Veza sa strancem

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#276 Re: Veza sa strancem

Post by triconja »

zoomba wrote:
moonca wrote:Ipak su mi hrabre zene/ djevojke koje se udaju za Arapa i jos odu u njegovu zemlju da zive. :-)
Zasto?
Dje ces na mrski bliski istok, emisije i tv pokazuju da je glavna grana privrede uzgoj koza i buducih ratnika :zzzz:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#277 Re: Veza sa strancem

Post by zoomba »

triconja wrote:
zoomba wrote:
moonca wrote:Ipak su mi hrabre zene/ djevojke koje se udaju za Arapa i jos odu u njegovu zemlju da zive. :-)
Zasto?
Dje ces na mrski bliski istok, emisije i tv pokazuju da je glavna grana privrede uzgoj koza i buducih ratnika :zzzz:
Ovi sto kod nas dodju preko ljeta , nista im ne fali , pune para, muzevi ih postuju , cak imaju i pomocnicu oko sebe i za djecu..
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#278 Re: Veza sa strancem

Post by triconja »

zoomba wrote:
triconja wrote: Dje ces na mrski bliski istok, emisije i tv pokazuju da je glavna grana privrede uzgoj koza i buducih ratnika :zzzz:
Ovi sto kod nas dodju preko ljeta , nista im ne fali , pune para, muzevi ih postuju , cak imaju i pomocnicu oko sebe i za djecu..
Jastaradi, postuju ko Staljina u vakat, bilo sta da nije po njegovom odmah zik :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#279 Re: Veza sa strancem

Post by zoomba »

Nagledao sam ih se , i nikad nisam vidio da je ton povisio ni jedan :shock:
User avatar
Baran
Posts: 190
Joined: 16/04/2017 22:30

#280 Re: Veza sa strancem

Post by Baran »

Edit:
Prvi post star 100 godina
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#281 Re: Veza sa strancem

Post by triconja »

Pouka za buduce mladence, znaci nikako se ne udavati ili zeniti za osobu druge nacije a pogotovo druge vjere na balkanu, nema od toga hajra nit ce ikad bit. Moze eventualno za nekog stranca npr za njemca ili njemicu (i prihvatiti njegovu vjeru i obicaje) i bit ce mir u kuci sto se tice tog pitanja.
User avatar
drag_gost
Posts: 5521
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#282 Re: Veza sa strancem

Post by drag_gost »

triconja wrote:
zoomba wrote:
triconja wrote: Dje ces na mrski bliski istok, emisije i tv pokazuju da je glavna grana privrede uzgoj koza i buducih ratnika :zzzz:
Ovi sto kod nas dodju preko ljeta , nista im ne fali , pune para, muzevi ih postuju , cak imaju i pomocnicu oko sebe i za djecu..
Jastaradi, postuju ko Staljina u vakat, bilo sta da nije po njegovom odmah zik :lol:
A ti si u braku sa Arapom pa znas?
User avatar
drag_gost
Posts: 5521
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#283 Re: Veza sa strancem

Post by drag_gost »

triconja wrote:Pouka za buduce mladence, znaci nikako se ne udavati ili zeniti za osobu druge nacije a pogotovo druge vjere na balkanu, nema od toga hajra nit ce ikad bit. Moze eventualno za nekog stranca npr za njemca ili njemicu (i prihvatiti njegovu vjeru i obicaje) i bit ce mir u kuci sto se tice tog pitanja.
Koliko imas godina, ako nije tajna?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#284 Re: Veza sa strancem

Post by moonca »

zoomba wrote:
moonca wrote:Ipak su mi hrabre zene/ djevojke koje se udaju za Arapa i jos odu u njegovu zemlju da zive. :-)
Zasto?
Jednostavno po nekom mom saznanju oni imaju drugaciji um, obicaje , odnos prema zenama.. :-)
Last edited by moonca on 07/12/2017 04:37, edited 1 time in total.
estehanio
Posts: 41
Joined: 21/07/2011 21:46

#285 Re: Veza sa strancem

Post by estehanio »

Dvojica stranaca ateisti moze bez ikakvih problema. Nema potrebe za daljim raspravama. Kad se postuju neke knjige i fura drc moja je prava a tvoja nije, tesko. Pogotovo nasa drzava i okolina.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#286 Re: Veza sa strancem

Post by triconja »

drag_gost wrote:
triconja wrote:Pouka za buduce mladence, znaci nikako se ne udavati ili zeniti za osobu druge nacije a pogotovo druge vjere na balkanu, nema od toga hajra nit ce ikad bit. Moze eventualno za nekog stranca npr za njemca ili njemicu (i prihvatiti njegovu vjeru i obicaje) i bit ce mir u kuci sto se tice tog pitanja.
Koliko imas godina, ako nije tajna?
Jugoslavija se raspala ima ihaj haj a neki i dalje zive u istoj :lol: :thumbup:
User avatar
drag_gost
Posts: 5521
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#287 Re: Veza sa strancem

Post by drag_gost »

triconja wrote:
drag_gost wrote:
triconja wrote:Pouka za buduce mladence, znaci nikako se ne udavati ili zeniti za osobu druge nacije a pogotovo druge vjere na balkanu, nema od toga hajra nit ce ikad bit. Moze eventualno za nekog stranca npr za njemca ili njemicu (i prihvatiti njegovu vjeru i obicaje) i bit ce mir u kuci sto se tice tog pitanja.
Koliko imas godina, ako nije tajna?
Jugoslavija se raspala ima ihaj haj a neki i dalje zive u istoj :lol: :thumbup:
Kao sto sam i mislio. Balavac , a pametuje o nacijama, vjerama na Balkanu i brakovima. :lol: :lol:

A ja eto mislim da bi tu Jugoslaviju i spasilo da je bilo vise 'mijesanih brakova'.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#288 Re: Veza sa strancem

Post by Ramzess Veliki »

drag_gost wrote:

A ja eto mislim da bi tu Jugoslaviju i spasilo da je bilo vise 'mijesanih brakova'.
:thumbup:
Mislim da je spas svijeta u mijesanim brakovima.
Bez religije, ako religijom ne podrazumijevamo nauku.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#289 Re: Veza sa strancem

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote:
drag_gost wrote:

A ja eto mislim da bi tu Jugoslaviju i spasilo da je bilo vise 'mijesanih brakova'.
:thumbup:
Mislim da je spas svijeta u mijesanim brakovima.
Bez religije, ako religijom ne podrazumijevamo nauku.
Moš ti, ti si sad stranac 8-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#290 Re: Veza sa strancem

Post by HAVANA »

triconja wrote:Pouka za buduce mladence, znaci nikako se ne udavati ili zeniti za osobu druge nacije a pogotovo druge vjere na balkanu, nema od toga hajra nit ce ikad bit. Moze eventualno za nekog stranca npr za njemca ili njemicu (i prihvatiti njegovu vjeru i obicaje) i bit ce mir u kuci sto se tice tog pitanja.
Kome je bitna nacija,vjera i te budalastine,ko je opterecen tim stvarima...nek se ne zeni.Kome puca racq za tim,moRe serbez.Ako mu je i partner takav.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#291 Re: Veza sa strancem

Post by Euridika »

Bože me sačuvaj, pa ovdje se sad javlja novi vid ekstremizma i isključivosti. :shock: :-)
Lafo su vjernici i ini slični ti koji su zatucani i ograničeni, a ovi multi-kulti su širokih shvatanja. Mo'š misliti... :-) Isto s***, drugo pakovanje. Svako samo svoje fura, nema ovdje niko stvarno liberalnih shvatanja, svi su ograničeni, samo je razlika u čemu. :(
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#292 Re: Veza sa strancem

Post by moonca »

Euridika wrote:Bože me sačuvaj, pa ovdje se sad javlja novi vid ekstremizma i isključivosti. :shock: :-)
Lafo su vjernici i ini slični ti koji su zatucani i ograničeni, a ovi multi-kulti su širokih shvatanja. Mo'š misliti... :-) Isto s***, drugo pakovanje. Svako samo svoje fura, nema ovdje niko stvarno liberalnih shvatanja, svi su ograničeni, samo je razlika u čemu. :(
Na, sta si mislila, konkretno?

:)
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#293 Re: Veza sa strancem

Post by zoomba »

moonca wrote:
zoomba wrote:
moonca wrote:Ipak su mi hrabre zene/ djevojke koje se udaju za Arapa i jos odu u njegovu zemlju da zive. :-)
Zasto?
Jednostavno po nekom mom saznanju oni imaju drugaciji um, obicaje , odnos prema zenama.. :-)
Iz filmova , serija? :D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#294 Re: Veza sa strancem

Post by ovo_mi_je_nick »

Euridika wrote:Bože me sačuvaj, pa ovdje se sad javlja novi vid ekstremizma i isključivosti. :shock: :-)
Lafo su vjernici i ini slični ti koji su zatucani i ograničeni, a ovi multi-kulti su širokih shvatanja. Mo'š misliti... :-) Isto s***, drugo pakovanje. Svako samo svoje fura, nema ovdje niko stvarno liberalnih shvatanja, svi su ograničeni, samo je razlika u čemu. :(

Ako nešto ne želiš, ne sviđa ti se, ne želiš ulaziti u komplikacije jer ti nešto ne odgovara onda dobijaš etiketu ISKLJUČIV- OGRANIČEN.

Što bi značilo, ti kad biraš s kim popiti kafu, kome odgovoriti na PM onda nisi isključiva i ograničena :-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#295 Re: Veza sa strancem

Post by moonca »

zoomba wrote:
moonca wrote:
zoomba wrote:
Zasto?
Jednostavno po nekom mom saznanju oni imaju drugaciji um, obicaje , odnos prema zenama.. :-)
Iz filmova , serija? :D
Ne, bas. Tu nije prava slika.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#296 Re: Veza sa strancem

Post by zoomba »

Sve su to predrasude :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#297 Re: Veza sa strancem

Post by moonca »

zoomba wrote:Sve su to predrasude :D
Moguce, sto se njih tice. Nemam bas cistu sliku, ali mi nesto kod njih ne stima. :)
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#298 Re: Veza sa strancem

Post by zoomba »

moonca wrote:
zoomba wrote:Sve su to predrasude :D
Moguce, sto se njih tice. Nemam bas cistu sliku, ali mi nesto kod njih ne stima. :)
Ma nigdje nije savrseno :-)
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#299 Re: Veza sa strancem

Post by lijepa u dusi »

Eki imaju pomocnicu :D nije to pomocnica, nego njegova zena :D to je ono sto ne stima

Nije problem udat se za Arapa i ostat u svojoj drzavi (iako su teski pickarosi, bar ovo sto sam ih ja imala priliku upoznati; mozda nece prevariti ali ce iskoristit svaku mogucu priliku da budu okruzeni sa sto vise zena, da flertuju i upucuju komplimente i sl.), nego je belaj otici tamo gdje ne smijes svoj prag preci bez njega, gdje nema setnje s prijateljicama, gdje si ogranicen na 1001 nacin.
Slatkorjecivi su do Boga, jos kad imaju cime da te kupe, nije ni cudo sto "sestre" padaju na to. A kad je vjera u pitanju, veci je musliman Jovo iz Grlice nego vecina njih.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#300 Re: Veza sa strancem

Post by Euridika »

moonca wrote:
Euridika wrote:Bože me sačuvaj, pa ovdje se sad javlja novi vid ekstremizma i isključivosti. :shock: :-)
Lafo su vjernici i ini slični ti koji su zatucani i ograničeni, a ovi multi-kulti su širokih shvatanja. Mo'š misliti... :-) Isto s***, drugo pakovanje. Svako samo svoje fura, nema ovdje niko stvarno liberalnih shvatanja, svi su ograničeni, samo je razlika u čemu. :(
Na, sta si mislila, konkretno?

:)
Ma, na ove gore komentare koji su okrenuli priču da valjaju samo miješani parovi :-). Ispade, ovi ostali ne valjaju. A ja naivno mislila da je bitno da si čovjek i da ti je partner čovjek, i da imate ljubav i zajednička interesovanja, pogled na život i sl., a ono jok. :D
Vjernici/nacionalisti i sl. smatraju da je valjan brak samo ako si sa partnerom iz svoje vjerske/etničke/rasne i sl. grupe.
Ovi multi-kulti misle da valjaju samo parovi koji su miješanog etno-vjersko-rasnog porijekla.
A ja mislila da mogu obje opcije, dokle god su partneri skladni i međusobno se poštuju i uvažavaju. :D :D
Post Reply