise zahtjeva imaju :D Inace puno njih para nebo citavim tjelom.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#197 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by fatamorgana »

Ovo gore je širi opis kako ga ona handri! :lol: :sax:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#198 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by Matijevic_Vlado »

Hrle napravio jos jedan Profil. Koji pacijent
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#199 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by mO k3 »

Matijevic_Vlado wrote:Hrle napravio jos jedan Profil. Koji pacijent
Kako ide sa tvojim afrikancem :mrgreen: VLADO ???
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#200 Re: Veze sa strancima/strankinjama - Iskustva

Post by Matijevic_Vlado »

Ma hajde mohke ti si u EU imate ta sva pederska prava :mrgreen: . Samo nek te dobro podmaze ko i do sada
Post Reply