Veza problem

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

armminn
Posts: 269
Joined: 09/06/2011 16:50

#1 Veza problem

Post by armminn »

S djevojkom sam paar mjeseci.Ona je stvarno dobra,kulturna,mirna cura.Draga mi je i sve.Nego mi je postalo dosadno nije mi toliko zanimljiva,nekada me privlači,nekada ne..Sta ja znam,nemam uzbudjenja,nešto da me tjera da otkaciim za njom..Cura je biser,rijetka,i već dugo razmišljam kad ne ide,ne ide...
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#2 Re: Veza problem

Post by ovo_mi_je_nick »

Jel bilo sexa u tih par mjeseci ?
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#3 Re: Veza problem

Post by Njanjavi »

Mensecini da ti sam ne znas sta bi sa sobom jarane. Dosada je u samom tebi, ne trazi korjen svoje dosade u njoj. Upitas li se mozda da nisi ti dosadan insan. Kakvu energiju odasiljas takvu i primaš jbga.

PoslaTo priko sporeta za lozenje
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#4 Re: Veza problem

Post by esmasaric »

Ona je za pet po tebi. Nisi joj nabrojao nijednu manu. A želiš da raskineš onako, jer je tebi dosadno?

Pa ne znam da li si možda radio išta po tom pitanju, i koliko su ti trajale veze. Prvi mjesec-dva u vezi je najbolje, nakon toga se treba malo i potruditi.

Raskini ako želiš. Nemoj je bezveze vući za nos. Ali bar imaj konkretan razlog za to.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#5 Re: Veza problem

Post by radiša »

armminn wrote:S djevojkom sam paar mjeseci.Ona je stvarno dobra,kulturna,mirna cura.Draga mi je i sve.Nego mi je postalo dosadno nije mi toliko zanimljiva,nekada me privlači,nekada ne..Sta ja znam,nemam uzbudjenja,nešto da me tjera da otkaciim za njom..Cura je biser,rijetka,i već dugo razmišljam kad ne ide,ne ide...
Ostavi tu za kina,pozorista posto je fina a nađi kakvu kuju za izivljavanja pa malo vamo malo tamo.
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#6 Re: Veza problem

Post by tagomago »

jarane, 3-4 mjeseca. šta ćeš kad bude 3-4 godine?

na početku je svima bajno, eto tebi nije, znači da si sa wrong osobom ili jednostavno da ne vidiš dalje od svog nosa. inače taj period koji sad spominješ ti skrivaš mane, probleme, sklonosti, nedostatke, stvar se zakuhava nakon godinu dana, kad malo očvrsneš, stisneš zube i pokažeš lice i vidiš da više nije ništa bajkovito i poetično, prođu oni klasični leptirići, tad nastupa faza switching sa zaljubljenosti ka ljubavi, a to je već mnogo teže za održavati jer iziskuje strpljenje, živce, kompromise, dogovore, snagu, htijenje, želju, prilagodbu, micanje nekih granica i ličnih uvjerenja i slično. tek tu valja ulagati poprilično, no ako ti, da oprostiš, guzica veli da je to ispravno, onda to tako ide i nije ti problem ništa od toga.

no kako ni na početku tako ni inače to ne može biti jednosmjerno, kao u tvom slučaju. ti sjediš i konstatuješ da ti je dosadno, i pitaš nas da te uputime; zašto se ne potrudiš da ne bude? upitaj je šta bi voljela da učinite, kako stojite, radite stvari zajedno, dijelite interese, iznalazite animacije, nije veza samo izaći na sladoled i (ili) kafu. ako osjetiš da to nije to, onda lijepo odeš bez da nekog uvučeš u nešto u šta nisi siguran, jer, as u may know, i drugi ljudi imaju osjećaje.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#7 Re: Veza problem

Post by ho oponopono »

armminn wrote:S djevojkom sam paar mjeseci.Ona je stvarno dobra,kulturna,mirna cura.Draga mi je i sve.Nego mi je postalo dosadno nije mi toliko zanimljiva,nekada me privlači,nekada ne..Sta ja znam,nemam uzbudjenja,nešto da me tjera da otkaciim za njom..Cura je biser,rijetka,i već dugo razmišljam kad ne ide,ne ide...

...ne bacajte bisere pred svinje...vazda bilo...

...odveć si ti razmislio...šta tegoba ti, kako će biserka reagovati na raskid...( de bolan malo će šmrc, šmrc do subote i onda ...

"Ceo svet nam pod štiklama
Ceo život na iglama
Pa donesi piće curama
Neka vide svi
Ma svakoj po tri..."

...nemoj da te grize ko fol savjest...bolje i to nego da se učahurite i gušite se...nije ti stalo, jebiga ...dešava se...simpl...gotovo, gubi se...sad možeš, možeš... da plačeš...

...a ti pravac ...grad pun bičarki, emotivni frizbiji se sendaju... sve pršti...uz kez imal koja da mi na crtu stane...:pusi2:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#8 Re: Veza problem

Post by Dr Kova »

radiša wrote: Ostavi tu za kina,pozorista posto je fina a nađi kakvu kuju za izivljavanja pa malo vamo malo tamo.
:kakoste: objasnio :thumbup:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#9 Re: Veza problem

Post by prog321 »

Iskrenost u vezi brzo dosadi.
Riješenje je u varanju. Nadjes neku tatrane, ona nadje nekoga za brzinski. Lažite jedno drugog, izmišljajte isprike.
Nikad više neće vam biti dosadno :-D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10 Re: Veza problem

Post by Njanjavi »

Jes jes drame malo uvedi u vezu.
Prepadni je nekad navece iza sna, namazi je sokom od borovnice i probudi je jako grubo dok ti je po faci razmazan sok i vici argh argh mi so haj on jor blad suplaaaaaj :)

PoslaTo priko sporeta za lozenje
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#11 Re: Veza problem

Post by CaneBos »

Ja ne vidim poentu teme ovde, jer ne vidim ni vezu, ni problem.
User avatar
avetinja
Posts: 31424
Joined: 19/07/2014 13:31

#12 Re: Veza problem

Post by avetinja »

armminn wrote:S djevojkom sam paar mjeseci.Ona je stvarno dobra,kulturna,mirna cura.Draga mi je i sve.Nego mi je postalo dosadno nije mi toliko zanimljiva,nekada me privlači,nekada ne..Sta ja znam,nemam uzbudjenja,nešto da me tjera da otkaciim za njom..Cura je biser,rijetka,i već dugo razmišljam kad ne ide,ne ide...
Ako je rijetka, ponudi je kakvom kolekcionaru. Možda pokriješ troškove.
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#13 Re: Veza problem

Post by esmasaric »

Dosada ubija vezu, nemoj nikad ostati u vezi u kojoj se ne osjećaš dobro, pa makar to bila najljepša djevojka u gradu.
To je bacanje vremena, odugovlačenje nečega što znaš da ne funkcioniše. Držiš vezu na aparatima. Ako tu nema hemije, i ti ne znaš šta ćeš sa njom, ostavi je nekom ko će znati, učini humano dijelo za nju i tebe. A ovo uzmi kao iskustvo da promijeniš kriterijume slijedeći put :wink:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14 Re: Veza problem

Post by _BataZiv_0809 »

Nije ni njoj zanimljivo sa tobom.

Ona hoce pravog tigra, a ne placipizdu koji na forum dolazi da sazna sta mu je ciniti.

Srami se :evil:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15 Re: Veza problem

Post by supercali »

Reci joj da se registruje na forum
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16 Re: Veza problem

Post by MyTao »

esmasaric wrote:Ona je za pet po tebi. Nisi joj nabrojao nijednu manu. A želiš da raskineš onako, jer je tebi dosadno?

Pa ne znam da li si možda radio išta po tom pitanju, i koliko su ti trajale veze. Prvi mjesec-dva u vezi je najbolje, nakon toga se treba malo i potruditi.

Raskini ako želiš. Nemoj je bezveze vući za nos. Ali bar imaj konkretan razlog za to.
Zar moze veci razlog do toga da ne osjeca nista prema njoj?
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#17 Re: Veza problem

Post by esmasaric »

MyTao wrote:
esmasaric wrote:Ona je za pet po tebi. Nisi joj nabrojao nijednu manu. A želiš da raskineš onako, jer je tebi dosadno?

Pa ne znam da li si možda radio išta po tom pitanju, i koliko su ti trajale veze. Prvi mjesec-dva u vezi je najbolje, nakon toga se treba malo i potruditi.

Raskini ako želiš. Nemoj je bezveze vući za nos. Ali bar imaj konkretan razlog za to.
Zar moze veci razlog do toga da ne osjeca nista prema njoj?
E to je nemoguće. Mislim....zašto je uopšte i ulazio u vezu, onako?! Po načinu na koji je opisao vjerovatno je gleda kao sestru. A sad. Nadam se da su onda raskinuli, jer veze za koje ne znaš ni što si u njima ne bi trebale da postoje.
User avatar
Satori
Posts: 559
Joined: 05/06/2016 21:46

#18 Re: Veza problem

Post by Satori »

esmasaric wrote:E to je nemoguće. Mislim....zašto je uopšte i ulazio u vezu, onako?!
Puno ljudi je baš iz tog razloga u vezama. :D
I ono, svi/e moji prijatelji (ce) imaju djevojku/momka, pa nemam s kim izaći u subotu naveče, e odoh i ja naći sebi nekog za izlazak. Ili zbog očekivanja okoline. Ili mu se djevojka na prvu svidjela, ali sad nema hemije među njima. Srećom, nemaju djecu, kredite, zajedničke projekte, pa se iz ove veze relativno lako i bezbolno izvući.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#19 Re: Veza problem

Post by annoy »

esmasaric wrote:
MyTao wrote:
Zar moze veci razlog do toga da ne osjeca nista prema njoj?
E to je nemoguće. Mislim....zašto je uopšte i ulazio u vezu, onako?!
Pa možda je na početku osjećao, sad više ne
Meni to izgleda kao klasičan slučaj "hlađenja"
Nema tu kruha
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#20 Re: Veza problem

Post by esmasaric »

Ne mogu da vjerujem da neki ulaze u veze samo da imaju s kim da izađu...bolje kupiti psa. To su razmišljanja srednjoškolaca.

Ali vrlo je moguće da je samo ohladio i da je raskinuo.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#21 Re: Veza problem

Post by Dr Kova »

Ma bolje biti sam nego ni s kim
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22 Re: Veza problem

Post by _BataZiv_0809 »

Niciji a svaciji :babinsin:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#23 Re: Veza problem

Post by prog321 »

Pa kad si u vezi uvijek si atraktivniji suprotnom polu.
Zato ne raskidaj dok nisi osigurao rezervu. Djevojke to uvijek rade :-D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#24 Re: Veza problem

Post by ovo_mi_je_nick »

Skontao čovjek da ga gleda kao prijatelja (brata, brat moj po fb) pa mu ohladila. Kako nije bilo sexa sve je ostalo na onome fin si ti :kiss:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#25 Re: Veza problem

Post by palestinka »

armminn wrote:S djevojkom sam paar mjeseci.Ona je stvarno dobra,kulturna,mirna cura.Draga mi je i sve.Nego mi je postalo dosadno nije mi toliko zanimljiva,nekada me privlači,nekada ne..Sta ja znam,nemam uzbudjenja,nešto da me tjera da otkaciim za njom..Cura je biser,rijetka,i već dugo razmišljam kad ne ide,ne ide...
Ovako ne smije biti ni njoj ni tebi, pogotovo u ovoj fazi. Za nju ne znam, ali ti nisi zaljubljen. Raskini, olakšaj i njoj i sebi.
Post Reply